Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66401) olta válasza Gergőke88 (#66398) üzenetére


olta
aktív tag

Testvérek. :B

Ahogy látom ugyanaz az összeillesztő keret. Korábban én 2 oldalú ragasztóval rögzítettem, tart mint a beton, semmi játék. Nem volt kedvem szétfurkálni a mosógép tetejét. :N

(#66402) Gergőke88 válasza OPiiPO (#66399) üzenetére


Gergőke88
addikt

Másodszor, ígérem többet nem fogom :)
betyar: a szaritogep az amit nézel, a mosógép WAU28PH1BY

En nem fúrtam, egymásra tettem és tökéletes…

(#66403) betyarr válasza Gergőke88 (#66402) üzenetére


betyarr
veterán

hja,akkor nincsenek összefogatva?nekem muszáj lesz,mert a wc csésze mellett lesznek.nem örülnék ha valakire valahogy ráborulna :(

(#66404) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Kerestem, de még ne mtaláltam meg a választ, viszont sürgős a dolog. Elromlott az albérletbe na hűtő, a főbérlő kivonta magát a javítás alól, de ez most mindegy is.
A kérdésem,hogy ha veszek egy másikat (amit természetesen majd viszek magammal, ha elköltözöm), akkor minden webáruház, áruház akármi köteles elvinni a régi, elromlott készülékem, ha kérem?
Valamint a másodikra felhozzák és elviszik a régit, vagy annak mindenképp van valami díja?

(#66405) Fifi válasza icecave (#66404) üzenetére


Fifi
őstag

"köteles elvinni a régi, elromlott készülékem, ha kérem? "

Igen, azt ingyen el kell vinniük.

"Valamint a másodikra felhozzák és elviszik a régit, vagy annak mindenképp van valami díja? "

Igen, de nem nagy összeg. Ha jól rémlik a MediaMarkt-nál vásárolt gépek kiszállításakor pl. 500,-Ft emeletenként a felár, de erre nem veszek mérget.

[ Szerkesztve ]

(#66406) Gömbike válasza icecave (#66404) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ahonnan rendeled, ott az apró betűs részben a szállítás alatt találod a kérdésedre a választ.

Ha nem, akkor a kapcsolatra kell kattintani és az ott lévő elérhetőségen feltenni nekik a kérdésedet.

Az emeletre felvitelt is telefonon tudod egyeztetni, mert arra később tudsz hivatkozni.

Ismereteim szerint a hatályos jogszabályok alapján köteles elvinn8 a régit.

De ennél kormánynál a jog és a törvèny a legutolsó, a cimbi ( oligarhák) cégek bármit megtehetnek következmények nélkül.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#66407) pjen válasza icecave (#66404) üzenetére


pjen
félisten

Én nemrég vettem MM ben mosogató gépet, haza vittem saját kocsival, másnap visszavittem a régit és a blokkal simán átvették.5 percre van a bolt.

(#66408) icecave válasza pjen (#66407) üzenetére


icecave
nagyúr

Az nálam nem játszik, BKV-val közlekedem, egyedül a lépcsőházban sem tudmán levinni az kombinált hűtőt, plusz a másikat felhozni :D

(#66409) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Páraelszívóhoz bekötéséhez vásároltam szögletes idomokat külső kivezetéshez. Az lenne a kérdésem, hogy a 120 mm-es kivezetéshez szintén 120 mm-es csőt ír a konfiguráció. Ezt , hogy lehet majd illeszteni a páraelszívóhoz? Van valami adapter esetleg? A 90 fokos szögletes- kör alakú idom megvan, nem arra részre gondoltam.
Még a páraelszívó vásárlásával is szívok. ...

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#66410) gjohnny


gjohnny
tag

Sziasztok,

Új porszívót szeretnék venni és ehhez kérnék segítséget. Egy 45 nm-es lakásban lenne használva (80% laminált parketta, 20% hideg burkolat és persze szőnyeg is). A hozzászólások alapján hajlok a porzsákos Miele felé. Kb. 80 ezer körüli összeget szánok a gépre, így a következők jöhetnek szóba:
Complete C3 Score Black PowerLine
Complete C3 Select
Compact C2 Allergy PowerLine
Complete C2 Parquet PowerLine

A három gép közül melyiket érdemesebb megvenni? A c2 compact-ban szimpatikus a kisebb méret és súly, viszont a VarioClip-es külső pattintós tartozék tartó nem tudom mennyire tartós, illetve használható. A c2 complete nagyobb és nehezebb, de nagyobb a porzsák és a gép belsejében vannak a tartozékok, ez praktikus. A súlya már közel van egy kisebb takarítógéphez. Kérdés, hogy ennek ellenére könnyen használható-e és tárolható? A két c3-asnál kérdés, hogy miért kerülnek annyiba, mint a c2-esek? Valami nagyon butított verziók?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#66411) koxx válasza gjohnny (#66410) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A kemenypadlo miatt C2 parquet, a twister fej nagyon tuti.

(#66412) Vasy09


Vasy09
őstag

Sziasztok!

Akkor ahogy ígértem, egy kis élmény beszámoló a Dyson V15-ről! :C
Ha röviden és tömören kellene leírnom, akkor csak annyit írnék, hogy wow....ez besz..ás! :Y
Sejtettem, hogy jó a masina, mivel nagyon jókat olvastam róla, illetve itt is, aki már megvette csak jókat írt, na de ez..nem gondoltam volna, hogy ennyire. Pénteken jött meg, este vettem át az euronicsban. Másnap jött a próba, de előtte még kiporszívóztam a régi madzagos karcherrel. A meglepetés csak ezután jött, mivel azt hittem, hogy sokminden már nem maradt, de nagyot tévedtem...
[kép] [kép]

És ez csak a szőnyeg fele volt! :Y :Y
Tegnap délután végignyaltam vele a lakást (összesen 150nm), és azt kell mondanom, hogy kétszer kellett ürítenem a tartályt, mivel fullra megtelt. :K Az akku bírta egyébként! :D
Úgy gondoltam, hogy ez a lézer valami parasztvakítás, de kellemesen csalódtam, mivel tényleg durván látszik, hogy a korábban felporszívózott padló is mennyire "szöszös" még! :K
A csomagban egyébként tényleg van minden, ami egy rendes nagytakarításhoz kell! A szőnyegtisztító fej (nagy kefés), megy egyenesen maga a mámor. Annyi csak, hogy a kislányom szobájában lévő rövid sörtés, sűrű szőnyeggel nem tud mit kezdeni, mert még a teljesen betolt talpakkal is beszívja az egészet és nem lehet tolni! :N

Nálunk egyébként egy Xiaomi állóporszívót váltott, amit szintén szerettünk, és a padlóra tökéletes volt, de ez tényleg teljesen más kategória... :K
Egyáltalán nem bántam meg, sőt olyannyira nem, hogy amíg az előzőt a feleségem nem szerette, addig ezt már az első porszívózás után imádta (most is tologatja :DDD )! A fiamról meg nem is beszélve! :D

Szóval csak azt tudom mondani, hogy aki vezeték-nélküli álló porszívót keres és a keretbe belefér, megteheti, az mindenképp számoljon vele, mert szerintem nagyon profi kis gép. Tudom, hogy nem olcsó, és lehet valakinek ez akár több mint egy havi fizetése, de tényleg megéri szerintem. Nálunk kiváltotta a madzagos porszívót! :K :K

És persze köszönöm mindenkinek az ajánlásokat és a leírásokat. :R :R

Még egy, ami eszembe jutott, nálunk teljesen jó az automata állás, mivel szépen állítgatja magának a szívóerőt, még a szőnyegen is! :C :C

Gamertag: Vasy09

(#66413) koxx válasza Vasy09 (#66412) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:C zsír
Bőven jó az auto üzemmód, boost az nagyon durva és úgy elég hamar le is merül. Annak max autó porszívózás esetén lehet értelme 1-2 helyen. Kisfiam a betolható kefés fejet szereti, azzal "porszívózik".

(#66414) katsi


katsi
tag

Sziasztok!

Ma fogok venni egy Miele C3 Powerline Cat & Dog porszívót.
Az első bevetése (a sima fejjel) két szoba felújítása során a falcsiszoláskor földre hullott finom glettpor felszippantása lenne.
A darabosabb részeket felsöpröm előtte.

Szerintetek..
Tönkreteheti-e ez a finom por a porszívót vagy túlparázom, kb erre való, essek neki nyugodtan?

(#66415) koxx válasza katsi (#66414) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

En nem tennem, nem erre valo. Ilyen miatt vettem egy karcher wd3-at 20ezeret, hogy ne a 70ezres C2-t tegyem tonkre. Lidliben szokott lenni “ipari” porszivo, en olyat neznek inkabb.

(#66416) Vasy09 válasza koxx (#66413) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, nagy az öröm most! Anya mindjárt kérdezte, hogy felmosó vagy feltörlő nincs hozzá? :DDD
Mondtam neki, de Kínából minden is van! :D

Gamertag: Vasy09

(#66417) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Sikeres kampány után sikerült megegyezni a párommal, hogy Dyson V10 es porszívót vegyünk. [link] Mielőtt megrendelném, kérlek erősítsétek meg, hogy ez a "non plus ultra" ilyen áron ennél jobb gépet nem fogok kapni.
Vagy ha tudtok olcsóbb jobb gépet kérlek szóljatok.

Dyson ról mint márkáról mik a vélemények? Tervezhetek ezzel a géppel 5+ évet probléma nélkül?

(#66418) katsi válasza koxx (#66415) üzenetére


katsi
tag

Köszi! Akkor ilyen célra én is veszek egy WD3-at.

A kolléga Dyson V15 élménybeszámolója most elbizonytalanított, főleg a régi porszívója utáni összeszedett porral kapcsolatban (az a kép durva..), hogy nem-e lenne jobb a Miele C3 helyett inkább egy V15. Keretbe, hosszútávra tervezve beleférne az is. 60 m^2 a lakás.

De mi van, ha a Miele is ugyanolyan hatékony szívásban, mint Dyson V15, "csak" annyi, hogy a Miele hagyományos kivitelű, nagyobb kasztnijú eszköz?

Erről van valakinek tapasztalata?

(#66419) TripleB válasza katsi (#66418) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

Én pont most a finom port szedem össze a WD3-al, nagyon jó erre a célra! Ajánlom a porzsák használatát, mert csak a patronszűrővel majdnem megöltem szegényt. Rendeltem is hozzá utángyártott porzsákokat és egy patronszűrőt. Most megmentettük a szűrőt kompresszor segítségével. Fck lakásfelújítás. :D

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#66420) koxx válasza katsi (#66418) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem muszáj wd3, lehet úgymond valami legalja porszívó is, a célnak megfelel. A lidlis tényleg jó csak nem mindig kapni.
Én ~havonta talán 1x veszem elő a C2-t a kávéőrlő porszívózásához, a V15 meg kb mindig kéznél van, bent pihen a falitartóban, ha kell odaugrok kiveszem, pár perc alatt körbemegyek ahol kell és visszarakom. Legnagyobb hátránya a klasszik vezetékessel szemben egyrészt az ára, másrészt, hogy töltögetni kell mint egy mobilt. De igazából ez már megszokott manapság. Én azt mondom ha belefér a keretbe akkor nyugodtan vedd meg a V15-öt, nem fogsz csalódni. A Miele iszonyat jó porszívókat gyárt, de pont a vezetékek miatt sokkal körülményesebb a használata. Szívóerő miatt nem kell aggódni, a dyson nagyon topon van ebben is.

(#66421) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, egyelőre holnap elmegyek veszek egy hőfokszabályzót bele és kicserélem, 2 éve is ez volt a gond. Ha nem működik, akkor veszek egy új hűtőt.

(#66422) Elemental válasza katsi (#66414) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem kinyírt egy porszívót a glett por. Porzsákos bosch volt.

[ Szerkesztve ]

(#66423) Nagya21 válasza Derron (#66417) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Nem nyúlsz mellé a dysonnal.....
Tudom, hogy drága, meg nem tisztem más zsebében nyulkálni, meg lehet ezt a V10 árát is nagynehezen nyögitek ki, de ha lehet javasolnom, akkor a V11-et vegyétek, erősebb, egy mozdulattal cserélhető akksi, és a multiciklonos porszívóknál a szívás sebessége dönti el a porleválasztás hatékonyságát.
Mindazonáltal, ha sok a keménypadló, akkor a V10-es is nagyon jó (túl jó) arra.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#66424) Derron


Derron
aktív tag

Köszönöm,

Sajnos a V11 nagyon kint van a keretből, sőt a V10 is már elég fog szívós.

Igazából a Philips porszívókat néztem, mert arra most van 30% kedvezményem, de a felmosó részre egyáltalán nincs szükségem így erre szűkítettük a keresést: [link] Ez most a 30% kedvezménnyel 97e Ft ban megállna.

Tud Dyson 60e Ft al többet ennél? Igazából örülnék ha megúsznánk 100e ft alatt. De rosszat sem szeretnék vásárolni.

50nm es lakásról van szó, 70% laminált 30% járólap.
Egy elég nagy szövet kanapé van, amit azért jó lenne időnként átporszívózni, és egy 1nm es kis szőnyeg.

[ Szerkesztve ]

(#66425) BigBear válasza katsi (#66418) üzenetére


BigBear
senior tag

Glettport nehogy Miele porszívóval. Én kinyírtam egyet ilyesmi finomporral. Ilyenre Karcher nagyon szuper. Sok éve használjuk a WD3-at mindenesnek, tökéletes.
A Dysonok nagyon nagyon jók. De az ár ... hátööö... Amennyibe a V15 kerül, abból egy évig kijár hozzám egy fiatal takarítónő és a lakás után engem is letisztogat. :DDD
Poént félre, ha van rá keret, nagyon jó. Minőségi probléma akad, de mással is.
Mondjuk nem a kép alapján dönts, a helyzet az, hogy bármelyik motoros kefés legolcsóbb szutyok is összeszed ennyit bármelyik hagyományos porszívó után.

[ Szerkesztve ]

(#66426) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok, forrólevegős sütőt akarok venni, alapvetően Tefal-t néztem ki, de most látom, hogy az Aldi-Lidlben pont lesz ilyen gép jó áron. Van valakinek ezekkel tapasztalata? A Tefal többet tud?

(#66427) BBéci válasza Vasy09 (#66412) üzenetére


BBéci
titán

"És ez csak a szőnyeg fele volt!"
Ha a megelőző porszívózás sima, normál fejjel történt és a második forgó kefével, akkor a tartályban lévő szemétnek látszó valaminek jelentős része a szőnyegből kitépett apró szálacska. Ezt egy erős nagyítóval, pláne mikroszkóppal egyértelműen látnád. Valamint a Kärcherek nem a tisztítási hatékonyságukról híresek. Ahogy előttem már írták, egy Miele után más lenne a helyzet, de az említett szálacskák akkor is ott lennének a tartályban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#66428) Nagya21 válasza Derron (#66424) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Mivel kemény padlót akarsz takarítani, akkor egy Dyson V8 is elég neked Fluffy fejjel(szivacsos fej, nem kefés), keress olyat, hátha találsz olcsóbban.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#66429) Hauptmann válasza ribarszki (#66025) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, leteszteltem tegnap a Cloer 1445-öt. Nagyon jó, mást nem tudok róla mondani. :DDD Nem kellett tisztítani, a legelső adag előtt bekentem kicsit vajjal, aztán utána már azt sem.

(#66430) tomy86 válasza tibbike01 (#66426) üzenetére


tomy86
addikt

Inkább az Air Fryer topikban kérdezz rá, nemrég volt szó ezekről is!

(#66431) BigBear válasza BBéci (#66427) üzenetére


BigBear
senior tag

Kärchernél azért ne általánosítsunk. A cég az itt legtöbbször emlegetett WD sorozaton (amik a maguk nemében kiváló eszközök, megjegyzem, mikroszűrős zsákkal lakásban is bőven használhatóak mert nagyságrenddel ugrik a szűrési hatékonyság velük, ha meg turbókefét is aggatunk rá, szőnyegre is jobbak lesznek, bár ettől még nagyok és esetlenek) kívül gyárt mindent ami csak elképzelhető. Vannak igazán jó lakásba való porszívói is.

[ Szerkesztve ]

(#66432) OPiiPO válasza tibbike01 (#66426) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nyugodtan ugorj nekik, 3 év gar, hosszú ideig visszaviheted ha mégsem jönne be - itt tudnak róluk többet.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#66433) katsi válasza OPiiPO (#66432) üzenetére


katsi
tag

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, tapasztalatokat a glettpor kérdésben, meg is vettem ma a Karcher WD3-at (26k volt a hárombetűs barkácsáruházban), fel is szedte amit tudott, nem nyekkent meg, a felújítás idejére jónak tűnik! :R Maradt még finom por a laminált padlón, de lehet, hogy csak én voltam kezdő - vagy egy felmosással kell majd végleg eltüntenti.

Ehhez is létezik turbókefe, amivel hatékonyabb tud lenni? Érdemes így "turbózni" egy ilyen gépet vagy miután vége a felújításnak, "lakossági" használatra inkább egy Miele/Dyson/bármilyen "házi" porszívó?

(#66434) ribarszki válasza BBéci (#66427) üzenetére


ribarszki
őstag

Az sima por, homok és kosz. Abban alig van szőnyegszál. Elég hamar elkopna a szönyeg...

(#66435) ribarszki válasza katsi (#66433) üzenetére


ribarszki
őstag

Ezt ne turbózd semmivel. Hagyd meg ilyem igénytelen porszívónak, arra tökéletes.

(#66436) pjen válasza ribarszki (#66434) üzenetére


pjen
félisten

Ez azért szőnyeg függő is, nálunk a futókat kibolyhozta az animal.Nem nagyon, de azért látszik.

(#66437) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Egy Dyson V15-tel szemezgetek pár napja és a jövő héten lesz rájuk 10%-os JOY kupon. Érdemes ezzel megvenni vagy szoktak lenni más forrásból, nagyobb kedvezmények is ezekre a gépekre? (Ugyebár, 5%-nyi különbség sem aprópénz már ebben az árkategóriában).

Köszönöm! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66438) ribarszki válasza axlfsi (#66437) üzenetére


ribarszki
őstag

Az újakra szinte semmi kedvezmény. Amúgy beszéltem a Dysonnal, a srác szerint lesz valami minimál kedvezmény a V15-re, hogy ne legyen értintett a Joy 10%-os kuponban. De ezt nem.tudta biztosra mondani. Lehet lesz rá 10%..
Ennél.többet nem fogsz találni.

(#66439) axlfsi válasza ribarszki (#66438) üzenetére


axlfsi
veterán

Hmm, nincs kiemelve egyáltalán, hogy csak bizonyos termékekre. Viszont az egységesen, 10% mindenre... Hát, kíváncsi leszek.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66440) ribarszki válasza axlfsi (#66439) üzenetére


ribarszki
őstag

Dehogynem. Ott van, hogy kivéve akciós termékek. Csinál valami akciót, és már nem.megy rá a kupon..

(#66441) axlfsi válasza ribarszki (#66440) üzenetére


axlfsi
veterán

Hol?

Hja, na igen, ha ezt valahova leírják és a legdrágábbakra tesznek 5%-ot, akkor valóban ÍJ

Black Friday során sem szoktak nagyobb kedvezmények lenni? (eddig sosem figyeltem ezt a márkát, ezért nincs fogalmam sem).

Az egész apropója egy nappali szőnyeg +bútor és két nagy macska 🤷‍♂️🤭😁

A Drevi fej - mint olyan - jól teszi a dolgát, de ha nem lenne óriási macera elővenni majd a takarítás végeztével elmosogatni a vízszűrős porszívónkat, talán még nem is "flancolnék" egy ilyen drága géppel,... De azt is tudom, hogy ha megvesszük, naponta elővenném arra a 10-15 percre és élvezném 😎
(A többit mindent megold csodásan a Roborock S5 Max, de a hosszabb szálú szőnyegre és a bútorra felmászni nem tud sajnos)

Ha mégsem Dyson, akkor (pl.) Xiaomitól vagy Philipstől melyik az az ajánlott modell, ami felhorpasztja a lamináltat is, úgy szív és könnyedén megbirkózik az állatszõrrel is?

(Valamelyik Philips modellről mintha már olvastam volna elégedett véleményeket macskatulajoktól, de sajnos konkrétabban nem tudom melyik volt az a rúdporszívó pontosan)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66442) ribarszki válasza axlfsi (#66441) üzenetére


ribarszki
őstag

(#66443) axlfsi válasza ribarszki (#66442) üzenetére


axlfsi
veterán

Oké, értem!
...hát nézd, most nem akciós (megnéztem). Ha előtte egy nappal, direkt leakciózzák 1-2%-kal, hogy nehogy érvényes legyen rá a JOY kupon,... Na,.. inkább nem írom le:U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66444) ribarszki válasza axlfsi (#66443) üzenetére


ribarszki
őstag

Remélem, hogy menni fog rá a kupon. Én is tervezem. De a srác azt mondta, hogy ne lepődjek meg ha mégis lesz valami akció a V15-re, mert a V11-et akarják kiszórni.

Viszont kalkuláld bele, hogy 250k alatt csak 2 év gari jár nem 3. Szóval nem biztos, hogy akkora deal ez a 10%..

[ Szerkesztve ]

(#66445) axlfsi válasza ribarszki (#66444) üzenetére


axlfsi
veterán

Na igen,.. miközben a Philips 5 évet ad a gépeire, ha online be is regelem. Ezért is kérdeztem, hogy - ugyan sejtem, a Dyson a porszívók istene - talán lenne alatta is egész használható, közel hasonló (?)

Neked már van ilyen géped, vagy rosszul emlékszem? :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66446) BigBear válasza katsi (#66433) üzenetére


BigBear
senior tag

Ezért engem megköveznek, de javíthatsz rajta. Megfelelő méretű mikroszűrős zsákkal nagy mértékben javul a szűrési hatékonyság, illetve van a Kärchernek turbókeféje is ha arra vágysz.
Ezekkel lesz egy nagy bumszli, de igénytelen és kompromisszumokkal lakásban is használható porszívód.
Amúgy lakásba nem ez az igazi, de így el lehet vele lenni.
A Miele porszívók szűrési hatékonyságának nagy részét is a zsák adja.

(#66447) Vasy09 válasza BBéci (#66427) üzenetére


Vasy09
őstag

Az lehet, de nekem csak egy WD3 van mellette! :DD
Szóval nekem mindenképp minőségi ugrás! Arról meg nem is beszélve, hogy a madzagozásból elég volt! Állandóan átdugdosni egyik konnektorból a másikba... :N :N
Egy szó mint száz, én nem csalódtam, sőt. És egyáltalán nem bántam meg! Ami meg az ajánlást illeti, aki teheti, nyugodtan vegye meg!
És egy percig sem állítottam, hogy nincs ennél jobb porszívó, akár vezetékes, akár nem! Én csak azt mondtam, hogy engem meggyőzött! :R :R

Gamertag: Vasy09

(#66448) salapp válasza tibbike01 (#66426) üzenetére


salapp
addikt

Nekünk két éve van, annyira megtetszett, hogy rögtön vettünk egy másodikat is. Sokkal halkabb és még jobban el is fér, mint a legelőször vett Philips, ami a vendégházba került. Persze kinézetre kicsit más, mint a mostaniak. Fogalmam sincs, miért kell állandóan új dizájnosat árulniuk. Biztos van valami oka.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#66449) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Használ valaki LIDL-ös kukorica pattogtatót? Ha igen milyen kukoricával? Én úgy olvastam valahol, hogy ezek az előre ízesített cuccok nem használhatók benne, csak natúr kukorica, viszont felénk azt nem nagyon kapni. Jó lenne már kipróbálni a gépet, de eddig még nem sikerült, ezért kérdezem.
Köszi előre is!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#66450) koxx válasza axlfsi (#66445) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Philipset cseréltem le 2 év után, nem rossz, de közel sem dyson szint. Ár/értékben még mindig talán a xiaomi a legjobb.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.