Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76851) Dilikutya válasza Crus (#76849) üzenetére


Dilikutya
félisten

Félelmetesen ostoba mesék vannak. Mind sztori, karakterek, cselekmény, rajz tekintetében. Múltkor Balu kapitány délutánt tartottunk, ég és föld, minden szépen megrajzolva, aranyos, közben meg jókat röhögök 40 évesen is Spigot ezredesen. :) De mondjuk a 8 évesünk nem szokta kérni, hogy azt rakjuk be, ha magának keres a Disney-n, Netflixen, tuti valami gagyit talál meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76852) Djuree válasza balint82 (#76845) üzenetére


Djuree
félisten

wow, nem is tudtam h ilyen is lesz.
mi szeretjük peppát, van ilyen horror verzió ami poénos, én azt jobban csípem, de a gyerekeknek azt nem mutattam még. :D
ez még egész türhetö mese a mai felhozatalból, hülyébbek nem lesznek töle legalább a gyerekek, már ez is nagy szó manapság. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#76853) Crus válasza Dilikutya (#76851) üzenetére


Crus
őstag

Így van. Ezek az igényesebb mesék, már egészen kicsi korától sokkal jobban tetszettek neki is. A gyerekek nem hülyék. U.e. él a Bogyó és babócára meg a Kuflikra, melynél lejjebb én még soha nem láttam semmit... esetleg talán az Emberi százlábú... nem... az sem.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#76854) Djuree válasza Crus (#76853) üzenetére


Djuree
félisten

nekem azok is bejönnek pedig, a kuflik olyanok mint akik állandóan be vannak állva, minden tiszteletem nekik, a mai magyarországot csak igy lehet birni. :DDD
a zenék is tiszta gandzsás zenék. :D

a régi rambo mese vagy tini ninja teknöcök voltak királyak, vagy a balu ahogy írjátok de azok nem mennek, talán a balu néha...meg a gumimacik, chip és dale de nem az uj verzió, meg jó lenne denver is, egyik se megy. abból fözünk ami van. :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#76855) balint82 válasza Djuree (#76854) üzenetére


balint82
senior tag

:C imádom a Kuflis bekezdésed.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#76856) balint82 válasza balint82 (#76845) üzenetére


balint82
senior tag

Elrontották a szemüket :DDD

Google Pixel 4a

(#76857) Dilikutya válasza Djuree (#76854) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyszer egyik barátoméknál voltam, söröztünk, apróság mellettünk Kuflikat nézett, volt egy rész, amiben konkrétan begombáztak. :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76858) sb válasza Crus (#76853) üzenetére


sb
veterán

Azért ez kettős szerintem, fent említett Peppa-ra a még 4 év alatti mondta 3 perc után, hogy "apa, ez butaság"... miközben a Bogyó és Babócával elvan. :D (Már amennyit látott.) Szerintem minőségben van eltérés - ott a látott Peppában tényleg vmi hülyeség történt - még ha "egyszerűségben" hasonló is a szint (bár Peppából nem láttam többet). Kicsiknek, és sztem nagyobbaknak is, nem feltétlenül pozitív ha k*va sok a történés, akció, poén. Lehet egyszerűbb/lassabb vmi és attól még jó, értelmes a történet, stb...

Szerintem amúgy ez a legnagyobb különbség a régi vs új mesékben. Tempóban és fordulatokban a maiak brutálisak, néha látok vmit és eltűnődöm, hogy egy 5-6-8 éves hogy tudja követni, feldolgozni. Náluk pl. láthatóan kevésbé (Nem hülye, megérti, de nem kikapcsolja hanem a végére lefárasztja inkább. Mondjuk nálunk emiatt kevés is megy, kb. az iskolában többet lát...), de szerintem ez általános, összességében, nem csak képernyőtartalomra mondják, hogy sok a mai gyerekeknek az input, aztán figyelemzavarosak ki tudja mitől...

Ha előhúzok egy régi mesét akkor függetlenül attól, hogy pl. tartalomra lehet több és nagyobb gyerekeknek való, tempóban olyasmi mint ami most a Baby TV-n megy. :D

[ Szerkesztve ]

(#76859) geriand76 válasza balint82 (#76856) üzenetére


geriand76
csendes tag

Nekem is először az ugrott be, hogy miként lesz négy szeme :D
Így nem elég autentikus :DDD

(#76860) balint82 válasza sb (#76858) üzenetére


balint82
senior tag

Pontosan így látom én is, Édesanyám próbálkozott az unokáknak Mazsola és Tádét adni, háát, ha 5 percig lekötötte őket (akár könyvben, akár tv-ben), akkor lehet sokat mondott.

Geriand76 (76859) - szinte kívánja a misprintet mindegyik Peppás figura :D

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#76861) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Aki esetleg szeretne egy bontatlan Eiffel tornyot, a jófogáson most valaki 169k-ért árulja Komáromban.

(#76862) sb


sb
veterán

Hogy ON is legyen, Stonewars 2024-es 18+ készletek(?). Nem mind újdonság, de nekem volt benne az is:

- Ayrton Senna F1 Car, 693db, 80 EUR
- Mittelalterlicher Marktplatz, 3304db, 230 EUR
- Saurons Turm – Barad-dûr, 5471db, 460 EUR
- Vehicle 18+, 1506db (és lesz még egy másik is)
- Weltraum IP, 3601db!!
- Moments: Space, 966db
- Zelda, 2500db
- HP, 2405db
- Dungeons & Dragons?, 3745db, 360 EUR
- Cat?, 1710db, 100 EUR
- Der weiße Hai?, 1497db
- ???, 2193db
- Technic Mercedes F1 Petronas, 1642db, 220 EUR
- Technic 4 készlet: 3893db, 2891db, 1913, 962db
- Architecture, 4384db(!?), 230 EUR
- X-Mansion?, 3093db
- Batman: The Animated Series - Gotham City, 4208db, 300 EUR
- Art, The Milky Way Galaxy, 3091db, 200 EUR
- Art, Mona Lisa, 1503db, 100 EUR
- Disney Schneewittchen und die sieben Zwerge Haus? 2228db, 220 EUR
- Disney Simba?, 1445db

- Winter Village, 1440db, szokásos...

Lehet, hogy csak én csodálkozok rá folyamatosan de nekem brutálisnak tűnik a nagyobb készleteket tekintve. Nem a teljes listát raktam be, még maradt pár nagyobb készlet.Eddig is volt már egyéb készlet és nyilván a lista is bővül még idén. Plusz BDP is van még. Innen én (és a pénztárcám) lehet, hogy feladja.

(#76863) Tyler Durden válasza sb (#76862) üzenetére

Nekem innen D&D az must have illetve a Zeldára még nagyon kíváncsi lennék. Más is érdekelne, de kezdek kiárazódni a piacról..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#76864) Llew válasza sb (#76862) üzenetére


Llew
senior tag

Márciusban már jön is a középkori falu. Arra nagyon kívancsi vagyok. Lassan talan akkor képek is lesznek.

#76818 Úgy látom ez a téma hamar kifulladt.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76865) RapaNui1 válasza sb (#76862) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Bakker, ebből kapásból vagy 10 készlet van ami jó lenne, nem beszélve a tavalyi HP Gringotts szettről, na meg a Természettudományi múzeumról és még arról ami nincs ezek között. Ha összeadja az ember akkor ez valóban 15-20 készlet minimum, ami átlag 100-150-200k val számolva is legalább 2 milla. Tényleg hihetetlen és az árak is, de az is látszik hogy korábbi aktív fórumozók is mennyire eltűntek lemorzsolódtak, vagy csak szép csendben megnézik az ezer oldal minifigura híreket és nincs mit mondaniuk. Lehet nem a legozást unták meg hanem a fórumot. :) Nekem is már többször megfordult a fejemben hogy kerülni kéne és akkor talán nem esnék folyton kísértésbe.

(#76866) RapaNui1 válasza Llew (#76864) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Én nem tudok erre konkrét választ adni, ha annyi pénzem lenne minden készlet kéne duplán egy összerakva kiállítva egy meg mögötte szépen hibátlan dobozban, de inkább nem sajnálok semmit, azt sem ami megvolt és azt sem amit eladtam, mert ha ezen agyalnék lehet a falnak is mennék. :) Talán egy fabuland készlet amit valaha még megvennék, az az egy ami gyerekkoromban megvolt talán csak a nosztalgia miatt.

[ Szerkesztve ]

(#76869) Neurotoxin válasza sb (#76862) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az Icons-os F1 autó egy hatalmas csalódás egyelőre. A Technic Mercedes F1 Petronas-t nagyon várom, de az eddigi egy 'leak' képen számomra nagyon "üres"-nek hat, pedig a '22-es McLaren nagyon nagy kedvencem lett. Az Art-os Mona Lisa és a D&D, ami még érdekes lehet. A Technic készletek közül, gondolom a 3893 db-os lesz az új Supercar. A többi is ígéretes az elemszámokból kiindulva.

@Sundesz: Remek szettnek nézki, privátban leírhatnád róla a véleményedet, én is szemezek vele.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#76870) Melezor válasza Llew (#76816) üzenetére


Melezor
kezdő

Gyűrűk ura, Karib tenger szettek, a gyönyőrű festésű figurák miatt..

(#76871) ADAM1337 válasza sb (#76862) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az F1-es remélem nem az lesz ami a leak, az első orrkúp nagyon béna azon a képen.
Ennyire aero autónál jobban rámehettek volna ezekre az elemekre is.
Bár attól függetlenül várom, ha építésben legalább olyan lesz mint a mclaren, akkor valószínű beszerzési listára kerül.
Bár az idei 1:8-asról még semmi hír nincs azt furcsállom.

(#76872) meshuggener válasza apholyon (#76819) üzenetére


meshuggener
újonc

A minap az Árkád kockastore-ban láttam, hogy több GWP normális áron van nekik raktáron (10 eFt, ha jól emlékszem), pl. Galilei, Eiffel lakás, a kalózok, szerintem érdemes rájuk csörögni.

(#76873) sb válasza Neurotoxin (#76869) üzenetére


sb
veterán

A Technic is erősnek tűnik, a többi mellett is. Mondjuk elsőre az ár is. A Mercedes az 90k+ 1640db-ért... :(
Nem ismertem de mikor szó volt róla megnéztem ezt az Alfát és igencsak korrekt.
Az Icons F1-ről sajnos nekem is ez a véleményem.

Még a listához:
25db-ot soroltam fel, átlag elemszám!!! 2491db.
Ha kiveszem a 3db 1000 alattit akkor 22db készlet és átlag 2712db.
Brutális.

Ez elemszám alapján egy olcsó, modular szintű árazással lenne 85-90k az átlagár a 22db készletre. Sok IP-s, 18+, Icons cucc révén gondolom ennél 20%-kal fentebb lesz az átlag is.

@Llew
Nekem a Barracuda Bay volt. Akkor futott ki de nem voltam tudatában, hogy az utolsó készleteket látom emberi áron. És, hogy az nem is drága, csak még új vagyok. :D
Mondjuk ez a kérdés érdekes mert csak arról tud nyilatkozni az ember amit már látott és át is látta a piacot. Lehet, hogy volt akkoriban jobb is amiről nem is tudtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#76874) Neurotoxin válasza sb (#76873) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nagyon erős dolgot kell ahhoz a Mercedes F1-nek villantania, hogy a 90+k-t kicsengessem érte :U Erre és a Supercar-ra próbálom a dugipénzt félretenni. Utóbbi szett megjelenésétől is egyre jobban fázok, remélem nem rontják el és nem lesz csalódás....

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#76875) Sundesz válasza Neurotoxin (#76869) üzenetére


Sundesz
őstag

Szívesen beraknám ide is, mégse egy Lego lopó cégről van szó, hanem egy legális Lego kompatibilis cég saját termékéről. Márcsak amiatt is, hogy lássuk a Lego mennyire nem erőlteti meg magát. :) A doboz kívül-belül a supercar sorozat minőségét hozza.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#76876) Mauzes válasza Llew (#76816) üzenetére


Mauzes
őstag

70840 Welcome to Apocalypseburg!
70657 Ninjago City Docks
75810 Stranger Things - The Upside Down - ezen kb. egy 50 ezres akciónál tűnődtem, hogy kell-e, de akkor elengedtem. Viszont ezt szerencsére tudtam pótolni, nemrég 80k körüli nagyon korrekt áron meg tudtam venni.

(#76877) balint82 válasza meshuggener (#76872) üzenetére


balint82
senior tag

Eiffel lakás is 10e volt?! :Y

Google Pixel 4a

(#76878) Neurotoxin válasza Sundesz (#76875) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ezért írtam, hogy inkább privátban, LÁZ úgyis törli, ne húzzuk ki nála azt a bizonyos gyufát.

Ha a Lego kicsit is megerőltetné magát, akkor a slick abroncsokon talán beleférne nyomtatott márkajelzés is akár. Régen volt nyomtatott oldalfalú abroncsa, igazán visszahozhatnák ezt a "szokásukat". De ha már a Supercaroknál belefért az egyedi felni, itt is legyárthatnának párat (bár a fene se tudja, hogy hány darab ilyen szettet értékesíthetnek, annyira gondolom nem niche szegmens a Technic vonalon belül sem :U ). Ezek a "B" brandek pedig nagyon okosan kapnak az ilyen dolgokon.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#76879) xcvbxcvb válasza Sundesz (#76875) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Van külön topikja oda mehet.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#76880) Sundesz válasza Neurotoxin (#76878) üzenetére


Sundesz
őstag

Supercarok legjobb része az autentikus felni, tényleg hatalmasat tud dobni az összképen. Na majd kirakom Logout-ra és akkor bárki megnézheti. Múltkor építsd fel Zoli rakott össze egy Mercedes AMG One készletet, van is róla videó.

Hörcsög Powa'

(#76881) xcvbxcvb válasza apholyon (#76823) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Igen, csak annyi eltérés volt. Általában teljes sor szokott lenni a dobozokban. Csak néha összekeverik sztem.
Játéknet. Alzából is nagy kódos jött.

A gombanő egy bombanő a hajlataiban is gomba nő. :D

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#76882) flashpointer válasza xcvbxcvb (#76879) üzenetére


flashpointer
őstag

melyikaz?

(#76883) sb válasza Sundesz (#76880) üzenetére


sb
veterán

Racingbrick-nél is fent van, Technicre jobb forrás. (És igen, ott is előjött, hogy mit nem sikerült a Legonak megugrania a McLarennél, amit a másiknak a Mercedesnél igen.)

(#76884) xcvbxcvb válasza flashpointer (#76882) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

[link]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#76885) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

csak és kizárólag prevenciós jelleggel, pláne ha saját topikja is van, akkor inkább oda ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#76886) formula01 válasza xcvbxcvb (#76884) üzenetére


formula01
aktív tag

A Cada meg a Lepin között azért elég nagy a különbség.

(#76887) Sundesz válasza xcvbxcvb (#76884) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem tudtam, hogy Lepin ez is. :)

Hörcsög Powa'

(#76888) xcvbxcvb válasza formula01 (#76886) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Magyarországon a lepin az a kompatibilis játékok gyűjtőneve. Mint a sarokcsiszolóra a flex, vagy a láncfűrészre a stihl. És tudom hogy már nem létezik.
Meg gondolom át is lehet iratni a topik nevét.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#76889) flashpointer válasza xcvbxcvb (#76884) üzenetére


flashpointer
őstag

ja de ez lepin, normalisra gondoltam pl bluebrixxx

(#76890) petya86 válasza sb (#76831) üzenetére


petya86
csendes tag

Még decemberben adtam le az előrendelést. Január 17. körül küldték DHL-lel, ma ért ide (végig DHL hozta, nem adták át Postának). 2x3 teljes sor, bontatlan barna gyári kartonban, nagy vonalkóddal.
1 sor marad - 5 sort eladok fedezni a költségeket, már fent is van Marketplace-en :D

(#76891) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mai Müller zsákbamacska, vagyis zsákbakecske: kis kódos, teljesen random, max megrázogattam, mit hallok:
1 vonatos kisfiú, ilyen volt már
1 edző csaj, ez nem volt még
1 Batlord, volt már, maradhat, sorkatona lesz, a főnök a régi :)

A mérleg: 12 db-ot vettem összesen
2 vonatos kisfiú
1 edző
2 Pistorius
1 kutyafodrász
1 gombakislány
2 barbár
2 Batlord
1 kecseb....pásztor :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#76892) Neurotoxin válasza Sundesz (#76880) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az AMG One-os videót láttam, köszönöm, követem a csatornát. Az Alfa F1-re meg rendre csak összehasonlító videókat hozott a YouTube a McLaren-el. Leginkább az érdekelne, hogy mennyire "építőbarát" a készlet minősége, ezért lennék kíváncsi a te véleményedre. XY reviewer véleményéből ez nem jön le, csak "overall" nézik már a megépített szettet.Ha neked jó lesz építés utána a szájízed, már rohanok is rendelni egyet. Jó szórakozást hozzá, kicsit irigyellek! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#76893) RapaNui1 válasza Dilikutya (#76891) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Budapest Aréna pláza Kocka store a kirakott dobozok alján a qr kód és mellette a beazonosításra szolgáló számsorok alkoholos filccel áthúzva :) :R :C

Maga a bolt egyébként nagyon jó lett

[ Szerkesztve ]

(#76894) kbalage2 válasza Neurotoxin (#76892) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Az építőbarátsága nagyon relatív a szettnek. Szerintem messze van a LEGO-tól, inkább egy négyes alá MOC. A "minden fekete belül" megközelítés ízlés dolga, ha ezt bírod akkor ok. Van több hely ahova be kell nyomorgatni elemeket, az instrukciót is nehéz követni. Ilyenkor jövök rá hogy hiába a jó ötletek, a merész új alkatrészek, de a tervezői rutin és konzisztencia még nagyon hiányzik náluk. A végeredmény stabilitásán is lehetne javítani, a sok system-stílusú alkatrészt nem sok minden tartja. Polcdísznek ok, mindenképpen részletesebb mint a LEGO McLaren, a gumik hatalmas pluszt adnak hozzá, de az építési élmény engem nem győzött meg.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#76895) apholyon válasza balint82 (#76845) üzenetére


apholyon
aktív tag

Kislányos apukaként sem nézünk ilyet... Elhaladva a tény mellett, hogy konkrétan f@$zfejű malacok szerepelnek benne (amit mai napig nem értek, hogyan ment át), kifejezetten irritáló, nálam nagyjából ilyen Bing szint, vagy rosszabb... És akkor ilyen hype-ja van... :N

Hétvégi Tesco minifig felhozatal:

Sátoraljaújhely: egyáltalán nincs, nem is volt, Marveles széria fut :DDD
Kazincbarcika: pár darab van, de az összes fel van bontva és kb. csak sprinter meg súlyemelő van, pont az a kettő, ami egyáltalán nem kell, bármi más jöhetne...
Salgótarján: csak kis QR kódos van, bontatlanok, abból kb. 2 dobozzal... Ha nem lesz közös rendelés, akkor lehet bepróbálom a szerencsémet...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#76896) balint82 válasza apholyon (#76895) üzenetére


balint82
senior tag

Nah ez az a két sorozat, amitől hidegrázást kaptunk mi is, meg szerencsére a gyerekek is (meg még a Hello Kitty) . Ezek mindegyike felér egy hágai tárgyalással. :D Meg tudod még mi? Ez:

Off vége, bocsi Láz :D

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#76897) apholyon válasza balint82 (#76896) üzenetére


apholyon
aktív tag

B&B és Brúnó könyvek vannak, azokat imádja (mesében is), előbbi kedves, bár néha irritáló, utóbbi viszont rendkívül informatív, nekem is tetszik. APG nem volt és nem is lesz, olyan, mint a kifutott Lego, csak még durvább...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#76898) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Amióta letiltottam a Nickelodeont, az agyhalott spongyabobról mindhárom gyerek visszaállt az értelmesebb Bing nyuszira.

(#76899) balint82 válasza apholyon (#76897) üzenetére


balint82
senior tag

BB és Brúnó nekünk is tetszik (mármint a gyerekeknek), bár mindkettővel vannak aggályaim:
- BB imádom, xarrá röhögtem magam, de nagyon igaz
- Brúnó : vannak olyan részek, amiknél komolyan felmerült bennem, hogy a, szerző odament az adott cukiba, boltba, moziba stb.,hogy mennyit fizetnének, hogy benne legyenek a könyvemben.

Apg : megvan az összes, mostanság fogom elnepperkedni.

@HUN_Sector: az értelmes és a Bing nyuszi szavakat most látom életemben először egy mondatban. :D

Csak hogy minimálisan on is legyek:
Ha a BB szerzője angol lenne, gyanítom már készülne a Lego szett belőle, nem poénból gondolom ezt.

Hadd maradjon Modi :B

Google Pixel 4a

(#76900) sb válasza balint82 (#76899) üzenetére


sb
veterán

- BB imádom, xarrá röhögtem magam, de nagyon igaz

Kb. 5 perce néztem meg hsz-től függetlenül. :D
Nálunk ez kiskorban ment/megy egyértelműen, arra jó mert ez megy át, felsorolás, rájön melyik-ki, felismeri miről van szó, stb... a kicsi ismétlésből él, tanul, az a biztos pont jó ideig. Aztán most már kezd kijönni belőle és jönnek a jóval komplexebb mesék, képek nélkül.

szerk: Egy Bing nyuszi jöhetne még Csubakka mellé, az ütne. :DDD

@HUN_Sector
Az a kettő azért elég távol esik egymástól. Spongyabobtól lehet, hogy felnőttként is károsodik az ember. :)

@RapaNui1
Köszi a kockastore infót, oda készültünk fig+alkatrész ügyben de ezek szerint figurákért felesleges. BL boltjukban semmi új de azért meglepődnék ha ők nem válogatnák. :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.