Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#1001) Mercutio_ válasza varsam (#997) üzenetére


Mercutio_
félisten

Attól függ melyik cég, ha a rózsaszín, tudok tippet mi alapján indulj el.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1002) Winner_hun válasza DeFranco (#979) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az a 6 látszik, az ide írt hozzászólások piacinak számítanak;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1003) varsam válasza Mercutio_ (#1001) üzenetére


varsam
őstag

mégse...
inkább PÜ

[ Szerkesztve ]

(#1004) Mercutio_ válasza varsam (#1003) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyilván...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1005) F-ECT$


F-ECT$
titán

Részben ide tartozik, hogy május 1-gyel már könnyebben lehet Ausztriába és Németországba menni dolgozni.

Dive ever, work never.

(#1006) SuperMito


SuperMito
csendes tag

Sokat böngésztem ezt a fórumot, de ami engem érdekel azt nem nagyon találtam.

Érdekelne kb mennyit kérhetek
Gépészmérnök főiskolával, Solid Edge magas szintű ismerete (2d,3d,szerelés,szimuláció,virtuális műterem), 1-2 munkám:
http://www.youtube.com/watch?v=ewO-vemlKeM
http://kepfeltoltes.hu/110206/ebedkeszlet__szermuveg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg http://kepfeltoltes.hu/110206/10-kalmar_otto_IV-10_kesz_2000x1550_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110206/37104133209_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110206/06_www.kepfeltoltes.hu_.png

Középiskolában, gépésztechnikus körzeti verseny 3. hely, országos 7. hely. Generáció diákjának jelölés.
Főiskolán II Bosch elektomobil verseny legjobb 20ban, 3éves fősulit remélhetőleg 3év alatt, most júniusban diplomálok, 3vizsgám van hátra, diploma munka jól áll, a tanár szerint júniusban egyből birok diplomálni.
Szerb beszélő képes, angol számítógéppel kapcsolatos dolgok mennek, szakmában ami kell amit használok az megy.
Most ne soroljam h teljes körű számítógépes ismeret, image videó vágás, ms office, stb.

Szegeden találtam egy pontosan olyan állást amit keresek, Solid Edge programmal rajzolnak külföldre, 0-2 év tapasztalat, nyelvet nem is írnak, és arra jelentkezek, májuk közepéig kell beadni, és ha netalán úgy alakul mennyit kérhetek? (röszkétől 18km lakok kb, szegeden albérleteznék)

Én ilyen eredményekkel kézhez szeretnék kapni, nettó 140-150e +albérlet támogatás, vagy ha 160-170e nettó albérlet nélkül. Reális? többet kevesebbet, mit gondoltok?
Tudom angol kell, egyből ha lediplomálok az lesz az első, de az utóbbi 1 évben kicsit háttérbe szorult az angol, csak a szerbet tanultam ezerrel minden szabadidőmben, de ha Magyarországra kerülök ezerrel az angol.

AMD Athlon II X4 750K, Gainward GTX650Ti 1Gb DDR5, 4G DDR3 1333MHz, Toshiba 1TB 32MB SATA3, Asrock FM2a75MPRO+

(#1007) doc válasza SuperMito (#1006) üzenetére


doc
nagyúr

netto 160-170 nekem nagyon kevesnek tunik, bar a palyakezdo fizetesekkel nem vagyok igazan tisztaban...
azt tudom, hogy az elozo munkahelyemen a tervezok (Catia) kaptak kb. ennyit, vagy meg ennyit sem 3 evvel ezelott, de az egy nem tul jol fizeto videki kisvaros volt (en is otthagytam oket :D)

(#1008) SuperMito válasza doc (#1007) üzenetére


SuperMito
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszod. Örülök neki :)

AMD Athlon II X4 750K, Gainward GTX650Ti 1Gb DDR5, 4G DDR3 1333MHz, Toshiba 1TB 32MB SATA3, Asrock FM2a75MPRO+

(#1009) yksz


yksz
aktív tag

Egy BME / ELTE frissen végzett infos jó beszélokével mennyiért tudja felvetetni magát, mennyi a felso határ amit még el lehet kérni? Ugyanígy az alsó határ amit a legkisebb helyen is felajánlanak?

Fly away my precious knowledge fly far away

(#1010) bpx válasza yksz (#1009) üzenetére


bpx
őstag

nálunk egyetemen (BME) mikor szóba került a pályakezdő infósok fizetése mindenféle (nem tanulmányi) előadásokon, azt mondták az okosok felmérésekre hivatkozva, hogy az átlag az olyan bruttó ~330-340k (nettó ~200-210k)

pályakezdőként ez szerintem változhat mondjuk +/- 50k-t tudástól és helytől függően (bár 150 egy BME/ELTE diplomával teljes munkaidőben elég kevés pályakezdőként is, szóval lehet rosszul saccolok)

tényleges alsó/felső határt nem tudok mondani, ahhoz túl kevés a tapasztalatom, csak tavaly nyár óta dolgozom :)

[ Szerkesztve ]

(#1011) desolator


desolator
senior tag

Nem: férfi
Kor: 26
Munkakör: It support, helpdesk
Végzetség: Okj rendszerinformatikus
Nyelvtudás: angol alap
Netto fizetés: 155 ezer
Egyéb: havi 20 ezer cafeteria, teló használat 9 ezer/hó,
Hely: Bp, kisebb multi

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#1012) ember27


ember27
csendes tag

Nem: férfi
Kor: 27
Munkakör: Informatikus, Rendszergazda
Végzetség: Műszaki Informatikus Diploma
Nyelvtudás: semmi
Netto fizetés: 130 ezer :Y
Egyéb: Bejárás 30km-re 100% térítik, kajajegy fix 10eFt, céges teló, notebook
Hely: Pest Megye, Cégcsoport

Fizetés nagyon kevés az átlaghoz képest, munka nem kihívás, évek óta ugyanaz.

Viszont: Munkaidő: 6-14-ig, Délután 3-kor már régen otthon vagyok megebédelve.

Nem kell:
- fizetnem albérletet, rezsit
- szorongani a 40m2-en
- BKV járni
- szagolnom a büdös pesti levegőt, meg a csövesek bűzét

Amit kell:
- Családi gazdaság, csak kizárólag növénytermesztés, amivel 4x megkeresem TISZTÁN! az egy éves béremet. Napi 2-3 óra extra munkával.

Nem véletlen a saját nickemel írtam.

[ Szerkesztve ]

(#1013) bpx válasza ember27 (#1012) üzenetére


bpx
őstag

hát én is 30km-ről járok be naponta, de nekem abszolút elegem van a napi 3-3.5 óra utazásból (meg a kertből is :D), alig várom, hogy beköltözzek BP-re (ami nem most lesz)

(#1014) ember27 válasza bpx (#1013) üzenetére


ember27
csendes tag

Nekem a 30km, kb. 20-25 perc normál tempóban. Érdekes a városi élet, én soha nem tudnám megszokni. A diplomás fizetések Magyarországon nagyon alacsonyak, ezt mindenki tudja. Szerintem az alapvető probléma az, hogy a főiskolát-egyetemet végzettek 90%-a amolyan "Gamer Informatikus" és a maradék 10% miattuk szívja meg a túljelentkezések okán!

Hiába vannak nekem is Microsoft papírjaim, budapesti cégekhez egyszerűen nem éri meg elmenni, az nem élet amikor a dugóban ül az ember. Na nekem ebből lett elegem, meg az előzőek és inkább eljöttem "éhbérért" vidékre.

(#1015) F-ECT$ válasza ember27 (#1012) üzenetére


F-ECT$
titán

Növénytermesztésből tisztán megkeresel ezek szerint:
4x (130e + 10e + bejárás, céges teló, notebook x12) = 8-10M Ft-ot? Mindezt napi 2-3 óra melóval? Mit termesztesz, cannabist?

Nem véletlen a saját nickemel írtam. :))

Dive ever, work never.

(#1016) hepibáb


hepibáb
tag

Nem: férfi
Kor: 25
Munkakör: szakács
Végzettség: érettségi + szakács szakma
Nyelvtudás: kismértékben angol, de papír nincs róla :P
Netto fizetés: ~ 120 000 Ft
Egyéb: ~ 5 30-15 30 munkaidő, heti 5 napban
Hely: 5*-os szállodában, a Marriottban

Ha valaki tudna jobban fizető állást, annak nagyon örülnék. Lehet fekete is!:) Köszi
06 70 551 13 95

(#1017) F-ECT$ válasza hepibáb (#1016) üzenetére


F-ECT$
titán

5*-os szállodában szakácsként 120? Az nem túl sok. Borravaló van?

Dive ever, work never.

(#1018) ViZion


ViZion
félisten

Csak info miatt:

Nem: férfi
Kor: 33+
Munkakör: DTP (Photoshop) + CMS (feltöltés) + amit kell
Végzettség: érettségi + elektronikai műszerész ;)
Nyelvtudás: papír nincs, de angol és német középfok kb. mondjuk a (helyes)írás már nehézkesen menne
Netto fizetés: ~ 120 000 Ft
Egyéb: 5× 8-16h túlóra nincs, nem is fizetik. Extra: évi 1-2 céges kaja :D
Hely: DTP vidék. Sok lehetőség nincs, de gondolkodom saját vállalkozáson...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1019) Goose-T válasza ember27 (#1014) üzenetére


Goose-T
veterán

Nettó 400-at keresek informatikusként 30 évesen, teljes bruttóra bejelentve + céges teló is van. A gamer informatikusok nagy része az első 2-3 félévben kibukik a suliból, miattuk nem kell aggódni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1020) F-ECT$ válasza Goose-T (#1019) üzenetére


F-ECT$
titán

A nettó 400 teljesen bejelentve azért ritka infósként 30 évesen. Ez egyébként tiszta bér, vagy benne van a cafetéria/bónusz is?

A gyerek kérdés is érdekes, ugyanis 400-as nettóhoz a következő bruttók kellenek:
0 gyerek: 645e
1 gyerek: 625e
2 gyerek: 610e
3 gyerek: 485e (!)

Dive ever, work never.

(#1021) Goose-T válasza F-ECT$ (#1020) üzenetére


Goose-T
veterán

Egyelőre nulla gyerek, cafeteria nélkül (azt nem is tudom hirtelen, hogy mennyi, olyan zavaros mostanában az adók miatt, 20K körül van), csak a tiszta fizetés.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1022) Mawyx válasza Goose-T (#1019) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nettó 400? Ehh, az nem semmi :K

(#1018) ViZion: Milyen néven hirdették ezt a melót?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1023) hati válasza Goose-T (#1019) üzenetére


hati
addikt

Nettő 500k, teljesen bejelentve, + kb. 30e cafetéria, infós terület, 2 gyerek, 36 évesen, sajna angol csak alapfok. Bónusz nincsen.

(#1024) Tom5


Tom5
addikt

Nem: férfi
Kor: 30
Vegzettseg: Mechatronikai Technikus
Beosztás: Méréstechnikai munkatárs, Multi cégnél 3D-s mérőgépen mérések és programírás
két műszakban (6-14, 14-22)
Hely: Kisbér
Fizetés: netto 125 000 Ft / hó
Egyéb juttatás: 28Ft/km benyapénz (netto) (100km-az út oda vissza, munkatársammal járunk naponkénti kocsiváltással így ergo a benyapénz fele megmarad), havi 5K kajajegy, 13. havi fizetés
tarsasag : 8/10

(#1025) ViZion válasza Mawyx (#1022) üzenetére


ViZion
félisten

Sehogy. Csak info miatt írtam tényleg. Még a válság előtt kerültem ide jóval, hazajöttem külföldről és megkerestek.
Nézve a többiek fizuját, már kicsit bánom, h nem programozás felé tanultam tovább... :D de a HW jobban érdekel most is...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1026) Mawyx válasza ViZion (#1025) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csak mert ilyen engem is érdekelne, jó lenne tudni milyen hangzatos név mögé bújtatják azt a melót, ahol ez a feladat.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1027) ember27 válasza F-ECT$ (#1015) üzenetére


ember27
csendes tag

Tévedésben vagy. Éves szinten kb. 3-4m-et lehet ezzel az életformával pluszban keresni. Mit termesztek? -> burgonya, korai burgonya 130-150Ft/kg (lehet számolni megint :D)
-> korai csemege kukorica, 80ft/db, megfőzve 300Ft/db (több strandon van bódénk, illetve veszik tőlünk a felvásárlók)

Sorry Nem véletlen nem a saját nickemel írtam.

(#1028) ViZion válasza Mawyx (#1026) üzenetére


ViZion
félisten

Név, hát az informatikai asszisztens vagy ilyesmi gyűjtőnév.
Elsőre jól néz ki, de sajna még sulit, vagy támogatott képzést sem lehetett, pedig volt róla szó... A kezdeti sok PS melóból alig van, többnyire CMS, excel ilyesmik - elfelejtem amit tudtam Photoshoppal...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1029) ember27 válasza Goose-T (#1019) üzenetére


ember27
csendes tag

Nem az összes "Gamer Informatikus" bukik ki, csak egy része. Ezek az emberek általában itt vidéken maradnak. Mivel BP-n nem nagyon kapnak munkát, így tehát az ottani szintet nem nyomják le. De a vidéki nagyvárosokban ismerős által, tényleg "éhbérért" vannak csak állások, túljelentkezés van.

Mit értek még "Gamer Informatikus" alatt:

1. Egy része tényleg kibukik 1-2-3 félévben.

2. Az olyan embert, aki MSN-ezik, IWIW-ezik, mostmár FACEBOOK-ozik. Meg telepített már Windózt CD-ről magának, jah meg néha még a szomszéd kiskölyöknek is ő nyomja fel. Mellette mennek a játékok CS, COD. Aztán úgy dönt mennyünk már főiskolára, legtöbb tárgyon átbukdácsol, netről másol egy diplomamunkát és végez is! De sajnos nyelvvizsga nélkül nincs diploma, így nem is kapja meg csak 2 év múlva a papírjait.

Félreértés ne essék, én fentebb írtam, hogy nyelvtudásom semmi. Van 2db középfokú nyelvvizsgám, angol és német. De ezeket még középiskolában raktam le és 10 éve már nem beszélem, hiába verték belém, raktam le sikeresen a vizsgákat. Én magamról tudom, hogy egy aktívan fél éve beszélő informatikus többet tud nálam.

Lehetne még folytatni.

[ Szerkesztve ]

(#1030) F-ECT$ válasza ember27 (#1027) üzenetére


F-ECT$
titán

Te írtad, hogy "4x megkeresem TISZTÁN! az egy éves béremet."

De nekem végülis mindegy. Ahogy írod nem csak felvásárlóknak termelsz, hanem közvetlenül is árultok, így már reálisabb a 3-4M.

Dive ever, work never.

(#1031) ronson


ronson
őstag

Így van aki felvásárlónak termel az a hülye a mezőgazdaságban aki mindig sír.
Bolond lenne a felvásárló 1-ft-al is többet adni a termésért mint amennyiért otthagyják nála.
Ez a piac.

Nekem is van mérnök ismerősöm aki inkább a családi gazdaságukat csinálja és igencsak szépen élnek.

Az alul iskolázott paraszt gazdáknak, meg már le lett írva, hogy tömörüljenek és közösen hozzanak létre a termés rendes áron való értékesítéséhez céget, hozzá értő személyzettel. De hát itt is látszik mennyire önző a magyar nép

(#1032) ViZion válasza ronson (#1031) üzenetére


ViZion
félisten

Bárcsak tényleg így menne. Sajnos nem így van. Ne részletezzem, csak egy példa: autózás Bécsbe, nagybanira, csemegeszőlővel, nagyon szép. Török megmondta: drága. Drága? Igen. Olasz termelő megkapja támogatásba a költségei nagy %-át, majd jön a kamion, és lepakol. Felébe kerül, mint a magyar. Ennyi. Az más kérdés, hogy az olasz csemege kb. felében szermaradvány volt (persze az olasz papírok rendben, csak a szúrópróbán ennyi bukott ki kb.). De az a jó.

A régi, működő TSz-eket széttúrták, mert fujj, mert komcsi. Orosz piac nem kellett, mert szemét komcsik. Most jó lenne, vennének is, de nincs már se alma, se tej, se semmi, legalábbis nem annyi, hogy folyamatosan tudnának exportálni.

Burgonya is érdekes: az újkrumpli jórésze afrikai ilyen-olyan. Könnyebb a termesztés, mert nincsenek olyan megkötések mint itthon. Halom szert kivontak, nálunk kb. langyos vízzel lehet permetezni, talajfertőtlenítőszerek kivonva, csak drágán lehet előkészíteni és megvédeni a termést. Tehát az import olcsóbb, bár ki tudja mi van benne. Hollandok azt mondják jó, akkor nem is vizsgálják itthon, mert az jó.

Ha még több rákos meg ilyen-olyan beteg lesz, akkor majd csak rájönnek, hogy a magyar "alul iskolázott paraszt" (amúgy ez elég ritka, bár akad) egészséges, jó minőségű árut termel (zömmel, persze vannak bőven kivételek sajnos).
Nem kötözködni akartam. Bocs a hosszú offért. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#1033) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Pályakezdő fizetések. Gondolom nem számít reprezentatívnak, de kiindulás gyanánt érdemes lehet megnézni.

I am having fun staying poor.

(#1034) F-ECT$ válasza Drizzt (#1033) üzenetére


F-ECT$
titán

Sokan kérdezik pályakezdőként a fizetést, szóval jó ez. Meg pár évre előre is lehet következtetni, aztán olyan 5-10 év tapasztalat körül már változik a helyzet.

Egyébként nem gondoltam volna, hogy az IT ennyire durván elhúz, főleg, hogy ezek kezdő bérek, amikor is még nem igazán termelsz, inkább csak tanulsz.

Dive ever, work never.

(#1035) randras83


randras83
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, több mint 3 éves ügyfélszolgálati gyakorlattal, mennyit kellene keresni?? Ha nem túl hülye kérdés.

Csak kíváncsi lennék, mert most csökkentették a fizetésem, olyan 12%-kal..és eddig sem kerestem magam halálra.
Hozzáfűznék még annyit, hogy 3 műszakban dolgozunk, hétvégével.
Jelenleg még csak érettségim van, de folyamatban van egy diploma -még egy év-, illetve egy technikus képzésem is.

/LIVE:MADJESUS83/

(#1036) efge válasza F-ECT$ (#1034) üzenetére


efge
aktív tag

ez csak vmi portál adatai alapján, ahova az emberek maguk irkálják be a fizetésüket...
valami nem kóser ezekkel a számokkal, ÁTLAGBAN 364ezret keresnének az infós kezdők?
:Y

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#1037) F-ECT$ válasza efge (#1036) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit én is erősnek érzem, 5 éve olyan 200-250e körüli bruttó volt ez a szám, én olyan 300e körülre tettem volna most ezt. Lehet, hogy a portálon felülreprezentáltak a pesti infósok, és így torz az eredmény.
Mondjuk gondolom itt tényleg csak az informatikai munka számít, a rendszergarázdákat máshova sorolták.

Dive ever, work never.

(#1038) Parameter


Parameter
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1039) 0day


0day
csendes tag

Üdv

Jelenleg IT Security téren dolgozom 3 éve pénzügyi szervezetnél. Összeségében 5 év IT tapasztalattal rendelkezem.

Váltani szeretnék jelenleg nettó 200e a fizum. Mely szerintem nevetséges.

Milyen fizetési igény nyújtható be esetleges váltás esetén?

(#1040) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem: férfi
Kor: 23
Vegzettseg: Informatikus agrármérnök Bsc
Beosztás: Termékspecifikus services feladatok (tervezés, telepítés, implementálás, fejlesztés), szóval technikai ember
Hely: Budapest
Fizetés: netto 310 000 Ft / hó
Egyéb juttatás: céges telefon, notebook, havi 7200 kajajegy
tarsasag : 10/10

(#1041) doc válasza 0day (#1039) üzenetére


doc
nagyúr

ha valtani akarsz mert keves, akkor jelolj meg olyan fizetest, ami neked nem keves :DDD

(en is 3 eve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, de nem 5 hanem kb 10 eves IT tapasztalattal, kb. netto 300-ert plusz egyeb juttatasok)

(#1042) F-ECT$ válasza 0day (#1039) üzenetére


F-ECT$
titán

És egészen pontosan mit csinálsz, milyen tapasztalatod van?

Dive ever, work never.

(#1043) 0day válasza F-ECT$ (#1042) üzenetére


0day
csendes tag

Küzdök a 40-60 éves begyöpösödött kollégákkal és vezetőkkel.

Hobby:
penetration testing, vulnerability assessment, kocsmázás.

Meló:
4000 munkaállomás biztonságossá tétele
300 szerver biztonságossá tétele
Biztonsági ellenőrzések, vizsgálatok (IDS, IDM, SIEM stb...)
Alkalmazások biztonsági vizsgálata, ajánlások specifikálása

Ha van valami jó ajánlatod, érdekelne :P

UI: ami mostmár lényeges és feltétel, a nyitott fiatalos munkahely :)

Fejvedászok kíméljenek!

[ Szerkesztve ]

(#1044) azbest válasza ember27 (#1012) üzenetére


azbest
félisten

Ahogy később leírtad, abból nekem az derül ki hogy, nem te egyedül napi 2-3 órában, hanem a család keres annyit a gazdasággal. Valakinek a standon is kell lenni, hogy árulja. Azért úgy már kicsit máshogy hangzik, de ettől még ügyes :)

(#1045) Mercutio_ válasza 0day (#1043) üzenetére


Mercutio_
félisten

Balabitnál nézz szét, ők többek közt ilyesmivel foglalkoznak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1046) modern


modern
aktív tag

Hello. Szerintetek egy pályakezdő fiatal mennyi fizetésre számíthat-> érettségi + okj-s számítógépszerelő és karbantartó (pna/pda és notebook is) + középfokú angol ??

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#1047) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Csak hogy legyen itt olyan is akinek tényleg nem valami jó a dolga a mai világban sajnos:

Nem:férfi
Kor:22(jövőhónapban 23)
Munkakör:pékségben táblás segédmunkás
Végzetség:érettségi+vendéglátó technikum
Nyelvtudás:angol(ragadt rám innen-onnan)
Netto fizetés:minimálbérre vagyok bejelentve(amúgy 380FT/óra és havi 250 óra a minimum)
Egyéb:3800 kajajegy+3k minőségi bér
Hely:Szarvas

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1048) anulu


anulu
félisten

Nem: férfi
Kor: 29
Végzettség: végzettség alapján gimn érettségi + raklap MS szakmai papír
Idegennyelv tudás: angol (hivatalos komm nyelv), német (nem folyékony, de elvagyok vele)
Beosztás: Windows Server / Hyper-V / Exchange Engineer
Munkaidő: H-P: 8:30 - 17:00 (irodai munkarend)
Hely: Budapest
Fizetés: nettó 310 000 Ft / hó
Egyéb juttatás: cafeteria 20k / hó, céges telefon (hogy ez miért juttatás, azt inkább nem írnám le, sorry mindenkitől)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1049) F-ECT$ válasza anulu (#1048) üzenetére


F-ECT$
titán

A céges teló csak arra jó, hogy otthon/hétvégén/szabin is tudjanak basztatni. Főleg ha még céges laptop és mobilnet is van mellé...

Dive ever, work never.

(#1050) Mercutio_ válasza F-ECT$ (#1049) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fene tudja, nekem havi 5-10e Ft-ot megspórolt a céges teló, amikor volt...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.