Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Tnil válasza zsolt1225 (#226) üzenetére


Tnil
tag

Nekem még mindig nem jött. :(

(#252) kovsol válasza Wolverine (#249) üzenetére


kovsol
titán

Ha tényleg megmaradnak a lapok akkor én is szánok rá rendes pénzt.

Amúgy megint jó a game.

May the Force be with you!

(#253) ollie válasza kovsol (#252) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De amúgy az elköltött pénzt visszakapod goldban akkor, ha csinálnak resetet.

***

(#254) szallasi007 válasza Tnil (#251) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem sem :(

(#255) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ha rámegyek storeban hogy vennék paklit mintha azt írná csak paypalról tud levenni pénzt. Nem próbáltam továbbmenni, de battle.net accountról tényleg nem tud levonni ?

(#256) kovsol válasza Kashim (#178) üzenetére


kovsol
titán

Most direkt néztem, hogy lépek-e szintet.
Most úgy kb 5 győzelmem volt egyhuzamban és Gold1 -ig ahogy néztem minden win után léptem egyet, de most Gold1 és Gold2 között már nem váltott a győzelem után.

May the Force be with you!

(#257) kovsol válasza kovsol (#256) üzenetére


kovsol
titán

Nyertem is még1-t és meglett a Gold2. Gondolom majd ahogy megyünk feljebb egyre több win kell, viszont azt nem tudom mennyire befolyásolja a vereség az előre haladást.

Priestre nagyon ráéreztem most a játékra.

Valahol le van írva, hogy milyen rewardok járnak szintezésből?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#258) Zedz


Zedz
addikt

Hero és Neutral kártyákat milyen arányban szoktatok rakni kb? Úgy vettem észre nem feltétlen jó a minél több hero kártya. Próbálom belőni a 10-12 hero kártyát maradékot neutralnak hagyom. Nálatok hogy van?

(#259) kovsol


kovsol
titán

Gold kártya milyen előnnyel jár? Egy előnyt látok csak benne, hogy 4x lehet így pakliban maximum ugyan az a lap. 2sima 2gold. Meg szép. Más előnye van?

May the Force be with you!

(#260) Zedz válasza kovsol (#259) üzenetére


Zedz
addikt

Butaság 4-et ugyanabból berakni nem?

(#261) ollie válasza kovsol (#259) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi, ugyanaz, mint a sima. Ez felel meg a foilnak a játékban.

mod: az este meglett a 100. győzelmem, jó érzés volt megkapni érte a 300 goldot. :)

mod2: ha rankedben játszok, kapok jutalmat újabb rank elérésénél? Rankedet még egyáltalán nem játszottam.

[ Szerkesztve ]

***

(#262) kovsol válasza ollie (#261) üzenetére


kovsol
titán

Nem kapsz Ranked után se semmi extra jutalmat, csak erősebb ellenfeleket ad úgy figyeltem meg.
Most 18 győzelemmel vagyok Patinai 1 csillagnál.

Előbb egy olyat nyertem, hogy 1!! élete volt a hősömnek az ellenfélnek meg 24!
Kezembe nekem még ott volt egy rakat lap, neki kifogyott a kezéből. Lehívtam pár minont, volt köztük egy tauntos is és két kör alatt levertem. Ráadásul pont lehívott egy 7/7 -es minont én meg következő körben Mind Controlt toltam rá xD Még nekem segített.
Szóval szerintem amíg van lap amit le tudsz hívni küzdeni kell a győzelemért.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#263) Zedz válasza ollie (#261) üzenetére


Zedz
addikt

Hol tudom megnézni mennyi winem van?

(#264) ollie válasza Zedz (#263) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudod megnézni szerintem. Én is csak onnan tudom, hogy 100. győzelem volt, hogy kiírta, hogy kaptam 300 goldot, mert ez a 100. győzelmem (beleszámít a practice is, vagyis nagyon gyorsan el lehet érni, ha valaki a goldra hajt). Még 1000 győzelem után is fog adni 300 goldot, aztán már kb csak a daily challengek maradnak goldszerzésre, na meg az aréna.

[ Szerkesztve ]

***

(#265) kovsol válasza ollie (#264) üzenetére


kovsol
titán

Én is azt néztem, hogy nincs még sehol lehetőség megnézni az achievementeket. Gondolom ott számolná a progresst.

May the Force be with you!

(#266) D1Rect válasza Zedz (#263) üzenetére


D1Rect
félisten

Valahol meg lehet nézni a profilt, láttam már megnyitva.

(#267) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

A quest logra kattintva kiírja a győzelmek számát play, illetve aréna módban.

(#268) Ereshkigal válasza kovsol (#257) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ilyen listák vannak a szintezésből jövő rewardokra: link.

szerk.: bár már ez sem teljesen aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#269) kovsol válasza Ereshkigal (#267) üzenetére


kovsol
titán

Ott nem írja az összeset, szerintem csak a ranked és az arénát számolja ott.

Más:
Kitaláltam, hogyan lehetne felpezsdíteni a játékot kicsit. Lehet meg kellene írnom majd a Blizzard fórumra is kifejtve.

Warcraft3 ban voltak Battle.neten rendezve esténként hetente többször Touramentek.
Oda bárki jelentkezhetett és az eredménytől függően kapott érte jutalmat. Ott Tourament győzelmeket írtak jóvá amiből Portrékat tudtál szerezni.

Itt is lehetne ilyen hogy jelentkezik az ember touranementre és szépen adogatja be az ellenfeleket és minél több fordulón tovább jut valaki annál nagyobb jutalom járna. Gold, Dust, Booster pack, lapok.
Lenne mondjuk olyan, hogy bizonyos classokhoz rendeznek touranementet, pl Priest deck tournament.
Akkor lehetne olyan, hogy csak Basic kártáykkal lehetne menni. Random deck, mint az arénában stb
Van lehetőség benne szerintem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#270) Ereshkigal válasza Ereshkigal (#268) üzenetére


Ereshkigal
őstag

(#271) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tényleg, arénában mindig random, hogy mely 3 class közül választhatok az elején?

***

(#272) D1Rect válasza ollie (#271) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen.

(#273) Wolverine válasza ollie (#261) üzenetére


Wolverine
félisten

A ranked játéknál a ladderen éppen aktuális szintedhez viszonyítva kapsz mindig ellenfelet - azaz egyre nehezebb lesz nyerni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#274) P00By


P00By
nagyúr

Este remélem rendben lesz, és akkor végre nekiállhatok rendesen. Szerencsére egész hétvégén nem lesz semmi dolgom :D

(#275) kovsol válasza P00By (#274) üzenetére


kovsol
titán

Én ma toltam kb 15 mérkőzést. Előbb arénáztam, de két győzelemre futotta. Nekem valahogy az nem jön össze. De mondjuk forgattam egy extra rare lapot is, meg a pakliban is volt két rare. Mondjuk ebben a tempóban nem mostanában lesznek meg a lapok amikre vágyok. Crafting alapanyag se nagyon jön. Gondolom ha többet tudnék nyerni akkor nagyobb összegeket forgatnék ki a végén.

May the Force be with you!

(#276) Zedz


Zedz
addikt

Életem legszebb győzelmét játszottam most le. :D Én mage, ellenség warrior. Neki 30 hp + 20 armor, nekem 1 (!!!) hp. Nem volt lapja, én pedig bekombóztam minden szépet és még így is maradtak ütős kártyák a kezemben. ~15 hp-nál látta nincs esélye, feladta. :D

(#277) Hoshi_HUN


Hoshi_HUN
csendes tag

Tegnap este megkaptam a kulcsomat, kb a legelején jelentkeztem a kulcsért. Letöltöttem tegnap a klienst, örültem, hogy végre játszhatok, nem működnek a szerverek... :((( Sebaj, játszottam mást, majd miután visszajöttek neki is láttam a tutorialnak meg a practicenak. Ma már feloldottam minden kasztot, és egy arénán is túl vagyok. Hát ez az aréna... összeraktam egy mage paklit, szerintem nagyon jó lett, első ellenséget meg is vertem, majd a másodiknál DC... Beírja a losst. Hurrá... Harmadik ellenfél legyőzött, nagyon rosszul jöttek a lapok...Negyedik ellenfélnél újra DC, meg is lett a három loss... Nagyon örültem neki, bár annyi jó van a dologban, hogy ez még csak az első, ingyenes aréna volt.

Remélem azért élesedés után nem lesznek ilyen problémák. De eddig is már nagyon tetszik a játék. :D

(#278) kovsol válasza Hoshi_HUN (#277) üzenetére


kovsol
titán

Nekem egy darab DC nem volt. Na jó tegnap este egy amikor a szerver elment.

May the Force be with you!

(#279) killerjohn válasza kovsol (#259) üzenetére


killerjohn
addikt

gold kártyával se tudod átlépni a 2-es határt!

(#280) kovsol válasza killerjohn (#279) üzenetére


kovsol
titán

Most kipróbáltam és tényleg. Akkor más nem lehet alapanyagra lebontani a sima lapot ha megvan már a gold.

May the Force be with you!

(#281) Wolverine


Wolverine
félisten

Újabb béta hullám ment ki az EU-ban. Szerintem stresszteszt folyik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#282) kovsol


kovsol
titán

Később várható bármilyen kártya tradelési lehetőség amúgy?
Gondolom nem, mert akkor kicsúszik a kezükből sok pénz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#283) Hoshi_HUN válasza kovsol (#282) üzenetére


Hoshi_HUN
csendes tag

Nem hinném, collectible card game, nem trading cg...

(#284) killerjohn


killerjohn
addikt

na, level 21-ig elmentem mage-el, most megnézek egy másik class-t :) elvileg levelezésért kapok majd új kártyákat? :P

(#285) Ereshkigal válasza killerjohn (#284) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ja, a class basic lapjait. :)

(#286) killerjohn válasza Ereshkigal (#285) üzenetére


killerjohn
addikt

kérdés: van értelme az új classokkal practice-t nyomni (értsd: jár-e érte valami) vagy lehet menni velük egyenesen play-be?

(#287) kovsol válasza killerjohn (#286) üzenetére


kovsol
titán

Level 10-en lesz meg a 20 darab ingyenes lapod minden classhoz.
Unranked mérkőzést is mehetsz, rankedre szerintem ne menj amíg nincs meg az összes alap lap se.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#288) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ezt a hirtelen bezárjuk a kaput, kidobjuk a játékost minden este meg kell csinálni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#289) kovsol válasza Gyuri27 (#288) üzenetére


kovsol
titán

Nekem megy még, előbb nyertem pont egyet.

Meg is lett a One Star Diamond Medal. Ma összesen egy darab ranked mérkőzést vesztettem, azt is platina 3 csillagnál. Itt már kezdenek megjelenni az embereknél az arany lapok, meg az expert kártyák.
Priest nagyon tetszik. Az én játékstílusomnak találták ki pont :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#290) Zedz válasza kovsol (#289) üzenetére


Zedz
addikt

És az milyen? Megosztanád a taktikád? :D

(#291) killerjohn válasza kovsol (#287) üzenetére


killerjohn
addikt

őőőőőőő én nem tudom mi a különbség. de végig rankedben megyek... mi a különbség? :F

[ Szerkesztve ]

(#292) kovsol válasza Zedz (#290) üzenetére


kovsol
titán

Először is elég kezdő vagyok még ilyen kártyás játékokban, de erre most rákattantam eléggé :B
Ezzel a paklival megyek. Egy kivételével mind alap ingyenes lap.
-Arra szoktam rámenni, hogy sok kártya legyen a kezembe. Ezt két féle képen oldom meg: olyan lap amit ha lehívok húz a pakliból, a másik meg a Northshire Cleric és a Hero Power segítségével.
-Adott szintre megpróbálok olyan lapokat lehívni aminek HP-ja van több így nehezebb megölni. Pl nem 2/2 hanem 2/3 lapot rakok be inkább.
-3dmg és alatti meg a 5dmg és feletti minionokat ki tudom nyírni varázslattal. Egyedül a 4 sebzéssel rendelkezőknél van gond.
-Nagyon erős lapokra meg Mind Control megy.
-Ogre magi a plusz spell dmg miatt került be. Holy Nova és a Holy Smite -t erősíteni.
-Sunfury Protector megint csak egy nagyon hasznos lap. Berakom két minion közé és akkor Tauntot ad a mellette állóknak.
-Power Word: Shieldet általában tauntos egységre szoktam rárakni, amikor sérül utána következő körben healelem a Hero Powerrel és ha van lent ugye Northshire Cleric akkor kapok lapot még pluszba.

Ma kb 15 mérkőzésből 1-t vesztettem ezzel a paklival.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#293) adrian360


adrian360
őstag

az érzés amikor a kilencedik körig nem húzol taunt lapot, majd végre jön egy.... 3/3 maci. néha iszonyat idegesítően szar a lapjárás. a másik véglet meg mikor az ellen minden körben csak taunt lapot rak, meg a húzza 4 dmg minden ellenségnek lapokat zsinorban.

(#294) kovsol válasza kovsol (#292) üzenetére


kovsol
titán

Pont azt nem írtam le és miért tetszik ez.
Azért, mert az útban lévő erős minionokat spellel el tudom takarítani és az egységekkel a többet tudok hősre koncentrálni. Meg nem szeretem azokat a varázslatokat se ahol a hősnek ad sebzést. Jobban bejön a priest heal képessége.

May the Force be with you!

(#295) P00By


P00By
nagyúr

Elég sok gondom van! :D
AI ellen a gépem miatt igen lassú a játék, mindenre várnom kell elég sokat. Az enemy turn gomb pedig elég gyakran beragad és csak quit-el tudom megoldani :(

MOD: Ahhh, már játékot sem tudok indulni :D

[ Szerkesztve ]

(#296) ollie válasza P00By (#295) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Haldoklik a szerver, azért.

***

(#297) ígyvanferi válasza ollie (#296) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt hittem csak a WoW haldoklik... :)
Remélem holnap este azért menni fognak a szerverek, mikor odajutok, hogy kipróbálhatom.

(#298) #81999360


#81999360
törölt tag

(#299) JSaN


JSaN
addikt

Zsinorban 10 vereseg, eleg volt ebbol a szarbol mara. :U Ha netan valakinek van otlete hogy jatszak Mage-val meg milyen lapokra figylejek megoszthatna.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#300) P00By válasza ollie (#296) üzenetére


P00By
nagyúr

Sima Play mód szerencsére megy gond nélkül, csak nincsen meg mindegyik hős az a baj :)

Enyhe túlzás lenne azt mondani, h ritkán vesztek :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.