Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77394) Mozaart válasza sb (#77391) üzenetére


Mozaart
aktív tag

1 oke 2 oke 3 a oke

3b Igy mar ertem. De még igy se tudhatjuk hogy az osszes kiadott 21344 hibas a sin alkatresz. Csak mert egyben hibas.

Igazabol elkell fogadni lassan hogy manapsag hiaba draga es nagy multu vallalat termeke. Ugyanugy hibara futunk.

Ezek még mindig gyermekjatekok. Csak azert mert Icons vagy régen Creator Expert az elemek ugyanugy a legolcsobb logisztikat kovetve esnek a dobozba.
Attol még persze verhetjuk az asztalt hogyha mar dedikalt felnotteknek van egy ProductLine. Ott a QA miért nem fokozott. De amíg igy is elerik minosegben azt a szintet amiert kulfoldon kilora veszik. Addig ez igy marad. :)

De biztos vagyok benne hogy míg régen nem volt kifejezetten +18 termekvonal. Elobb utobb figyelni fognak arra hogy az minosegben is egyre jobb legyen. Csak az átállás koltsegeit okosan epitik alakitjak.

A masik pedig a User oldala. Regen is voltak biztos hibák. De régen nem volt forum ahol ezeket felnagyitva latjuk.
Igazabol egymast fertozzuk ezzel a nezoponttal. Es a gyerekeket is. Igy mar egybol nem ugy nyulnak a kockakhoz. Es egyre tobbszor kerul a polcra porosodni az adott szett. :D De tul meszire mentem a vegen. :)

[ Szerkesztve ]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.