Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Zefír válasza dzso22 (#11295) üzenetére


Zefír
őstag

Jeee :DD
Már várom h megérkezzen:D

(#11302) geprombolo válasza Barthezz2 (#11300) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó elképzelés, de sztem nem a legkönnyebb megvalósítani, mert vagy irányított fény kell neked, vagy függőleges fény, ami ferdén essen a kúlerre. Utóbbi esetben meg kell döntsd a ventit valamelyest, hogy ferdén álljon azért, hogy a fény egyenletesen oszlodjon el a felületén. Ha sikerül eltaláld a jó szöget, este olyan lesz, mintha az egész felület fénylene.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11303) Barthezz2 válasza geprombolo (#11302) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én arra gondoltam amúgy, hogy fogok pár ledet, elhelyezem egyenletesen, aztán egy tükörfóliát úgy állítok be, hogy pont lefele küldje a fényt.
Végül is igaz amit mondasz, de szerintem már akkor is jól nézne ki, ha nem is egészen egyenletesen világítaná meg, hanem valahogy úgy mondjuk, mint egy óriásplakát, ahol látszik hogy fentről kapja a fényt.
Na majd délután körülnézek mi van itthon, aztán próbálgatok valamit.

A venti megdöntése nem megvalósítható, mert éppen elfér az előlap és a gép eleje között, most sincs sehogy másképp rögzítve, csak az előlap fogja oda..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11304) geprombolo válasza Barthezz2 (#11303) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez esetben emeld ki a led-sort az előlap szintjéből, így ugyanazt az eredményt éred el, mint a venti megdöntésével, nevezetesen, hogy ferde szögben fog a fény ráesni. Így tényleg olyan lesz, mint egy óriásplakát kicsiben :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11305) madstunt válasza geprombolo (#11287) üzenetére


madstunt
addikt

Hirtelen az egyik kép láttán azthittem sikerült vhogy megpörkölnöd egy AWE64-et:D

(#11306) geprombolo válasza madstunt (#11305) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vízzel pörkölni? Érdekes volna. Amit te pörkölésnyomnak láttál, az a retek, ami rajta volt. De eltűntette a víz, meg a körömkefe :DD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11307) madstunt válasza geprombolo (#11306) üzenetére


madstunt
addikt

Utánna láttam a tisztítós képeket nah:D

(#11308) geprombolo válasza madstunt (#11307) üzenetére


geprombolo
senior tag

CSak azért írtam, hogy vicces legyek. Meg azért, hogy mások is tudják, hogy éppen mire gondolsz, mert nem látják a képeket.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11309) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Pillanatragasztó vezeti a villanyt? :U

Everybody lies.

(#11310) urbanjozsi válasza Barthezz2 (#11309) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

A tubusa igen :DD

(#11311) geprombolo válasza Barthezz2 (#11309) üzenetére


geprombolo
senior tag

Amíg híg, addig valószínű. Mellékesen a gép közelében nem ajánlom a kipárolgásai miatt. Tönkretehet valami érzékeny vackot úgy, hogy meg sem tudod, hogy mi okozta a hibát. Ha azzal akarod az előlapot ragasztgatni-moddolni, akkot várd meg ragasztás után a másnapot és csak akkor rakd vissza a helyére az előlapot, mert akkor is párolog az a mocsok, amikor már nem érzed a szagát.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11312) Barthezz2 válasza geprombolo (#11311) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nemnem, az előlapot nem ezzel akarom.
Csak a világítást amit írtam ma, annak a ledjeit az előlapi panel alá, mert ott pont jó helyen vannak. minimális mennyiség.
Amugy így elsőre asszem jó lesz :DD Majd dobok képet ha kész. Igaz kék ledek, és a ház meg fekete-piros lesz, de ha másnem majd lecserélem.

Everybody lies.

(#11313) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#11312) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát mégsem.. fejben jobban nézett ki :U tévedni emberi dolog na :D

Igy asszem marad, hogy megy fentre is egy ferde cucc, aztán másnem akkor egy venti lesz bele világítós.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11314) geprombolo válasza Barthezz2 (#11313) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az eredeti tervek mindig alakulgatnak kicsit, de attól szép a gányolászat, nem?
Tegnap kaptam egy eredeti Intel P2-es alaplapot, Slot1-es procival. Van 3 ilyen procim, úgyhogy most jön a teszt. Csodálkoztam, hogy nem indul a gép két 66MHz-es 32MB-os rammal. :DDD Kicseréltem egy 100-as 64 megásra, és lőn csoda, szépen elindult. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11315) Barthezz2 válasza geprombolo (#11314) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vista fut rajt? :DD

Everybody lies.

(#11316) geprombolo válasza Barthezz2 (#11315) üzenetére


geprombolo
senior tag

win7 lesz, mert az megy 166-on is bacsis kolléga tesztjei alapján. A 400-assal egyenesen repülni fog! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11317) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Én a mai napig nem haladtam igazából semmit. :(
Most egy egyedi nulláról épített fa házikóban gondolkodom.
Mire kell nagyon figyelni (a pontos illeszkedésen kívül :D )?
Előre is köszi! :R
Majd ha odajutok a scanner-hez akkor beteszek ide pár tervet.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11318) rii


rii
nagyúr

és azt meg tudom kérdezni, hogy olyat lehet valahol rendeni, hogy egy 10-20-as szálcsiszolt fémlemez, benne 3 négyzet alakú kivágás?

(#11299) nemethati: áááááá nem ... az tényleg gányolás lenne ... ráadsául vennem kellene pontozót, satut, munkaasztalt ... meg idő sok-sok idő .. szóval nem költséghatékony.


(#11317) Klemens:
ha én házat terveznék, úgy csinálnám meg, mint a MAC G5 - MAC Pro széria ... az egész előlapon be tud áramolni a levegő, és az eész hatlapon meg ki ... ezzel a módszerrel képesek passzívan hűteni a 2 XEON CPU-t, a VGA-t, és a HDD-ket, meg a hidak chip-jeit, pusztán két házhűtő-ventillátorral.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11319) Klemens válasza rii (#11318) üzenetére


Klemens
őstag

Nekem valahogy ezek a házak nem jönnek be.
Én úgy képzeltem el, hogy az elején lesz egy kiemelkedés egy 120mm-es ventivel vagy 2x80mm-es ventivel. Plexi oldallap, alsó tápos, hátul vagy 80mm-es vagy 120mm-es venti.
A lényeg az, hogy minnél kissebb összegből jöjjön ki, mert sastojásból van a legkevesebb.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11320) geprombolo válasza rii (#11318) üzenetére


geprombolo
senior tag

Erre a szépségre gondolsz?

Elfogadnám, mind őt, mind az árát. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11321) rii válasza geprombolo (#11320) üzenetére


rii
nagyúr

ja ... ő az ...

azóta a mániám ez a levegő "elől-be, hátul-ki", mióta melóhelyen ilyet kaptunk, 6 db-ot, és ez a 6 db MAC Pro dual-CPU-val halkabb, mint egyeten egy G4-es, aminek átlag gépzaja van csak.

És szintén ekkortájt kezdődött bennem az értetlenség, hogy miért csinálnak a PC-s házak elejére,oldalára, hátuljára, aljára és tetejére szellőző rácsokat, mikor csak meg kellene állapodni egy szabványban, és kész. ... miért az alaplap felől szvja a levegőt a legtöbb cooler, meg a tápegység, ..... persze így nem lenne ilyen szép kifejlett PC cooling piac :U asse'tudják már, hogy hogy csavarják a dolgokat.

például a BTX szabvány is azért jött létre, mert az ATX-ben, a házon átáramló levegőnek pont keresztbe állnak a MEM-blokkok.


(#11319) Klemens:

én csak az elvet "lopnám" el :)
mert a fa jól tárolja a hőt, vagymi ... és ezért kell bele nagyon jó szellőzés, de a lehető legkevesebb ventivel.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11322) geprombolo válasza rii (#11321) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is fogok csinálni egy ilyet. A fiaim P2-es Compaq házát fogom erre a célra felhasználni. Szeretem, mert erős, nem mint a mostani olcsó házak, amikben csak anyag nincs. A memók tényleg keresztben állnak egy elölről hátra irányuló levegőnek, ami gondolom valamilyen csekély mértékű szélzajt is generálhat egy jó szűkre megtervezett ház belsejében.
Van valakinek 5lete, hogy honnan lehet a fentebbi képen látható elülső rácshoz hasonló valamit beszerezni? Persze óccsóétt. :DDD
Apropo fa-ház: sokan hiszik azt, hogy a fa kasztni sokat emel a gép belső hőmérsékletén, mert jó hőszigetelő. Az albumomban vannak képek, amiken a házam (az is compaq :DD ) belső felületeit parafával borítom be, gondolom az is jó hőszigetelő. Kétlem, hogy a gép belül 1 foknál többet "nyert" volna így, nem tapasztaltam, hogy megemelkedett a proci, az alaplap, vagy akár a VGA hőmérséklete. Persze más a helyzet valamelyest, ha megreked a levegő, de ez nem szokott előfordulni, mert akkor amúgy is gáz van, nem?

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11323) Klemens válasza rii (#11321) üzenetére


Klemens
őstag

Ha úgy veszem, az alap elv ugyan az lenne, ventik elöl beszívják a friss levegőt, hátul pedig kifújnák a meleget. Nem lenne oldalt, alul, felöl venti.
Engem igazán Medve Gábor gépe indított be amit a tevalyi MTH-ra készített. Színben hasonlót képzeltem el, csak nekem kék neonom van, ami ahhoz a pirosas-bordósos színhez és a full fekete belsőhöz sztem nem passzolna. Gondolkodtam azon is, hogy belül full fekete és kék neon, kívül pedig fekete-fehér kombináció lenne, de a fehér az nekem annyira nem bejövős.
Sokminden van a fejemben, lehet, hogy a végén még ebből sem lesz semmi. :(

geprombolo: Ehhez mit szólsz?

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11324) rii válasza geprombolo (#11322) üzenetére


rii
nagyúr

Wasquez vág méretre perforált lemezt, meg méhselyperforáltat ... naez nem volt magyar mondat, elnézést (-:

nahm, én is csak ugyanazt tudom linkelni ... :)

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11325) geprombolo válasza Klemens (#11323) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gyorsan toltam a srácnak egy privit. Köszi a linket. :R
Ha valakinek még van hasonló, szóljon, mert félek, hogy ez kicsit túl ritkás a gép elejéhez.
Ami a gépedet illeti, a kék, meg a fekete jól elvan egymással, főleg a sötétkék (esetleg UV). Kívülre meg nyomhatnál egy fekete-kék mintát, akármilyet, ami neked bejön.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11326) Klemens válasza geprombolo (#11325) üzenetére


Klemens
őstag

A kék-fekete kombináció tény, jól elvan egymással, ezzel nincs is bajom. A belseje fekete kék neonos világítással, ez oké, csak kívülről...ha olyan pirosas-bordós színt adok neki, az már nem jó, ha kék-fekete lenne kívülről...a kék annyira nem bejövős. Ha kívülről is fekete lenne, akkor az olyan snassz lenne, kívül-belül fekete. Mintákkal nem szeretnék bajlódni, maximum valami szögletes csíkok mennének végig a házon hosszában. Kackiás részlájn. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11327) rii válasza geprombolo (#11325) üzenetére


rii
nagyúr

én is pont most kérdeztem rá kisebb átmérőjű lyukkal ellátott lemezre, .. és nem méhselyperforált, de perforált, és utánanééz ... 1 próbát megér, krdezz rá szerintem.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11328) Tyberius


Tyberius
aktív tag

Házi barkács, gányolás... na, ebben a témában otthon vagyok :)

Van sok jó (és rossz) emlékem ezen a téren... ilyen-olyan fotódokumentációim is vannak, bár a legmegdöbbentőbb dolgokat sajnos még a fényképezőgép-mentes korszakomban éltem meg. A képek minőségéért is elnézést kérek, mindent azzal rögzítettem, ami épp volt (Sony Ericsson K300i pl.)

Kezdjük először is az obligát papírdoboz-konfiggal... ennek érdekessége, hogy egy FuSi asztali minipécé papírdobozába került, amely maga is kb. AT-ház méretű és formájú volt, és amelyre a gyártó volt kedves hordfület is applikálni... úgy alakítottam át, hogy gépházként is hordozható maradjon :) csak vissza kellett hajtani és leragasztani az "ablakokat", amelyeket a vonatkozó alkatrészeknek vágtam, és máris mehetett kézipoggyászként fel a vonatra :)
Sajnos ezen állapotában nem maradt fenn róla fénykép, csak a beszerelés előtti konfigról:

...illetve később, a stacionárius házzá való átalakítás utánról.

Találós kérdés: melyik pizzériából származó dobozt használtam fel a megerősítéshez? :) (telefonszámot felhívni nem ér)

Ugyanez az alaplap+proci, eladás előtt:

A csodálatos Primecooler hűtőt kicsit át kellett alakítanom, mert lelógott az alaplapról, és így nem fért be a házamba :) A lamellákat egyenként tördeltem le, nem volt egyszerű munka. A 12 centis ventit is le kellett váltani egy 8 centissel (ez legalább origi Zalman), a vicc az, hogy ettől halkabb és hűvösebb lett a cucc. A venti felfüggesztése is egyedi, egy régi egérpadból kivágott gumiszivacs-darabkákat szorítottam be a venti háza és a lamellák közé. Eléggé instabil volt, de legalább elnyelte a vibrációt.

Van egy kép, amelyre nagyon nem vagyok büszke... egy 6600GT GPU-t ábrázol, erősen lesarkazott állapotban :(

Hát, azt hiszem, ez volt számomra a tanulópénz. Azóta nem nagyon állatkodok videokártyákal... A vicc az, hogy ez egy teljesen szabványos Zalmi VF700 Cu (ha jól emlékszem) felszerelése közben történt. Pedig előtte voltak érdekes videokártya-hűtőim...

Ez itt egy régi ATX-ház, amelyben még valami idealista, passzívan hűthető procikat vizionáló elgondolás alapján közvetlenül a prochűtő felett helyezkedik el a tápegység... hát nálam ez már nem volt opció, kénytelen voltam a tápot a gép tetején tárolni :)

Az ördög persze a részletekben rejtőzik:

Az ott egy P1-es procihűtő, ráapplikálva a fentebb említett 6600GT-re, és rögzítve egy darab dróttal :)
Sajnos ez nem mutatkozott tartós megoldásnak, a drót idővel engedett, a hűtő hatásfoka romlott. Sehogy se tudtam megoldani a cucc felfogatását. Akkor találtam ki, hogy ha már megvan a gyári Inno3d hűtő (híresen rossz hatásfokú és hangos volt, ezért akartam lecserélni), akkor azt összegyógyíthatnám a saját megoldásommal, és így lenne stabil felfogatás :) Az eredmény:

Az összegyógyításra asszem pillanatragacsot használtam.
Ez már hűvösebb és halkabb is volt, mint a gyári lapátkerekes vacak, így a projektet sikerként zárhattam :)

Egy még régebbi kép arról, amit ma már csak "csodagép" néven tisztelek: ASUS P5A-B alaplap, a többi mindig változott...
Memória: 32M-512M,
Processzor: Cyrix PR166 - Intel 200MMX - AMD K6-2 350,
Videokártya: Riva TNT2 Ultra - Geforce 4 MX - Geforce 3 Ti,
Vinyó: fullmagas Quantum 170M (képünkön)-WD 160G (az alaplap BIOS frissítéssel felismerte!),
Oprendszer: Win98 - WinXP SP2

Azóta se volt alaplapom, ami ennyi mindent kiszolgált volna (bár a mostani Asrock 4Core-Dual-VSTA jó úton halad :) )

Szemfülesek észrevehetik a rendkívül szabványos hűtőventi-csatlakozókat :)

Sikeresebb projektjeim közül egy másik:

Ez a cucc 2 (illetve később 3), melegedésre és összerezonálásra (zzzzmmmm... zzzzmmmm... zzzzmmmm... kínozni lehetett vele) erősen hajlamos vinyót tartott csendben, hűvösen, rezgésmentesen.

Végül pedig (mintegy levezetésképp) két kép:


Vérpistike csendélet


Egy letűnt világ díszletei: CD-k és meghajtóik, IDE vinyó és Abit alaplap-doboz, 8 colos floppy :)

Na, ennyi... a legdurvább dolgokról sajna nincs kép. Pl. egyszer egy P3-as proci foglalatáról letört a pöcök (ezeréves lap volt, gondolom, már elöregedett a műanyag), és leugrott a hűtő... a gép persze egy pillanat alatt lefagyott, szerencsére nem égett el a proci... a hűtőt viszont nem volt már mivel felfogatni. Én nem hagytam magam: egy széthajtogatott gemkapocs végét beszúrtam a foglalat és az alaplap közé (azaz bevezettem egy darab fémet oda, ahol a foglalat lábai vannak igen sűrűn... szerencsére nem okoztam zárlatot, igazán nem rajtam múlt :D ), a kilógó részt meg úgy hajtogattam meg, hogy beleakadjon a prochűtő füle. Na ez volt a leggányabb meló, amit valaha végeztem...csak a jóisten mentett meg attól, hogy zárlatot kapjon a proci.

Ma már benőtt a fejem lágya, nem állatkodom ilyesmikkel... megvan a magam kis gépe, 100k-ba került, de elviszi a Crysist 1600x1200 high-on, munkámat is el tudom rajta végezni, mi kell még? :)

...azért időnként tervezgetem, hogyan meríthetném az egészet olajba...

[ Szerkesztve ]

(#11329) Klemens válasza Tyberius (#11328) üzenetére


Klemens
őstag

Gányolás a köbön! :D :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11330) geprombolo válasza Tyberius (#11328) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne csak gondolkodj, csinálj is még valamit, mert nagyon jó, sőt remek gányaid vannak. :C Szerezz be a kedvünkért valami p3-p4-es alaplapot és tuningoljad a már dokumentált magas szinten. Nagyon jól szórakoztam, minden elismerésem. Ide tartozol, az már biztos. Ha netán a mások remekműveit is szeretnéd megcsodálni (természetesen a topiclakókra gondolok), akkor kukkants be az albumba, meg a köré írt cikkbe.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11331) Klemens


Klemens
őstag

Most jut eszembe...
Nekem ezt sikerült alkotnom pár hónappal ezelőtt. Kezdett nagyon meleg lenni a szobában és gondoltam a vinyóknak nem árt egy kis plusz hűtés, így még teljesen hangtalanok is lettek.
HDD Cooling mod 1
HDD Cooling mod 2

Ez meg egy kis ráadás, így néz ki az ember alkarja miután elnyomott rajta 9 szál cigit, ami később összesen 13-ra bővült.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11332) zodo válasza geprombolo (#11330) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem is gondoltam, hogy felkerültem a listára, kicsiny munkámmal.
Persze, örülők neki. :)

(#11333) geprombolo válasza zodo (#11332) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mindig rájövök, hogy van még, aki nem látta a saját képeit az albumban. Örülök, hogy örülsz. :R

Klemens: jooo a winyókúling, cipősdoboz megvilágítva, nagyon odab@sz.
Az a te alkarod? Mert akkor hülye vagy! Ennyi erővel le is vághatnád. De tényleg, mi értelme volt? Virtuskodás négy feles után, vagy szerelmes vagy és visszautasítottak? Egyik sem éri meg. :(

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11334) Tyberius válasza geprombolo (#11330) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Köszönöm szépen az elismerést és a kedves fogadtatást :B
Sajnos most nem nagyon van pénzem hobbigépet venni, meg nem is tudnám mire használni... ellenben van itt egy gép, amelyet munkára használok, és amelyre ráférne már egy kis átalakítás. Azt hiszem, nemsokára neki is látok, a topic szelleméhez illő módon ;]

Ja, és megnézegettem az albumot, meg a cikket is: minden elismerésem :R :C :R
Nem is gondoltam, hogy ilyen kiterjedt buherátor közösség él a PH!-n. Azt hiszem, tényleg ide tartozom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11335) Klemens válasza geprombolo (#11333) üzenetére


Klemens
őstag

Igen, saját alkar. Az első kivételével szín józan voltam. Értelme nem volt, de megcsináltam. Hasonló dolog miatt januárban a másik kezemet eltörtem...
Ez van, depresszióhajlamos vagyok.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11336) Dimitryj válasza Zefír (#11105) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

ejj de elszaladt a totyik 1 hét alatt :D

Ugyan kérlek...
Haver notijában volt 1000 hibás szektor :D

(#11337) Barthezz2 válasza geprombolo (#11333) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na én meg most jutottam el oda, hogy miről beszél itt mindenki, hogy rákerült a listára :C :B

Everybody lies.

(#11338) Dimitryj válasza Klemens (#11331) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Nooooormális?

Hát nem :DDD

Grat! Garantáltan itt a helyed :DD

(#11339) bandiras2 válasza bandiras2 (#11190) üzenetére


bandiras2
senior tag

Akkor most következzék a Zikszbox projekt következő felvonása:

[478 borda felfogatva]
[hűtőblokkok]
[szemszög]
[leszerepeltek]
[víztartály] (éljen a gumiám paszta)

Már csak egy apró toronyházra lenne szükségem, amibe a korábbi hozzászólásban belinkelt cuccokat beledobálhatom. Nincs valakinek fehérvár környékén fölösleges 2helyes kistornya? Állapot nagyjából mindegy, flexel fogok rámenni az eltérő csatlakozások és a légáramlat miatt.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#11340) geprombolo válasza Barthezz2 (#11337) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jobb később, mint soha. Ajánlom neked is elolvasásra a cikket, meg megnézésre az albumot, ha még nem tetted volna meg. :R

11339 bandiras2 Nem semmi, jó lesz az! Szép csendes xdoboz. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11341) Barthezz2 válasza geprombolo (#11340) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

megtettem ;)

Everybody lies.

(#11342) nemethati


nemethati
senior tag

Készül a tartály, jelenleg itt tart :)

lesz időm visszaolvaslak Titeket

(#11343) geprombolo válasza nemethati (#11342) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hajrá, messze még az este!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11344) bandiras2 válasza bandiras2 (#11339) üzenetére


bandiras2
senior tag

[X360 eladó ALKATRÉSZNEK darabokban!!!]

Kijött belőle a füst. :O
Fogalmam sincs hogy történt, mindent a helyére dugtam, nem volt gubanc. Hacsak alul nem záródott rövidre:(
Mindegy. Majd jó lesz a PCre, mert az amúgy is hangos.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#11345) Wannacoke válasza bandiras2 (#11344) üzenetére


Wannacoke
tag

R.I.P :O

(#11346) geprombolo válasza bandiras2 (#11344) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kár érte, szép lett volna. :O DE! Meghalt a király, éljen a király, hajrá, moddold a PC-t. Mi veled tartunk, drukkolunk.
Szerk: írtam a hirdetésbe.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11347) nemethati


nemethati
senior tag

"kijött belőle a füst"
Azt hiszem, ez mindenki rémálma :))

Na tartályom este elnyeri a végleges formáját, jelen állapotában nem merek képeket mutatni....még le kell kapargatni a fölösleges aquablock-ot :D

(#11348) nemethati


nemethati
senior tag

Ezt most találtam, ha valaki szeretne festegetni, korrekt leírás!

(#11349) Simon István válasza nemethati (#11347) üzenetére


Simon István
csendes tag

Füsttel működött... :D

(#11350) adamka16 válasza nemethati (#11342) üzenetére


adamka16
őstag

de jól lecsonkoltad szegény hydort :( :C

a srác aki írta, nem tudtam honnan ismerős aztán végülis kiderült... Ford Focus klub-ról :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.