Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134751) Sgr_A válasza HANDO88 (#134749) üzenetére


Sgr_A
addikt

Itt nézelődj
Van egy moto g4 21-ért

[ Szerkesztve ]

(#134752) HKorn


HKorn
addikt

50k-ig milyen androidos telót ajánlanátok egy 60 év körülinek? Gyakorlatilag csak böngészés fénykép és email-re lenne használva. Minél stabilabb legyen az lenne a lényeg, illetve semmiképpen sem phablet méret.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#134753) maczera válasza HKorn (#134752) üzenetére


maczera
aktív tag

Redmi Note 5 3/32, Mi A2 Lite, Redmi S2, Meizu M6, vagy Meizu M6 Note (utóbbiak már nem biztos, hogy beszerezhetők)

"semmiképpen sem phablet méret"
Csak legyen phablet méret, idős embernek nem való az egérmozi!

(#134754) HKorn válasza maczera (#134753) üzenetére


HKorn
addikt

Egyelőre Samu J6 és J5 2017 között megy a matek.

Run&Ride

(#134755) Viktor0610 válasza HKorn (#134754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A J5 akkuja, kamerája jobb, ha jól sejtem, a J6 újabb, a kijelzője nagyobb, ez talán az olvashatóság szempontjából lehet fontos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134756) HKorn válasza Viktor0610 (#134755) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, végigfutva a teszteket azt kell hogy mondjam, hogy jobb a J5, mint a J6 sok tekintetben. Pl J6-ban nincs fényérzékelő (!). A 3/32GB persze jobb, de ez nem biztos hogy annyit számítana neki.

Run&Ride

(#134757) norbert1998


norbert1998
veterán

Sziasztok!
Elment a 1+3. Mi legyen az utód? 3 telefon között vacilálok már csak, illetve van 2 esetleges.

Lg G6 használtan, garis 60k
LG G7 újan, 130k
Xiaomi Mi Mix 2S újan, 108k

Az esetleges a Pocophone 94k-ért, és a Xiomi Mi 8 111k-ért

Igazából külsőre a Mix 2S tetszik a legjobban, főleg a kerámia hátlap miatt, de az eleje se sámedli.
Kijelzőben a G6 eddig a valaha látott legszebb volt számomra, a G7 is hasonló, 2K-s képernyőt tud magáénak, míg a többi csak 1080p-s. Ez mindegyiken fájna. A G6 azért játszik, mert fele annyiba kerül mint a többi, de a kijelző 2K-s és a sebességével egyelőre meg vagyok elégedve. Viszont a G6-nál mindegyik sokkal erősebb és a jelenlegi csúcsot képviseli, míg a G6 lassan 3 generációval lesz lemaradva hardveresen.
A Xiaomik hardveresen ugyanazok, kivéve a hátlapi másodlagos kamera a Pocophone-on. Egy kis szoftveres mókolással mindegyik Xiaomi kamerája ugyanúgy teljesít, de a Poco-n azt hiszem nincs OIS, illetve az LG-k csapban moshatóan vízállóak és van jack-ük.

Melyiket választanátok ti ezek közül? A hüvelyek is tetszenek igazából ennyi pénzért, de azért jó lenne, ha mondjuk 2 év múlva már nem lesz frissítés, akkor a BL nyitható lenne, azokon meg ugye nem az már.

Tisztában vagyok a kínai telefonok adatbiztonsági rémhíreivel is, de az kb hidegen hagy.

------
Idáig copypaste-vol egy OFF topikból, innen a többi infó:
Az éjjeli fotóban a G6 teljesen levett a lábamról a Google Camera-val, az 1+3 viszont egy nagy csalódás volt a G6-hoz képest minden téren IS :( (Az 1+3 előtt egy G6-om volt, ami beázott. ikr :F)
A G6 2K kijelzője úgyszintén nagyon olyan dolog, ami miatt nagyon erősen gondolkodok, hogy szinte vagy az vagy G7, 1080p-s telefonokat meg hanyagolni fogom. Tudom, hogy elvileg nem kellene hogy zaarjon, de zavart. 3 hónap alatt nem bírtam megszokni a 2K->1080p váltást még kisebb átló mellett sem.

Sok böngészés, lightos játékok, olvasás és videó, film, illetve ha meglátok egy jóképű naplementét, akkor arról álleejtős képet csináljon, igenjó üzemidő mellett. Más telefon nemigen jöhet szóba, ezek közül kell választani.

Előre is köszönöm :R

(#134758) Ájvé válasza norbert1998 (#134757) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha G7 jön be vedd azt, nekem 2K-s a telefonom, de nem igazán számít, 1080-al is megelégednék. Mi 8 Amoled, esetleg azt sasold meg ha tudod.
Poco az minőségileg is elmarad a többitől, gyengébb a kijelző is, ezen a szinten nagyon gyenge, de kamerában is elmarad.

(#134759) norbert1998 válasza Ájvé (#134758) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát, az 1+3 is amoled volt, de nem mondanám, hogy a pentile és a 1080p nagyon bejönne együtt. Főleg, hogy az még nagyobb is. Most ideiglenesen egy G2-t nyomkodok, 1080p, rgb, és ez is fáj a szememnek.
Bár nem tudom, hogy a Mi8 pentile-e, vagy nem.

Poco kamerában csak szoftveres butításban marad el, illetve nincs OIS, és a másodlagos hátlapi kamera semmire se jó.

Igazából egyrészt a felár, másrészt meg a kerámia hátlap az, ami miatt nem tudok dönteni a G7 és a Mix 2S között. :F

(#134760) Ájvé válasza norbert1998 (#134759) üzenetére


Ájvé
veterán

Amoled között is van különbség, nagyon jókat írnak a Mi 8-ról kijelző terén. Azt nem sikerült kinyomoznom milyen panel, de Samsung gyártja és máshol is írták hogy top.
Hogy segítsek kicsit, Xiaomi szabadon moddolható garancia vesztés nélkül, hátha így eldől :)

(#134761) norbert1998 válasza Ájvé (#134760) üzenetére


norbert1998
veterán

Az LG már nem mókolható szabadon? :Y
Vagy azért mondod, mert tudnak róla, ha BL nyitó kódot igényelsz?

(#134762) Ájvé válasza norbert1998 (#134761) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát szerintem nem moddolható, vagy igen? Lehet hozzá kérni BL nyitást? LG-t nem igazán ismerem, de eddig néhány gyártóról tudok ahol BL nyitást hivatalosan engedélyezik. Ha lehet az LG-nél is BL nyitást kérni akkor elnézést, nem tudtam.

(#134763) norbert1998 válasza Ájvé (#134762) üzenetére


norbert1998
veterán

A G6-ot nyitottam :B

(#134764) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

4"-os méretben mik a lehetőségek?

Kösz!

(#134765) Viktor0610 válasza kaposznyak (#134764) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi? :))

Samsung Galaxy A54

(#134766) trebrona válasza kaposznyak (#134764) üzenetére


trebrona
nagyúr

iPhone SE.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#134767) kaposznyak válasza Viktor0610 (#134765) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

És nem is várható már?

(#134768) Sgr_A válasza kaposznyak (#134767) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem

(#134769) kaposznyak válasza Sgr_A (#134768) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kár.

(#134770) s4tch válasza kaposznyak (#134764) üzenetére


s4tch
veterán

A régebbi 4"-os telefonok nem voltak túl aprók a nagy kávák miatt. Ugyanakkor a kis telefonoknak gyakorlatilag megszűnt a piaca, így a most árult, vagy hamarosan elérhető telefonok közül nagyjából 3 felelhet meg méretben valamilyen szinten a régebbi 4"-os telefonoknak:
- Sony XZ1 Compact (4,6" kijelző, 129x64x9.3 mm ház méret)
- Sharp Aquos R2 compact (5,2" kijelző, 131x64x9.3 mm)
- a most kihozott Palm telefon (3,5" kijelző, 96.5x50.5x10 mm, ez tényleg pici)

iPhone SE lenne az én tippem is. Illetve ha szélességben be tudsz vállalni 70mm-t, akkor lényegesen nagyobb a választék.

(#134771) kaposznyak válasza s4tch (#134770) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Köszönöm a részletezést!

(#134772) Ella94 válasza juuzer (#134667) üzenetére


Ella94
újonc

Köszi a tippet!

Jónak tűnik a 6a, de kicsit tartok a xaomi android felületétől. Nekem is az van, időbe telt mire megszoktam, de így talán többet tudok neki segíteni abban, hogy könnyen megtanulja a használatát :)

(#134773) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

Huawei P8 Lite (ALE-L21) helyett nézelődök másik/újabb teló után

új készülék, 50-60 ezer környéke, 5" kijelzővel de max 5,5 környéke
ami kell: GPS+GLONASS (legalább, ha van Beidou az plusz), NFC, 3/32 ram/tárhely minimum, SD bővíthetőség (jelenleg Dual Sim nem lényeges) FM rádió is jó lenne, valami nagyobb akku

navira, zene hallgatás, wifi hotspotként is üzemelne autóban, kirándulásokon/túrákon fényképezés, kevés játék (Blackies, Zombie Catchers és Hill Climb 2 félék) amire használnám

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#134774) Paxker315


Paxker315
addikt

Átlagos János felhasználásra (böngészés, emailezés, messzendzser és zenehallgatás) keresnék jó ár:érték arányú telót.

Tkp. csak chrome, messenger, gmail ill. simple audiobook player alkalmazásokat használok, így túl erős hardvernek nem látom értelmét. A lényeg, hogy bővíthető legyen legalább 32, de akár 64Gb-os memóriakártyával, és legyen tartós az akksi.

Igazából van egy Honor9-esem, de egyrészt sajnálom "ütővágó" hurcolászósnak használni, másrészt az akksija sem olyan hosszú élettartamú, ha elkezded használni.

Bármi tipp-ötlet szívesen fogadott. Természetesen böngészek ajánlásokra közben..

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#134775) titetoyz


titetoyz
tag

Ti mit választanátok egy S9 , S9+ Huawei Mate 20 között és miért?
Vagy esetleg egy 200k-s keretből ki mit venne most?
Ami fontos, az akksiidő, legalább 1,1-5napot bírjon ki, + ha lehet 6" feletti kijelző legyen.
Köszi!

(#134776) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!
Honor View 10 Lite készülékről tudtok bármit? Igazából minden kritériumomnak megfelelne, de nem találok róla infót sem itt, sem gsmarena-n. Kínai belpiacos modell esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#134777) Trk.Adam87 válasza M3aN (#134776) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Szerintem ugyanaz, mint a Honor 8X, csak más néven, ha megnézed ugyanaz a méret, notchos mindkettő, ugyanaz a SoC, még az akksi is ugyanakkora bennük.
Ha olcsóbban megkapod, mint a 8X-et, akkor nagyon jó vétel, ahogy a 8X sem rossz a jelenlegi árán sem. Ezek már ugye majdnem Tablet méretű telefonok (6,5"). :)

[link]

Ez gyakorlatilag a 8X NFC-vel felszerelt, 128 GB tárhelyű változata.

[ Szerkesztve ]

(#134778) emperorka


emperorka
tag

Sziasztok! Lenne egy gyors kérdésem, mert holnapra el kell döntenem. Samsung Galaxy A8 vagy LG G6ost érdemesebb e venni. Most a vodánál a flottában csak 6 ezer forint különbség van, viszont a listaár szerint meg 60 ezer forint a különbség. Eddig A8 at akartam venni, mert ebben az ársávban az tűnt a legjobbnak, de így most már az LG is játszik.

(#134779) M3aN válasza Trk.Adam87 (#134777) üzenetére


M3aN
senior tag

Nekem pont az NFC a lényeg, meg aztán a 128Gb sem elhanyagolható.

(#134780) Trk.Adam87 válasza M3aN (#134779) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Valamit benéztem az árral:
[link]
[link]
(ebből is van 64 GB-os? akkor mi értelme külön 8x-et is gyártani?)

Mihez használod az NFC-t?

[ Szerkesztve ]

(#134781) Trk.Adam87 válasza Trk.Adam87 (#134780) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Mindenesetre a 8x-nél jobb vétel ennek a 64 GB-os változata, ez 85ezer, a 8x meg 100.

Amit előbb linkeltem elöször, az meg nem is a lite változat, ezért elnézést. :) Nálunk ezek szerint csak a 64 GB-os változat kapható. Vicces, hogy a sima a kisebb 6"os, a lite meg a 6,5"... Régen ez pont fordítva volt.

[ Szerkesztve ]

(#134782) M3aN válasza Trk.Adam87 (#134780) üzenetére


M3aN
senior tag

Kártyás fizetéshez :-)

(#134783) adp


adp
őstag

Sziasztok,
Pocophone F1 árkategóriájában jelenleg van más rivális? Még a mate 20 lite-ot illetve honor 8x-et nézegette haver, hardverben gyengébb, kamerában meg mintha jobb lenne. Egyéb javaslat?

[ Szerkesztve ]

(#134784) Sgr_A válasza Trk.Adam87 (#134777) üzenetére


Sgr_A
addikt

A 8x-ben is van nfc
Legalábbis a globálban

[ Szerkesztve ]

(#134785) Aflamin


Aflamin
tag

Üdv!
A fiam fizeti, tehát választhatok: Honor 8 vagy Huawei P 9! (nincs más lehetőségem)
Melyiket válasszam?

[ Szerkesztve ]

(#134786) Sgr_A válasza Aflamin (#134785) üzenetére


Sgr_A
addikt

Egy idősek amelyik jobban tetszik

(#134787) giroud199 válasza Aflamin (#134785) üzenetére


giroud199
aktív tag

Honorban több a ram és szebb képek készíthetők vele 😎

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#134788) M3aN válasza Sgr_A (#134784) üzenetére


M3aN
senior tag

Viszont árban sokkal jobb a View 10 Lite :)

(#134789) Aflamin


Aflamin
tag

Köszönöm, majd holnap eldől,ha látom a telókat! :D

(#134790) picur220


picur220
veterán

Sziasztok!

Találkozott már valaki az Euroshopmarket webshoppal? Feltűnően olcsók a telefonok (is). Rendelt már valaki innen esetleg?

Vannak gyanús dolgok, pl. csak előre utalás van, nincs utánvét, mind a magyar székhely, mind a brit csak virtuálisnak tűnik (a britre pl 266 cég van bejegyezve), és hazudnak azzal, hogy a tulajdonos a brit cég. Cégjegyzékben utánanéztem, egy magyar nő a tulaj, és egyébként a brit cég létezik és tényleg oda van bejegyezve, és ugyanaz a magyar nő a tulaj. Ráadásul egy hónapja sincs bejegyezve a cég.

Bármilyen infot megköszönök, ha van valakinek. :)

Üdv,
Picur

(#134791) ph2012


ph2012
senior tag

A Samsung Galaxy J3 2016 mennyire számít elavult telefonnak? Tetszik, hogy 5" és super amoled kijelzős. Nem kell nagyobb telefon, sőt kisebb is jobb lenne.

(#134792) norbert1998 válasza adp (#134783) üzenetére


norbert1998
veterán

Pont azt az árat néztem én is, de a pocot hamar kukaztam a mix 2s és a mi8 miatt. De persze még nem sikerült döntenem nekem sem :D

(#134793) nyisziati válasza ph2012 (#134791) üzenetére


nyisziati
veterán

Ha jót akarsz magadnak, elfelejted. Még a nagytestvérét (J5) is hónapok után kukázni kellett, annyira szánalmasan gyatra volt. Ez meg... 4 évvel ezelőtt vettem az első "nagyonkínai" telómat (THL T6 Pro), de már az is erősebb volt ettől.
(most látom, Spreadtrum chipset van benne... :Y no comment)

[ Szerkesztve ]

(#134794) adp válasza norbert1998 (#134792) üzenetére


adp
őstag

az a baj a pocophone az nagyon max az arban, a masik ketto azert dragabb

(#134795) Viktor0610 válasza ph2012 (#134791) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alapfunkciókra, Messenger/Facebook Lite verziókkal, a nem használt appok tiltásával egész elviselhető.

Túl sokat persze, ne várj tőle sebességben.

Samsung Galaxy A54

(#134796) mester777


mester777
tag

Sziasztok!

2016 júliusában vásárolt Nexus 5X 32 GB (H791) telefonomat cserélném le; ugyanis sajnos már elég lassúcska... Elviszem majd szervizbe is bevizsgáltatni (2k-t megér hogy tudjam hogy amúgy tökéletes-e vagy más miatt "is" lassú nem csak amiatt, hogy régi), de mindenképpen lesz egy új is. Ezt is Ti ajánlottátok és szépen szolgált, az új kiválasztásában is segítségre szorulok. :-)

- Árkategória: ~100k (szigorúan 90-110 között mindennel együtt)
- Használt vagy új?: ÚJ legyen, 2 év garanciával (ha nagyon jó vétel, 1 is elég lehet)
- Hol vennéd meg?: nem tudom, akár a szolgáltatómnál, akár egy boltban, ahol olcsóbb.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel: jöhet a best-buy, ~2,5 éve hosszú távra akartam a nexus 5x-et de már elavultnak számít, szóval ezt halott ügynek tekintem.
- Mire használnád?: Messenger, Facebook, YouTube, Spotify, közepes igényű játékok, Google Maps (ez már elég lassú 5X alatt); meg alapvetően szeretném ha nagyon gyorsan működne az egész telefon, meguntam az akadozást, várakozást. Szoktam fényképezgetni is a google maps-re, szóval azért ne béna képeket csináljon (legalább olyan legyen a kamerája mint a Nexus 5X-é!).
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez: Android legyen
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: Az előző 5.2" volt, nagyjából ekkora legyen, picit nagyobb készülékeket is meghallgatok.

Egyebek:
- Tömeg: Az előző 136g; ne legyen túl nehéz az új sem (
- Felbontás: Legalább 1920x1080 (Full HD)
- 3.5mm-es Jack csatlakozó: legyen rajta :D
- Akkumulátor: Szeretném ha tartós lenne, nem merülne le hamar (a Nexus 5X 2700 mAh-s akksija elég kicsinek bizonyult)
- Csatlakozó: Örülnék, ha Type C-s lenne, nekem a micro USB már elavultnak tűnik.

Kíváncsiságból érdekelne az is, hogy ha 150k-ig feltolnám a keretet akkor "sokkal" jobbat kaphatnék-e.

Előre is köszönöm szépen a segítséget :-)

[ Szerkesztve ]

A konfigomat lásd az adatlapomon.

(#134797) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok.
A fő kiszemeltem egy Mate 20 Pro viszont szemezgetek még S9+ illetve Note9-cel is.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek melyiket érdemesebb venni?
Ami a lényeg, hogy a lehető legfrissebb android verziót tudjam használni, minimum 64 GB tárhely legyen (ez elég is mivel mindent cloud-ba tárolok, telefonon szinte semmi nem lesz), kamerát hébe-hóba fogom használni (ez kb az utolsó szempont). Jelenleg iPhone-t használok és mindenképpen szeretnék váltani, szeretném hosszú távra vásárolni (egy 3 évig azért jó lenne ha tudnám használni).

Ha jól néztem, akkor az S9+ és a Note9 között az aksi, a toll, méret, tárhely között nincs nagy különbség viszont árban 105k HUF van. - Ezt nem tudom, hogy megéri-e a felárat, azt tudom, hogy a tollat szinte alig használnám, a választottam közé azért került fel mert ismerőseim ajánlották, viszont mivel még soha nem használtam (vagy legalább is szinte alig max 15 percig még egy régebbi Note készülékkel, ami nem az enyém volt) de képek / videók alapján tetszik.

Anyag használat, kijelző téren milyenek a felsorolt telefonok?
Melyiknek van a legszebb kijelzője (élénk színek, világosban is jól látható, stb)?

Segítségetek előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#134798) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok,

Apámnak keresünk megfelelő mobilt szülinap-karácsony etc.
Most egy Nokia 5140-et nyúzott már régóta, de már elég nehéz hozzá alkatrészt szerezni, hogy életben tartsuk így gondoltam válthatna okos irányba.

Első körben valami strapabíróbban gondolkoztam, de ami elfogadható sebességet, akkut tud az nagyon drága (CAT) így valszin marad a hagyományos.

Lényeg, hogy ne legyen bosszantóan lassú 1 év után, az akkuja pedig bírja minél tovább, Anyámnak vettünk egy Xiaomi 4X-et amivel elégedett, sajnos azt se kapni már.

Felső árhatár: 50k-ban gondolkoztunk.

Tudtok ajánlani valamit? :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#134799) Dzsuditt


Dzsuditt
tag

Sziasztok,

Édesapámnak vennék telefont átlag felhasználása, egy régebbi Samsungot váltana.
Ami fontos lenne az a hosszabb üzemidő és viszonylag jó kamera és a kompaktabb méret.
Keret: 50-60ezer Ft

Két jelöltem van, melyiket lenne érdemesebb venni a fent felsoroltak alapján? Nekem Meizu 3s-em van, nincs különösebb gondom vele, azon kívül, hogy az akksi nem túl acélos és 40%-nál kikapcsol az elejétől kezdve.

Xiaomi Mi A2 Lite
Meizu Pro 7

Előre is köszönöm a segítséget!

(#134800) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Gondolkodom a Xiaomi Mi A1 lecserélésén.

Csúcskészülékeket néztem, mert fontos számomra a jó kamera. (Tényleg csináljon jó képeket out of the box. Sajnos az A1 számomra kamera téren nagyon kevés.) Amit még szeretnék, hogy jó legyen az előlapi kamera, a beszélgetési és fülesre jutó hangminőség, illetve legyen kellő szufla ahhoz, hogy minimum egy napot kibírjon kicsit hardcoreabb felhasználással.

Amiket néztem:

Huawei Mate 20 Pro
Huawei P20 Pro
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy S9/S9+
(Meg még a Mate 10 Pro és a Nokia 7 Plus, de ezek épp nincsenek a T-nél.)

Részletre hoznám el a Telekomtól, szóval a Xiaomi Mi 8 jelenleg kiesik. (Őt is néztem korábban.)

Szerintetek melyiket érné meg megvenni? Tényleg döntésképtelen vagyok, mert ezek a telefonok kb már mindent tudnak, sőt szerintem kávét is főznek :D

Előre is köszi a helpet :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.