Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#4351) kovsol válasza polonic (#4350) üzenetére


kovsol
titán

Pedig az IBM nagyon jó ugródeszkának szerintem. Az hogy veled kibasztak az sokkal inkább a managered sara, mint a cégé. Viszont nagyon függ attól milyen csapatba kerülsz a szakmai fejlődés.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4352) polonic válasza kovsol (#4351) üzenetére


polonic
félisten

Láthatod, odaírtam azt is, hogy az is kellett ahhoz, hogy oda kerüljek, ahol most vagyok.
És nem amiatt írtam, amit te mondasz. Alapból egy retek hely. Már el akartam jönni, veled is beszéltük. Ami meg történt, az volt az egyik legjobb, ami történhetett. Nem emiatt gondolok így rájuk.

(#4353) Jhonny06 válasza polonic (#4352) üzenetére


Jhonny06
veterán

Milyen szempontból retek hely? Kicsit bővebben, ha lehet.

(#4354) polonic válasza Jhonny06 (#4353) üzenetére


polonic
félisten

A munkakörülmények. Mint egy istálló, olyan a site. Vagy csirkefarm, ahogy tetszik. Az processek által agyonszabályozott minden. Nem egy ügyfél ment már el tőlük emiatt. Egyszerűen finganod sem lehet approve nélkül. Ha megnézed a gmailed vagy az időjárást, 5 alkalom után szóbeli fegyelmi, majd írásbeli. Nem lehetett hibázni kb, mert olyan nincs. Képet mondjuk az asszonyodról meg gyerekedről nem tehetsz ki az asztalodra. Csak munkával kapcsolatos dolgokat.

(#4355) pető bá' válasza polonic (#4354) üzenetére


pető bá'
őstag

:F ennyire családias a hangulat? ilyen gyakornoki (ez ugye duális képzés lesz) "munkakörben" megéri szerinted odamenni? Gondolom az itt szerzett tapasztalatokkal el lehet helyezkedni később máshol, ha nem jön be itt az élet, ahogy írtad is..

"... and I hope you have a great day!"

(#4356) section9 válasza polonic (#4354) üzenetére


section9
őstag

Ilyen helyen az első hónap után megköszönném a lehetőséget és húznék a fenébe. :Y

(#4357) big-J válasza polonic (#4354) üzenetére


big-J
őstag

Suicidál hajlamokra tűnik leginkább ugródeszkának, tipikus gyarmat felfogás. Azért nem semmi, nem jönnek rá, a produktiviás is olyan, amilyen a környezet.

[ Szerkesztve ]

(#4358) Mercutio_ válasza polonic (#4354) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem mindenkit zavar az ilyen és ha szakmailag fejlődni lehet, akkor akár 1-2 év beleférhet.
A másik, hogy monotónia tűrést, nem optimális környezetben való és/vagy nemszeretem jellegű munkavégzést tanul.
A munkáltatók se hülyék, tudni fogják, hogy aki ott letolt 1-2 (vagy gyakornokkénk 1/2) évet az nem áll majd le picsogni mindenen így ha ott a CV-ben az előny lehet.

Persze nem ez az egyetlen olyan cégnév amire odafigyelnek és nyilván a (túl)szabályzott környezetben való munkavégzés hátrányait is ismerik...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4359) kovsol válasza polonic (#4354) üzenetére


kovsol
titán

"A munkakörülmények. Mint egy istálló, olyan a site. Vagy csirkefarm, ahogy tetszik."
Open office nem egy egyedüli dolog. Más helyeken is van.

"Az processek által agyonszabályozott minden. Nem egy ügyfél ment már el tőlük emiatt. Egyszerűen finganod sem lehet approve nélkül."
ITIL máshol is van, ez se IBM találmány.

"Ha megnézed a gmailed vagy az időjárást, 5 alkalom után szóbeli fegyelmi, majd írásbeli."
Nekem a 3,5 év IBM alatt 5 különböző managerem volt, és csak az egyik pörgött a magán jellegű böngészésen. Volt amelyik támogatta is, hogy kicsit olvasgassunk a neten, mert nem lehet egész nap csak a melóra ráfeszülni. Néha kell egy kis off is az agynak.
Egyébként a privilege userekre(ez azok gyűjtő neve volt akiknak volt ügyfeles gépekre is root joga) teljesen más security előírások vonatkoztak, mint egy akta tologatóra, aki csak hallomásból tudja van az ügyfélnek szervere. Igen itt az USB history és a böngésző is ellenőrizve volt egy toolal. Megoldás erre a privát böngésző. USB előzményt meg lehetett töröltetni crontabban ütemezve, ha kell akkor meg gyorsan manuálban is lefuttatta az ember.

"Képet mondjuk az asszonyodról meg gyerekedről nem tehetsz ki az asztalodra. Csak munkával kapcsolatos dolgokat."
Kezdetben nem így volt, és sokan átestek a ló túloldalára. Egyébként ha egy-egy szolid képet kiraktál akkor azért kutya nem szólt.

Én személy szerint össze tudom hasonlítani az angol IBM-el, az itteni viszonyt, mert ott is melóztam egy rövid ideig ugye. Processek globálisak, ott is ugyan azok vannak életben. Az open office ott is megvolt. Jó ott annyi eltérés volt a site-al, hogy egy tó mellett zöld övezetben figyelt, nem egy ipari parkban, mint Fehérváron. Ott mondjuk azért se szóltak ha az asztalodat a gyereket képeivel plakátoltad ki. Bár szerintem tökre nem illik ez egy irodába.

May the Force be with you!

(#4360) polonic válasza kovsol (#4359) üzenetére


polonic
félisten

Az pont nem ITIL volt, ami az IBM-ben volt, hanem a saját szarja.

Mintha teljesen más helyen dolgoztunk volna. Nem kell szépíteni, nálunk ez volt. Meg nem egy Wintel osztályon is.

De igen is kellenek magánjellegű dolgok az asztalodra. Akár a gyerekem képével is hagy plakátoljam ki az asztalom. Mert milyen jól esik, amikor mondjuk szopó van, ki sem látszol a munkádból, de rápillantasz a képére egy pillanatra. Aztán eszedbe jut, hogy érte csinálod az egészet, mindjárt könnyebben fog menni utána a meló.

[ Szerkesztve ]

(#4361) kovsol válasza polonic (#4360) üzenetére


kovsol
titán

Pedig ITIL van. A GDF az teljesen más téma.

Részemről ennyi volt az off itt.

May the Force be with you!

(#4362) pető bá' válasza polonic (#4360) üzenetére


pető bá'
őstag

köszönöm a tapasztalatokat! :R nem elsődleges hely lesz az IBM, de a szakmai tapasztalat/gyakorlat terén biztosan hasznos lenne az ott eltöltött 3,5 év :)

"... and I hope you have a great day!"

(#4363) albiosz válasza polonic (#4354) üzenetére


albiosz
őstag

Én Vácon voltam egy rövid ideig. A ,,Top 10" azóta is eszembe jut néha. :D Szerencsére hamar eljöttem, a mostani hely is multi, de ég és föld.

(#4364) Miros


Miros
csendes tag

Sziasztok. Éppen hazaköltözni készülök magyarországra és érdeklődnék hogy a az alábbi tapasztalattal milyen fizetési igényt tartanátok reálisnak magyarországon:

Nem: férfi
Kor: 34
Munkakör: Senior C# .NET fejlesztő
Végzettség: mérnök-informatikus főiskolai diploma
Nyelvtudás: majdnem anyanyelvi angol
Nettó fizetés: ?
Egyéb: 11év tapasztalat (ebből 6 év London). Leginkább webes rendszereket írok, nagyjából az összes ma divatos/releváns programnyelveben és technológiával dolgozok, vagy dolgoztam mostanság, front-endtől az adatbázisig. Csak a multikat céloznám meg.
Hely: Budapest

Köszi a segíséget.

(#4365) emvy válasza Miros (#4364) üzenetére


emvy
nagyúr

1-1.3 brutto, esetleg erre nemi bonusz (10%-30%). (Nem kell elarulni, de feltetelezem, hogy Londonban kb. 80-90k korul lehettel, ha igen, akkor ahhoz kb. ez a magyar fizetes tartozik.)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#4366) FLx válasza Miros (#4364) üzenetére


FLx
addikt

Senior esetben már nagyon függ a cégtől is, hogy pontosan mire tudnak használni és mennyit akarnak fizetni érted, illetve rengeteg variáció lehet a tudásodtól függően. Mert értem, hogy sok év tapasztalat, de az nem mondja meg a hozzáértés mértékét. :) Bruttó 1 milla reális lehet, ha tényleg nagyon képben vagy. Ha érdekel, szerintem nálunk is keresnek embert...

(#4367) Miros válasza emvy (#4365) üzenetére


Miros
csendes tag

Itt contractor vagyok, szóval gyakran változik a munka és fizetés sem fix. A főállásos időmben azért még elmaradtam a Te becslésedtől, ezért gyanítom a otthonit is lejjebb kell vinnem egy kicsit, de ez még akkor is nagyon jónak hangzik. Nem is gondoltam hogy otthon is ilyen szépen alakulnak a fizuk. Esetleg tundál (tudnátok) pár céget mondani amire ezt a becslést alapozod? Köszi

(#4368) EQMontoya válasza Miros (#4367) üzenetére


EQMontoya
veterán

Igazából bármelyik nagyobb cég felmegy eddig bérben, ha penge vagy.
Epam, Morgan, City, GE, stb
26 vagyok, 5 év c++ tapasztalattal, és az aktuális ajánlatom nincs messze az emvy által említett sávtól.

Ha kicsit sokat mondasz, max alkudoznak belőle picit. :)
Viszont érdemes a fejvadászoknak bérigényt mondani előre, mert van, amikor ez lezárja a beszélgetést.

Same rules apply!

(#4369) emvy válasza EQMontoya (#4368) üzenetére


emvy
nagyúr

Amerikai/angol szekhelyu cegeknel a kulfoldi tapasztalat kb. +200-300k-t tud erni, ezert is irtam ennyit.

while (!sleep) sheep++;

(#4370) EQMontoya válasza emvy (#4369) üzenetére


EQMontoya
veterán

Simán reális szerintem is, amit írtál, igazából azt igyekeztem én is alátámasztani.

Same rules apply!

(#4371) Miros válasza EQMontoya (#4368) üzenetére


Miros
csendes tag

Köszi a tippeket, és a becslést. Még annyi hogy a City melyik céget takarja?

(#4372) EQMontoya válasza Miros (#4371) üzenetére


EQMontoya
veterán

A Citibankot, csak kissé másnaposan már el se olvasom, amit írok. :)

Same rules apply!

(#4373) KMan


KMan
őstag

Ez a pozi szerintetek milyen fizetesi savban mozoghat?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#4374) chabeee


chabeee
tag

Sziasztok,

Egy ismerősömnek lehetősége adódott, hogy váltson. A jelenlegi munkája: nyelviskolában tanít csoportokat. 9 év tapasztalata van. Anyanyelv szintű az angolja és anglisztikán szerzett diplomát.
Az új pozíció amire jövedelemigény kellene mondani, főleg tolmácsolás, e-mailekre válaszolgatás, utazás a főnökkel és tolmácsolás, esetenként fordítás.
Kb mennyit kérhet nettóban? A cég sürgősen keresi az embert. Nem kérik a diplomát, csak az angol tudást. Vidéken.

[ Szerkesztve ]

(#4377) amargo válasza EQMontoya (#4368) üzenetére


amargo
addikt

én se az epam se a morgan-t nem ajánlanám.. de kinek mi.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4378) axioma


axioma
veterán

Ugy latom, hogy a java-s allasok szinte kivetel nelkul web-es java-sok.
Mennyi minusz, ha azon technologiak hianyaban valtanek?
Van 15 ev szakmai tapasztalat, ebbol 10 java, nehezitesnek meg 42 ev, 2-essel kezdodo szemelyi szam, es nem muszaki hanem tud.egy. vegzettseg (mat.kus es prog.t.mat).

(#4379) amargo válasza axioma (#4378) üzenetére


amargo
addikt

ha web es javas allasokat nem akarod kizarni, akkor nyomj vegig par tutorialt. nincs tapasztalatom arrol, hogy nokent mennyi hatrany erhet a kor csak akkor gond, ha fejlodesi kedv is hianyzik szerintem. baratomnak monst tanitok .net es 40 eves.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4380) axioma válasza amargo (#4379) üzenetére


axioma
veterán

Miert, par tutorial utan mar szerinted erteni fogok a hibernate, jee, maven satobbi dolgokhoz? Te beirnal ilyen "tudast" az oneletrajzba? Vagy forditva, ha felveteliztetnel, elfogadnad? Persze patkanymodszerrel foltozgatni egy meglevo cuccost talan eleg is lehet.... na de ott a munkaero is annyit er.
Masreszt pont azert erdekelne a kulonbseg, mert annyira nem kimondottan erdekel ez a resze a programozasnak, hiaba van nagy vakuum a teruleten (valamint szerintem hamar cserelodnek majd ezek, igy talan hosszutavon nem is lesz erdekes a konkret megoldasok me'ly ismerete), es nem latok ra, hogy mekkora a kereslet csak ugy altalaban (java) programozora ezen tudasok nelkul. Ami nem jelenti azt, hogy semmit nem akarnek megtanulni (uj hely = uj domain ugyis), a kerdes is azert van, mert ha az kell, akkor raszanok annyit, hogy beirhato legyen nyugodt szivvel, bar jobban orulnek neki, ha nem.
Itt mar nezegetem egy ideje, milyen szamokat irogattok, na de sehol nem derul ki a java-srol, hogy nem web-es.
Nokent: van ahol kb. semmi, van ahol viszont eloitelet miatt nem johet szoba, tehat varhato ertekben bizony szamit. Amugy altalaban nem is cegen, hanem kb. a kozvetlen fonokokon mulik. Korombol fakadoan a gyerekek kb. onjaroak, az mar nem akadaly.

(#4381) Oppenheimer válasza axioma (#4380) üzenetére


Oppenheimer
veterán

hol javaztál 10 évig, hogy ezekkel nem találkoztál? mire használtátok a nyelvet?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4382) axioma válasza Oppenheimer (#4381) üzenetére


axioma
veterán

Siemens PSE-nel maga a projekt tartalmazott legalabb szerver/kliens, soap es tarsaibol ezt-azt, de en csak ettol tavol eso meglevo resz (elvileg kesz kod) karbantartasat kaptam meg (raadasul a ket projekt kozul az egyik systemtest utan kukazva lett, nem volt ra vevo...). Most magyar de nevrol nemigen ismert ceg, es parameterezo- es mindenfele vizsgalo/kezelo/gyartastamogato funkcioju szoftverrel foglalkozom (pc-s applikacio mar masodik projektnel is), mellyel a sajat fejlesztesu eszkozoket, vagy hat lenyegeben a bele szinte'n itt irt beagyazott szoftvereket kezeljuk. Itt a param az nem egyesevel eszkozokre, hanem eszkozok rendszerere ertendo, es van benne par csavar (pl. SIL4 maga a termek, ehhez azert van kihatas felem is).
Vegulis az egy dolog, hogy jelenleg java-ban van legfrissebb gyakorlatom (meg hobbibol prog.versenyek miatt kicsit pythonoztam, de az meg plane csak algoritmikus problemakig), elvben nyitott vagyok barmire, csakhogy ugye van a csalad es ehhez megfelelo fizetes kell... tehat nemigen allhatok be valahova nagyon kezdonek.

(#4383) emvy válasza axioma (#4378) üzenetére


emvy
nagyúr

Azt hiszem, itt tudok relevans infot adni :).

Szoval egyaltalan nem, a Javas melok eleg jelentos resze uzleti + adatgyurogatos alkalmazas. Engem a kettovel ezelotti munkahelyemre senior fejlesztonek vettek fel, a teljes (500kLOC) backend Java alapu volt. Namost en odaig kb. egy sort se irtam Java-ban, de ez nem zavart senkit. Szerintem jopar olyan hely van, ahol az a lenyeg, hogy rendesen tudj rendszereket kigondolni meg osszerakni, mert nem arrol szol a melo, hogy fogjunk husz frameworkot, es rakjunk belole ossze valami enterprise appot. Az elso dolog, amit csinaltam, hogy atmozgattam a build rendszert Maven-alapura az azelotti romhalmazbol -- magat a feladatot is en talaltam ki, es en sem ertettem a Mavenhez, nyilvan; de tok egyertelmu volt, hogy nem letezik, hogy csak szarul lehet csinalni a fuggosegkezelest.

En a helyedben korulneznek pl. finance teruleten, ott csomo hely van, ahol siman 'okos' embereket keresnek.

Ja, es egyebkent irok privatot is.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#4384) axioma válasza emvy (#4383) üzenetére


axioma
veterán

Eddig ket jelentkezest szivtam meg, mindketto penzugyi szektoros: MorganStanley es EPAM. Mindketto olyan kommunikaciot tolt, hogy jo feladatmegoldo kepesseg kell nekik es "valami" prog.tudas, erre java certificate jellegu kerdeseket/feladatokat toltak (senior allasra). Van ne'mi tartozkodasom ezek utan ezugyben.... pedig amugy penzugyekkel foglalkoztam mas iranybol es a tema iranti erdeklodes is meglenne.

(#4385) Nerd válasza axioma (#4384) üzenetére


Nerd
aktív tag

Az EPAM nem penzugyi szektoros hanem egy outsourcing ceg.

(#4386) axioma válasza Nerd (#4385) üzenetére


axioma
veterán

OK, nem voltam pontos: az adott esetben a csapat akihez a jelentkezes szolt 100%-ban egy adott banknak dolgozik folyamatosan.

(#4387) amargo válasza axioma (#4380) üzenetére


amargo
addikt

nem, de tobbet fogsz annal, aki semmennyire nem ert hozza. nalam elonyt elvez az, aki kepes tanulni es nem csak varja, hogy majd lesz valami. az oneletrajz meg kb semmit nem er, egy felveteli elbeszelgetes a problema megoldo kepesseg vizsgalataval. esetleg egy otthoni hazi feladattal sokkal tobbet meglehet tudni. borzaszto nagy kereslet van ma a fejlesztokre csak rengeteg a junior es az expert beginner..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4388) axioma válasza amargo (#4387) üzenetére


axioma
veterán

En ezt kicsit ellentmondasosnak erzem. Most vagy mar web-esen megoldhato problemat adsz, aminel a par ora tutorial olvasgatas nem segit sokat; vagy nem web-est, akkor egy 10-20 oranyi foglalkozas me'g mernok oraberrel is elhanyagolhato az elso par havi munkaberhez kepest is...
De persze ertem, tajekozottnak kell lenni. Csak annak ellenere hogy a csapbol is az folyik, hogy baromi hiany van, jellemzoen iszonyatosan specifikus embereket keresnek.

(#4389) EQMontoya válasza axioma (#4388) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt pont látja bárki egy ilyen megoldásból, hogy tutorial alapú-e, vagy esetleg láttál már hasonlót, és elég jól vágod.
Sok minden másról nem is beszélve, pl. coding style, hibakezelés, specifikáció _pontos_ megvalósítása, stb. Ezekből sok dolgot le lehet azért szűrni.
A feladatok pedig általában úgy vannak kitalálva, hogy legyenek benne apróságok, amiket lehet nézni.

Same rules apply!

(#4390) axioma válasza EQMontoya (#4389) üzenetére


axioma
veterán

Felreertes van: nem azt vontam ketsegbe, hogy a mintafeladatnak van-e ertelme, hanem azt, hogy mint munkakeresonek van-e ertelme csak par tutorial atnezesevel keszulni. Ha kell az adott technologia melyen, akkor ugyse felelek meg ennyi utan, ha nem kell vagy belefer hogy ott tanitjak (szorgalmazzak hogy tanuljam), akkor meg nem szamit a feladatnal sem. [Termeszetesen az mas, hogy a fobb fogalmak ismerete a beszelgetes soran az lehet erdemi elony, csak a feladatra vonatkoztattam.]
Egyebkent nemreg lattam egy diplomamunkat pont ilyen web-es java temaban, es en fel tudtam volna sorolni par jellemzot, ami miatt tuti hogy az csak egy neten talalt anyag atgyurasa volt, nem valos feladat es nem is onallo megoldas, pedig nulla tapasztalatom van, es kodot csak annyit lattam amit a szovegbe beleirt.

[ Szerkesztve ]

(#4391) emvy


emvy
nagyúr

Vicces egyebkent, most jarta be ez a tweet a netet:

A csako irta a homebrew-t, es a Guglinal valami tojasfej kivagta az interjurol :)

while (!sleep) sheep++;

(#4392) cacattila válasza axioma (#4390) üzenetére


cacattila
csendes tag

Nálunk a következőképpen zajlik a felvételi: van egy tesztsor ami kitér olyan kérdésekre, hogy maven, spring, hibernate, stb, viszont ezek csak olyan 10%-ban vannak jelen a tesztben. Ha valaki nem tud rájuk válaszolni, az nem kizáró tényező. A próbafeladat pedig egy nagyon egyszerűnek tűnő feladat, amihez egyedül JUnitot lehet használni. Itt nem a frameworkök használata fontos, hanem a kódminőség, core Java ismeret és az algoritmikus gondolkodás. A környékünkön más cégek is hasonló felvételit iratnak, a jelenleg divatos keretrendszerekben nemismerete sehol sem kizáró tényező, hiszen ezek tanulhatók. Ami viszont nagyon lassan módosul rögzülés után, az a code-style, valamint ha valaki nem jó algoritmusokat talál ki, az nagyon nehezen fejleszthető 5-7 év gyakorlat után.
Szvsz ha pl Spring mintafeladatot kérnek, akkor arra nem érdemes külön készülni ha előtte nem dolgoztál benne, mivel 2 hét nem elég ahoz, hogy otthonosan mozogj benne.

(#4393) Jhonny06 válasza emvy (#4391) üzenetére


Jhonny06
veterán

Na jó, azért a Homebrew nem egy olyan bonyolultságú cucc, ami önmagában megállja a helyét referencia gyanánt. Ő volt a hülye, ha azt hitte, hogy ez egyből beugró hozzájuk..

(#4394) emvy válasza Jhonny06 (#4393) üzenetére


emvy
nagyúr

Az egy mukodo szoftver. Azon emberek nagyresze, akik meg tudnak invertalni egy binaris fat papiron, nem tud leszallitani egy mukodo, kesz programot.

while (!sleep) sheep++;

(#4395) amargo válasza axioma (#4388) üzenetére


amargo
addikt

"De persze ertem, tajekozottnak kell lenni." Pont ez a lényeg

én nem érzek benne ellentmondást, mert megkérdeztem, hogy kiakarod-e zárni a web-es munkákat, ha nem, akkor bizony készülni kell rá, ha interview-n rákérdeznek nálad "és mit tettél eddig azért, hogy web-el ismerkedj" és csak annyit mondasz, hogy "semmit, mert az új munkáltató, majd úgy is megtanítja (a saját frameworkjére)", erre valaki azt mondja, hogy jó igaz valaki azt, hogy köszönjük.

Én csak a véleményemet írtam le, mert lehet olyan is, akit nem érdekli kit vesz fel, mert úgy is ki/átképzi.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4396) Soak válasza axioma (#4390) üzenetére


Soak
veterán

Mi csak webes rendszereket irunk, esetenkent olyan cuccokat hasznalva amik nagyon szuk korben hasznaltak meg, ezert a melo nagy resze kutatas, emelle szukseges a keretrendszerek mely ismerete, hogy ezeket valahogy mukodo egessze rangassunk. A csavar viszont az, hogy a fejlesztok 15-20% csinalja ezt, a tobbi csak a konkret problemakat oldja meg a z elokeszitett keretben. Kozuluk kerulne be a 20%-ba azok akikben van inditatas a fejlodesre. Szamos olyan fejleszto jott hozzank akik nagyon jol megalljak a helyuket es tobben itt lattak a webes technologiak nagy reszet elosszor. Szerintem siman meg tudnad ugrani ezeket a feladatokat, mert ugysem neked kell megcsinalni a kovetkezo rendszer alapjait az elejen a tobbihez meg mindig fogsz kapni segitseget.

(#4397) EQMontoya válasza Soak (#4396) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kozuluk kerulne be a 20%-ba azok akikben van inditatas a fejlodesre.

Ide most nem kell a HR-es bullshit. ;]

Same rules apply!

(#4398) zoli0202


zoli0202
csendes tag

Nem: férfi
Kor: 25-28
Munkakör: Java EE developer
Végzetség: proginf MSc
Nyelvtudás: angol közép
Netto fizetés: 300 + 30 cafeteria
Egyéb: első munkahely, 2 éve kezdtem
Hely: Bp

Szerintetek mennyire számít ez versenyképesnek manapság? Eddig nem nagyon nézelődtem.

(#4399) EQMontoya válasza zoli0202 (#4398) üzenetére


EQMontoya
veterán

Két év tapasztalattal munkahelyváltás nélkül a 300 nettó szerintem elég korrekt.
Fura egy cég lehet, hogy meg akarják tartani az embereket, szóval nem hangzik rosszul. :)

Same rules apply!

(#4400) syl5 válasza zoli0202 (#4398) üzenetére


syl5
őstag

Ha tényleg érted a dolgod, rád lehet bízni nagyobb projekteket is, magabiztosnak érzed magad, akkor én progmat msc-vel simán becéloznám a nettó 400 környékét is, főleg ha az angol is megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.