Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76167) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag


Első körben szeretnék pár szót ejteni a vár paramétereiről.
A MOC 5db 31120 Középkori vár készletből épül fel melyek egyenként 1425 darabosak.

Maga a MOC 6936db, ami azt jelenti, hogy pusztán 194db marad meg az eredeti készletekből, de ahogy elnézem még annyi sem, mert ha jól néztem a sárkányt külön lehet letölteni ingyenesen, és szerintem a figurákat és a hozzájuk tartozó kiegészítőket sem számolták bele ebbe az elemszámba, így szerintem talán ha 50-100db felesleges elem marad akkor lehet hogy sokat is mondtam.

Számomra egy MOC esetében ez igencsak megelepő, hiszen tapasztalataim alapján sokkal több alkatrész szokott megmaradni, szóval ez igencsak kellemes és pozitív megelepetés szerintem mindenkinek, aki ennek a várnak a megépítésére adná a fejét.

Árban nekem Auchan akcióban darabonként 22 ezerrel számolva 110 ezerre jött ki, szóval a darabszám, építési élmény és építési hossz tekintetében egyáltalán nem mondanám drágának, de ha 150k-ba került volna, szerintem még akkor is jobban megéri mint az Oroszlánlovagok kastélya, bár azt még nem volt módom összeépíteni, így nem akarok senkit megsérteni.

Nagyjából lemértem és összecsukott állapotában 50x50cm széles és 60cm magas, míg kinyitva 90cm széles lett, 40cm mély és a magasság nem változott.

Hatalmas és gyönyörű darab lett.

A fényképek jelenleg a 4 oldaláról készültek összecsukott állapotban, valamint felül nézetből, és kinyitott állapotban az elejét és a hátulját próbáltam lefényképezni.

[ Szerkesztve ]

LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.