Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133551) kali válasza Emu (#133549) üzenetére


kali
legenda

Attól függetlenül is a Mate 10 Pro-t mondanám, főként a több RAM miatt, ami hosszabb távon pláne számítani fog, de akkumulátoros üzemidőben is bőven jobb az említett típusoktól.
Hivatalos viszonteladónál is van már az általad írt ár környékén: [link], ráadásul ez kétkártyás, szemben a szolgáltatós egykártyásokkal.
Érdemes lehet várni egy kicsit, hátha bedobják valahol Black Friday akcióba is.
A Xiaomi engem még nem győzött meg annyira, hogy komolyabban használjam - ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz, csak számomra nem érte még el a megfelelő szintet -, amivel pedig nincs semennyi gyakorlati tapasztalatom, arra nem tudok mit mondani ajánlás szintjén.

[ Szerkesztve ]

(#133552) cs.zs. válasza kali (#133551) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
a "szolgáltatós egykártyás" kifejezés egy ideje már nem állja meg a helyét, tényleg ne használd. Áprilisban Telenortól vettem a legkisebb kétezersokszáz Ft-os előfizetésem mellé 1 év aláírásával egy Xiaomi Redmi Note 5A-t 12990Ft-ért, ami kártyafüggetlen, és 3 kártyahely van benne. 2db nano-sim mellett befogad még egy micro-sd-t is. Nyáron a Telekomtól vettem (otthoni 800 Ft-os telefonvonalra aláírtam további 2 évet) ötvenpárezer Ft-ért egy Honor 8-at, ami szintén kártyafüggetlen, és dual-sim - igaz, csak hibridtálcás, azaz vagy 2 db sim, vagy 1 db sim + 1 micro SD.

Tehát a szolgáltatóknál az árak is jók, és a telefonok is. Érdemes szétnézni náluk. Nézd az előző hozzászólásomban linkelt telefon-árlistát! Tele van DS-telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

...

(#133553) kali válasza cs.zs. (#133552) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Konkrét telefonról van szó, ami a Huawei Mate 10 Pro, az pedig minden hazai szolgáltatónál egykártyás, kétkártyás csak az egyéb hivatalos viszonteladóknál vásárolható.
Általánosságban sosem írok ilyesmit, mert esete, típusa, szolgáltatója...stb. válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#133554) cs.zs. válasza kali (#133553) üzenetére


cs.zs.
addikt

Mate 10 Pro a Telenornál : Dual-Sim (technikai részletekre kattintva)
Telekomnál valóban csak 1 kártyás, de független

[ Szerkesztve ]

...

(#133555) ph2012


ph2012
senior tag

A Galaxy J5 (2017) mennyire jó telefon? Tudnátok ajánlani? A Media Marktban jó áron kapható. Vagy várjak a Fekete Péntekre?

Köszi.

(#133556) kali válasza cs.zs. (#133554) üzenetére


kali
legenda

A Mate 10 Pro topikban sok Telenoros tulajtól olvashatod, hogy egykártyást kapott a szolgáltatótól.
A Telenor elírni is hajlamos dolgokat - hacsak mostanság át nem rétek kétkártyásra -, hosszú hónapokig úgy forgalmazták, hogy 64 GB-osnak írták, holot olyan hazánkban nem került hivatalosan forgalomba, csak 128/6 GB verzió van: [link]
Azt is olvashatod, hogy egykártyás a Telenoros, sok ilyen hozzászólást találsz, ha rákeresel.
P20 Pro-ból is egykártyást adott a Telenor (meg a Vodafone is), pedig abból már kérhettek kétkártyást a szolgáltatók, de csak a Telekomnál van kétkártyás.
A Mate 10 Pro - és még sok más Huawei készülék - minden szolgáltatónál független, még az amúgy zárást kérő Telenor és Vodafone kínálatában is.
A Telekom alapban függetlenül ad már minden készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#133557) #81733120 válasza ph2012 (#133555) üzenetére


#81733120
törölt tag

Nem rossz, egyszer már nyomkodtam J5-öt, és jó mobil, persze attól függ mire. :)

(#133558) cs.zs. válasza kali (#133556) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én tényleg nem b.sztatlak, nehogy félreérts :-D, e-ként módosítom az előző hozzászólásomat:
csak a saját nevemben nyilatkozhatok, én mindkét szolgáltatótól független, dual-sim telefont kaptam.

Így már jó?
:D
:R

[ Szerkesztve ]

...

(#133559) ph2012 válasza #81733120 (#133557) üzenetére


ph2012
senior tag

Várjak a Fekete Péntekre?

(#133560) #81733120 válasza ph2012 (#133559) üzenetére


#81733120
törölt tag

Lehet, hogy érdemes, bár nem vagyok benne biztos.
Ha megvárod, akkor érdemes hamar, még reggel lecsapni a termékre, mert ilyenkor nagy forgalom szokott lenni, és nagy az érdeklődés minden termék iránt.

(#133561) DS39 válasza ph2012 (#133555) üzenetére


DS39
nagyúr

jó telefon, átlagos felhasználásra. (a 16 GB ROM sem annyira gáz, mert a két sim mellé van dedikált slot az sd-nek)
amúgy nem csak MM-ban ennyi, a Samsung Experience Store-ban is.
(csak tipp, de fekete pénteken 50k alatt nem lesz, neked kell eldönteni, hogy megéri arra várni)

(#133562) cs.zs. válasza DS39 (#133561) üzenetére


cs.zs.
addikt

Annyit tennék hozzá, hogy érdemes megtudakolni, SD-re telepíthetők-e az alkalmazások. Redmi Note 5A-ban 2/16GB verziónál, Android 7.1.2 esetén az alkalmazások a telefon tárhelyére töltődnek le, és áthelyezni sem lehet !!! Nekem elég a nettó 10GB erre a célra, de akinek ettől több kell, az alaposan nézzen utána! Ez is 2 db sim + microSD...

[ Szerkesztve ]

...

(#133563) DS39 válasza cs.zs. (#133562) üzenetére


DS39
nagyúr

igazából én nem az alkalmazások miatt írtam, hanem egyéb dolgok miatt.
10 GB nettó tárhely ahogy írod, átlagos felhasználásra, alkalmazások telepítésére elég kell legyen. (akinek nem az már nem nevezhető átlagos felhasználásnak) - a telefonnal készített fényképek, videók, esetleg letöltött tartalmak, zenék, stb. pedig az SD kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#133564) Khaosz55 válasza ph2012 (#133559) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én várok rá.
Mate 10 pro az online boltokban 135 körül van. Gond a bolti gari?
Igaz valahol azt írták gyári gari van rá.

(#133565) kali válasza Khaosz55 (#133564) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Hivatalos hazai viszonteladóknál érdemesebb vásárolni, mert sok GSM üzlet és webshop trükközik, kiírják a gyártói jótállást, aztán apróbb betűkkel meg az van a részletes leírásukban, hogy az csak rajtuk keresztül érvényesíthető (mert külföldről hozták be a készüléket, rosszabb esetben szürkén), tehát te nem viheted/küldheted direktben a hazai gyártói/szerződéses szervizbe, hanem ők küldik ki oda, ahonnan a telefon behozatalra került.
Az is számíthat, hogy az eltérő régió miatt másként kapják azok a készülékek a frissítést is.

cs.zs.: Ok, csak a gyakorlati tapasztalatokat írtam le, de tényleg csak konkrét típusokra levetítve teszem azt. :R

[ Szerkesztve ]

(#133566) Emu válasza kali (#133551) üzenetére


Emu
őstag

:R
A többieknek is köszönöm!

Telenornál most megkapnám 125k-ért. Elég jó árnak tűnik a mezőnyben...

(#133567) PioDVD


PioDVD
senior tag

Üdv!
Tud valaki javasolni valamit? Új, lehetőleg mm vagy edigital. (0-s hitel miatt, persze csak ha jó árban van, 20e-s felárnál semmit sem ér a 0 %.)

Xiaomi a2-t néztem ki, inkább a 6 gb-osat. (A mostani telefonom is 4 éves, az akkor megkövetelt 2 gb miatt még ma is elég használható.) Ami miatt mégsem jó az a2, az az nfc hiánya, illetve mintha nem lehetne bővíteni sd-vel.

Szóval xiaomi a2 körüli "tudású", inkább 6 gb-os, ~6-os, nfc-s, sd-vel bővíthető, (lehetőleg) 2 év garos teló érdekelne, max. 100e-ig. (Főleg hitellel tudnék fentebb menni, ez inkább lélektani határ.) Viszonylag jó hátlapi kamera jó lenne, de végülis a "nem nagyon xar" fér inkább a keretbe. Kínából 100pár ezerért lehetne mi 8-at rendelni, de a garancia miatt azt nem vállalom be.

(#133568) cs.zs. válasza Khaosz55 (#133564) üzenetére


cs.zs.
addikt

Igazi 2 év gari megérne +10 ezret? Telenornál :D feltöltősben 145...
bocsi bocsi bocsi :D

...

(#133569) cs.zs. válasza PioDVD (#133567) üzenetére


cs.zs.
addikt

(2 db Xiaomi van a családunkban), szerintem Samsungok és Honorok is jobbak a fényképezésben, lehet hogy ebben az irányban is érdemes lenne szétnézned. Samu A6-7-8 ? 100.000 Ft-os kategóriában valószínűleg jobb kamerát kapnál, mint bármelyik Xiaomi esetén, bár 6GB RAM-ot ez esetben vélhetően mellőznöd kellene. Nem egyszerű. Melyik a fontosabb? :F

...

(#133570) Khaosz55 válasza cs.zs. (#133568) üzenetére


Khaosz55
addikt

Vodás vagyok előfizetős céges red eu csomag és a listában 240-et írnak rá.
Akkor marad az edigital vagy megnézem fekete pénteken ki mit dob. Elég drágán dobja a voda a telcsiket.

(#133571) cs.zs. válasza Khaosz55 (#133570) üzenetére


cs.zs.
addikt

Értem hogy Vodás vagy, de a Telenornál (is) függetlenek a telók, és 2 év garancia van. Ha ez esetleg 1 kártyás, és neked így is megfelel, akkor megfontolandó. Be kell menni, meg kell kérdezni.

...

(#133572) PioDVD válasza cs.zs. (#133569) üzenetére


PioDVD
senior tag

Tulajdonképpen a ram. Szelfi kamerával 4 év alatt készült képeket 1 kezemen meg tudnám számolni, a hátlapi sem igazán fontos, igazán jó egész más árkategória.

Samuról még régen volt olyan vélemény, hogy túl sok a felesleges, de legalább törölhetetlen app, de ez változhatott (avagy a mai memória/tárhely mellett nem akkora probléma.)

Huawei (így honor) még nem tudom, szóba jöhet-e. Lányom p8 lite-jánál előjött a tipikus se wifi, se bt, szerintük természetesen nem típushiba. Kérdeztem, ha már garanciában nem javítják (éppen lejárt), valami kedvezményt kaphatna-e egy új telónál? Természetesen nem. De küldjem szervizbe, mert szeretnék látni. Mondom, ugye pénzért? Igen, 4e párszáz lesz. Megköszöntem a lehetőséget, de nem éltem vele.

Félreértések elkerülése végett, alapvetően természetes, hogy a garanciaidő után nem javítanak. De itt egy közismert hibáról van szó, a mi pechünk, hogy 26 hónap után jött elő. Ha bármi más, nem ilyen ismert hiba lenne, eszembe sem jutott volna a méltányosság.

(#133573) Nogren


Nogren
csendes tag

Sziasztok,

Páromnak telefon vásárlás előtt állunk így a nagy fekete pénteki forgatagban.

Elsődlegesen netezés, kisebb játékok és fényképezésre kellene a teló. Hosszabb időtávra tervezve (3-4 év) 120k max körüli értékkel.

Végignyálaztam a topic utolsó pár száz hozzászólását és a következőket tartottam relevánsnak:

Xiaomi Mi 8
Honor 10
Oneplus 6
Pocofone F1
Huawei Mate 10 pro

olcsóbb kategóriában a Xiaomi Mi A2.

Ezek közül eddig a Mi 8 az esélyes, DE kicsit méretes a lelkem, így valami hasonló tudású kisebb méretben lenne?
154.9 x 74.8 x 7.6 mm az Mi 8

emiatt a Honor 10 lenne jó 149.6 x 71.2 x 7.7 mm de az ugye kevesebb memória, kevesebb tárhely, rosszabb CPU és GPU.

Előre is köszi a javaslatokat.

(#133574) cs.zs. válasza PioDVD (#133572) üzenetére


cs.zs.
addikt

P8 Lite ohh ...
Feleségemnek és a szomszéd kislánynak egyszerre vettünk P8 Lite-ot 2016 decemberben (karácsonyra) Tescoban, 50.000 Ft/db áron, (normál)1 év garival. Bár a feleségem (is) nagyon szereti, mai napig azt használja, mindkettőben haldoklik az akku, gyakorlatilag készenlétben, az asztalra téve nem bírna ki 24 órát :-) 1-1,5 óra kijelzőidő után már csak 20-30% van az akkuban. (Redmi Note 5A telefonom 2 db sim-mel 5-6 órát tud, 1 sim-mel 7-8 között)

Szóval mire készüljünk? Mi jön 26 hónaposan? :Y

[ Szerkesztve ]

...

(#133575) cs.zs. válasza Nogren (#133573) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szerintem ma már nem létezik olyan telefon, ami 3 éven túl életképes lesz, de lehet hogy inkább csak 2,5. Olyan gyors a fejlődés, hogy ezek a maiak 2 év után (valamennyivel) mindannyian kukában lesznek...

Ha azt a 120 ezer Ft-ot 4 évre szánod, inkább vegyél valamit 80-ért, aztán 1 évesen add el, pótolj hozzá 20-at, aztán azt is add el 1 év múlva, és ahhoz is pótolj 20-at. Az már tuti, hogy ezzel a manőverrel (2x csere) sokkal-sokkal jobb telefonod lesz, miközben még azt sem tudom, miről beszélek...

...

(#133576) PioDVD válasza cs.zs. (#133574) üzenetére


PioDVD
senior tag

Természetesen nem mind romlik el. :) Erre hivatkozott a huawei is.

Készséggel elhiszem, ugyanakkor rengeteg ilyen van. Lányom mondta az osztályban, hogy meghalt a wifi, osztálytársa mondta, dettó, alaplapcsere. Rákerestem, sokaknál ugyanez, kizárólag alaplapcsere a megoldás. Ezért nem küldtem be, vagy bő 4e, mert nem kérem a javítást, vagy kifizetek alsó hangon 30e-t egy annyit sem érő telefon javítására.

Teljesen random (felhasználónak*) a hiba, ahogy olvastam, van hogy 1 hónap után jön (és alaplapcsere után megint...), nekünk 2 év után, másnak meg soha. Előjel nincs, este jó volt, reggel már nem.

*A huawei biztos tudja, mi a baj, vélhetőleg nem tervezési hiba, valamelyik alkatrész széria lehet kehes.

Ja, nálunk meg az akku 2 év után is bírja, pedig "nyomkodja" a leány. :) A 2-3 óra képernyőidőnél az én 4 éves zte red bull-om is többet tud, pedig nálam is megy sokat. Éppen most döntöttem úgy, ha meglesz az új teló, ebből okoskarkötő lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#133577) cs.zs. válasza PioDVD (#133576) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezt azért (is) kérdezem, mert pl eBay-en van hozzá tök olcsón eredeti gyári akku, de már mások is mondták, hogy hagyjam a picsába, mert úgyis megdöglik... :F

...

(#133578) PioDVD válasza cs.zs. (#133575) üzenetére


PioDVD
senior tag

Attól függ, mit akarsz a telótól. Ha csak annyi a cél, hogy telefonálj, levelezz, böngéssz, akkor bőven több van benne 2 évnél (már persze ha nem döglik be). Nekem 4 év után is elsősorban a memória kevés, meg 1 alkalmazás valamiért iszonyúan belassult. (újrarakás sem segített) Ha most veszek egy 6 gb-osat, az jó pár évig megint elég. Új fícsörök meg most sem érdekelnek.

Cs.zs.: nem néztem, mennyi az annyi, de 1 akkut simán megér, egyáltalán nem biztos, hogy az a teló is elszáll - sőt, az a valószínűbb, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#133579) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Melyik tekinthető a Xiaomi Redmi 3s utódjának? Tehát nagyjából azonos paraméterekkel, hasonló árkategóriában keresek Xiaomi telefont (kell nekem a MIUI), annyi különbséggel, hogy mindenképpen szeretnék bele NFC-t.

Köszi előre is!

Szerk.: olyan oldalt tudtok, ahol az összes Xiaomi telefon között lehet keresni különböző szempontok szerint (pl. NFC, B20 stb.)? Pár éve még tudtam követni, de azóta a Xiaomi valósággal ontja a különféle típusokat.

[ Szerkesztve ]

(#133580) Sgr_A válasza Brandynew (#133579) üzenetére


Sgr_A
addikt

Akkor jobban ki kell nyitni a pénztárcád mert a közép kategóriában nem tesz a xiaomi nfc-t

(#133581) Brandynew válasza Sgr_A (#133580) üzenetére


Brandynew
őstag

Ejjj :\ És ha elengedném az NFC-t? Esetleg nem Xiaomit NFC-vel? Mondjuk max. 60 ezer Ft-ért, 5-6 colos kijelzővel.

(#133582) trebrona válasza Brandynew (#133581) üzenetére


trebrona
nagyúr

Huawei-ekben szokott NFC lenni alsóbb kategóriában is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#133583) szatomi30 válasza szatomi30 (#133548) üzenetére


szatomi30
tag

Sziasztok!
Ebben tudna esetleg valaki segíteni? :R

(#133584) Brandynew válasza trebrona (#133582) üzenetére


Brandynew
őstag

És a Huawei alsókategóriás mobiljaival mi az általános tapasztalat? Kettő van a környezetemben, de mindkettőre nagyon panaszkodnak.

(#133585) trebrona válasza szatomi30 (#133583) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy használt 4X, vagy kereten felül pl: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#133586) trebrona válasza Brandynew (#133584) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebből már általánosíthatsz. :)
P9 lite 2017 a céges mobilom, mondjuk azt, hogy használható. 16GB tárhely a leggyengébb pontja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#133587) cs.zs. válasza Brandynew (#133581) üzenetére


cs.zs.
addikt

HONOR 8, SONY XA2
Design-ban a SONY érdekesebb, egyedibb, érdemes kézbe fogni. A HONOR 8 egy erőgép, porcelánbaba-köntösben, amelyet féltve kell óvni, a kamerájához pedig mindenkinek fel kell kötnie a gatyáját. Ezek olyan 60000 körül szóródnak, és mindkettőben van NFC

...

(#133588) trebrona válasza cs.zs. (#133587) üzenetére


trebrona
nagyúr

Hol láttál 60k-ért Honor 8-at? :Y

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#133589) Nogren válasza cs.zs. (#133575) üzenetére


Nogren
csendes tag

attól függ mire használod, de alapvetően egyetértek, hogy IT területen a 3-4 év már eléggé sokat tesz és nem számolható a fejlődés üteme. Az előző telefonja egy Honor 7 a mai napig tök jó, csak már lassú kissé és a 2 GB memória se túl combos.
Nem szeretnék évente szórakozni telefon keresés, vétel és eladással, inkább adok többet egy jobbért most :)

(#133590) Brandynew válasza cs.zs. (#133587) üzenetére


Brandynew
őstag

Rájöttem, hogy nem merem megvenni egyiket sem, az összes eddigi mobilom közül egyedül a Xiaomik váltották be a hozzájuk fűzött reményemet, maradnék annál. Melyik a legolcsóbb olyan Xiaomi, ami ajánlott és van benne NFC? Valószínű külföldről fogom megvenni, általában onnan olcsóbb.

(#133591) cs.zs. válasza szatomi30 (#133548) üzenetére


cs.zs.
addikt

Neked egy Redmi 6 DS kell a Telenortól, függetlenül, 52990 Ft-ért, 2 év garival, vagy pedig ugyanez az EUSTOCK-nál 39900, 1 év garival, de már csak világoskék van, de azt úgyis tokkal takarod, ha nem teccik :P

...

(#133592) cs.zs. válasza trebrona (#133588) üzenetére


cs.zs.
addikt

Csak a magam nevében nyilatkozhatok, de ha nekem lehetett, akkor valószínűleg másoknak is.
Nyáron aláírtam a Telekomnál az itthoni 880Ft-os telefon-vonalra további 2 évet, és ezért cserébe kedvezményesen vásárolhattam (bármilyen) készüléket, azaz TV-t, laptopot, vagy telefont, igény szerint. Laptop van elég, TV is, a telefon viszont fogyóeszköz mifelénk, így egy HONOR 8-at választottam, ami független, dual-sim, kék színű, és (most megnéztem a pontos árat) 57860 Ft-ba került.

2 hónap múlva, 2019 januárban jár le az internet-hűségem, ugyanígy megveszek majd valamit - mások is megtehetik...

...

(#133593) PioDVD válasza Nogren (#133589) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nekem 4 eves a 2 gb-os zte és majdnem elég, pedig sokszor az ucbrowser szól, hogy már nem tudja megnyitni a 21. lapot. :) Ami nagyon kevés, az a 8 gb tárhely, - droid, - eltűnt rész, szokott szólni, hogy töröljek telepítés előtt. Szóval most egy 6 gb-os bőven elég lehet még 4 év múlva is.

(#133590) Brandynew:
Gearbest-en 407 $ a mi 8, de én gyakorlatilag garancia nélkül nem adok ki ennyi pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#133594) trebrona válasza cs.zs. (#133592) üzenetére


trebrona
nagyúr

Persze, lehetőség adott, de nem mindenkinek. Úgyhogy az előző akkor sem jelenthető ki kategorikusan. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#133595) cs.zs. válasza trebrona (#133594) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jó, oké, sorry. Feltételeztem hogy ha nyáron meg lehetett venni 60 alatt, akkor most sem drágább. Most rákerestem és 60000 alatt csak a Lite verziót látom, annál viszont "csak" 3 GB RAM van, és le kell mondani a dupla kameráról - cserébe olcsóbb. Honor 8 Lite itt
Ugyanott a nem-lite sajnos 80000 körül szóródik :(

[ Szerkesztve ]

...

(#133596) vihartigris válasza cs.zs. (#133550) üzenetére


vihartigris
őstag

Ezzel a flexi csomaggal azt hiszem barátok leszünk. :-)
Azért megnézem a Telekom szolgáltatását is.

bármi reciproka a semmi

(#133597) cs.zs. válasza vihartigris (#133596) üzenetére


cs.zs.
addikt

Be kell menni ! Telekomhoz is, Vodafonhoz is.
Telenor honlapján sem található meg a Flexi-A-B-C-D-E, de mégis létezik...

...

(#133598) vendingo


vendingo
veterán

Üdv

redmi 5 plus 4/64-et érdemes cserélni mi 8 lite-ra?
Kamerában kellene jelentős előrelépés. Ha nem nagy ugrás, akkor kihagynám.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#133599) Wallenberg válasza Brandynew (#133590) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Asus Zenfone Max Pro - 75-85.000 Ft, van NFC, 5000 maH akksi

Xiaomi Mi8 - van NFC

Huawei P10 - 3 év garancia, van NFC, 100.000 Ft

Honor 8 - 80.000 Ft - van NFC

Honor 8 Pro - 95.000 Ft-tól - van NFC

Samsung J7 - van NFC

Samsung A7 (2018) - van NFC, 100.000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#133600) Brandynew válasza Wallenberg (#133599) üzenetére


Brandynew
őstag

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.