Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76405) apholyon


apholyon
aktív tag

Nyilván már legtöbbetek túl van a Lego Masters szérián, én idő hiányában csak múlt héten kezdtem el nézni, már csak 1 rész van hátra... Hát igazából tudtam, hogy látványpékség az egész, megy a drámaláma forgatókönyv alapján, de még ezzel együtt is nagyon irritáló az egész. Nem értettem pl. Mozaart hogyan lehet ennyire kiakadva a műsorvezető miatt... Hiszen csak egy a sok közül... nah nem, ez valóban különleges bohóc, random kiabál, értelmes, egybefüggő mondatai nincsenek, saját ötleteket vagy értelmes hozzászólásokat még nyomokban sem tartalmaz, mintha folyamatosan valami kemény trip-en lenne...

Mindezek ellenére ami tetszett: Nagyon jó kreálmányok születtek, bár nyilván nem egyben 12 órák alatt építették és egyértelműen össze-vissza van vágva minden felvétel, de hát cirkusz kell a népnek. Amit még kiemelnék a + oldalon, hogy Balázs értékelései és döntései nagyrészt rendben voltak, azért ez is ritka. Egyébként számomra eléggé unszimpatikus karakter, de a műsorban egész korrekt, elég lett volna Ő oda...

Ma/holnap megnézem a döntőt. Konklúzió: ez akár egy nagyon jó műsor is lehetett volna még a megjátszott hisztik ellenére is, csak több építés, részlet kellene bele, kevesebb dráma és értelmesebb szereplők (bár ez utóbbiból azért volt pár). Sajnos ugyebár a kereslet határozza meg a kínálatot, erre van igény... :W

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.