Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Pttypang válasza bartucc (#10050) üzenetére


Pttypang
veterán

szőőőröskockqa..ez az egyetlen ami tetszik az atiban..egyébként nemnagyon jön bwe:d..de a szőröskocka poWa:D áhh há az űűberelhetetlen...

Everybody lies.

(#10052) Badman 4ever válasza Pttypang (#10051) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De van univerzális szőrös fánk is, ami nV-hez is jó. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10053) Solfrutta válasza Badman 4ever (#10052) üzenetére


Solfrutta
tag

Az Atitool is jó nvhez, legalábbis a szőrös kocka biztosan, a progi többi része meg csak az újabb nv kártyákkal megy ha minden igaz.

(#10054) Pttypang válasza Badman 4ever (#10052) üzenetére


Pttypang
veterán

tudom hogy lehet nv karikon is megy..csak nem szeretek ati val kapcsolatos ikont látni az asztalon :)) ...(húú..épp most darált be egy szúnyogot a plexi oldallapon levő venti..húú hát érdekes hangja volt;))..minekideszúnyogháló..van itt ventillátor! :C

Everybody lies.

(#10055) bartucc válasza Pttypang (#10054) üzenetére


bartucc
addikt

:D:D
Ja csak kellett vmi ami leterheli, ez volt kéznél. A 8600GT-met lekezelte még simán. Nem tetszik? Jövő héten akkor jön az AMD hűtés eszkábálás:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10056) Pttypang válasza bartucc (#10055) üzenetére


Pttypang
veterán

cöh..inkább tüzelnék vele..mondjuk lehet arra se joo?..júútúúbon volt egy videó amint nvidia meg ati kártyának nekiszaladtak lángvágóval..háát..csak sajna tán már leszedték vagy nemtudom de nem elérhető:S

Everybody lies.

(#10057) Dany007


Dany007
veterán

Újabb übergányolásomat szeretném bemutatni :)

Az ok egyszerű, az eredmény a lényeg, és nem a minőség :D

Szal az ok most az volt, hogy a vinyóim nagyon melegedtek.
A régebbi 250Gb-os 43-48 fok között mozgott! De olyan 39-41fok volt az indulója is.
Az új vinyó, egy 1Tb-os 34-37 fok között mozgott.

Aztán beszélgettem innen pár kolegával, és kiderült valamit kéne csinálnom a hűtéssel, mert pont fordítva csináltam meg, mint kellett volna.
A nagy rendszerhűtő, és szinte minden más hűtő is befelé fújta a levegőt. Egyedül a tápventi tolta kifele.
Így voltaképp fűtöttem a vinyókat.

Aztán ma fogtam magam, megoldottam a problémát. Tettem két 8cm-ventit előre, befelé fújva, és a nagy 12cm-eset megfordítottam, hogy az meg kifelé fújjon.
Na de ez nem volt ilyen egyszerű.

A probléma ott kezdődött, hogy a ventiket még nem használtam belefújásra, így nem volt kivágva a menet. Ráadásul a ház balfasz kialakítása miatt, éppenhogy hozzáfértem a belső csavarozási ponthoz.
Ezért amennyire tudtam belehajtottam a csavart, majd adtam neki egy kicsit az öngyújtómmal. :)
Miután kellőképpen 'elszenesedett', már simán betudtam hajtani a forró csavart, ezzel kialakítva egy új menetet.
Miután egy fogó és csavarhúzó segítségével be tudtam szerencsétlenkedni a ventiket a helyére jött a próba.
Hogy fog elférni a vezetékektől a venti.
1-2 perc és kiderült, hogy a vezeték a legkisebb probléma.
Ugyanis a ventik az előlapi panel design-os kialakítása miatt nem férnek el.
Ventim nem volt más, így muszáj volt 'faragnom' a panelből.

[link]

Íme a probléma maga

Hirtelen nem tudtam mivel tudnám én azt a kis részt leválasztani a panelről. Fűrészelgetni nem volt kedvem, meg az szerintem sokkal tovább tartott volna, és félő, hogy megsértek valami vezetéket.

[link]

A megoldás körvonalazódik :D

[link]

[link]

Már majdnem kész!

A végén persze kiderült, hogy nem csak a panel műanyag része volt útban, hanem az oldallapi usb - firewire - audió kivezetések lapkája is.
Na gondoltam, ha már szétbarmoltam a házat, akkor nehogy már egy áramköri lapka miatt adjam fel.
Így végül a végkifejlet:

[link]

[link]

Hát ez van, tudom, hogy nagyon gány lett. Elvégre azért is írtam ide.
De a lényeg, mint az elején is mondtam az eredmény.

Az eredmény pedig itt látszik!
A 43-48fokos vinyó, most kerek 30fokon áll. Átlagos / közepes terhelés alatt.
Az új vinyó 34-37foka most már csak 27fok!
Szóval durván 10-15 fokot nyertem ezzel a megoldással! És a GPU CPU hőmérséklet is normálisnak mondható, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#10058) Dimitryj válasza Dany007 (#10057) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Gratula a bélázáshoz a csavarral. az meg sem fordult a fejedben hogy behajtod a csavart úgy hogy nincs a gépben a venti és akkor márt könnyebb lesz behajtani?
Most azért nem teszem fel a költői kérdést hogy mér pont kívülre raktad a ventiket, de mi a bánatnak 2? 1 is bőven kavar annyi levegőt ami elég a vinyóak. Nálam is 28-30 fokosak a vinyók pedig az elejében csak 1 12es van leszabályozva 700as fordulatra. :DDD

(#10059) Dany007 válasza Dimitryj (#10058) üzenetére


Dany007
veterán

Muhahaha : ) Ennyire nem vagyok kezdő!
Naná, hogy úgy akartam behajtani a csavart, hogy még nincs a házra szerelve.
De épp az a lényeg, hogy úgy sem tudtam! Bele pusztultam teljes erőből csavartam, és semmi. 1-2mm-t ment aztán pont. Ezért jött az öngyuszi. Felforrósítottam a csavarfejeket, aztán még kívül betekertem a ventibe. Miután kialakult a menet, utánna tettem csak fel a helyére.

Belülre nem lehetett felrakni, mert a vinyótól szintén nem fért el. Ugyanis közvetlenül a vetik mögött van az 1TB-os vinyó.
Igen, a vinyót se lehetett odébtenni, mert akkor meg a 8800GTS tápkábele ütközött volna bele... : )
Na, muszáj hülyének nézni azt az ember aki gányol ? : D

(#10060) Dany007 válasza Dimitryj (#10058) üzenetére


Dany007
veterán

Hja és azért kell bele kettő mert mért ne... : ) Több levegő jobb hűtés.
Engem a hang sohase zavart.
Napközben úgyis vagy a TV-megy, vagy játék, vagy zene, szal valami mindig szól, ami simán elnyomja a ventik zaját. Este pedig amikor már mindenki alszik fülessel nyomom, amiben szintén mindig szól valami : )
Szal magát a zajt "szinte sose" hallom.

Amúgy meg így messze jobb lett a hűtésem hatásfoka.
A proci idle-ban 31 fokos. A vinyók ugye 27 és 29 fokosak.
A GPU pedig 42 fok. Ahhoz képest, hogy az átrendezés megelőzően 55-57 fokról indult sz.tem nem rossz eredmény.
És valójában az egész gratis volt. Mivel egy céges gépből szereltem ki a tápegységventit, a másik meg volt otthon, igaz az is egy régebbi tápból való volt.

(#10061) Dimitryj válasza Dany007 (#10060) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

:D :D :D Vazs vendillátor. :D :D :D
Szerezz egy tágasabb házikót és nem lesz ilyen gond :D
Nálam 24órás üzemben meg koliban és azért aludni is kell melette. (múltkor tönn mint 10 napig ment, amikoris áramszünet volt a vihar miatt :(((, de leállítva rendesen soha sem volt csak újraindítva kb 2-3 hónapja :D )

(#10062) Dany007 válasza Dimitryj (#10061) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, vannak ilyen fanatikusok. : P Bár személy szerint én soha se tudtam megérteni miért kell mennie a gépnek 0-24-ig. Nem vágom. Ha le akarok szedni valamit, akár egy filmet, vagy játékot, az megvan 1-max 2 óra alatt. És ennyi.
Amikor a jóbarátok mind a 10 évadját leszedtem, az kb. 3 napomba telt. De úgy 3 nap, hogy csak akkor ment a letöltés, amikor otthon voltam. Du. 4-től 02-ig mondjuk. Bár asszem az utsó nap reggel is bekapcsoltam.
Most 7végén pl 35Gb-nyi HD-t szedtem le. Bőven volt rá idő.
Szal egyáltalán nem értem h az átlag usernek a mai netsebesség mellett miért van szüksége 0-24ig működtetni a gépet.
Vagy lehet hogy egy szervert futtatsz azon a gépen? : o Mást nem nagyon tudok elképzelni...
Én anno legutóbb akkor hagytam fenn a gépet 0-24ig, amikor Q3 server futott róla ; )

(#10063) Dimitryj válasza Dany007 (#10062) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

:D
Ja valami olyan, letöltés hébe-hóba 1-2 DVD (100Más net :DDD) de belső DCn a forgalmam szeptember óta kb 6 TB :DDD A külső forgalmam nem vágom mert W7 alatt nem megy a netlimiter, de az is megteszi havonta a 40-100Gt (inkább a 40hez közeli)
Amúgy meg itthon biztos nem fog ennyit menni mert drága a záram. De attól függetlenül filmezés közben eléggé zavaró ha zörög a gép.

[ Szerkesztve ]

(#10064) Dany007 válasza Dimitryj (#10063) üzenetére


Dany007
veterán

LoL. Akkor lehet h te egy fileszerver vagy :D
Elhiheted, ha nálam filmezel egyszer, akkor a gépből semmit nem fogsz hallani... : ) De lehet a melledet ülőtől se : )

(#10065) geprombolo


geprombolo
senior tag

Srácok, a legújabb tesztgépemhez sürgősen kellene egy működő Matrox G550 win98-as driver. Hiába próbálom, a Matrox oldalán és minden egyéb helyen, a letöltés megszakad, a fájl hibás. Ha valakinek van, könyörgöm, küldje el nekem emilben. Mindenképpen 98-ashoz kell, XP-hez van nekem is, de nem fogadja el a 98-as. Köszi előre is. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10066) urbanjozsi válasza geprombolo (#10065) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

(#10067) breed30 válasza bartucc (#10050) üzenetére


breed30
tag

Jó gratula :C Meleg lesz a nyáron ezek a hűtök elég jók nekem is van egy ilyenem még nem raktam rá semmire. :DDD

(#10068) dzso22 válasza Dany007 (#10057) üzenetére


dzso22
senior tag

Hát ez odavág.Szó szerint :D
nevezhetem fekete lyuknak :DDD
nagyon vad :)

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#10069) breed30 válasza Dany007 (#10057) üzenetére


breed30
tag

Gratula :C a lényeg a hüvös :DDD én is most gányolom a gépem én az oldalát már nyagyjából kész van. Késöbb felrakom a képeket ha kész 12cm ventit gányolok bele. :K

(#10070) pee13


pee13
senior tag

Gyerekek, nem hiszem el.. Már egy hete alig hallok magas hangokat a bal fülemre. Elkezdett foglalkoztatni a dolog, mi van, ha mégis a hangcuccal van valami? Először, elindultam a hangfal és az erősítő között, tehát kábel csere. A bal oldali szóró csatlakozója iylen bazári szemét, és egy szál rézdrót összeért a csati másik felével! :o Csoda hogy maradt valami a végfokból! Elrohantam rendes minőségi csatlakozókért, összedugtam, nem jó. Akkor áthoztam a másik receiveremet, azzal se jó. Hát, akkor gép és erősítő között jack-jack kábel, és jack-tuchel átalakító. Természetesen mindenből van másik, ami tuti jó, de azokkal se megy rendesen. Rádugtam a telómat, és láss csodát, tökéletes harmóniában szól a két oldal. Akkor hangkártya. Átdugtam az alaplapira (ami sajnos sípol és zörög mélyhangoknál), és azóta "jó". A második hangkarim fél éven belül.. :((( Ez a jó fotót a sok próbálgatás közben lőttem:D

Amúgy is csodálatra méltó rend uralkodik a szobámban, de ez nem volt semmi:D

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#10071) urbanjozsi válasza pee13 (#10070) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Tudod: A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlát a káoszon! :D

(#10072) pee13 válasza urbanjozsi (#10071) üzenetére


pee13
senior tag

Másodperc alatt kikapom a halom cuccból ami kell nekem! :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#10073) breed30 válasza pee13 (#10072) üzenetére


breed30
tag

Mit akkarsz elég rend van látnál engem amikor gányolok akkus fúrotól a gázlámpáig a régi Cseh forasztópákától a lemez ólloig minden szana széje szokott nálam lenni :DDD Most sincs rend. A káosz fél egészség. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10074) breed30 válasza breed30 (#10069) üzenetére


breed30
tag

Kész vagyok a gépem eleje egy Titán syberia potiját raktam be :DDD

a szerszám amivel kivágtam a kört és a venti ami megy rá :U

kivülröl öszecsavarozva

belüröl védörácsal vannak szépséghibák de majd lesz egy festés :C

[ Szerkesztve ]

(#10075) urbanjozsi válasza breed30 (#10074) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Hát azért a fogóval történt körkivágásért küldök Neked egy "virtuális" korsó sört :K

(#10076) breed30 válasza urbanjozsi (#10075) üzenetére


breed30
tag

Köszi :R a normál lemezolló gyürte a lemezt :K ezel nagyon szépen lehetett vágni majd a második már könyebb lesz meg szebb. :D

(#10077) Pttypang válasza breed30 (#10076) üzenetére


Pttypang
veterán

széép..gratu

Everybody lies.

(#10078) KillHates válasza breed30 (#10076) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hú, de komoly, hogy azzal a fogóval csipkedted ki azt a szép kört! Minden elismerésem! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10079) breed30 válasza KillHates (#10078) üzenetére


breed30
tag

Köszönöm :R nem volt más amivel normálisan ki lehettet volna vágni. Ma szereztem egy compaq presario k6 gépet azt akkarom átalakitani valami p4 gépé holnap dobok fel képeket róla meg egy kétt tanácsra is szükségem lenne.
Mert azon lesz egy kis furás faragás stb. :DDD

(#10080) geprombolo válasza pee13 (#10070) üzenetére


geprombolo
senior tag

Van egy régijó SoundBlaster Pci 64-esem, eladó. Biztos jól fog szolgálni nálad is, ha érdekel.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10081) bartucc válasza breed30 (#10079) üzenetére


bartucc
addikt

Szép munka :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10082) MasterDeeJay

Hali Mindenkinek! Egy érdekes hűtési megoldást szeretnék megvalósítani, azaz nem tudom hogy érdemes-e belekezdenem. ITT egy kép hogy miről is beszélek. Igen, ez egy hűtőtáska teteje, működik és szerencsére 12v-ról (4 Amper) ami a gépben való használatot megkönnyíti.
Mekkora hűtési teljesítménye lehet ennek, egyáltalán van e értelme megcsinálni?

Más:
Amúgy meg memóriahűtő gányolás 4850-re :D KÉP1 KÉP2 (gumi és drót meg egy összehajtogatott papír hogy feszüljön rá)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10083) geprombolo válasza urbanjozsi (#10066) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi, leszedtem, ekkorát még nem szívtam, a lényeg, hogy egyenesen az USB 1-es penre töltöttem, ezért nem ment a dolog. Miután a te általad belinkelt driver is hibás lett, megpróbáltam a winyóra lerántani és egyből minden rózsás lett. Lekaptam azt is, meg azokat is, amik a Maxtor oldalán vannak, a driver megy. Köszi a segítséget. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10084) geprombolo válasza MasterDeeJay (#10082) üzenetére


geprombolo
senior tag

Valamikor régen volt egy elméleti kísérlet hűtőszekrénybe rakott géppel, de elvetélt ötlet volt, mert a hűtőszekrény hűtőteljesítménye kevés lett volna a gép által leadott hőmennyiség ellensúlyozására. Pedig elsőre nagy ötletnek látszott. Ha a hűtőszekrény 10-150 wattos teljesítménye nem elég, akkor nem lesz elég a hűtőtáska max pártízes teljesítménye sem. :(
Mindez csak abban az esetben érvényes, ha nem csak a puszta ventit akarod felhasználni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#10085) MasterDeeJay válasza geprombolo (#10084) üzenetére

Ha ez a helyzet akkor nem erőltetem a dolgot, viszont lehet megcsinálom azt hogy egyfajta gyenge klímaként felhasználni a melegebb napokon. Mármint amit ad hideget azt ventivel fújatni a szobába, a "melegebb" felét meg a szobán kívül elhelyezni. Ha jelent már pár fokkal kevesebbet akkor már megérte.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10086) bartucc válasza geprombolo (#10084) üzenetére


bartucc
addikt

HÁt igen, a fő gond, hogy a teljesítmény eloszlik, nem közvetlen a proci és a vga meg a melegedő alkatrészekről vezeti el a hőt, hanem csak a levegőből...

MasterDeeJay: szép munka:)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10087) bartucc


bartucc
addikt

Egy új ötlet, ne tudom eszébe jutotte vkinek, ha nem örülök és szabadalmaztatom ;] :
Ugyebár sokan vesződnek a cmos jumperrel ha balul sikerül a tuning...Erre gondoltam megoldásként egy kétállású kapcsolót, amit a 3 lábával a három tüskére rá lehetne kötni, és csak egy oda-vissza kapcsolás, és jó is:, mellékelt ábra:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10088) MasterDeeJay válasza bartucc (#10087) üzenetére

Régi gépeken turbó gomb volt ilyen 3 állású, én használtam is pont így. De szabadalmaztathatod, nekem nem kell :D.
Újabb lapokon nyomod az INSERT-et bekapcsoláskor és feléled az előző beállítással. A CMOS clear-t szerencsére már nem használom mer baromira utálom a kábeldzsungel közepéből kibányászni azt az egy szem jumpert, ilyen kapcsolós megoldás tényleg jó. (Abit fatality-s előlapon volt amúgy még ilyen)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10089) bartucc válasza MasterDeeJay (#10088) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, Insertről tudok, de néha nem reagál rá csak sokadjára, bár sztem én csinálok vmit rosszul, de ez tuti egyszerűbb. Nagyon márkás gamer pc-ken van ilyen, gondolom hasonló elven... Tényleg a régi gépeken a turbo gomb változtatot vmit?:D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10090) pee13 válasza geprombolo (#10080) üzenetére


pee13
senior tag

Szerintem szerzek egy audigy SE-t.

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#10091) Pttypang válasza bartucc (#10089) üzenetére


Pttypang
veterán

arra én is kiváncsi lennék hogy egyáltalán volt-é vmilyen hatása:DD

Everybody lies.

(#10092) MasterDeeJay válasza bartucc (#10089) üzenetére

Persze hogy változtatott :D Eredetileg arra szolgált hogy lassabb procira írt programok ne fussanak gyorsan a gépen. Talán megfelezte az órajelet, de ez még a 286-386-os időkben volt, talán a későbbiekben is volt néhány. Én nem emlékszem hogy használtam volna, mindig be volt kapcsolva. Ahol nem volt gomb ott bios szinten volt hozzá billentyű kombináció (CTRL+ALT+(numpad+ vagy numpad-))

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10093) Dany007 válasza MasterDeeJay (#10082) üzenetére


Dany007
veterán

Szép gány : D Sőt, annyira talán nem is gány : )

Azért a hűtőtáskás mutatvány megérne egy próbát.

Én tizenpár éves koromban olyan baromságot csináltam, hogy a procit hűtő, hűtőventi mögé betettem egy tál jeget... Ahogy szépen olvadt, párolgott, a levegőjét a hűtő közvetlenül a procira nyomta. Jó hát tartott kb vagy 15 percig az egész, de 17fokosra hűlt az akkori 1,7es cerkám alapon... : )

(#10094) Badman 4ever válasza MasterDeeJay (#10088) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Rakd rendbe a géped és akkor könnyebb lesz alkatrészeket is ki-be pakolászni. :)
bartucc: Azt hiszem ezt most meg is csinálom, mert van kapcsolóm és csatlakozóm is hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10095) MasterDeeJay válasza Badman 4ever (#10094) üzenetére

Az a szomorú hogy szerverházam van és még abban se férek el, mert annyira szar az alaplapom elrendezése.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10096) Dimitryj válasza bartucc (#10087) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Nem nyertél ha jól emléxem HOC-n láttam még tavaj év végén vagy most nyár elején hogy a silverstone csinált ilyen hátlapi panelt :D szal erről lecsúsztál
Most nem találom :(

[ Szerkesztve ]

(#10097) Badman 4ever válasza MasterDeeJay (#10095) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csak egy ötlet volt, mert én addig-addig pakolásztam a számomra pici házamban, amíg ezt a végeredményt nem kaptam a kábelek bújtatásával: Klikk!
Itt VGA nélkül: Klikk!
A nap kérdése pedig: Mi tartja a router?

A helyesen válaszolók közt nem sorsolunk ki 3 pofont. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10098) Solfrutta válasza Badman 4ever (#10097) üzenetére


Solfrutta
tag

A kábeleken egyensúlyozik... :DDD Amúgy gondolom kétoldalas ragasztószalag. :))

(#10099) MasterDeeJay válasza Badman 4ever (#10097) üzenetére

Hát nálam nehezebb azért megoldani a kábelezést, bár a floppymeghajtót ritkán használom talán lehet spórolni helyet de a cmosclearhoz így is nehéz hozzáférni. KÉP

Amúgy kitalálom, egy csavar vagy szög áll ki a a falból és arra van ráakasztva?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10100) pee13 válasza Badman 4ever (#10097) üzenetére


pee13
senior tag

Én mintha damilt is látnék:)

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.