Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) JSaN válasza JSaN (#50) üzenetére


JSaN
addikt

Pfff el is felejtttem most van aszokasos karbantartas, igy 20kb/s ma mar nem lesz semmi majd holnap. :o

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#52) L4mie válasza JSaN (#51) üzenetére


L4mie
veterán

én meg nem kaptam :( :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#53) JSaN


JSaN
addikt

No bele kostoltam, mondom tolok egy fel orat, kapasbol lett belole 2 ora. XD Nagyon addiktiv egy jatek. En sose jatszottam meg kartyas jatekkal, es legelszor ketkedve fogadtam a jatekot is. De ehhez kepest mikor toltam alig birtam szabadulni. Meg nekem laikusoknak is nagyon konnyen belelehet tanulni, de magas szintet elsajatitani is jo hosszu ido lesz. Meg van benne a kihivas es a kartyak szamtalan kobinacioja.
Nepszeru jatek lesz ha elindul, mondjuk mar most az. Bliz sem szamitott ekkora sikerre.
Penz nelkul is lehet benne boldogulni, kapod a kartyakat ahogy jatszol, nekem mar elso pakan rogton egy gold kartya volt. ;] Es ugy tudom itt a betaban szerzett dolgok mar megmaradnak a hivatalos launchkor is.
Csak ajanlani tudom a jatekot, kellemes 5-10 perceket lehet tolni vele.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#54) P00By válasza JSaN (#53) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi! Én továbbra is várom a nyílt bétát :D

(#55) Wolverine válasza JSaN (#53) üzenetére


Wolverine
félisten

A pénzért megvásárolt pakkoknak megfelelő mennyiségű boostert kapni fogsz a release-kor is; illetve ha vásárolsz a Store-ban pénzért, akkor azért kapsz egy arany Gelbin Mekkatorque lapot, ami megmarad a release után is. A többi tudtommal wipe-olva lesz (vagyis a boosterekből jövő lapok ismét a random kegyének köszönhetően fognak előkerülni, amikor megint kinyitod éket).

A játékba egyébként valóban nem nehéz belekezdeni - de arra rájönni, hogy állítsd össze a megfelelő paklit... az már nehezebb; vagyis a szokásos Blizzard-filozófiával rakták össze a cuccot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#56) JSaN válasza Wolverine (#55) üzenetére


JSaN
addikt

En ha jol olvastam itt akkor mostantol mar nem lesz semilyen wipe, es minden megmarad. Amit te mondasz az a mult heti vagy melyik vipe volt, ami a fenti 20 napos cikkben is bent van peldaval. De ott lejebb irjak a jovoben semilyen tovabbi wipe-t nem terveznek az elestiesig.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#57) Wolverine válasza JSaN (#56) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm, akkor finomítottak a dolgon a jelek szerint...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#61) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Néztem ma egy kis streamet. Kezdek egyre türelmetlenebb lenni a béta invite-omat illetően. :)
Nagyjából mikorra is várható a mindenki számára játszható verzió, mindegy, hogy open béta vagy végleges. (Már azon túl, hogy when it's done...)

(#62) P00By válasza ígyvanferi (#61) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez jelenleg a legpontosabb infó. Én is türelmetlen vagyok! :))

(#63) ígyvanferi válasza P00By (#62) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez jó hír, addig féllábbal is.

(#64) killerjohn válasza Wolverine (#55) üzenetére


killerjohn
addikt

Már csak 1 class van hátra a practice listából, aztán jönnek az élő ellenfelek :)
Mivel úgy voltam vele, hogy ha már free to play akkor - D3-al ellentétben - illene venni pár kártyát, nehogy éhenhaljon a Blizzard, szóval vettem 2 x 15 csomagot, de nem jött semmi különösebben jó lap :(
A játék viszont nagyon hangulatos, pár kör után nagyon rá lehet érezni! Blizzard quality, mint az SC2 - és nem úgy mint a D3...

(#65) #24650752


#24650752
törölt tag

Engem különösebben nem izgatott eddig ez a játék, de amennyi pozitív visszajelzés érkezik róla, elkezdett érdekelni. Kár, hogy nem jött össze a béta.

(#66) Cranium


Cranium
tag

Már vagy tízezer béta kulcs giveaway-ben vettem/veszek részt, de nincs szerencsém. FML Jó lenne valamit játszani a korosodó gépemen.

(#67) L4mie válasza Cranium (#66) üzenetére


L4mie
veterán

a wargaminggel szoktam kapni, WoW ban is kaptam párszor míg abba nem hagytam :) de ahogy észrevettem a blizz aktív gamereknek ad inkább, mármint diora se kaptam sc2 re se miután abbahagytam a WoW ot.
pedig a céges géppel regeltem :D i7, 8GBram, 7870, SSD, gyors net... mi kell még :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#68) Wolverine válasza #24650752 (#65) üzenetére


Wolverine
félisten

Épp van egy lehetőség a Wowheaden kulcsot nyerni :) 1500-at szórnak ki, talán beleestek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#69) #24650752 válasza Wolverine (#68) üzenetére


#24650752
törölt tag

Köszönöm, de 1150 oldallal és közel 23 ezer kommenttel már nem reménykedem. :)

(#70) Wolverine válasza #24650752 (#69) üzenetére


Wolverine
félisten

1500 kulcs, 23 ezer jelentkező - ez 6,5%-os esély, ami jobb, mintha az opt-inben bíznál :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#71) killerjohn


killerjohn
addikt

arra készüljetek hogy nagyon dúrván addiktív a játék :)

(#72) #24650752 válasza killerjohn (#71) üzenetére


#24650752
törölt tag

A StarCraft és a Diablo után nem bánom. :)

(#73) P00By válasza killerjohn (#71) üzenetére


P00By
nagyúr

Alig várom! A D3-at sztem el is felejtem :))

(#74) JSaN válasza killerjohn (#71) üzenetére


JSaN
addikt

+1, diablo lassan 1 hete inaktiv nalam, bar amilyen lagos most a hetekben az csak ra tesz egy lapattal. Minden nap uj trukkoket kombokkat latok es tanulok, minden mecsbol sokat lehet tanulni ahogy az ellenfel is jatszik stb. Nepszeru jatek lesz ha megjelenik, na meg ingyenes igy sokan ra fognak kattani.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#75) killerjohn válasza JSaN (#74) üzenetére


killerjohn
addikt

Most is letoltam pár kört :) Nem is tudom... egyfelől olyan mintha vakszerencse-alapú lenne, máskor pedig kőkemény stratégia. De valahol a kettő között van. Olyasmi, mint a kedvenc mondásom: a siker a képesség és a lehetőség találkozása. Egy srácot az előbb halálra aláztam, egy csomó hibát csinált, elcseszte, stb, erre a végén nekem 13 HP, neki meg 1, erre bevitt 3 sebzést az egyetlen élő mobjával és valami soha-nem-látott 10 (TÍZ !!!) sebzéses varázslatot. Köszi...

(#76) Wolverine válasza killerjohn (#75) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez is a stratégia része lehet, hogy "húzzuk ki addig, amíg le tudjuk dobni az atomot" :)
Nemrég lockkal játszottam egy warrior ellen. A kezdeti körökben nem volt jó a lapjárásom; maradt 5 hp-m, neki megvolt mind a 30 plusz még 2 armor. Aztán a sok kristályos körökben végre bejöttek az erősebb lapjaim, és nyertem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#77) nosferatue válasza L4mie (#67) üzenetére


nosferatue
tag

Az aktív gamereknek ad inkább kijelentés nem teljesen helytálló. Nem ingyenes acc-al Cata volt az utolsó WoW kiegészítő amit láttam, D3-at megjelenést követően kipróbáltam vendégkulccsal, SC2-höz hozzá se szagoltam. Mindezek ellenére Blizz bácsi pénteken hozzám vágott egy kulcsot.

A játék egyébként zseniális. Tetszik, hogy nem rág mindent a számba mégis a játékos elé rakja a szabályokat humoros, látványos tálalás kíséretében. Mire észbe kapsz önkéntelenül is elsajátítod a rendszer alapjait. Egyelőre a "tutorial" részekre volt időm, valamint hadba hívtam a huntert, de éjjel fél 1 körül már nem sok aktivitást mutattak az agysejtjeim, így legyőznöm nem sikerült. :DDD

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#78) DjDanee87 válasza Wolverine (#76) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen rengeteg lehetőség van a játékban. Volt múltkor egy hunter ellenfelem, akinél nem értettem miért játszik olyan furcsán az elején. Ritkán játszott ki miniont, nem is láttam benne logikát, mikor épp kirakott valamit.

Aztán jött a 7. kör. Tauntom ugyan nem volt kint, de 24HPm volt, ellenfélnek 13 és volt kint rendesen lényem. Azt hittem nyerésre állok. Erre kirakott 7. körben 7 manáért 5 miniont, coinból elnyomott rájuk egy "Unleash the Hounds"-ot. És a semmiből ott volt neki az asztalon 24 damage :D

Kép: [link]
Ezelőtt már majdnem azon gondolkoztam, hogyan akarom megnyerni pontosan :P

[ Szerkesztve ]

(#79) killerjohn válasza DjDanee87 (#78) üzenetére


killerjohn
addikt

7 manából rakott ki annyi miniont? :Y

(#80) DjDanee87 válasza killerjohn (#79) üzenetére


DjDanee87
addikt

Aha a két buzzard 2-2 mana, a többi mind 1 mana. Persze 1/1 meg 2/2 kis gyenge lények de a kutyák adnak +1 sebzést minden beastnek, meg rájött még a unleash spell +1 dmg + charge, a madárna meg dupla ütése van (windfury) és szépen elpi**ázott 24 HPról 1 kör alatt :D

(#81) killerjohn válasza DjDanee87 (#80) üzenetére


killerjohn
addikt

az nem semmi :C na majd figyelek erre is. Elég sokáig tart ám, míg az ember felismeri a kombók lehetőségét. Mindenre nem lehet készül hiszen nem tudod hogy milyen deck van az ellenfélnél, de legalább erre érdemes odafigyelni.

(#82) D4v3 válasza DjDanee87 (#78) üzenetére


D4v3
őstag

Most mondta haverom, hogy valaki egy ugyanerre építő deckel nyert meg valami heti versenyt. Ezért is fogom kerülni a constructed módot, mert csomó player úgyis csak az ilyen és ehhez hasonló deckekkel fogja tolni, ami épp aktuális, aztán majd nerfelik és jön egy másik, akkor meg az lesz minden 2. meccsen az ellennél.
Az aréna legalább random annyira, hogy ne lehessen ilyeneket bármikor összerakni és ott még többet számít a kártyák és kombók ismerete.

[ Szerkesztve ]

(#83) L4mie válasza D4v3 (#82) üzenetére


L4mie
veterán

bétában mi értelme van a heti versenyeknek.....
kap valami maradandó rewardot? :

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#84) DjDanee87 válasza L4mie (#83) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nincs a játékban hivatalos heti verseny vagy ilyesmi. Ha külső oldal rendez versenyt annak vagy nincs rewardja, vagy max amit el tudnék képzelni játékkal kapcsolatban hogy adjanak pár paklit - de amiket én néztem eddig azoknak nem volt semmi rewardja.

(#85) D4v3 válasza L4mie (#83) üzenetére


D4v3
őstag

Nem lesz már wipe, úgyhogy, ha kap is valamit, az megmarad.

(#86) JSaN válasza L4mie (#83) üzenetére


JSaN
addikt

Nem lesz mar wipe, igy aki betazik mar nemi elonyel fog indulni a hivatalos megjeleneskor. Mert se XP-t se a megszerzettt akar gold vagy legend kartyakat nem torlik.

A fentebb irt dologhoz annyi, hogy azert nem kis szerencse kell hogy olyan lapjaras legyen es pont abban a korben, hogy halalod elott a ketszeres tuleroben levo ellent vegul te csinald ki. Mondjuk ilyen nekem is egyszer ossze jott. 3 elet, ellenfelnek 15 es en kovetkeztem. ellenfenek 5 minionja kint volt, nekem 3 gagyi, es pont beadta a flamestrike lapot, ezel ki is csinaltam mind az 5 miniont, majd+ spell lapokat hasznalva ki centiztem hogy nullara le vigyem meg abban a korben az eleterejet. Jo lapjaras nelkul nem jott volna ossze.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#87) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Azért nem teljesen bugmentes a játék, vagy csak nekem kerüli el a figyelmem valamilyen tényező ennél az esetnél ami most történt.

Volt lent az ellenfélnek egy spell power totemje, azért sebez 2-t a shock, de valójában csak 1-et sebzett valamiért neki: [link]

Ez akkora érvágás volt számára, hogy inkább feladta :P [link]

(#88) P00By


P00By
nagyúr

Több streamelő is panaszkodott, h kevés a kártya! Ti akik már játszotok mit gondoltok?
Szvsz baromság! :)

(#89) DjDanee87 válasza P00By (#88) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is hallottam ilyet Kungentől korábban. Szerintem ha valaki napi 8 órában tolja akkor valószínűleg tényleg megunja 1 hónap alatt az egészet. De ahhoz tényleg nagyon rá kell kockulni a játékra szerintem, hogy kevésnek érezze valaki.

A múltkor linkeltem egy emberkét aki kipakolt 1 kör alatt csomó beastet majd unleash the hounds és megölt. Még 1 ilyennel találkoztam, igaz most kisebb eredményességgel sikerült neki csak: beastek + unleash
Nem szeretem az ilyen ellenfeleket, kb egy ellenszere van a dolognak: warlockként pl hellfire - de persze nem húztam köv körben a hero képességgel sem így meg bukta.

De volt ma murloc deck is arany legendary murloc-al megtoldva. Az is legyőzött simán, nem emlékszem már mivel voltam akkor, de ott sem volt nálam a nagy AOE (blizzard,holy nova, consecration,hellfire) így az is bukó volt.

Egy olyan menetre mondjuk kíváncsi lennék ha egy murloc rush deck megy ez ellen a beastes deck ellen abból mi lenne.

(#90) Tnil


Tnil
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Tetszik a játék, és az érdekelne, hogy kb. mikorra várható a megjelenése, és ha megjelenik ugye f2p lesz? :)

(#91) P00By válasza Tnil (#90) üzenetére


P00By
nagyúr

[link] Hamarosan kiderül. Igen, f2p! :K

DjDanee87: Szerintem ha valaki napi 8 órában tolja akkor valószínűleg tényleg megunja 1 hónap alatt az egészet. Ebben van vmi :)

[ Szerkesztve ]

(#92) -conrad-


-conrad-
addikt

Még soha nem kaptam betakeyt, de most!!! :)
Most jön le.

[ Szerkesztve ]

(#93) m4rk_ válasza -conrad- (#92) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Mázlista! Ha valakinek esetleg akadna egy feles kulcs nagyon megköszönném, kipróbálnám nagyon! :R

(#94) mobal


mobal
MODERÁTOR

Velem van a gond, vagy teljesen normális, hogy 1:10 az arányom a megnyert játékoknak (practice mód).

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#95) freelanced


freelanced
addikt

Már egy csomó havernak jött nekem még nem :W

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#96) L4mie


L4mie
veterán

jöhetne ide is :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#97) killerjohn válasza mobal (#94) üzenetére


killerjohn
addikt

nálam 1-2:5, szóval itt se sokkal jobb a helyzet :(

(#98) P00By


P00By
nagyúr

Majd belejöttök, én is ilyen 1:10 arányt prognosztizálok magamnak! :D

(#99) Kashim


Kashim
őstag

Muhaha, kaptam én is kulcsot.
Eddig nagyon bejön, kár hogy practice módban nem mennek a beszólások.

(#100) Wolverine válasza mobal (#94) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem jó a paklid összeállítása; vagy gyenge paklival játszol expert gépi ellenfelek ellenében.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.