Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75451) Dilikutya válasza Fifaisshit (#75441) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az lett volna a B terv, de ha már itt olcsóbb, akkor miért ne. :)
Meg belinkeltem hátha másnak is jut innen. Amúgy nincs szállítási költség az Euronics-nál ha boltba kéred, úgy már 5000 a különbség. :)
Ha már basszuk a fillért, tegyük értelmesen. Bár mindegy, ha asszony meglátja, akkor úgyis isten veletek... :DD

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#75452) Sundesz válasza Crus (#75443) üzenetére


Sundesz
őstag

Elfogadom, ha ez a véleményed. Autónál nincs ilyen amúgy. eMag ma korrekt volt más ügyben, van pozitív példa is.

Djuree: ne keverj már ide autót. Tavasszal 500-al olcsóbb lett 1 héttel, hogy átvettem az autót, a rendeléshez képest meg rádobtak 800 ezret. Nehogy már én legyek a szarszemét, ha a kereskedő nem válaszol az emailekre senkinek, semmilyen ügyben.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#75453) apholyon válasza manokaj (#75444) üzenetére


apholyon
aktív tag

+Throme

Komoly mindkét gyűjtemény, jó ránézni, irigykedem is kicsit. :K

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#75454) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Throme, manokaj, gratulálok mindkettőtöknek, igazi felüdülés karácsony előtt ilyen jó kis téli diorámákat nézegetni. Nagyon jó lett mind a kettő, mindegyiknek megvan a maga stílusa és hangulata. Csak gartulálni lehet mindkettőhöz hogy vettétek a fáradtságot és ezt összehoztátok és közzétettétek nekünk.

Djuree én sem értek egyet a véleményeddel, de mindenki maga tudja, viszont Sundesz termék visszaküldésével sem tudok mit kezdeni, mert megértem hogy mit szeretett volna, de korábban 2x is leírtam ha nem háromszor hogy elérhetetlenek, emailokra, telefonra nem válaszolnak, így már előre borítékolható volt, hogy hiába küldöd vissza az árút nem fogják visszavenni mert feltehetően a címük is hamis, így valóban csak felesleges további költségeket generált magának.

Már régóta gyanítom egyébként, hogy a kockavárosnak és a kockabolygónak valami sundán bundán köze van egymáshoz, lehet valami pénzmosoda az egész, szóval én már jó ideje kerülöm őket és ezt meg is osztottam veletek mégsem hallgatnak sokan a szép szóra. Tudom spórolás meg minden aztán ott van tessék most sundesz ihatja a levét.

Szóval egyrészről sajnálom meg együtt érzek vele, mert tudom milyen érzés ez, de másrészről, ha nekem azt mondják, hogy ne vegyek ezt meg azt, innen meg onnan, mert tapasztalatból tudják hogy szar, akkor lehet hallgatni kéne a másikra.

Erre szokták mondani kell a jó nem, kell a rossz persze két kézzel.

(#75455) manokaj válasza Throme (#75448) üzenetére


manokaj
tag

Az a 60203-as készlet.A szánt a gyerkőc rakta oda,hagytam úgy ahogy van. Világítás nincs tervben, alulról nem is tudnám, ha meg normál világítás vennék minden készlethez, kb ott lennék mint a lego ára.

(#75456) magickonfig válasza Throme (#75438) üzenetére


magickonfig
tag

Ilyeneket kéne kiállítani a Lego boltosoknak, karácsonyi szezonra :K

Még mindig baromira jó beleillik a 2 Harry Potteres szett a karácsonyi összképbe.
A tavalyi GWP mikulás workshop meglepően jól néz ki.

+Djuree én se értek veled egyet

[ Szerkesztve ]

(#75457) magickonfig


magickonfig
tag

Ma 14:00-tól LEGO stream [link]

(#75458) ripla válasza magickonfig (#75457) üzenetére


ripla
őstag

Előfizetőknek.

(#75459) legopingvin


legopingvin
kezdő

Nagyon szépek ezek a téli setupok, le a kalappal előttetek! :Y :C

(#75460) Fifaisshit válasza sb (#75445) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Jah bocs :)

A 10273 szettre gondoltam , hogy ugye Alzán csak 4200 forint van közte :)

Dilikutya : jogos :)

(#75461) sb válasza Fifaisshit (#75460) üzenetére


sb
veterán

Ja, értem. Ott is nézte szvsz, volt jóval olcsóbban csomagolássérült, de írta, hgoy arról lemaradt. Ill. Alzán nem is volt utána jó ideig, vagy csak átmenetileg... most 1-2 napja tért vissza huzamosabb időre.

Szóval sztem volt olcsóbb lehetőség, ill. amikor épp nem volt kapható... aztán amikor nem jött össze a nem 5k-val, hanem mondjuk 15-tel olcsóbb vétel akkor behúzta ahol épp volt/olcsóbb. Sztem csak ennyi.

@Djuree, Sundesz
Ezek teljesen más esetek. Én próbáltam kontextusba hozni. Autónál nem nagyon van ilyen, nincs is előéleted a céggel többnyire, amire alapozhatsz mennyire voltak korrektek. Írtam a példákat amik után nem biztos, hogy előzékeny az ember 2-3 lukra futás után mikor lesz*rták a panaszát.
De ha már autó: Tesla tolt ilyet idén, volt is felháborodás...
Egyébként meg 2022/23 szerződéses-jogi állatorvosi lova pont az autógyártóké. Mennek a perek mióta covid, háború, űrlények, stb... és annyi egy új autó "szerződése", hogy fizess most X-et és majd hozunk vmit... esetleg mást (soha nem jobbat), ki tudja mikor és ha rádobunk közben az árra az is oké.
Szerződés: Érték-ellenérték, pontos feltételekkel. A többi wc papír, hiába írják rá fejlécben, hogy "szerződés".

(#75462) hami85


hami85
tag

Làtom elèg sok dobozsérült home alone szett került fel FB csoportokba, alza jol dolgozik 😂😂

(#75463) Lajti válasza RapaNui1 (#75454) üzenetére


Lajti
tag

Ha tudható egy boltról, hogy ilyen, akkor én se rendelnék, nem éri meg a kockázat. Ettől még, hogy nincs telephelyük, nem elérhetők, magyarul garanciális igényt se tudsz érvényesíteni, az már jogi kategória, büntethető, bezáratható.

Sundesz, én feljelenteném őket a fogy. véd.-nél, akár gvh-nál, így bolt jogszerűleg nem működhet.

(#75464) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

(#75465) Timyyy válasza ripla (#75458) üzenetére


Timyyy
őstag

Te miről beszélsz? :DDD Mindig is ingyenes volt, most is az.

(#75466) magickonfig válasza ripla (#75458) üzenetére


magickonfig
tag

Te meg Miről beszélsz? ingyes a twitch stream .
Ezektől a prohardver félre okoskodásoktól már ... kivan :))

(#75467) Crus válasza ripla (#75458) üzenetére


Crus
őstag

Hát ezért nekik kéne fizetniük nekem :DDD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#75468) Crus válasza Sundesz (#75452) üzenetére


Crus
őstag

Értelek, de Emag egy brutális nagy, sok milliárdos cég, a Kockabolygó, meg egy apró cég, ha 2-3 ember dolgozhat ott max. Persze ettől a jog, még jog, csak szerintem ez egy helytelen és átgondolatlan törvény.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#75469) Djuree válasza RapaNui1 (#75454) üzenetére


Djuree
félisten

jah lehet kicsit durván írtam le a véleményem bocsi.

kockabolygóval nekem csak olyan tapasztalatom van hogy soká küldik ki meg nem igazán komunikálnak, de mindig megkaptam amit rendeltem eddig. de én is meggondolom őket legközelebb....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75470) Crus válasza edgR (#75450) üzenetére


Crus
őstag

Azért agyrém, mert ősidők óta az van, hogyha egy üzlet meg van kötve, akkor azt nem lehet felrúgni azért, mert egy hét múlva látok olcsóbban, vagy mert meggondoltam magam! Ez helytelen. Etikátlan. Azt hinné az ember, hogy felnőttek képesek eldönteni, hogy mit akarnak és mit nem, de sokszor olvasom, hogy megveszi xy nem kevés pénzért a valamit, majd pár nap múlva meggondolja magát és rendeli a futárt, hogy vigyék el tőle. Ez gyerekes, nem fair, ultragáz.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#75471) Crus válasza Throme (#75434) üzenetére


Crus
őstag

Csak tudod van amikor a "cég" az egy 1 emberes BT. és ugyanúgy be kell nyelni a veszteséget, mint egy monstrumnak. Miért nem az nyel be veszteséget, aki nem képes felnőttként felnőtt döntéseket hozni?

Ha én eladó vagyok, én xy áron kínálom a portékám. Tetszik? Veszed. Nem tetszik? Nem veszed. Ha megvetted és amúgy semmi gond nincs vele, utána számomra elfogadhatatlan az ugrálás, hogy jaj meggondoltam magam. Remélem ez változni fog, mert ez így egy őrület konkrétan. Tessék a felelősséget vállalni és egyenrangú üzleti partnerként viselkedni, ne pedig pozitívan diszkriminálni azt, aki maga se tudja mit akar...

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#75472) Crus válasza sb (#75446) üzenetére


Crus
őstag

"Távollévők közötti szerződésre vonatkozik"

Rosszul tudom egyébként, hogy 3 munkanap és nem webshopos vásárlás esetén is elállhatsz?

"épp azért született mert akár nem is láttad mit veszel."

Éppen ezért írtam az, hogyha sérült/hibás, az evidens, hogy az csere.

"amikor nem tetszik."

Ezt úgy max ruha esetén tartom elfogadhatónak, bár már ott is egy rakás kép van fen róluk. De, hogy valakinek mégse tetszik pl. egy PS5, vagy egy Home Alone, azt részemről én nem tudom értelmezni. Nézzen utána vásárlás előtt, mert nem 5 éves.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#75473) pn4hvq válasza Crus (#75471) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Adott a lehetőség a BT-nek is: nyisson csak offline boltot, ott nem lehet majd visszavinni. A webshopos vásárlás ilyen: 14 napig el lehet állni, mert nem tetszik a színe, meggondoltam magam, máshol feleennyibe kerül (lásd a kiinduló szálat).
Nem kell neki kockáztatnia ilyen webshopos visszaküldömemberkékkel, senki nem kényszerítette rá. Ha ezt nem tudja, akarja vállalni, akkor offline bolt, vagy nézni kell más kereseti lehetőséget.

(#75474) sb válasza Crus (#75470) üzenetére


sb
veterán

Ez gáz, de a többség tuti nem ilyen.
A boltnak pedig van eszköze. Ahogy évtizedes hagyománya van a jótállással sz*patásnak (kit nem küldtek már el a hibájával melegebb éghajlatra? ill. kinek nem állt bármilyen cucca javításban, miközben "törekedtek a 2 héten belüli" javításra?), úgy itt is élhet árleszállítással meg hasonlókkal. Ha meg valaki patika, bontatlan állapotban viszi vissza (ami megint amúgy elvárt lenne kb.*) akkor ne szóljon semmit.
De meg lehet nyomni a szállítási díjat is, hogy ne legyen kedve feleslegesen tizenötször rendelni a renitensnek, stb...

Aztán lehet, hogy vakon vagyok, de mint mondtam én pl. így állok hozzá... így egyáltalán nem az a megélésem, hogy a szegény boltok jól sz*patva vannak. Inkább fordítva.

*Az ilyen cipő, stb... kapcsán meg nem tudom mi a jó módszer, ahol kibontani/próbálni is kell de jó lenne(?) webshopból vásárolgatni. Az kezelhetetlen szvsz, vagy hát így lehet ahogy...
Azt se felejtsük el, hogy a boltnak is előnyös. Webshop. Ha zavarja nyithat boltot a plázában és annyi: csak távollévők között kell 14 napot vállalni. De ott meg drága a bérlet, rezsi, 26 alkalmazott... ezt kapta a nyakába a tucatnyi előny mellett. Hány webshop lehet amit pár ember visz? Ez nem menne enélkül...
És fordítsuk meg amikor én jóvásárló módjára túrom végig a netet 20 boltért, hogy hol tudnám élőben megnézni a terméket. A vége az, hogy sehol, marad a látatlanban vásárlás a webshopnak köszönhetően.

Az meg nonszensz amit írsz: kicsi a shop. Oldja meg. Ha kevés hozzá akkor ne csinálja. Nekem sincs emag-om itt 3 haverral mert kevesek vagyunk hozzá. Még saját rakétakilövőt meg reaktort is akartam, de arra is max 8 ember jött össze.

szerk:
Rosszul tudom egyébként, hogy 3 munkanap és nem webshopos vásárlás esetén is elállhatsz?
A 3 napos hibás termékre vonatkozott (vagy még van is, ezt nem tudom) és annak cseréjére. Arra jó, hogy ha eleve szart kapsz akkor ne lehessen azzal indítani 1 nap után, hogy kedves vásárló, akkor ezt most megjavítjuk, várjuk 2-4 hét múlva a vásárolt/javított termékért...

[ Szerkesztve ]

(#75475) ripla válasza magickonfig (#75466) üzenetére


ripla
őstag

#75465Timyyy

Le ne harapjátok a fejem. Minden más fizetős volt, honnan tudhatnám hogy ez pont nem az.

(#75476) Sundesz válasza Crus (#75471) üzenetére


Sundesz
őstag

Túlzásba esel már ne haragudj, az online kereskedelemmel sok minden változott. Ha a saját weboldaladra kiírod az ÁSZF-et onnantól tök mindegy mi van, azt be kellene tartani, nem csak a vevőnek. Aki kutayszőrös porszívót küld vissza, vagy nyaralásra "bérel" valamit az tényleg suttyó. De pl ha a videokártya hangos, coil whine-os, nem 1 ember küldi vissza emiatt. Használjon egy olyan terméket évekig, amit ki se tudott próbálni előtte? Erre lett gondolom kitalálva a törvény, a visszaélés tényleg gáz. Kereskedő vagy amúgy, vagy esetleg te vagy a tulaj? Akkor privátban medgadhatnád a számod. :)

"Tessék a felelősséget vállalni és egyenrangú üzleti partnerként viselkedni" Ugye ezt a boltra is érted?

Amúgy meg annak a hibája, aki ide linkelte a félaras szettet. :DDD

Beírtam egy tanulságos esetet és azon megy a lovaglás, hogy élve az ÁSZF-ben foglaltakra visszaküldök egy terméket (ami bontatlan, olyan ahogy jött). Az le van szarva, hogy a webshop nem kommunikál, elérhetetlen. Mégegyszer leírom: olvassátok el az ÁK vagy Google véleményeket.

Hörcsög Powa'

(#75477) szombatitomi válasza ripla (#75475) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Egyébként ez nem fizetős. Nem szoktam őket nézni, azt sem tudtam, hogy van egyáltalán előfizetés, mert csak visszanézem általában a Lego streameket youtubeon, de most csak felraktam a thevr appot és mindenféle előfizetés vagy akár bejelentkezés nélkül tudom nézni.

Megjött az alzás zongora tegnap, saját gyári barna kartonjában, tökéletes állapotban. Brutál nagy és nehéz, pont akkora mint a Bugatti doboza, súlyra is. Alig várom az építést.

(#75478) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

ON

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#75479) Crus válasza Sundesz (#75476) üzenetére


Crus
őstag

Attól, hogy változott még nem jó. A hangos VGA kártya, coil whine-nál már nagyon határeset, ugyanis az már egy ZAVARÓ működés. Noha a termék működik, de nem tökéletes. Mint pl. egy pixelhiba a monitoron. Ezekben az esetekben meg tudom érteni az ügyfelet.
Ellenben egy tökéletes állapotú, bontatlan szénlapát, viszont nálam már nem lenne jogosult a visszaküldésre, csak azért mert meggondolta magát a user, mert... mert csak, mert megteheti.

Van közöm a kereskedelemhez, de nem ebben a formában. IT supervisor melókat végzek egy rakás cégnél.

Ha pl. egy ügyfél vásárolna egy 1.5 millás szervert, majd 2 nap múlva azt mondaná, hogy inkább Dell legyen és ne HP, az erősen a k. anyját kategória. Eleve a nagyker se úgy működik, hogy bocsmégse... a kiskerek borzalmasan sarokba vannak szorítva ezzel a törvénnyel és a nagyok ezt megoldják, túlélik, de a kicsiket ez simán ki tudja csinálni. Főleg, hogy a kicsik csak úgy tudnak versenyezni a nagyokkal, hogy min. árréssel dolgoznak... abba rohadtul nem férnek bele ilyen megoldások. Főleg, ha a szállítás során még sérül is a termék, az már újként nem megy el senkinek...

Naná, hogy a boltra is értem! A kockabolygó viselkedése bicskanyitogató, hogy nem reagálnak, ez nem is kérdése. Abszolút nincs lexarva, hogy nem kommunikálnak, csak ehhez az elbaxott helyzethez két olyan üzletfél kellett, akik nem egyszerű esetek...

Szerk: Ok, Láz. Mehet rá a del.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#75480) Cheesus


Cheesus
senior tag

Minifig tapizás helyett ez is egy jó módszer :DDD
[link]

https://www.twitch.tv/csehla

(#75481) Throme


Throme
veterán

Kösz és örülök, ha valakinek tetszett a falu!
Legózás leginkább Karácsonykor hozza vissza az ember gyerekkorát. Én akkor kaptam legót.

Lovaskocsi is megépült.
Bejön, tetszik, eltalálták a színeket is, jól mutat.
Hátsókerekek nem tudom melyik szettből jöttek, gyanítom ott nem keréknek szánták, ide rohadt jól illik.

Kicsit speed champions-os arányokkal bír a szekér. Hosszúkás és keskeny. Figurák is csak 1 sorban tudnak ülni.
Forduláshoz kellett volna határoló, mert az első kerekek beleérnek az építménybe, ha nagyon befordítjuk a kocsit.
A láda is nagyon jó ötlet, viszont csak úgy nyitható fel rendesen, ha levesszük a szekérről
A répa szárral együtt nem fér bele :N

Örülök,hogy külön megvásárolható volt ez a szett, mert kár lett volna kihagyni, de túl magasra tette a Lego az ajándék limitet....

[ Szerkesztve ]

(#75482) HUN_Sector válasza Crus (#75470) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Én veled vagyok. Ha egy megvett termék valahol olcsóbban jelentkezik, nem lenne bennem szándék csak azért visszaküldeni - még nagy árkülönbség esetén sem. Elfogadom hogy benyeltem, esetleg megveszem az olcsóbbat is, eladom középáron és a másik ennyivel beljebb lenne a szememben. (Sok listaáras legot is így balanszolok ki)

[ Szerkesztve ]

(#75483) Throme válasza magickonfig (#75457) üzenetére


Throme
veterán

Belenézek ebbe a legó építősbe (the vr). Pont elcsíptem, mikor Jani emelgeti a manualt és kérdezgeti, hogy ez most milyen szín!
Hogy ez másnak is probléma, nem csak nekem, azt "jó" látni.
Miért nem lehet ezen változtatni? Sötét elemek kicsit világosabbak lehetnének és a lap csillogásával is kezdhetnének valamit....
--- addig is áttértem pdf verzióra.
Sokkal könnyebb és nincs útban a manual...

(#75484) Throme válasza HUN_Sector (#75482) üzenetére


Throme
veterán

Az Xbox srác (#75411 Xboxone40) sejtése szerint itt van köztünk a tulaj.... kezdtek gyanúsan viselkedni Crus-al ;) ;) ;]

(#75485) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon szépek a téli diorámáitok, le a kalappal! :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#75486) Sundesz válasza HUN_Sector (#75482) üzenetére


Sundesz
őstag

De most nem mindegy, hogy mi miatt van visszaküldve a termék? Ajándekba vettem, de már megvolt (nepper kifogás). Érdekes Crus szerint a VGA visszaküldés már ok, pedig a coil whine-tól rendeltetés szerűen működik és sok mindenen múlik, de egy Lego az nem oké.

Utolsó off volt, bocsánat.

Hörcsög Powa'

(#75487) HUN_Sector válasza Throme (#75484) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

és még gyíkember is vagyok ;]

(#75488) Xboxone40 válasza Sundesz (#75486) üzenetére


Xboxone40
csendes tag

Engem erdekelne, mi van most a csomaggal? A futár cég őrizgeti? Ha vissza kerül hozzád + költség? Ezt még megírhatnád.... Tuti itt a tulaj csak lapít.... Azért ez nagyon szivatós így...Az, hogy miért küldi vissza mellékes, az a lényeg, hogy nem tudja....

[ Szerkesztve ]

(#75489) Pötyi válasza Sundesz (#75486) üzenetére


Pötyi
őstag

A visszaküldés elsősorban a webáruház lét miatt került bele sok helyen az ÁSZF-be, mert pld. vannak olyan dolgok, amiket csak és kizárólag úgy lehet ezer százalékban pontosan belőni, ha kipróbálod. Ilyen például a nőknek a ruci. Egy fizikai boltban bevisz három méretet négy színben és öt fazonban a próbafülkébe és a tükör előtt megállapítja, hogy melyik méret, szín és fazon megy a haja színéhez és a segg-köb-fogatához feszülés nélkül, könnyed, laza eséssel. Netes rendelésnél a nem stimmelő méretű ruhákat küldi vissza, a jót megtartja. A postaköltség amiatt van, hogy nincs fizikai bolt, ahova bemehetne próbálni. Fogd fel kényelmi díjként a visszaküldés árát, így a saját lakásodban próbálhattad fel. Ez volt az eredeti cél. Nem pedig az, hogy a tíznapos nyaralásra kvázi "kibéreled" a holmit és mivel benne vagy a 14 napos visszamondási határidőben, utána visszaküldöd. Az szerintem is nettó parasztság. Csak nyilván volt jó pár olyan élelmes adóalany, aki rájött, hogy akár ezt is meg lehet lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#75490) magickonfig válasza ripla (#75475) üzenetére


magickonfig
tag

a NEM FIZETŐS TWITCHEN :) (jaj én nem azt néztem, hanem bla bla kifogás) ebben a pillanban bonják:

Pisti: Venator cirkáló USC (5374db) |
Jani: PAC-MAN játékgép (2651db) |
Bazsi: Concorde (2083db) és Walt Disney kamera (811db)

(#75491) ripla válasza magickonfig (#75490) üzenetére


ripla
őstag

Amikor utoljára elindítottam a Twitchen a live tartalmaikat, azt írta ki, hogy "csak előfizetőknek", én meg évente talán 3 alkalommal nézek rá az említett platformra.
Inkább engedd ezt el, jó?

[ Szerkesztve ]

(#75492) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Érdemes bekukkantani a helyi intersparokba. Ezt a kettőt pl fehérvàron lőttem (balatoni út)

[ Szerkesztve ]

(#75493) RapaNui1 válasza Sundesz (#75486) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Na már most ha én így járnék, akkor tuti már nem állnék meg ennyinél, a minimum, hogy ahogy előttem mások is írták, leírnám ezt az egészet mellékkleteket csatolva a gvh-nak meg nem tudom még kinek, de elmennék egészen ha kell a bíróságig is. Ilyen dolgokon annyira fel tudom cseszni magam, hogy nem az érdekel, hogy nekem mennyibe fog kerülni, hamem hogy az a szemét megkapja amit megérdemel, vahy legalább is azt tudjam mondani, hogy én minden telhetőt megtettem annak érdekében még ha szarnak is rá az egészre.

(#75494) 5150head válasza ripla (#75491) üzenetére


5150head
senior tag

Ne erőlködj már kérlek, a live tartalmaik se fizetősek, nem tudom mit, de valamit nagyon benéztél. :U

(#75495) Djuree válasza magickonfig (#75490) üzenetére


Djuree
félisten

egyszer régen belenéztem ennek a 2 gyereknek valami videójába, hát elég is volt. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75496) Sub-S válasza 5150head (#75494) üzenetére


Sub-S
senior tag

Szerintem azt keveri, hogy nem live-ot nézett volna twitch-en hanem korábbi videókat.

(#75497) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

próbálkozzunk ON-ban maradni vasárnapig, bittedanke

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#75498) 5150head válasza Sub-S (#75496) üzenetére


5150head
senior tag

A srácok leszedik a vodokat twitchről és átrakják youtubera. Leginkább ez azóta van így mióta feltörték az twitch accjukat és akkor az összes fent lévő videót privátra rakták (nagy mázlijuk volt hogy nem törölték) De ha az emlékeim nem csalnak, ez előtt se volt fizetős a vodnézés twitchen. De nem offolok tovább. :R

(#75499) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Bruce Wayne álruhában. :D

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.