Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70851) cidalain válasza #94529552 (#70849) üzenetére


cidalain
veterán

+KZP
Koszi. A beallitasokig eljutottam tegnap, hogy ott kell lennie. De a Hang almenut neztem (az meg csakna teve hangjanak beallitasa)
Eszembe nem jutott a csatorna almenube belepni...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70852) Dzsolo válasza #94529552 (#70849) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm válaszod. Nem tudok dönteni 50 és 55 között, fogalmam sincs megér e 50e felárat a 11 cm. De hosszab idő után most ujra elfogadható árakon kinálják öket.

(#70853) Watt25 válasza Mr K (#70848) üzenetére


Watt25
veterán

Szép összefoglalás, de két dolgot hozzátennék.
Az biztos, hogy pár évvel ezelőtti tévéknek elég a 40GB is.
Ismétlődő felvételeket lehet beállítani. (Olyat mindenképpen, hogy mondjuk minden hétfőn vegyen fel valamit 17 órakor.)
Illetve van kezdetleges felvétel szerkesztési lehetőség is.
Az újabb tévéknél most nekem is feltűnt, hogy az elérhető leírások csapnivalóak, mármint ami a pontos specifikációkat illeti. A Web-es felületű felhasználói kézikönyv egy vicc, és a beállítási útmutatóból is hiányzik az a fajta részletes táblázat, amely régebben jellemző volt. Ez tényleg egy katasztrófa. Undorító az LG ez irányú változása.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#70854) LionX válasza Mr K (#70848) üzenetére


LionX
tag

Live playback alatt a felvétel gombot megnyomva az addigi felvételt el lehet menteni (beleértve a korábban pufferelt adást is, ha jól nézem.)

Az UF950V-nél ilyen nincs. Ha Live playback alatt megnyomom a felvétel gombot, akkor a pufferelt adás elveszik és kezdődik egy új felvétel attól a ponttól, ahol megnyomtad a felvétel gombot. :(
Volt egy rövid ideig egy Samsung JS8000-em. Az viszont megkérdezte, hogy új felvételt akarok-e kezdeni, vagy az eddig felvett anyagot is meg akarom-e tartani.

(#70855) Watt25 válasza LionX (#70854) üzenetére


Watt25
veterán

Érdekes, hogy ilyen szempontból visszalépés történt... (Ezt ugyanis biztosra tudom, hogy az én 2011-es tévém képes átkonvertálni a TimeShift-elt részt felvétellé.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#70856) cidalain válasza Mr K (#70848) üzenetére


cidalain
veterán

Én is hozzáfűznék pár dolgot LB széria tapasztalatként.
Nagyon szeretem a Time Machine funkciót, kisgyerek mellett nem lóghatok akkor a tévé előt, amikor épp a műsor megy, így felveszem ami érdekel, és esténként visszanézem.
Nekem egy 320-as winyóm van (effektív 298 GB). Erre ráfért az egész NFL rájátszás HD-ben. ez 11 meccs, ami darabonként 3,5 óra, plusz rajta van még 1 db film is. A tapasztalatom szerint a HD felvétel tényleg 5-6 giga/óra körül van.

Hasznos gyakorlati tapasztalatok:
Ugyan használható partícionált winyó erre a célra, de nem ajánlom. Mármint úgy nem hogy más anyagok is vannak rajta (akár partícionálva van, akár nem): Van egy másik winyóm is hordozós anyagokkal, amin van csomó fénykép is (több ezer darab). Emiatt ennek a winyónak a mountolása a TV-re vagy 3-4-5 perc, mert beszkennel minden mappa és file infót. Időzített felvétel így nem működött, mert feléledt a TV 1 perccel a kezdés előtt, de mikor elkezdte volna a felvételt, még nem volt kész, elérhető a winyó. Így buktam az egészet, nem vett fel semmit. Szóval ha van is valami a winyón, az max film legyen, aviban, és nem több ezer apró fájl. Emiatt rendszeresítettem egy másik winyót direkt a TV felvételekre, így minden szuper.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70857) Watt25 válasza cidalain (#70856) üzenetére


Watt25
veterán

A tapasztalatom szerint a HD felvétel tényleg 5-6 giga/óra körül van.
De ez továbbra sem általános! Szolgáltatófüggő! Nagyon nem mindegy, hogy pl. MindigTV, vagy kábeles Digi, mert majdnem kétszeres a különbség!

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#70858) Tibor691


Tibor691
tag

Sziasztok!

Nincs esetleg valamelyikőtöknek felesleges Dual Play szemüvege, ami eladó?

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#70859) qqzs válasza Watt25 (#70853) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi a vagast eddig nem tudtam, de nalam ugy mukodik hog ymegallitaskor lehetoseget ad A es B pont kijelolesre majd megkerdi hog yismetelje e vagy mentse el. elmenteskor torni a eredeti felvetelt es a kijelolt reszt menti el ugyanojan neven.

Viszont az bosszanto hogy olyan alap nincs benne hogy beallithato legyen hany perccel elotte kezdjen felvenni. meg olyan mintha nem a musort venne fel musor ujsag alajan hanem a ido alapjan. volt egy musorvaltozas es a musorujsagban is valtozott de megis a regi kezdesi idot vette figyelembe

Eladó: GTS450

(#70860) blau24


blau24
tag

Sziasztok! Milyen LG tv-t ajánlanátok max. 200k-ért? Nem kell 3D és SMART. Min. 42", a lényeg a kép minőség illetve játék is lenne rajta pc-vel összekötve. Köszönöm, üdv :R

(#70861) qqzs válasza Tibor691 (#70858) üzenetére


qqzs
őstag

egyszeru csinalni. a legegyszerubb ha a keretbol kippatinthato a lencse

Eladó: GTS450

(#70862) KZP válasza cidalain (#70851) üzenetére


KZP
őstag

Nekem sem jutott volna eszembe ott keresni, csak a csatornákat rendezgettem, azért vettem észre. :D

(#70863) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi a következő LG típussal kapcsolatban:

LG 42LF652V
Képátló 42" / 107 cm
Felbontás Full HD, 1920 × 1080 képpont
Képfrissítés 900 PMI
Tuner típusa DVB-T2/C MPEG-4 AVC (H.264),
DVB-S2 MPEG-4 AVC (H.264) tuner
Hangrendszer DTS 2.0 + Digitális kimenet, Virtual Sorround Plus
Hangsugárzók
teljesítménye 20 W
Smart TV igen (webOS 2.0)
Internet böngésző van
Beépített kamera nincs
3D passzív 3D
Wi-Fi beépített
Teletext van
Okos telefon
távoli támogatás Igen (LG TV Plus)
Menü nyelve magyar
Csatlakozások
száma 3× HDMI,
3× USB 2.0,
1× komponens be (Y/Pb/Pr),
1× kompozit be (AV),
1× digitális audio kimenet (optikai),
1× SCART,
1× RF be (földi/kábel és Satellite be),
1× fejhallgató,
1× Ethernet (LAN),
1× RS-232C (vezérlés/szervíz)
CI+1.3 nyílás
Szín Metál/Titán
Tartozékok Távirányító (S-con, elemmel), hálózati (230 V) kábel, használati utasítás, 2 db 3D szemüveg (AG-F310)
Méret 960 × 567 × 54,5 mm (talp nélkül)
960 × 606 × 238 mm (talppal)
Tömeg 9,6 kg (talp nélkül)
12,1 kg (talppal)

Van valakinek tapasztalata eme típussal, esetleges gyengeségei, erőssége?
3D szemüvegek járnak a csomaghoz, jó benne a 3D?
Gyerekeknek szeretném hogy az animációs meséket 3D-ben tudják nézni.
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Gábor

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#70864) joiner007 válasza Mr K (#70848) üzenetére


joiner007
aktív tag

Köszönöm a választ.

Nagyjából már kapizsgálom a működést, de tényleg ki kellene próbálnom, hogy használható e ez így nekem. Talán a plusz funkciók feledtetnék a felvétel hiányosságait.

(#70865) #94529552 válasza blau24 (#70860) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az LG 50LF652V-t[link]. Van benne mindkét feature, ami neked nem kell, de nem muszáj használni. Ha nagy a méret, akkor a 42"-os méretet.

Gaboman Tudja az 5.1-et a 652V.

[ Szerkesztve ]

(#70866) aram01


aram01
nagyúr

Srácok azerintetek kijelző cserénél bukom a képi beállításokat?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#70867) Gaboman válasza #94529552 (#70865) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszönöm!

Már megrendeltem egy Samsung LCD, végül arra esett a választásom.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#70868) LionX válasza qqzs (#70859) üzenetére


LionX
tag

Viszont az bosszanto hogy olyan alap nincs benne hogy beallithato legyen hany perccel elotte kezdjen felvenni...

Dehogy nincs. Amikor elmentettél egy beprogramozott felvételt, utána be kell menni a Time Machine-ba és a programozott felvétel kezdési és befejezési idejét szerkesztheted, módosíthatod. Igaz akkor a Tv által beállított név elveszik, de legalább nem marad le sem az eleje, sem pedig a vége. :DD (Legalábbis nálam így működik.)

...meg olyan mintha nem a musort venne fel musor ujsag alajan hanem a ido alapjan. volt egy musorvaltozas es a musorujsagban is valtozott de megis a regi kezdesi idot vette figyelembe.

Sajnos ez így van. :((( Az időt figyeli, nem pedig a műsor kezdetét és végét. Nálunk szólnom kellett a szolgáltatónak, hogy ugyan b@sszanak már valamit az EPG szerver órájának, mert a csatornák nagyobb részénél az aktuális időhöz képest + 1 óra 7 perc, kisebb részénél pedig "csak" + 7 perc eltérés volt. Esélyed nem volt egy felvételt programozni, mert a felvett anyag köszönőviszonyban sem volt azzal amit szerettél volna. :W

Watt25 Nagyon köszönöm ezt az információt a vágásról, eszembe nem jutott volna, hogy van ilyen lehetőség. :R Illetve eszembe ugyan jutott, csak az LG-sek lehűtöttek azzal hogy nem lehet és kész. Ezzel hosszútávon sok helyet meg lehet sprórolni a HDD-n.
Viszont nálam is úgy működik, ahogy qqzs-nél. :K

[ Szerkesztve ]

(#70869) direwolf


direwolf
őstag

Íme egy újabb képbeállítás 50LB650V-re. Jó régóta csiszolom, ez most mindenkinek tetszik a családban. A panel száma alapján A-MVA, tehát IPS-re nem valószínű, hogy jó. Csak HDMI-ről hajtom, TV tuner beállítások nincsenek.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#70870) Beni2360 válasza direwolf (#70869) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszönöm én részemről de gondolom mindenki köszöni gondosan összeállított táblázatodat. De egy valamit hiányolok ami nekem majd fél évig bosszúságot okozott mire ezen állítás után már majdnem tökéletes minden. Ez pedig a kép fő oldalán az Energiatakarékos üzemmód. amit egyszer csak közepesre állítottam és megszűnt az eddig zavaró erős fehér fény,a T-hom IPTV által nézett SD adásoknál tapasztalható grízesedés volt ami zavarta a szememet, legalább is nekem. Nálad ez mire van állítva?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70871) Yenka


Yenka
csendes tag

Segítsetek!
PMI (Picture Mastering Index) érdekelne, hogy ez mit takar, használat közben mennyire számít és mik a jó értékek.

(#70872) direwolf válasza Beni2360 (#70870) üzenetére


direwolf
őstag

Azt én kikapcsoltam. Elvileg az arra való, hogy a környezeti fény alapján beállítja a fényerőt, de passz.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#70873) Beni2360 válasza direwolf (#70872) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem nem nézz egy kicsit bele és meglátod. Én is úgy tudtam és már mások is írták a második álláson használják. Vidd az egeret rá és látni fogod, hogy mire jó. Egy próbát megér.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70874) cidalain válasza Yenka (#70871) üzenetére


cidalain
veterán

PMI = Pofatlan Marketing Index.
Bullshit. Semmi ertelme, ok meghataroznak valami alapjan valamilyen meroszamot, hogy lehessen hasonlitgatni. De mivel ezt az LG talalta ki ezert, ilyen nincs a Samu tevenel, tehat nem mesz vele sokra. LG vonalon meg nyilvan a dragabb tevenek nagyobb a PMI-je hogy boldog legyel.
Oke draga volt, de ez jobb PMI-s :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#70875) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mitől lehet az, hogy ha SmartSharel osztok meg egy mkv-t, az srt feliratot nem látja a tv, a gépen hiába jelenik a felirat megjelenítésénél a "rendelkezésre áll"?

Újabban csinálja, a tegnapi Walking dead résznél jött elő, most egy másik mkv-nál is csinálja, ami újonnan került letöltésre, korábbiaknál működik.

A SmartSharen frissítettem a könyvtárakat, a beállításoknál bekapcsoltam a feliratokat, ha jobbra viszem a lejátszás közben, a sub ikon inaktív, az srt neve egyezik az mkvval, próbáltam 1 betűs nevet adni mindkét fájlnak, mindeközben ha USB-re másolom simán működik.

Ui: SmartSharere tudtok valamilyen jó alternatívát? Letöltöttem a Plex media servert, de nem szimpatikus és azzal se megy a felirat.

Köszönöm!

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#70876) qqzs válasza LionX (#70868) üzenetére


qqzs
őstag

ja de ezt inkabb ugy kene hogy settingsben kezdes elotti ido meg vege utana ido alapertelmezett beallitasi lehetoseg mint a jo oreg upc boxban volt

Eladó: GTS450

(#70877) #94529552 válasza Scarabeus (#70875) üzenetére


#94529552
törölt tag

PS3 Media Server, Universal Media Server, ezekkel is működik felirat és hangsáv váltás.

(#70878) LionX


LionX
tag

(#70876) qqzs Ja hogy úgy? Úgy valóban nem lehet. :(

[ Szerkesztve ]

(#70879) Tibor691 válasza qqzs (#70861) üzenetére


Tibor691
tag

Köszi. Megcsinálom.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#70880) Mr K


Mr K
senior tag

(#70853) Watt25 A 80GB minimális merevlemez méretet a készüléken található (HTML) kézikönyv írja, azaz ténylegesen bármi lehet. ;]

Sorozatfelvétel alatt azt értem, hogy csak annyit mondok a tévének, hogy az X sorozat új epizódjai érdekelnek, és ezután nem kell foglalkoznom azzal, hogy máskor kezdik, másik napon adják, több epizódot adnak hetente vagy éppen hat hónapig szüneteltetik. (Ilyenről netes fórumokon olvastam, illetve talán a matáv IPTV tud nagyon hasonlót.) A kézikönyv amúgy "emleget" sorozatfelvételt, de nem mondja meg pontosan micsoda, és én nem is tudtam előcsalni.

Nekem leginkább a split (szétvágás - ha több filmet veszek fel egy etapban) funkció hiányzik, meg a bookmark (könyvjelző, chapter). És már abba is sikerült beleütköznöm, hogy maximum öt órás lehet egy felvétel. És azt se lenne rossz látni, hogy egy adott felvétel mennyi helyet foglal a lemezen (ha helyet kell csinálni), illetve, hogy milyen hosszú (óra:perc).

(#70854) LionX "Ha Live playback alatt megnyomom a felvétel gombot, akkor a pufferelt adás elveszik" Valóban, ezt rosszul írtam, pedig direkt csináltam próbafelvételt... :( (Nyilván nem egy lenémított beszélgetős műsor egy perces felvételével kellett volna tesztelni...) Elnézést. (Így viszont biztos, hogy az életben nem fogom ezt a feature-t használni, mert ez így ez egy olyan felvétel, amit muszáj két órán belül megnézni, különben elveszik.)

(#70871) Yenka PMI: L. #60936. A részletek persze hiányoznak, de annyi látszik belőle, hogy gyakorlati célokra semmitmondó (mert az egyes komponensek értéke lenne érdekes, pl, hogy 50 vagy 100 hertzes a tévé.) Ehhez kapcsolódóan jegyezzük meg, hogy

(#70849) Pumma a PMI-nek nincs mértékegysége (vagy legalábbis nem hertz), de gondolom csak elírás.

(#70878) LionX Tegyük hozzá, hogy a technológia a 80-as évek óta létezik (VPS / PDC / Accurate Recording), de azóta még csak 30 év telt el, ne legyünk türelmetlenek...

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#70881) Beni2360 válasza Mr K (#70880) üzenetére


Beni2360
félisten

Ilyenről netes fórumokon olvastam, illetve talán a matáv IPTV tud nagyon hasonlót
Hát nem hasonlót hanem tudja. Még pl a TV2-re beállított sorozatot a szuper TV2-is felveszi. Néha jól jön mert mostanában a TV2-ön korábban kezdi és az eleje lemarad. Így átmegyek a super tv2 felvételre és ott van még előtte sallang is.
Matáv már nincs csak t-home.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70882) LionX válasza Mr K (#70880) üzenetére


LionX
tag

Valóban, ezt rosszul írtam, pedig direkt csináltam próbafelvételt...

Nem az a baj hogy rosszul írtad, hanem hogy nem úgy működik ahogy írtad, holott az lenne a normális.
Ráadásul nekem csak 1,5 órát hajlandó rögzíteni a Live playback, pedig egy 250 GB-os SSD van az USB 3.0-ra rádugva. :(

Tegyük hozzá, hogy a technológia a 80-as évek óta létezik (VPS / PDC / Accurate Recording), de azóta még csak 30 év telt el, ne legyünk türelmetlenek...

Létezni létezik, de szerintem kis hazánkban ez sohasem működött. :(((

(#70883) direwolf válasza Beni2360 (#70873) üzenetére


direwolf
őstag

Megnéztem, tényleg külön opció az automatikus állítás. Viszont nem értem, hogy ha ezzel fixre tudod beállítani, akkor miért nem a képopciókkal állítod be ahogy neked tetszik? Nagyon (!) leegyszerűsítve a fehér szintet a kontraszttal, a fekete szintet a fényerővel tudod beállítani.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#70884) #94529552 válasza Beni2360 (#70881) üzenetére


#94529552
törölt tag

Matáv már nincs csak t-home. Bocs, de t-home sincs már, hanem telekom. :D
Mr K A PMI-t a mozgás megjelenítéshez kapcsolódó értéknek mondanám. Ha abból indulunk ki, hogy először még 500 Hz-esnek írták a 652V-t, ami ugye valós 100 Hz-es, akkor kb. ha megfelezzük a PMI-t akkor megkapjuk a tavalyelőtti MCI-nek megfelelő HZ értéket, de ez csak FHD-k esetén van így. Nem egyszerű megfejteni az biztos. Ha valaki nézi a teszteket, fórumokat, még úgy is nagyon nehéz képben lenni az összes gyártónál ezekkel a Hz értékekkel.

(#70885) Mr K válasza #94529552 (#70884) üzenetére


Mr K
senior tag

"A PMI-t a mozgás megjelenítéshez kapcsolódó értéknek mondanám."

Én nem érzem ezt annyira egyértelműnek: a refresh rate az talán valóban a Hz (50 vagy 100), de a resolution co-efficent-ről azt tippelném, hogy HD/FHD/UHD-ségtől függ, a panel performance index talán az az LCD panel minőségét takarhatja (színhűség, betekintési szög, fekete szint, stb.), az SoC engine index a processzor sebességét / képességeit (képjavító algoritmusok: skálázás, zajszűrés, dinamikus kontraszt, stb.), a BLU performance index meg a háttérvilágításét (ledsűrűség, local dimming), és így tovább.

Másik oldalról, ha a PMI csak a mozgás megjelenítést jelentené, akkor a legrosszabb 4K tévé is legalább olyan jó benne, mint a legjobb FHD (pl. UF67: 850, LF65: 900).

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#70886) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

A 32LF5610 is többféle panellal kerül forgalomba?

(#70887) #94529552 válasza Mr K (#70885) üzenetére


#94529552
törölt tag

Valahol olvastam erről azért mondtam és nem csak találgatok, ezért most én így tudom, ahogy írtam, te meg gondolhatod másképp is, elfogadom. Amíg bizonyítékunk nincs, addig találgathatunk. Régen az MCI (Motion Clarity Index) a mozgásról szólt, de az se a valós HZ-et jelentette. De az UHD-re nem vonatkozik, amit mondtam korábban. Szerintem.
bozsozso Direkt ledes a 32-es az biztos, és sztem amúgy kétféle.

[ Szerkesztve ]

(#70888) bozsozso válasza #94529552 (#70887) üzenetére


bozsozso
őstag

IPS és VA-ra gondoltam

(#70889) #94529552 válasza bozsozso (#70888) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én is. Azért mondtam, hogy kétféle. Ha van egy teszkó a környéken, akkor nézd meg, több darab is szokott lenni kirakva. Én már láttam belőle F és Y jelű panelest.

(#70890) bozsozso válasza #94529552 (#70889) üzenetére


bozsozso
őstag

ja bocsi rosszul olvastam. az Y az IPS igaz? Ha már tesco és tudod, hogy több darab szokott kitéve lenni. Az árát nem tudod véletlenül? :)) Edigi MM euro mind 79900

(#70891) #94529552 válasza bozsozso (#70890) üzenetére


#94529552
törölt tag

Sajnos nem mostanában voltam, de szintén drága bolt a hivatalos garival, meg főleg azért is, hogy tudják kedvezményes hitelre adni. Esetleg a hétvégén hátha akciózik valamelyik hivatalos bolt.

(#70892) Mr K válasza bozsozso (#70890) üzenetére


Mr K
senior tag

A miénk W-s.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#70893) KZP


KZP
őstag

Na, most már a 04.00.90-es szoftvert lehet letölteni a 42LF652V-hez az LG oldaláról.

(#70894) szasanyi válasza KZP (#70893) üzenetére


szasanyi
félisten

Elég sokáig tartott, hogy odakerüljön. Persze sok jelentősége nincs, mivel a netkapcsolat mellett szinte azonnal leszedte és telepítette (gondolom nem sokan használnak ilyen okos tévét anélkül, hiszen ettől jobb/több mint egy átlagos LCD tévé).

(#70895) Konyika válasza KZP (#70893) üzenetére


Konyika
senior tag

Én már azzal vettem :)

Az nem tudja valaki, véletlenül, hogy miért nem tudok bluetooth eszközt csatlakoztatni? Vagy csak LG cuccokat ismeri fel?

Egy soundbar-ral próbákozom de nem ismeri fel.

(#70896) KZP válasza Konyika (#70895) üzenetére


KZP
őstag

Jaja, nekem is az volt már rajta.
Csak más készülékeknél (mobiltelefon, Kindle stb.) fordítva szokott ez működni, először jön weblapról letölthető formában a frissítés, majd a készüléken pedig később frissítene. :)

Szerintem nincs benne Bluetooth, azért nem megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70897) Konyika válasza KZP (#70896) üzenetére


Konyika
senior tag

Akkor ez a "wirelles sound sync" mit jelent?

(#70898) #94529552 válasza Konyika (#70897) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van benne BT, de ha jól tudom csak LG Soundbarral[link] vagy Fejhallgatóval -val működik. HDMI nincs azon a Soundbar-on?

(#70899) lethos


lethos
tag

Sziasztok,

egy hónapja vettem egy LG LF652V-t és nagyon tetszik. Szeretnék hozzá egy normál blu-ray lejátszót venni, mit ajánlotok? Kompatibilitás miatt LG-t vegyek?
A lénye, hogy tudja a 3D-t, és ha lehet 5.1-hez is legyen kialakítás.
Segítségetek előre is köszi!

(#70900) huncutka1029 válasza #94529552 (#70898) üzenetére


huncutka1029
addikt

jól tudod, LG soundbarral működik. és LG fülessel.....
:K :K

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.