Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74801) sch_a


sch_a
addikt

Lehet barhol tápkábelt kapni? 2013-as TV-hez?

(#74802) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Vettem a MM-ban egy 42LF652 IPS paneles tv-t és a jobb oldalán elég nagy a Bevilágítás. Szerintem ez most vigyem vissza? Kicserélik ez miatt? Mondjuk még szinte gyári beállítással használom, nem tudom, hogy ezen segíthet-e valamilyen állítgatás?
Köszönöm

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#74803) feri1


feri1
aktív tag

Üdv mindenkinek!

A filmbox live-ra,hogy lehet az 1 hónapos tesztidőszakot igénybe venni?

Sehol nem találok a neten semmit róla.

A netflixre érdemes regisztrálni? Vannak magyar szinkronos filmek?

Üdv: feri 1

(#74804) Black Dragon válasza kano (#74802) üzenetére


Black Dragon
addikt

Beállítással sajnos nem tudod eltüntetni, de szerintem csökkenteni sem, illetve lehet, ha kb lejjebb veszed a fényerőt.

Elég sok embernek volt már itt ilyen gondja, az LG tud vele mit kezdeni, a MM nem tudom, de szerintem hívd fel őket, hiszen ha most vetted, akkor a 3 napos cseregarancia még élhet rá, ha ők ezt hibának könyvelik el, és adnak helyette egy másikat.

(#74805) wolfman-72 válasza feri1 (#74803) üzenetére


wolfman-72
csendes tag

Beetetés az egész. Rányomtam a gombokra, de rendeléshez van kötve szerintem az egész. Ez csak reklám.

(#74806) PioDVD válasza kano (#74802) üzenetére


PioDVD
senior tag

Tudom, nem vigasztal, de neked legalább jutott. :)

Debrecenben nem biztattak, hogy nagy esély lenne újabb szállításra.

(#74807) xy2003 válasza w333 (#74780) üzenetére


xy2003
tag

köszi
mondjuk ezt a + 3 évet se látom sehol :)

PioDVD
neked is.

(#74808) kano válasza PioDVD (#74806) üzenetére


kano
nagyúr

Itt még van 12db 652 (Mammut). Rendesek voltak és kicserélték. Most viszem haza, remélem, hogy ez nem lesz rosszabb. Állítva szerelem rá a talpat is. :)
Pont a meccset néztük és közben cserélték a tv-met. Nagyon rendesek voltak.

MM gar. :
Úgy gondolom, ha 2 éven belül nem lesz gondja akkor nagy valószínűséggel ki fog bírni 5-öt is.
Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#74809) Csatravi


Csatravi
senior tag

Jó estét !
Küzdök a csatornalistával. 32LF650V a készülék. Ráindítom a csatornakeresést a csak digitálisra (Digi kábel)
és a kereséstől függően vagy kihagyja a rádió adókat és pár tv csatornát vagy ha másik keresi módot választok akkor meg van 3 rádió de akkor meg a TV csatornákból hiányzik de akkor meg másikak. Tehát soha nem egyezik a megtalált csatornák száma és mellette vagy van rádió vagy nincs. Az M4 SD és HD a Pax, Film+ HD meg még 1-2 csatorna valamelyike hol az egyikbe hol a másikba van benne. A ChanShort-ba meg nem találok összefésülő funkciót.
Hogy lehetne megoldani, hogy mind meglegyen ?

(#74810) Derek V. válasza kano (#74808) üzenetére


Derek V.
tag

Hali!

Ugyan ilyen TV-t akarok vásárolni a Media Marktban. 135 ezer Ft a szombathelyi üzletben,de az eladó azt mondja,hogy ez nincs bent a hétvégi cserélje nagyobbra akcióban. Ez mennyire fedi a valóságot? A Metroban a hétvégi 20%-os akcióban meg 120 ezerre jön ki.

(#74811) PioDVD válasza Derek V. (#74810) üzenetére


PioDVD
senior tag

Debrecenben benne lenne, csak nincs tv...

Kano: bármi bármikor elromolhat. Amilyen alkatrész-árak vannak, én kötni akarok, nekem annyit megér. Csak legyen is érvényes... A töréses fogósabb, mert kb. addig áll mindent, míg kifizetem, utána már jön a szívózás.

(#74812) Derek V. válasza PioDVD (#74811) üzenetére


Derek V.
tag

Akkor ez most hogy van? Az egyik városban van rá kedvezmény a másikban nincs? :F
Nincs itt valaki, aki a Media Markt-ban dolgozik?

Ma voltam én is a Metroban, kb. 120 ezerre jön ki ott az LG 42LF652V. A garancia hosszabbítás 13 ezer +3 év a gyári 2 éven felül. (A Casco-sat érdemes megvenni szerintem.)
Panelnál viszont érdemes figyelni, mert van IPS-s is és VA-s is! Kinek ami jobban bejön.

(#74813) PioDVD válasza Derek V. (#74812) üzenetére


PioDVD
senior tag

Igen, csak itt a Metro-ban sincs a 42lf652v. :)

Egységes a mm, verd az asztalt, hogy Debrecenben (és az itt írt pesti boltban) megadták, ha továbbra sem adják, akkor panaszkönyv.

Metro gar.: mint írtam, ott még az első 2 év is lehet szívás. Nagyon nem mindegy, hogy jön a szerelő, ha nem boldogul, elszállítja, visszahozza, vagy nekem kell szétszednem, Metro-ba vinnem, valamikor megjárja az országot, menjek érte, rakjam össze, ha meg valamikor-valahol történik vele valami, lehet bírkózni, hogy ki fizeti a révészt.

(#74814) Csatravi válasza Csatravi (#74809) üzenetére


Csatravi
senior tag

És ami még lemaradt, ha nem találja meg a TV az adott csatornát azt be tudom kézileg is adni neki ?

Pld itt ugye látom hogy a városunkhoz kiadott listában az M4-nek ez a frekvenciája. Ezt hogyan tudom a többi csatorna mellé beprogramozni kézileg ? Nem találom azt a módot ahol ilyan frekvencia értéket befogadna. :(

(#74815) kano válasza Derek V. (#74810) üzenetére


kano
nagyúr

Benne van természetesen.
Megszívtam: ennek a másik alsó sarkában van egy nagyobb bevilágítás mint az előzőében. Nem tudom mi legyen, ezt már nyilván nem veszik vissza. Lehet, hogy vissza kellene kérnem a r régit, abban legalább nem volt ennyire fényes.
Lehet, hogy nekem MVA-sat kellene vennem? Mennyire gáz az?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#74816) Derek V. válasza PioDVD (#74813) üzenetére


Derek V.
tag

Közben én is jobban átolvastam akció részleteit:

**Az akcióban a Samsung UE48J5200 televízió nem vesz részt.
Az ajánlat 2016.06.17-től 2016.06.19-ig, de legfeljebb a készlet erejéig valamennyi Media Markt áruházban érvényes. Áraink az áfát tartalmazzák. Az ajánlat más akcióval és Cetelem hitelkártya kedvezménnyel nem összevonható. Csak háztartásban használatos mennyiségeket szolgálunk ki. Nyomtatási hibáért felelősséget nem vállalunk. Egyes termékeinket szimbolikus fotóval ábrázoltuk. Részletekről érdeklődjön áruházainkban.

Holnap akkor ismét Media Markt. ;)

A Metroval kapcsolatban nekem is hasonló aggályaim voltak ,ezért sem vágtam bele.

(#74817) Derek V. válasza kano (#74815) üzenetére


Derek V.
tag

Mégsem olyan jó választás ez a TV? Hasonló dolgokra számíthatok én is a tv-vel kapcsolatban?

A boltban a srácnak a következőt matekoztam ki:

Bolti ár 135 000 Ft - ( 42x500Ft=21 000Ft) = 114 000Ft

Erre mondta, hogy ez így nem jó, mert ez a típus nincs benne az akcióban.

Te is ennyiért vetted?

[ Szerkesztve ]

(#74818) #94529552 válasza kano (#74815) üzenetére


#94529552
törölt tag

Láttam egy ilyen beállítást hozzá:
Otthoni mód, és Haladó1-ben legyen például:
Kontraszt 81
Fényerő 47
Háttérfény 55
Vízszintes élesség 10
Függőleges élesség 10
Színmélység 50
Gamma 2,2
Feketeszint Alacsony
Vagy itt van egy másféle. De ezek egyediek, alapként megfelelhet, és a saját szemedhez lődd be a képet. Nemrég linkelte w333 is a saját beállításait.
Vidd vissza, és addig cserélgesd amíg jó nem lesz, vagy ott nem lehet megnézni?

PioDVD Én úgy tudom, hogy a Metró gyári garit ad, de meg kell tőlük kérdezni: ha ilyen kis színes magyar garifüzetet adnak hozzá, mint a Teszkóban és az MM-ben is, azt biztos az itthoni képviselet forgalmazza.

(#74819) kano


kano
nagyúr

Köszönöm mindenkinek. Az lesz szerintem, hogy hétfőn felhívom az LG-t és megkérdeztem, hogy ez ennyit tud vagy vigyem vissza a MM-ba. Ha azt mondják, hogy ennyire tud, akkor ennyi. Megszokom, csak az a baj, hogy már állandóan látom fekete képnél. Egyébként tvzés közben nem lehet látni csak, ha tiszta fekete a kép.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#74820) Cornelius79


Cornelius79
csendes tag

Bocs a kérdésért, lehet, hogy túl naív, vagy tán bunkónak is tűnhet.
De miért preferáljátok ezt az LF szériát?
Tavalyi is, meg FullHD is.
Nem érdemesebb idén az UH-t választani?
Persze árban van különbség.
De manapság egy jobb telefon többe kerül. Akkor elvárható, hogy jó is legyen?

(#74821) Csatravi válasza Cornelius79 (#74820) üzenetére


Csatravi
senior tag

Mert egy UH TV-n egy nem HD tartalom az nagyon gyenge minőségben jelenik meg. És sajnos még a TV csatornák 70-80%-a még SD tartalom. És a HD tartalomból is nem egy csak sima HD és nem Full HD.
Az UHD az egy technikai lehetőség ehhez tartozó TV adás nélkül. És ez az állapot szerintem még sokáig így lesz.

(#74822) Cornelius79 válasza Csatravi (#74821) üzenetére


Cornelius79
csendes tag

Köszi!
Szóval aszép demók jobbak rajta az üzletben, de a sima adás a full HD tv-n jobb mint ezeken?
Érdekes. Azt gondoltam, ha tudjaa nagyon jót, akkor a közepesben is jobb.

És az okos funkció előnyös?
Van laptop, telefon, tablet.
Kell még az a tv-be is?
A telefonok is elég nyűgösek mióta ilyen nagyon okosak.

[ Szerkesztve ]

(#74823) #94529552 válasza Cornelius79 (#74820) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én azt mondanám, hogy a jobb UHD tévéket már érdemes venni[link], mert még a digitális SD-adást is megfelelően adják, kb. a FHD tévékhez hasonló minőségben. De a HD adásnál és a FHD filmeknél még jobbak is, és a minimum legalább 49-50" legyen, és kisebb méretben szerintem nem érdemes, mert nem tudnád kihasználni a magasabb felbontású anyagokkal sem. Viszont sokkal drágábbak, ezért az is visszatartó erő. Az idei UH széria most még sokkal drágább, mert még a bevezetés időszaka van. Az UH 8-as szériát bátran veheted.
A smart rész a nagyobb tudású és jobb minőségű tévék tartozéka, tehát azt nem lehet elkerülni. Szóval inkább legyen benne, ha belefér.

Csatravi Lehet kézi kereséssel is hozzáadni csatornákat, és van invitel topik is itt. Chansort-tal sorba lehet rakni, ha minden csat. megvan. Nálam nem szokta kihagyni teljes és auto keresésnél.

[ Szerkesztve ]

(#74824) Cornelius79 válasza #94529552 (#74823) üzenetére


Cornelius79
csendes tag

A 8 az valóban drága.
Pontosabban nekem drága.
De lehet, hogy idén még marad a régi samu.

(#74825) PioDVD válasza Cornelius79 (#74820) üzenetére


PioDVD
senior tag

Pumma megválaszolta, de egyébként rossz volt a kérdés. Nem az uh lett leszólva, hanem az az uh, ami annyiba vagy alig többe kerül, mint egy ugyanakkora 6-os szériás lf.

(#74826) Cornelius79 válasza PioDVD (#74825) üzenetére


Cornelius79
csendes tag

Nem éreztem, hogy bármi is le lenne szólva, és nekem sem az volt a szándékom. ;-)
Nézegetem a készülékeket.
150-200 közt.
Kinéztem az 40UH630V-t.
Eljutottam egy üzletbe, és bár más-más műsor ment, és tudom, hogy a demók extra minőségű anyagok, de egy-két olcsóbb nagyobb tv ordított a sorból, és néhány drágább 4k. Csak LG, és Samsung amiről beszélek.
A hatalmas csarnokban a 40" nem tűnik valami nagynak.
De most is 32"-t nézünk a 4x4m szobában.
Így lehet, hogy nem kellene a számháborúba belemennem magammal.
Ha igen, akkor maximum egy 49UH661V lenbe, ami már 250 körül van, és nagyon a tűréshatárom tetején.

Szóval a fenti készülék kb 180eft.
De ha 130-ért is van laikus szemmel, tányéros upc-t nézve nem rosszabb képminőségű készülék, akkor nem ragaszkodom a drágábbhoz.
Majd figyelem a diskurzusotokat, és szép lassan megértem, hogy mit miért írtok.
Addig is köszi a segítséget, és a türelmet! ;-)

(#74827) PioDVD válasza Cornelius79 (#74826) üzenetére


PioDVD
senior tag

De a lényeggel még mindig baj van: ne vegyél legalsó sorozatú uhd-t! Az a 6-os Samunál is, Lg-nél is. Ga ragaszkodsz az uhd-hoz, legyen 7-es sorozatú.

De 40-es méretben a jó uhd sem ajánlott, olyan közel kell ülni a tv-hez, hogy lásd a különbséget az fhd-hoz képest.

Egyébként ekkora méretben ennyi pénzből egy jó uhd is kijön szerintem, de pl. ott van a Samu 40j6200, mm-ban 120e hétvégén, ha nem kell 3d, akkor a kereted feléből van egy jó fhd tv-d. De nem akarlak rábeszélni!

(#74828) whoever70


whoever70
tag

lehet nem mondok újat, az LG Content Store-ban megjelent a PLEX !

(#74829) whoever70


whoever70
tag

a 32LF650V típusra a legutolsó FW 04.05.01? nincs újabb ugye?

(#74830) Surda-


Surda-
őstag

Valamiért nem akar bejönni a tv-n az M4 sport HD-ben, csak analogban.
Ugyanez az antenna megy a másik szobába,ott másik tévén patentűl jön HD-ben, mi lehet a baj?
Kimentettem a csatorna listát,ott sincs sehol az M4 sport. :F
LGLf652v

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#74831) PioDVD


PioDVD
senior tag

Na, elárulom, mennyire hülye vagyok az újfajta tv-adásokhoz. :)

Beraktam a tv-t (lf652v), a fiam mondta, hogy állítsuk be a tv-ket. Mondtam, ok, de csak az analógok lesznek, mert ott nincs box. Erre már keresés közben kiírta, hogy talált digitálisokat. És valóban, még királyi hd-kat is hozott.

Hogy van ez? A sok tuner közt van, ami a upc digitálisokat is dekódolja? Ha igen, akkor viszont hogy, hiszen kártya sincs a tv-ben? Upc digital bronz csomag.

(#74832) HofiZoli válasza PioDVD (#74831) üzenetére


HofiZoli
senior tag

van néhány (huszonpár darab) digitális ami kódolatlan. Azok jönnek box és kártya nélkül.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#74833) kano válasza PioDVD (#74831) üzenetére


kano
nagyúr

Hol sikerült végül is megvenni?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#74834) Biga123 válasza Cornelius79 (#74826) üzenetére


Biga123
addikt

Az a kérdés milyen messziről nézitek mert ha kb 3m akkor inkább én egy nagyobb 50-55" FHD-t vennék a 40es UHD helyett, sokkal nagyobb lesz az élmény pusztán a méret miatt, arról nem is beszélve , hogy kb 20 szinkronos 4K film van fenn a torrent oldalakon + valahol azt is olvastam h a DLNA nem is képes átvinni a 4K tartalmat (+ egy média player) 100GB os filmet nem biztos ,h szeretnék penre másolgatni , szal elég nyögvenyelős még ez a téma.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#74835) PioDVD válasza kano (#74833) üzenetére


PioDVD
senior tag

Metro-ban. Én bevállaltam a használtat, remélem, nem lesz vele baj. A másik fórumban írtam, hogy még a garancia is kérdéses. De már annyiszor lekéstem erről a tv-ről, hogy elhoztam. Más áruházukban, ha volt, akkor szvsz a bontatlan is ennyi lett volna. Amúgy volt 49lf632v, 137.5 ezer, azért mentem, csak sokalltam a garancia árát. Pont 135 e-től ugrott...

Az is igaz, hogy tulajdonképpen elég ez is (úgysem én nézem), meg be sem fért volna az az autóba. :)

(#74836) Surda-


Surda-
őstag

Erre semmi ötlet? :O
Digi kábel van.
Manuálisan valahogy?

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#74837) Beni2360 válasza Surda- (#74836) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is eltűnt egy pár napja az M4 HD adás a kedvencekből. Én sem találtam sehol, aztán beleléptem a csatorna rendezésbe és ott megtaláltam egészen hátul vagy a 144 már nem emlékszem pontosan és onnan raktam csatornaszám változással előre a sport csatornák,kedvencek közé. Egy próbát megér.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#74838) Surda- válasza Beni2360 (#74837) üzenetére


Surda-
őstag

Kimentettem az összes csatornát pendrivera,sehol az M4HD :D
De ebből a tv-ből t elosztóval megy tovább az antenna a másikba,azon bejön simán :)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#74839) pontyos


pontyos
senior tag

Helló! Van egy UF55 950V-m és érkezett egy frissítés, amit telepítene a tv. Kérdezném, hogy a képbeállításokat elállíthatja egy frissítés, vagy akár mi van, az megmarad? Kalibráltattam a tv-t műszeresen, így nem lenne jó, ha az elmászna. Thx

[ Szerkesztve ]

(#74840) Chesterfield válasza Surda- (#74836) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Én manuális beállítással beadtam a 135500 kHz-et, és be is jött az M4 illetve M4HD.

[ Szerkesztve ]

(#74841) Surda- válasza Chesterfield (#74840) üzenetére


Surda-
őstag

Semmi,nincs jel... :O

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#74842) Robertó79


Robertó79
tag

Adott egy 42 lf652 tv a probléma hogy három négy naponta elmegy a wifi és újra be kell jelentkezni.
Valaki találkozott hasonlóval?

(#74843) Surda- válasza Chesterfield (#74840) üzenetére


Surda-
őstag

Megnéznéd,hogy nálad mik a pontos beállítások?
Sikerült 94%os jelerősséggel egy fél HD-t összehozni :D
Jobb,mint az analog,de még SD-t ír az info gomb.
MOst frekvencia:135500 MIntavételezés: 6000kS/s Modulácio: 256QAM

Ezt kéne pontosítani.

Robertó79 Nálam is ez van.
Azt vettem észre,hogy mintha kapcsolatban lenne a routeremml.
Ha azon állítgatok,kikapcsolom,újraindítom,akkor a tv wifije is kikapcsol.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#74844) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem alapvetően az általános topicba való lenne, de mivel LG-t szeretnék, ezért gondoltam itt teszem fel a kérdést:
2.5 méter nézési távolsághoz (60% TV DIGI / 40% 1080p film 720p sorozat) milyen típust és mekkora méretben ajánlanátok?
Láttam nézési távolság táblázatokat, abból kiindulva 50-55" kellene, de így érzésre az hatalmas lenne, ráadásul egy halom pénz :) 42-es 652V-t nézegettem, a 32-es Panasonic után az is nagynak tűnik.
Mindenképpen Smart TV kellene, a 3D nem szempont.
A 2016-os választékból nem tudom van-e már kipróbált típus ami szóbajöhet, vagy a 652V a bestbuy, már amíg kapható.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#74845) Beni2360 válasza Surda- (#74838) üzenetére


Beni2360
félisten

Na hát alap dolog, hogy egy digitális kábel adást nem T elosztóval hanem az boltban kapható erre a frekvenciára (tól-ig) való elosztót veszünk. Ezekbe már van jelerősítő stb. És máris lesz HD jeled.
-----------------------------------
m0ski - minimálisan 50" - 1 hét és már kicsi lesz. De én 3.5 m-ről nézem az 50"
Fölég ha majd panoráma filmet nézel és alul felül lesz a fekete csík akkor még kisebb lesz a kép. A Tv-ben az filmek is már többségében ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#74846) Surda- válasza Beni2360 (#74845) üzenetére


Surda-
őstag

:B erről le vagyok maradva,linkelnél egyet? Nem tudom mire gondolsz.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#74847) szuladam


szuladam
aktív tag

multi view csak web.os 3nál érhető el?
(lg lf652v- tv-m van de nem találok rajta ilyen fukciót, valahgoy rá lehetne varázsolni? vagy van bármi módja annak hogy egyszerre 2 csatornát nézzek, etleg 1 csatora + pcről stream?)

[ Szerkesztve ]

(#74848) Beni2360 válasza Surda- (#74846) üzenetére


Beni2360
félisten

kábel tv elosztók a gugli a barátod. :Y
Hát igen azt a T meg amit a falra felszereltünk előszót 30 éve használtuk a tető antennához.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#74849) #94529552 válasza Surda- (#74836) üzenetére


#94529552
törölt tag

Lehet a digi hibája is, vagy elosztó, és egyebek. Próbáld közvetlenül csak ebbe az 1 tévébe csatlakozni a kábelt. Nézz be még a digikábeles topikba is, mások is küzdenek ilyen problémákkal.

pontyos A fw frissítés nem állítja el a tévét. De amúgy ezeket a kép beállításokat le szokták fotózni vagy videózni, az a biztos.
m0ski Utlsó FHD 3D-s tévé a 652V, még éjfélig itt ennyiért. 2016-ban talán ez a legjobb FHD: 49LH6047

[ Szerkesztve ]

(#74850) Soká válasza m0ski (#74844) üzenetére


Soká
senior tag

Miután és is egy hasonló méretű Panáról váltottam, és éppen egy 50LF652-re, ráadásul a nézési távolság is hasonló, így én nyugodtan javaslom neked az 50'-os méretet, ha belefér a költségvetésbe. De természetesen a kisebbet is előrelépésnek fogod érezni, de attól ne félj, hogy az 50'-ossal túllőnél a célon.
Amit Pumma linkelt az imént, az a MM-nál valóban kedvezményes ár (165e) de más forgalmazónál általában is megkapod ennyiért. Csak légy körültekintő.

A 3D nálam sem szempont, de azt javaslom, hogy ha tudja, ezért ne zárd ki a választási körből. Egyszerűen ne nézd ezt a paramétert választásnál, aztán vagy benne lesz vagy nem. Ártani nem árt, ha az árban nem jelentkezik.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.