Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134901) cross56 válasza Pano (#134885) üzenetére


cross56
senior tag

Szia! Én 1 hónapja váltottam galaxy s4-ről iphone x-re. A mai androidokkal nincs tapasztalatom, de nekem az iphone abszolút megérte. Ez biztos, hogy évek múltán is használható lesz, na meg értéktartóbb is.

(#134902) ssgk


ssgk
aktív tag

Sziasztok !

Telefont keresek a húgomnak, pár éve benne voltam a témában de azóta nagyon sokat változtak a mobilok (anno egy le max 2 vettem majd rom csere meg minden ...) ezekkel a feltételekkel:

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
max.60e
- Használt vagy új?
inkább új.
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
Teljesen mind1. akár kínai rendelés is szóba jöhet.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Best buy de vigyáz rá akkor azért ne haljon meg egy két év alatt.
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
Kitérium a jó hátlapi kamera mert szeret fényképezni, szép képeket lehessen vele csinálni, és a belső tárhely legyen min16gb
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
android, ha kell tudok rá telepíteni custom romot-
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
[I]4-7col között.[/I]

[ Szerkesztve ]

(#134903) tozo86 válasza DaveHutt (#134893) üzenetére


tozo86
tag

Szerintem Note 9.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#134904) kali válasza DaveHutt (#134893) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Ha Samsung, akkor csak a Note9 tud igazán jó akkumulátoros üzemidőt.
iPhone esetén sem mindegyik annyira jó, az XS Max, XR és a 8 Plus jobban bírja, mint a kisebb típusok. (Ráadásul úgy tapasztaltam, hogy az iPhone-okat jobban megviseli adott tekintetben a folyamatos bluetooth kapcsolat, mint más gyártók általam használt csúcstelefonjait - igaz, mástól is olvastam már ilyen véleményt, szóval nem vagyok egyedül ezzel.)
Esetleg Huawei Mate 10 Pro vagy P20 Pro, ha jó akkumulátoros üzemidő kell, a Mate 20 Pro már kicsivel az árkeret felett van, ha hivatalos hazai viszonteladókról van szó.

Indian74: Szia, A Telekomos árakat nézve, az U11 nagyon jó ár-érték arányú most.

[ Szerkesztve ]

(#134905) Sgr_A válasza ssgk (#134902) üzenetére


Sgr_A
addikt

Redmi note 5, note6,

(#134906) Indian74


Indian74
senior tag

Valaki tudna ebben segíteni??
[link]

Bocsi Kali nem olvastam el rendesen,és kösz a tanácsodat :R

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#134907) Indian74 válasza kali (#134904) üzenetére


Indian74
senior tag

Kösz még egyszer,és bocs mindenkitől,kicsit szétszórt vagyok :))

NAGYPAPA

(#134908) spileraaa


spileraaa
senior tag

Blackview BV6800 Pro
Van valakinek ilyen telefonja velemeny rola?

Melyik mobil gyártó cég megbízhatóbb vagy elismertebb?
Ulefone vagy Blackview?

Jelenleg a 3 közt vacillálok
Blackview BV9500
Ulefone Armor 3
Blackview BV6800 Pro
hószútávra vásárolnám ezért is nehéz döntenem melyik lenne jobb

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#134909) Paxker315 válasza spileraaa (#134908) üzenetére


Paxker315
addikt

Azt nem tudom, de a BV6800-val adtál még egy kandidátust az ajándék-fon ötletre.. Tetszik a kissé munkagépre (hernyó..) hajazó dizájn&kivitel. :B

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#134910) DaveHutt válasza kali (#134904) üzenetére


DaveHutt
őstag

Koszonom a valaszokat!

(#134911) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
Egy LG G3-at cserélnék le egy frissebb modellre. Sajnos nem vagyok tisztában a jelenleg elérhető modellek tudásával ár/érték arányával.
Nincsenek nagy elvárásaim, nem kell a legjobb kamera a telefonba, de egy 128gb háttértárra szükségem lenne.
200'000Ft környéki összeget szánnék rá, bármilyen operációs rendszerre nyitott vagyok. Mit tudnátok ajánlani?

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
200'000Ft maximum
- Használt vagy új?
Új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
Függetlenül, újonnan.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Hosszú távra.
- Mire használnád?
Átlagos használat, internetezés, dokumentációk olvasása, szerkesztése.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Teljesen mindegy.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
5,5"

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#134912) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.

Szeretnék venni egy androidos telefont második telefonnak.
Nézelőttem és alapvetően 3 modellt látok, ami számításba jöhet. A kérdés az, hogy jól látom e, vagy sem, esetleg van e másik alternatíva. Alapvetően a gar miatt az eustock.eu-n nézelődök, mert a Kínából jött sem sokkal olcsóbb, viszont a garral gondjaim lehetnek.

A 3 teló:

-Xiaomi Mi 8 Lite 4/64
-Xiaomi Mi A2 4/64
-Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64

Az első kettőnek ugyanaz a procija van és a GPU is megegyezik. A Mi 8 mellett az szól, hogy szép nagy kijelzője van, viszont az akkuja csak 3350 mAh-s. Igaz, a fejlettebb proci talán kevesebbet is fogyaszt.

Az A2 orig droiddal jön ki, hardverileg egy kateg a Mi 8-al, de "csak" 5.99"-os a kijelzője, viszont nincs notch, ami van akinek zavaró, viszont a kijelző és a telefon méretét csökkenti. (A notch) Az akku ebben a legkisebb, 3010mAh. Nem cserélhető.

A Note 6 Pro gyengébb hardverrel van ugyan megáldva, de a kijelző itt is szép nagy, 6.26".
Az akku ebben a legnagyobb, 4000mAh. A proci és a GPU is gyengébb, mint a fenti kettőben.

A Mi 8 Lite 69.900,- Ft
Az A2 64.900,- Ft
A Note 6 Pro 64.900,- Ft

Szóval segítség kellene, hogy melyiket a három közül. :).
A fényképezési tudomány annyira nem érdekel, tehát a kamera másodlagos.
:R
Köszi a segítséget.
Üdv:
Geller
:)

Ami miatt egy kicsit a 6 pro felé húzok, az a nagy akku és az, hogy van a családban egy Note 5 és egy Redmi 5 Pro. Mindegyik nagyon szép és jól működnek.

[ Szerkesztve ]

(#134913) juuzer válasza Geller72 (#134912) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Szerintem meg is válaszoltad magadnak a kérdést :) ofc a Redmi Note 6 Pro ez esetben.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#134914) basaja


basaja
senior tag

Sziasztok!
A hozzáértők véleményét kérném. Huawei Mate 10 Lite vagy a Huawei P 20 Lite jobb választás?Árban egy tízes most a különbség... Köszönöm előre is

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#134915) Viktor0610 válasza basaja (#134914) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem sok különbség van közöttük.
A P20 Lite kisebb a notch miatt, illetve a GSMArena összahasonlítása alapján annak jobb a kamerája.
Amennyiben nem zavar a notch, akkor a P20 Lite a javasolt.

Samsung Galaxy A54

(#134916) Geller72 válasza juuzer (#134913) üzenetére


Geller72
veterán

Az éjszaka beleástam magam mindegyik telefonba, de tulajdonképpen mindegyiknem van valami baja, vagy hiányossága, ami miatt nem ragaszkodnék egyikhez sem. Már a Pocophone-t nézegettem, de ott is van bőven ami problémás, vagy az lehet. Egyszerűen nem értem, hogy a notch-al ellátott telefonoknál hogyan lehet egyáltalán olyan, hogy pl. nem lehet az akku százalékos töltöttségi szintjét megjeleníteni.

Amúgy meg nehari, de egy kicsit amolyan lerázásnak érzem a dolgot. :R Amolyan hagyjuk rá a dolgot, az a legegyszerűbb, holott meggyőzhető vagyok, ha van megfelelő alternatíva. ;) Azt is olvastam, hogy a Note 6 Pro nem lett annyira jó, mint az elődje.

(#134917) Myers válasza Geller72 (#134916) üzenetére


Myers
senior tag

Helló!

Azt hiszem majdnem ugyanabban a cipőben járunk. :DDD Én is most akarok venni és nagyjából ezekre gondoltam. Nincs különösebb igényem, talán csak a minél jobb hangszóró, netezés, és inkább kisebb méret, mint nagyobb :) , minimum 4/64GB, lehetőleg noccstalanság. Kamerák, játékok nem nagyon érdekelnek. Ár 60-100k, de azért próbálom minél olcsóbban megúszni.

Az eredeti gondolatom: Mi 8 Lite, Redmi Note 6 Pro. De aztán a Redmi Note 6 Pro-t kilőttem, mert gyak. ugyanaz, mintha a Redmi Note 5 noccsal lenne (meg talán az előlapi kamerája jobb?- kb nem érdekel). Szóval akkor Redmi Note 5 felvéve a listába. Viszont bevettem még a listába az Asus Zenfone Max Pro-t 5000-es akksival (Snapi 636 ez is) (de csak azért,mert most az EDigitalban 70k). A Mi 8 Lite-ot is csak azért, mert viszonylag kicsi noccsal rendelkezik (felül kb az 1/3-a, míg Redmi Note 6 Pro noccsa kb a 2/3-át elfoglalja felül).

De úgy néz ki, hogy a Mi 8 Lite-ot is ejtem, egyedül a viszonylag kicsi akksija miatt.

Az Asus Zenfone Max Pro-nál ezeket az előnyöket és hátrányokat láttam:
+ 5000 mAh-ás akksi!!!, 3 kártyahely (2 nano+1mikro), úgy látom bárhol 2 év gari, majdnem gyári android, NFC, értesítő led is van talán?, jó előlapi kamera, Jack dugó, FM rádió
- Infra, a hátlapi kamerája kicsit gyengébb sötétben, Wifinél nem tudja az 5 GHz-es sávot

Míg a Redmi Note 5 esetében szerintem ezek a lényegesek:
+ 4000 mAh-ás akksi még mindig óriás kategória, Infra, elég jó hátlapi kamera, MiUI felület, értesítő led, Jack dugó, FM rádió, 120FPS-es lassított videó 720p-ben, gesztusvezérlés, gyorstöltés lehetősége
- NFC, csak 2 kártyahely

Azt nem tudom, hogy az USB Type C miért lenne olyan fontos, de ennél a 2-nél normál, mikro USB van. :D Azt sem tudom, hogy a gyorstöltés miért olyan életbevágóan fontos. Ok, jó, ha tudja persze, nem hátrány, de ha lehet, akkor inkább lassan tölteném az akku kímélés miatt.

http://www.muszaj.hu/

(#134918) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Sziasztok!

Mi a legolcsóbb használható okostelefon most a piacon? Redmi 6-ot látok 40k körül, van ennél olcsóbb ajánlat?
Ismerősnek lenne, akinél eléggé fogyó eszköz, gyakran tönkremegy.
Lehetőleg új, és független kellene. Köszönöm!

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#134919) Geller72 válasza Myers (#134917) üzenetére


Geller72
veterán

Ha nem MTK procis lenne, még valamilyen szinten ez is szóba jöhetne, mert elég tisztességes teló.
Ráadásul az 54k-ban amoled kijelző+hátlapi kijelző is van. :U

Én is nagyon nézegetem a Note 5-öt..megint.
Már a Mi 8 6/128-nál járok, ami tetszene tényleg, ott is van amoled kijelző, snapi 845, jobb dual GPS (nekem ez is nagyon fontos lenne) QC4+ de az meg nincs az eustocknál készleten. :(. A 3400-as akku a jobb proci miatt (is) kb ugyanaz, mint a Redmiben a 4000mAh.

Az is lehet, hogy neked a Mi A2 lenne a jó választás..(Nem a lite)
Nincs notch, annyiba kerül, mint a Note 6 Pro, viszont az erősebb 660-as proci van benne.
Ráadásul szinte stock gyári droiddal, amivel igen gyors a "jószág". Lehet, hogy ez mellett döntök én is. ;).

[ Szerkesztve ]

(#134920) Ájvé válasza Geller72 (#134919) üzenetére


Ájvé
veterán

"A 3400-as akku a jobb proci miatt (is) kb ugyanaz, mint a Redmiben a 4000mAh."
Ezt hogy érted? Redmiben lévő S636 jóval kevesebbet fogyaszt, egyedül készenlét alatt lehet azonos fogyasztás, egyébként aktív használattal biztos többet fogyaszt, nem beszélve a teljesítmény igényes alkalmazásokról, ott gyorsan elfogy az a 3400 mAH.
Mi A2 üzemideje pedig még rosszabb.
Mi 8 Lite is ott van még, S660, jó kamera, MIUI ha tetszik (jobban bánik az akkuval mint a stock droid), 3350-es akku ami azért jobb mint az A2 3000-re.

Johnny194:
Én nem adnám lejjebb, lehet van még Redmi 6A, de annyival nem olcsóbb hogy megérje azt választani, főleg hogy csak 2 GB RAM-at látok. 3/32 szerintem már minimum.

[ Szerkesztve ]

(#134921) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Jelenleg LG G6 készülékem van.

Előtte G2 volt, de nem sok újat adott a G6.

Szeretnék valami újat kipróbálni.

Kb. Értékeket adok meg: 140.000Ft, 6" kijelző, 2-3 évre tervezem...

Telefonhoz képest legyen jó az előlapi és hátlapi kamerája. Legyen értesítő led rajta.

Huawei p20 ra gondoltam, lg g7 re is... Csak megbízható, kiforrott márkák érdekelnek.

Köszi előre is a segítséget.

(#134922) Viktor0610 válasza SoulReaver (#134921) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Csak megbízható, kiforrott márkák érdekelnek."
Akkor az LG-t felejtsd el. A P20 jó választás lehet pl.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134923) basaja válasza Viktor0610 (#134915) üzenetére


basaja
senior tag

Köszi a választ, asszonynak beszerezve egy P 20 Lite. :R

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#134924) Myers válasza Geller72 (#134919) üzenetére


Myers
senior tag

Mi A2-vel az a baj, hogy kicsi az akksi. Ráadásul egyre kevésbé vonz a stock android. A bemutató videókban elég jól néz ki a MiUI.

http://www.muszaj.hu/

(#134925) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!

Egy nagyon olcsó (legolcsóbb) teló kellene, de olyan amit voda-nál lehet kapni, előfizetéssel venném (hosszabbítással).
A lényeg hogy legyen 2GB ram.
Mit ajánlotok?

Köszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#134926) Geller72 válasza Csaby25 (#134925) üzenetére


Geller72
veterán

vodafone.hu

[ Szerkesztve ]

(#134927) Csaby25 válasza Geller72 (#134926) üzenetére


Csaby25
senior tag

Erdélyből vagyok :)
Ez a kettő maradt:
LG K8 (2018), Nokia 3.1
Szerintetek melyiket?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#134928) Viktor0610 válasza Csaby25 (#134927) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokiát venném.
Gyorsabb proci, frissebb, tovább frissen maradó rendszer az Android One miatt, jobb akku.
Most látom, a Nokia kijelzője a kisebb ház ellenére is nagyobb. Plusz egy érv mellette.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134929) focvis


focvis
veterán

Sziasztok!

3 éves Nexus 5X-et cserélnék; alapesetben a Google Pixel 3 tetszik leginkább; ellene szól:
- elég drága (kb. 230 e Ft lenne amazonról) és ehhez képest nem tartja annyira az értéket;
- szintén csak 1 SIM-es;
- az N5X-ben egy ideje kevés már a 2 GB memória, eleinte elég volt; félek hogy a Pixel 3 is erre a sorsra jut idővel.

Mit ajánlotok?

Elvárás:
- jó kamera,
- NFC a mobilfizetés miatt.

Jó ha van:
- stock (közeli) OS,
- Dual SIM,
- nem beégésre hajlamos képernyő (Waze miatt).

Nem érdekel igazán:
- üzemidő,
- csilli-villi üveg- / hegyi kristály- / alumínium, stb. hátlap,
- lekerekített kijelző.

Az árfekvés számít, de kevésbé lényeges, 2-3 évig biztosan megtartom.

Lehet akár HMD Nokia is, vagy Huawei,Xiaomi, bár az ismertebb márkák talán jobb értéktartók.
Használom az iOS-t (iPad) is, annyira nem a barátom, mert korlátolt; de kínomban már az is megfordult a fejemben. (Tud NFC-s fizetést?) XR / X belefér még az árba.

Köszönöm előre a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#134930) Viktor0610 válasza focvis (#134929) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem te egy Nokia készüléket írtál le ezekkel a paraméterekkel.

A rászánt pénztől függően válassz egyet. ;)

Samsung Galaxy A54

(#134931) kali válasza focvis (#134929) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az iPhone-ok kiestek, ha elvárás (hazánkban) az NFC fizetés.
A Huawei rendszere elég távol áll az alap Androidtól (bár attól még nagyon jónak tartom).
Huawei esetén az igazán jó típusok Amoled kijelzősek.
A Nokia a Zeiss ellenére sem kiemelkedően jó kamerában.

[ Szerkesztve ]

(#134932) Viktor0610 válasza kali (#134931) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Illetve a dual SIM sem feltétlen működik, kivéve a Telekomnál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134933) kali válasza Viktor0610 (#134932) üzenetére


kali
legenda

Igen, egyelőre csak a Telekomnál adott eSIM (meg az Apple-nek van még mit javítgatni ebben a tekintetben az iPhone-okon).

(#134934) Ájvé válasza focvis (#134929) üzenetére


Ájvé
veterán

Oneplus 6T, ha nem zavar az OLED.

(#134935) focvis válasza Viktor0610 (#134930) üzenetére


focvis
veterán

+ kali

Köszönöm!

Igen, alapból eleinte egy bivalyabb Nokia körvonalazódott. A kamera miatt vannak kétségeim; nem szívesen mennék az N5X szintje alá, ha azt tudja, akkor OK. :)

Lehet amoled, de ne akarjon beégni.

A céges SIM Telekom, a privát Telenor, utóbbit át tudom vinni bárhová (évente 1x töltők rá 3000 Ft-ot, bőven elég.)

Annyi infó még, hogy ha van hivatalos hazai importőre a készüléknek, akkor bruttó 250-ig a cég fizeti; a Pixel saját zsebből menne.

HTC?

@ Ájvé: az zsebből menne, akkor talán inkább a Pixel (?). Mennyi $? Thx!

[ Szerkesztve ]

(#134936) csaba1203 válasza focvis (#134935) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha fontos a jó kamerás képesség,akkor a Xiaomi Mi8 még esetleg szóba jöhet és akkor még talán pénzed is marad jócskán. :K

(#134937) kali válasza focvis (#134935) üzenetére


kali
legenda

Ha a jelenlegi telefonod képalkotása tetszik, akkor nem biztos, hogy elégedett lennél a Nokia félével, de kipróbálhatod persze, hátha...
Más kérdés, hogy egyrészt néhány éve elérték a jobb gyártók az adott méretű szenzorok mellett kihozható legjobbat (jó fényviszonyok mellett legalábbis), így másra gyúrnak azóta, éjszakai mód, több modul adta előnyök és lehetőségek, mint a többszörös veszteségmentes zoom...stb., másrészt még az adott tekintetben legjobb kamerás mobilok eltérő gyártói is más és más képalkotási módot alkalmaznak, ezért van olyan, hogy hiába jó mindegyik, valakinek az egyik tetszik, másnak meg a másik, ezért nehéz sokszor konkrétumot mondani.
A HTC-k jók mostanság kamerában, nézz rá például az U12+ típusra.
Ha Huawei, akkor a P20 Pro-t megnézheted, dual 4G és dual VoLTE, így még kétkártyás tekintetben is nagyon jó, meg alapban 128/6 GB, ezért hosszabb távon is megfelelő lehet.

[ Szerkesztve ]

(#134938) ron


ron
újonc

Sziasztok.
Tanácsotokat kérném e három telo közzül melyik a jobb vétel?
Vagy más márka is érdekelne max 100k-ig, de inkább kevesebb mint több.
jó aksi, gps, hálózati kapcsolódás, és persze stabil megbizható készülék a főbb kritériumok. :R

Xiaomi Mi 8 Lite Dual Sim 64GB
Xiaomi Redmi Note 5 Dual Sim 64GB
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64GB

(#134939) Ájvé válasza focvis (#134935) üzenetére


Ájvé
veterán

Pixelre nincs itthon támogatás, azért nem a legjobb. Akkuja is elég kicsi, bár neked nem volt szempont. Oneplus 6T azért szerintem jóval olcsóbb (kb 100k-val, itthoni boltokban 290-nél kezdődik a Pixel 3). Esetleg innen is megveheted, plusz Tubado garancia nem olyan rossz.
Mi 8 se rossz amit írtak előttem, az olcsóbb, de MIUI fut rajta, szóval nagyon messze van a stock droidtól.

(#134940) focvis


focvis
veterán

Köszönöm szépen Srácok!

Okosabb lettem, de dönteni még nem tudok egyértelműen. :D

Meg kellene nyomogatnom 1x egy miui-s készüléket. A Xiaomi Mi 8 Pro a képek alapján tetszik. Új Nokia volt a kezemben, pl. a Scirocco minőségi darab, a fotó a kérdés. Kollégám vett pár napja Huawei ... Pro-t, pofára szép, a menüje Samsung szerű.

[ Szerkesztve ]

(#134941) SoulReaver válasza Viktor0610 (#134922) üzenetére


SoulReaver
veterán

Led értesítést nem találtam rajta.

Valahogy a fényképezője nem győzött meg.

Tudsz esetleg ajánlani pár telefont, amiket majd megnézhetek?

(#134942) max-11


max-11
tag

Sziasztok,
Segítségre van szükségem telefon választásához.
Olyan telefont választanék, ami várhatóan még sokáig támogatott lesz és simán kiszolgálja a Fortnite igényeit..
70-100ezer sávban gondoltam költeni rá. Szóval nagy, erős, fortnite, kiváló ár/érték
Xiaomikat ajánlották, de nem ismerem, van jópár típusa és nem biztos, hogy nem lövök mellé a Fortnite kérdésben.
Köszönöm, ha tudtok javasolni!!!!!!!!!! :U

[ Szerkesztve ]

(#134943) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

100k körül milyen új, droidos mobil ajánlott fotózáshoz?

(#134944) trebrona válasza Sanyi.mTs (#134943) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pocophone eléggé rendben van.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#134945) t1 válasza trebrona (#134944) üzenetére


t1
addikt

Rendben van, de a kamerája pont a gyengéje.

max-11
Honor Play vagy az előbb említett Pocophone F1

[ Szerkesztve ]

(#134946) Geller72 válasza max-11 (#134942) üzenetére


Geller72
veterán

Játékra, "kakóban" árban a Poco F1 mellett semmi sincs. Az 104k most. "huszonpárral" több/jobb is a Mi 8, hw szinten pariban van. Szerintem.

(#134947) trebrona válasza t1 (#134945) üzenetére


trebrona
nagyúr

Dehogy a gyengéje. :N

A Honor Play kamerája az, ami gyenge.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#134948) Ájvé válasza t1 (#134945) üzenetére


Ájvé
veterán

Nézz be a topikjába, tényleg elég jó fotózásban az F1.

(#134940) focvis:
Esetleg Mi Mix 2S is ott van, az LCD paneles, árban is jó, tudásra is, kamera se rossz benne.

[ Szerkesztve ]

(#134949) max-11 válasza Geller72 (#134946) üzenetére


max-11
tag

Szia és ezen hasít a a Fortnite és társai?
Találtam egy listát a Fort által támogatott mobilokról, de ez nincs rajta...
[link]

(#134950) Geller72 válasza max-11 (#134949) üzenetére


Geller72
veterán

Ez a cikk október közepén íródott. A Mi 8 rajta van a listán, vicces lenne, ha az F1-en meg nem menne. :D. De ha biztosra akarsz menni, akkor vedd meg a Mi 8 -at, azért az Amoled kijelző és a többi plusz szerintem megér annyit, amennyivel az többe kerül. Azaz nagyjából egy húszassal. Szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.