Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76201) Tony21


Tony21
tag

Ezek ilyen ízlések és pofonok dolgok, nagyon nem érdemes vitázni ... nekem spec. tetszik az 5x MOC és az oroszlán vár is ... mellékesen a kettőből együtt egy bazinagy helikoptert lehetne csinálni ...

(#76202) RapaNui1 válasza Tony21 (#76201) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Én is így vagyok vele, hogy bár még nem építettem meg az oroszlánlovagos várat, de tetszik az is, meg ez is. Az másképl néz ki, ez meg megint másképp de mindkettő jó a maga módján. Viszont a 3x 31120 MOC-hoz már tudom hasonlítani és azt tudom mondani, hogy bár az sem volt rossz, az kicsit tömzsibb, szűkösebb és zsúfoltabb volt olyan Fortress jellegű, nekem ez az 5x moc sokkal jobbam bejön és tetszik. Egyrészt pont az miatt hogy egy komplett vár, amit ha úgy tetszik széthajtok másrészt a rengeteg mozgatható játék funkció miatt és a hatalmas terek miatt melyeket nagyon jól meg lehet tölteni élettel. Kicsit bánom, hogy nincs annyi katonám, emberem, szakácsok, kovácsok, udvarhölgyek, király, királynő, udvaroncok, udvari bolond, lovász fiúk, kutyák, macskák disznók, patkányok, tyúkok kecskék, lovak, lovas kocsi stb mert ha tele lenne élettel talan másoknak is jobban tezszene, bevallom őszintén így tényleg kicsit sivár, kopár érzést kelt, de ha megtölteném életttel szerintem más lenne az összkép. Persze így se tetsuhet minde kinek nincs is ezzel baj, nekem se jön be minden ami meg másnak igen.

(#76203) sb válasza Tony21 (#76201) üzenetére


sb
veterán

Erről beszélek én is. Max nagy átlagban lehet ízlést/részletesség(/ár)igényt megállapítani, a többi meg szubjektív.
De a helis példáddal te nyertél. :D

(#76204) HellGreg válasza Djuree (#76198) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, a tetőre próbálok kitalálni valami normálisabb megoldást, tényleg ront az összképen, de maga az épület szerintem kifogástalan.

(#76205) Llew válasza sb (#76200) üzenetére


Llew
senior tag

Te már itt nagyon kevered a dolgokat.
A RapaNui1 által építet 5x Creator várra, meg a Lion's megoldásaira gondolok. Egyszerűen nincsenek egy súlycsoportban.
Ezek a megoldások, kb. az épület egész bal oldala olyan játszunk pakoljuk egymásra a kockákat szint.


Ami nem baj, csak szerintem nem összehasonlítható egy profi készlettel.
Amit te, illetve Djuree berakott, az megint egy más szint. Az már inkább realista modellezés lego elemekből. Ez nekem már megint egy extrém valami, amit nem nagyon tudok hova tenni.

Stílusra nekem az ilyenek tetszenek. Vagy pl az ő alkotásai, illetve egy hasonló mástól.
Ezek már bőven túl vannak egy többszörös creator adta lehetőségeknél, vagy akár az oroszlános szintjén is (méretre, elemszámra mindenképpen), de mégis legónak tűnnek, nem pedig egy hiperrealista valami akar lenni egyik sem.
De ha ragaszkodunk a creator alaphozhoz, akkor a HellGreg által linkelt alkotó munkái ugyanabból vannak mégis jobban néznek ki.

És hogy lezárásnak #76201 Tony21 hszhez kapcsolódjak. Az igaz, hogy ízlésről értelmetlen vitatkozni, csak nem érzem megalapozottnak, hogy egy gyári nagy, eleve extra készletet hasonlítanak sokan valamihez ami tök más célzattal készült, nem egy komplett szett, nincsenek benne figurák, stb. Ennyi erővel lehetne az oroszlán kastélyt 10-20 kg ömlesztett kockához is hasonlítani, mert abból nagyobb vár építhető.

Na mindegy, megyek építeni inkább. :)

#76202 RapaNui1 Kicsit bánom, hogy nincs annyi katonám, emberem, ... tele lenne élettel
Látod, mindjárt ott van az oroszlános 20 x ~2000 Ft-os árkülönbsége. :D

És félre ne érts, az észrevételem nem ellened szólt, csak a várverziódnak.
Ha már úgy is ott van az öt készlet a kezedben, akkor a helyedben következőnek csak építésit vennék és ezt raknám össze.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76206) Llew


Llew
senior tag

Ha már a Lion castle is a téma. Egy apróság, ami nekem korábban a képek/reviek alapján nem tűnt fel. A pajzs design nem olyan drasztikusan, mint a falconoknál, de változott:

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76207) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Ilyenkor örülök, hogy a 7x 31120-as váramból egyet raktam össze, megadta a gyermekkori vágyálmokat és a többit inkább eladtam. Így nem kell nekem is belefolynom ebbe az eszmecserébe :) De megteszem, mert az igazság egy paladint szólít!

A 2-3-5 váras creator csodák szépek. A realista várak is gyönyörűek, de más kategória, más közönség. A 10305 meg egy bitang nagy vár, egy mindent rakjunk bele készlet, ami a maga módján egyedülálló, csakúgy mint a gyűrűk ura völgyzugoly. Azt is lehetne tetézni valószínűleg 8 egyéb készletből, de nem ez a célja. Hanem hogy egy dobozban kapj valami igazán egyedit. Aztán hogy épp hogy fog a lego marketinges-pénzügyes ceruzája, az más tészta.

Annyit a nagy vár védelmében elmondanék, hogy listaárral számoljatok legyetek kedvesek, ha már hasonlítotok. 39990ft a creator vár (1426 elem, 0 állat, 3 minifigura), 164000ft a 10305 (4514 elem, 3 nagy és 2 kicsi állat, 22 minifigura). Ebben az összehasonlításban azért végeredményben a 10305 felé dől a mérleg. (Nem az számít, hogy a vár volt kapható az auchanban 20000 ft-ért is (18000 kuponnal), mert a felállított tézisek így bármely akció során megdőlhetnek)

[ Szerkesztve ]

(#76208) HUN_Sector válasza Llew (#76206) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

a peugeotról koppintották :)
[link]

(#76209) Llew válasza HUN_Sector (#76207) üzenetére


Llew
senior tag

"aztán jött a csősz, és mindenkit kizavart az erdőből"

vagy a nepper (bocs ;) ) és kiszámolta az igazságot

#76208 HUN_Sector
Érdekes nyomozás lenne kideríteni a tervező nem-e egy 10 év körüli Peugeottal járt az oroszlán frakció '80-as tervezése során. :)

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76210) Victoryus válasza Llew (#76205) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Marha jó ez a számszeríj!


De a varázslós poén is!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#76211) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Terveztem és nyomtattam egy stand-et a Venator-hoz, ami 45 fokban megdönti a hajót, így sokkal mutatósabb szerintem:

Nemtom ebben a topikban mennyire van üldözve a reklám, de itt több képet is találtok és rendelhető is: [link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76212) HellGreg válasza Llew (#76205) üzenetére


HellGreg
őstag

Ez a The Siege of Bricks: Conquest amit linkeltél ez állati jól néz ki. Ehhez is lehet venni valahol instrukciót?
És a teteje pl. jó alternatíva lenne ahhoz amit én raktam össze. Ahhoz van is instrukció a rebrickable-n. De magához a várhoz nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#76213) Llew válasza Victoryus (#76210) üzenetére


Llew
senior tag

Igen, nagyon ötletes. Videóban van hozzá útmutató is.
Van pár hasonló:

Ideas versenyző:
#76211 TheProb
Ha már SW UCS stand.
Ezt most láttam redditen:

Nem tudom mennyire lehet nyugodt az ember álma így. Bár inkább az ágyra essen, mint a földre, csak kemény ébresztő lenne. :D
Mondjuk lehet megért volna még némi fáradtságot megfelelő szögben felrakni:

#76212 HellGreg
Nem hiszem. Az nagyon egyedi, meg nagy MOC ahhoz. Amihez csinált azt megtalálod az oldalán. A kastélyt max a több részes építési videóban bemutatottak alapján lehet megpróbálni felépíteni.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76214) TheProb válasza Llew (#76213) üzenetére


TheProb
veterán

Következő step nekem is a fali konzol tervezés... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76215) petya86


petya86
csendes tag

Kijöttek az árak a következő BDP sorozathoz. Elég húzósak... és akkor finoman fogalmaztam.

https://www.bricklink.com/v3/designer-program/main.page

(#76216) HUN_Sector válasza petya86 (#76215) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Darabszámhoz nézve annyira nem tragédia.

(#76217) bobafett válasza petya86 (#76215) üzenetére


bobafett
tag

A Mountain Fortress mozgat meg csak ezek közül, arra benevezek. :)

(#76218) LÁZ válasza bobafett (#76217) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, a mountain fortress :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#76219) Diesel38 válasza petya86 (#76215) üzenetére


Diesel38
tag

Úgy látom örvendetes, hogy a korábbiak ellenére itt nem 10 hanem 20.000 db készül egy készletből. Akik rászánják maguk így talán könnyebben szereznek be egyet.

Kíváncsi vagyok a 4. fordulóba mik lesznek. nekem az első 3 szériából egyik sem jön be.

(#76220) TheProb


TheProb
veterán

Minifig display-t is csináltam:

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#76221) maross válasza petya86 (#76215) üzenetére


maross
veterán

Limit 2, hogyhogy? Novelik az eladott mennyiseget is?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#76222) Throme válasza LÁZ (#76218) üzenetére


Throme
veterán

wow, a téli faluba jól menne egy ilyen téliesített vár :DDD

(#76223) bobafett válasza Diesel38 (#76219) üzenetére


bobafett
tag

Mindnél 30e a darabszám, ahogy én látom.

(#76224) HellGreg válasza petya86 (#76215) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem a 3. körből a csokigyár tetszik a legjobban, de gondolom 100K körül lesz legalább.
Az hogy finalist, azt jelenti hogy már biztos megjelenik?

(#76225) Throme válasza HellGreg (#76224) üzenetére


Throme
veterán

A vonatgarázs kb annyi dbszámra és 87k huf.
Így se kevés, nem azt mondom :N

(#76226) crocy válasza HellGreg (#76224) üzenetére


crocy
tag

ha jol ertelmezem csak akkor, ha preorderelik min 3000-en.

sztem pedig az old engine shed a legjobb set ezek közül.
de jo nagy qrva a lego is, hogy ennyit ker erte.
magat a db szamot se ertem, hogy jön ki 2300-ra, valami kuffantas lehet itt is.

amugy ebböl a shedböl van egy regi 2003-as verzio is, tenyleg tetszetös, 656 dbos es az uj ara 200k huf :C .
[link]

a csokigyar is jo.

[ Szerkesztve ]

(#76227) Llew válasza petya86 (#76215) üzenetére


Llew
senior tag

A Mountain Fortress jól festhet együtt a Lion knight's castle-lel, de kevesebb elemhez meg negyedannyi figurához mérten kissé drága.

A 2 db-os limit az szigorítás vagy lazítás?
Az, hogy digitális building instruction lesz az mit jelent? Külön elemek nélkül is vehető lesz vagy csak környezettudatosság címen előadott költségcsökkentés?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76228) Vesa válasza sb (#75967) üzenetére


Vesa
veterán

"Nálam a Liebherr még listán van, elég impresszív az."

Nagyon jó kis készlet az, de "Technic" jellegében nekem jobban bejönnek a kevesebb motoros kialakítások, mert azokhoz kell igazán komoly mechanika, én meg azt szeretem. Nagyobb kihívás 1 motorral 4 funkciót megoldani. Ha minden funkcióhoz betesz a tervező egy motort, úgy eléggé faék lesz a szerkezet, de tény, hogy távirányíthatóság szempontjából viszont ez az előnyösebb megoldás. Csak én személyesen úgy vagyok ezzel, hogy ha távirányítós autót szeretnék, akkor vennék egy céltárgyat, viszont speciálisan a Lego Technic széria nekem a minél ötletesebb mechanizmusokról szól, ezért itt én ezt az irányt nem annyira preferálom. Bár sose lehet tudni, lehet, hogy imádnám. Még nincs meg. A repcsit (42025) közben beszereztem, most a Big Red van terítéken. :D

Apropó: Közületek senki sem GBC-zik?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#76229) formula01 válasza petya86 (#76215) üzenetére


formula01
aktív tag

Ezt kár volt látnom. :D

A General Store meg a részletessége baromira bejön, ha tudok, 1-re biztos benevezek.

A Mountain Fortress is nagyon jól mutat, de belül elég kidolgozatlannak érzem, és a minifigurák száma is egy ekkora készlethez ilyen áron szerintem kevés.

Round 2-be szerencsére semmi nincs ami annyira megfogott volna.

Round 3 viszont a Harbormasters office kivételével megint erős lesz. :DDD A Camping Adventure tök jól mutatna az ideas faház mellett (21318), a Csokigyár baromi hangulatos, a Lost City baromi szép, a Forest Strongholdnak, meg mint mindennek ami Castle téma, biztos sikere lesz.

Mennyire gyorsan szokták ezeket elkapkodni? Még sosem rendeltem BrickLinkről designer programos Lego-t.

[ Szerkesztve ]

(#76230) Djuree válasza petya86 (#76215) üzenetére


Djuree
félisten

jó az a fortress, de nekem túlárazottnak tűnik. hány darabos azt lehet tudni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#76231) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

4 széria mindegyikben 5 készlettel 2db limittel és 20-30.000-es legyártott darabszámmal. A kérdés az hogy ezeket érdemes lesz-e befektetési céllal is megvenni vagy tényleg csak arra szabad leadni a rendelést melyet szívesen ki is rakna az ember. Nem tudom egyébként hogy 1 átlagos készletből mennyit adhatnak el Európa vagy épp világszerte, de van egy olyan sejtésem hogy biztos van valami statisztikájuk a korábbi évek érdeklődései alapján amit alapul véve eldöntötték a vásárolható mennyiséget és a legyártott darabszámot.

Csak aztánn nehogy pont ez vesse vissza az érdeklődők számát, mert ez visszafelé is elsülhet, mert lehet pont a limitált mennyiség és az ezáltal generált magas árak vonzottak ennyi érdeklődőt és nem maga a készlet iránti rajongás.

Mondjuk szerintem aranyos a maga módján mindegyik, de nekem talán most a vár után a Fortress és a Train engine jön be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#76232) balint82 válasza petya86 (#76215) üzenetére


balint82
senior tag

Korábban nem az volt, hogy kijött vagy 8-10 készlet és azt az ötöt (?) adták ki, amelyek a leghamarabb elérték a minimális rendelési mennyiséget?

Haverom kérdezi, hogy a 2 limit mit jelent? 5-ből kettőt lehet venni vagy mindegyikből vehetek akár 2-t is?

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#76233) crocy válasza balint82 (#76232) üzenetére


crocy
tag

utobbi

(#76234) balint82 válasza crocy (#76233) üzenetére


balint82
senior tag

:R

Ezek mekkora genyók.
A saját maguk által korábban felvert keresletre számítva felvásároltatják a nepperkékkel a szetteket.

Btw zseniális húzás :D

Google Pixel 4a

(#76235) apholyon válasza HUN_Sector (#76207) üzenetére


apholyon
aktív tag

Igazad is van, meg nem is. A logika valóban azt diktálná, hogy listaárakat hasonlítsunk össze, ellenben a nap végén az átlag embert az érdekli, hogy mennyit fizetett ki érte...

Engem egyébként a Castle téma szerencsére hidegen hagy (értsd: a kort és a feelinget szeretem, de Legom nem volt gyerekként és valahogy nincs meg a must have érzés). Ettől függetlenül én is inkább a 3x vagy 5x Creatort venném. Még csak nem is feltétlenül tűnik komolyabbnak az Oroszlános, ahogy itt írják, habár vitathatatlan, hogy sokkal több figurával jön, amit még a másikhoz be kell szerezni.

Szerencsére mindenki megveheti, amelyiket csak szeretné, akár mindkét félét is, ez a vita már inkább preferencia vagy hitvitába kezd átmenni...

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#76236) Djuree válasza RapaNui1 (#76231) üzenetére


Djuree
félisten

nem nagyon éri meg szerintem, én próbáltam ezzel biznyákolni de nem sok haszon jött össze belőle. megvettem mikor találtam éppen valamelyikből olcsóbban, aztán a végén alig többért tudtam csak eladni. lehet 10 év múlva jó lesz de addig ne álljon benne a pénzem, nincs ilyenre felesleges keret most.
amúgy a trend is az hogy akik nepperkednek vele komolyabban is egyre olcsóbban adják mert nem veszik...
10 évre előre tervezni a mai világban meg nem lehet...valszeg úgyis háború lesz addigra a fél világban. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#76237) Crus válasza Llew (#76196) üzenetére


Crus
őstag

Videók és képek alapján... hiszen ezek alapján szoktam vásárolni is. Eddig mindig 10-ből 10x jól döntöttem, ha előtte videókat néztem a témáról. Nagyon aprólékosak, közeli felvételek, 4k felbontásban. Bőven elég a helyes döntéshez.

Azt értem puritán alatt egyrészt, hogy a Creatortról eltérő KOMOLYABB építési technikát egyetlen egyet nem látok benne. Másrészt maga a várfal és annak részletessége nekem már túlságosan egysíkú. Igen, az 5xMOC várfala nekem jobban tetszik, mint az egyenszürke. Harmadrészt az interior terén se látom azt a fene nagy ötletességet a Creatorhoz képest, abszolút egy szintre tenném őket.

Fented említetted a Rivendell-t. Megvan. Borzasztóan bejött, már képek és videók alapján is. (Bár az összerakását még tartogatom valami ünnepélyesebb, nyugisabb napokra, de a szüleim által beígért, majd soha meg nem kapott 6285 után, életem Lego készlete.)
Na a Rivendell ALAPBÓL, mindenféle MOC nélkül is részletes, igényes és nem puritán.

A figeket írtam, hogy minden elismerésem a Lions felé, hiszen abban nagyon gazdagon és változatosan fel van szerelve. Egyébként a Creator várból 5xMOC az figurában 20 figura, mert uram bocsá' én a csontit is annak tartom. Egy hatalmas középkori várban 4 csontit meg elég egyszerű lesz ütősen elhelyezni...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#76238) balint82


balint82
senior tag

Pár új tétel a s@h akcióiból:

Azt nem mondanám, hogy kihagyhatatlanok, de kifutás előtt a 80110 egész jó áron van.
A párduc meg, ááá csak úgy idetettem, hogy ne csak 1 akciót tegyek be. :D

Google Pixel 4a

(#76239) Gubbba


Gubbba
tag

Sziasztok!

Egy újabb MOC-ot mutatnék a rebrickable-ről, ezúttal egy SC méretű Ferrari Testarossa-t. Nekem valahogy mindig is a Testarossa volt "a Ferrari", talán azért mert én magam is a 80-as évek szülötte vagyok, így sokmindenből (ide tartozik a Lego is) nekem a 80-as évekbeli az igazi a mai napig. Az építés azért tartalmaz néhány olyan részletet, ami a Lego szigorú szűrőjén biztosan nem menne át. A hátsó lámpák mögött pl van egy rész, ami semmilyen módon nem kapcsolódik a többihez, csak beleillik a résbe és a környező elemek a helyén tartják. De a végeredmény ettől még egész stabil és tökéletesen illeszkedik minden. Talán az ülések lehetnének kicsit jobban rögzítve, de az úgyis belül van, nem zavaró. Mellesleg magyar srác tervezte, van még néhány igen jól sikerült MOC-ja, pl a nemrég elkészült Diablo-ja is zseniális lett.

(#76240) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

910002 szörcsing

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#76241) Diesel38 válasza LÁZ (#76240) üzenetére


Diesel38
tag

Lehangoló.... Nyilván ízlések és pofonok + az egész szavazás alapú volt szóval ha ezek kellenek a népnek hát legyen, de lehetőség pazarlás.
Nem csak, hogy az épületek letarolják az egész Ideas részleget és a designer programot (15 lehetséges készletből 11 épület).
Még akkor is egy épület nyer ha már volt szinte ugyan az.

Rem. a 4. részben is lesz egy Train Station :)

[ Szerkesztve ]

(#76242) Victoryus válasza Gubbba (#76239) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A KITT-es srác :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#76243) Tyler Durden válasza HellGreg (#76224) üzenetére

Nekem is az tetszik, de persze erőteljesen ár függvénye e a dolog, hogy rárepülök vagy sem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#76244) Mauzes válasza petya86 (#76215) üzenetére


Mauzes
őstag

Ezek konkrétan normál Lego szett árban vannak, egyáltalán nem húzós (persze abszolúte drága, de nem Lego.com árakhoz képest).

(#76245) Throme válasza Djuree (#76236) üzenetére


Throme
veterán

Dobozon nincs ott a Lego logo, nem ismerik a BL legót és nem veszik... na meg drága egy moc-nak

szvsz

Másrészt meg ahogy nézem ezek a szettek olyan 2-3000 darabosak jellemzően. A méretük miatt kevésbé kezelhetők.

(#76246) Throme válasza Gubbba (#76239) üzenetére


Throme
veterán

Nekem is bejön ez a gép.
Ferrárikat ontja a legó, ezt nem tudom miért hagyták ki...talán lesz még hivatalos szettben is

(#76247) Llew válasza Djuree (#76230) üzenetére


Llew
senior tag

Ha megnyitod a lineken ott van, hogy 3986. Szóval anyag van benne, így nézve nem kiugróan drága, csak a figura kevés.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#76248) csaabz válasza Gubbba (#76239) üzenetére


csaabz
őstag

Nagyon jól néz ki! Én is rá vagyok most állva a speed champions moc-okra :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#76249) crocy válasza Throme (#76245) üzenetére


crocy
tag

bl dobozon is ott van a lego logo, de csak a tetejen.

(#76250) balint82 válasza Throme (#76245) üzenetére


balint82
senior tag

Rajta van a tetején , sőt meg merem kockáztatni, hogy minőségibb a doboz, mint a normál szettek esetén:


Nálam ez maradt meg egyedül, de ez marad is.

Google Pixel 4a

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.