Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64751) HussarF

Én most belefutottam problémába az Avengerrel kapcsolatban. Még nem volt időm alaposan kitesztelni, de nem tudom más is találkozott-e vele.

Tegnap öcsémmel töltöttük a raktáraimat, lenyomtunk már vagy 10-12 kört, köztük több avengeres-t is. Pont ott tartottunk, hogy ez lesz az utolsó, avengeresre jött ki a dolog. A felvett ládát bevittem az Avengerbe, ledobtam, majd mikor jönnék ki a hátsó ajtaján, egyszer csak a kint találom magam az asztalon. A játék sehol, és sehol egy hibaüzenet a crash-ről, ami ilyenkor szokott lenni, csak az a kis ablak a "retry" meg "safe mode" opciókkal.

El is engedtem a dolgot, de este megint beléptem, hogy viszek 2 kör ládát, immár egyedül. A második kör ismét Avenger lett. És ugyanez történt. Bevittem a ládát, ledobtam, majd jönnék ki a hátsó ajtón.
Majd ugyanez bekövetkezett.
Még ki kell tesztelnem, hogy mi a baja most ennek. Hogy akkor is crash-el-e (még egyszer mondom, egyébként nincs windows crash hibaüzenet), ha csak simán bemegyek az avengerbe és ki akarok jönni. Vagy csak ládával. Vagy ki tudja mi az oka és hogy marad-e.

Talán a temp fájlokat kéne törölni. Melyik az a mappa, amit törölni kell, ha problémák vannak, mert néha megoldja a bajt?

(#64750) kics1
Egyedül azért érheti meg most megvenni, mert már 3. hete akciós, és biztos, hogy ezután sokáig nem lesz az. Persze, nem biztos, hogy ezen a héten visszahozza az árát. De ha hosszabb távon, akció nélkül is ládázol, akkor valszeg igen.

[ Szerkesztve ]

(#64752) Plata válasza HussarF (#64751) üzenetére


Plata
félisten

Zsíír,akkor az Avengeres kivág a játék probléma nem csak nekem van.
Aszittem nálam van a hiba.

(#64753) RaverShox


RaverShox
tag

Sziasztok!

X One topicot találok?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#64754) freeknight válasza Plata (#64752) üzenetére


freeknight
őstag

Megérte akkor megvennem :DDD
Nálam mondjuk még nem fordult elő.

(#64755) UnConnecteD válasza RaverShox (#64753) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nem. mert?

(#64756) szTotyy válasza RaverShox (#64753) üzenetére


szTotyy
őstag

Találsz, ha keresel tuti. De eszméletlen jófej vagyok, megtettem helyetted, csak nyomj ide! :) Bár a topik nem valami aktív, ahogy látom.

(#64757) HussarF válasza Plata (#64752) üzenetére

Na, most játszottam, volt 3 avengeres köröm is, de most teljesen jól működött. Nem tudom mi lelte tegnap...

Amúgy, mivel az Avenger belseje gyakorlatilag egy cella Mt. Chilliad alatt, így ha megsemmisül az avenger, a benne lévő ládák megmaradnak. Plusz, ha valaki más is így ládázik, akkor az ő ládáit is látod az avenger belsejében, mert igazából ugyanoda pakol. Ugye ugyanez igaz a bunkerre is, ami egy cella a kikötő alatt (ha ott robbangatnak, azt ugye hallod a bunkerben).
Meg minden ilyen ablak nélküli beltér egy map alatti térrész, egész random helyen.

(#64758) Plata válasza HussarF (#64757) üzenetére


Plata
félisten

Ahaa.Szóval akkor néha a Chumash bunkerbő ha kijövök azért kerülök oda.Sose értettem mért oda rak ki.

[ Szerkesztve ]

(#64759) Mr.Csizmás válasza Plata (#64758) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Kisebb poligonszamu helyekre rakjak az ilyeneket, regebben be lehetett glitchelni pl a karaktergeneralo hatterhez is, az valahol kb az Arcadia alatt van :)) meg ilyen egyeb interior elemek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64760) HussarF válasza Plata (#64758) üzenetére

Mondjuk ilyenről még nem hallottam. Csak ugye abból állapítható meg, hogy ha robbantgatnak a kikötőben, azt hallod a bunkerben. Ilyen részletekre nem figyeltek. Az avenger belsejét meg abból látod, hogy mikor berakod a ládát, akkor a mapon a Mt. Chiliad déli lejtőjének kb. közepén mutatja.
Asszem az autós meg a special cargo raktár is ott van a kikötőnél.
Aminek viszont van ablaka, annak ott van a belseje, ahol tényleg lennie kell. Pl. apartmanok meg ceo irodák, yachtok. Ha pl. térképet nézed esc-nél és nyomsz egy tabot (tehát külső nézetre váltasz), akkor látod is az alaprajzot azon a helyen, ahol van meg a playeredet. Ha egy ablaknélküli helységben nyomsz így tab-ot, akkor külső nézetben úgy látod magad, hogy ház ikonnal bent vagy, és nem látod az alaprajzát a helységnek.

(#64761) Plata válasza HussarF (#64760) üzenetére


Plata
félisten

Nekem autóeladásnál szokott olyan lenni hogy mikor kijövünk kocsival a garázsból a csatornában találom magam,Grove street-en van a garázs.
Már párszor előfordult,először megijedtem mert nem értettem hogy kerültem oda és hogy megyek ki onnan,de aztán kitaláltam,legközelebb már jót röhögtem rajta. :U
Jah és általában az van hogy kijövök zuhanok a semmibe és a csatornába esek.

[ Szerkesztve ]

(#64762) zsigomark3


zsigomark3
tag

Sziasztok,

Csatlakozni szeretnék a PH crewhez.
Kb egy hónapja játszok aktívan a GTA onlineal.
Még kezdő szinten vagyok, de heti szinten 5 napon játszok néhány órát.
Az utóbbi időben egyre többet játszok, PHHU-s srácokkal is, és ha már belépnék egy crewba akkor a PH lenne az. ;)

Rockstar: BH3AHOKA

[ Szerkesztve ]

Üdv: Márk

(#64763) HussarF válasza zsigomark3 (#64762) üzenetére

Én láttalak párszor, azt hittem orosz vagy. Gondolkoztam is, hogy mi az a Vnzanoka :D

(#64764) Źşë'


Źşë'
addikt

láttam, hogy le vannak árazva az épületek (hangár, office stb.), érdemes lehet valamelyiket megvenni, még egyik sincs meg, ill. számomra olyat lenne érdemes megvenni amit legtöbbször jómagam ill. gondozás mentesen tudok birtokolni - tehát ott tudok hagyni következmények nélkül

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#64765) zsigomark3 válasza HussarF (#64763) üzenetére


zsigomark3
tag

BHE3AKOHA = out of law = bandit

Üdv: Márk

(#64766) UnConnecteD válasza zsigomark3 (#64765) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

en eleg nehezen asszocialok azokbol a betukbol erre a kifejezesre. valakinek sikerult ?

(#64767) Mr.Csizmás válasza UnConnecteD (#64766) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64768) hegyipapa válasza zsigomark3 (#64762) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#64769) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Pénz osztogatás elkezdődött :)

(#64770) hNp88 válasza hegyipapa (#64769) üzenetére


hNp88
aktív tag

hű, gyorsan fel is lépek

kár, hogy ez nem CSGO és nincs idle :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#64771) HussarF válasza zsigomark3 (#64765) üzenetére

Azért volt furcsa akkor, kihagytál egy betűt, meg felcseréltél pár másikat :D

[ Szerkesztve ]

(#64772) kzoltann válasza HussarF (#64751) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Elmult 3 honapban kb minden 2.-3. héten akcios volt. Szoval csak az akció maga nem motival.

[ Szerkesztve ]

(#64773) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Tesóm meg akarná venni most steamen a summer salen, mert jó árban van.
De nagyon sokan mondják/írják akik ott vették meg,hogy le lettek bannolva pár nap/pár óra után. :Y
Erről mit lehet tudni ? :F

Itt vannak az értékelések.. Nagy mennyiségű negatív :U
[link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#64774) ProgenXL válasza Nyethuszar (#64773) üzenetére


ProgenXL
őstag

Baromság. A steames verzió tökéletes választás. Itt is többen használják. Akit lebannoltak lehet valami idióta csaló volt. Nyugodtan megveheti hisz a steames verzió 100%-ban tiszta.

Április környékén volt egy incidens hogy az anticheat rendszer hibásan működött és random bannolgatott játékosokat akik akkor épp fent voltak. De ezeket fel is oldották. Ez a negatív értékelés fele kamu, vagy az illető csinált olyat ami miatt bann.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#64775) Courage_7 válasza Nyethuszar (#64773) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Azt hogy igaz, és nem csak ők. Vegye meg inkább ebay-en. Egyik eladótól már kétszer vettem accountot, az egyik több mint 2 hónapja az enyém, csak azt azért banolták, mert reportoltam valakit. Ja, és így nem 30-40€,hanem konkrétan 9-10 dolcsi az ára. Plusz nem 0-ról kezdene, a legtöbb accountnak van pénze is. Ha érdekel, adok linket.

(#64776) Nyethuszar válasza Courage_7 (#64775) üzenetére


Nyethuszar
tag

Köszi, de csak steam játszik ,mert azon van pénze.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#64777) Plata válasza Nyethuszar (#64773) üzenetére


Plata
félisten

Ha a tesó Online akar játszani akkor ne a simát vegye meg szerintem hanem a spéci kiadást.
Abban van 13 millió dollárnyi online tartalom,CEo és Mc biznisz is.
Asszem GTA V Premium Online Edition a neve.Akkor nem kell 0-ról kezdenie.Lesz lakása,gyára,kocsija satubbi.

(#64778) Courage_7
Engem már párszor reportoltak hackelésért.
Még nem volt bajom belőle,ha láttam modert én is reportoltam.
Volt már hogy azért reportoltak god mode-ért mert passzívban gyökér nem tudott lelőni és szerinte hacker voltam.
Vagy passzívban yacht-al lelőttem idiótákat és akkor is reportolva lettem hackelésért. :D

[ Szerkesztve ]

(#64778) Courage_7 válasza Nyethuszar (#64776) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Akkor csak arra kell figyelni, hogy senki idegennek ne szóljon kb. egy árva szót se, ha azzal fenyegetik hogy reportolják, azonnal váltson sessiont, és inkább ő se reportoljon senkit, mert ki tudja mi lesz belőle. Vigyázni kell nagyon, lévén nem tudni, mit szabad és mit nem.

(#64779) HussarF válasza Courage_7 (#64775) üzenetére

Hülyeség. Senkit nem bannolnak azért, mert reportol valakit. Rengetegen szoktunk aktívan reportolni.
Még ha nem is cheateltél, de veszed ki tudja milyen forrásból az acc-ot, amin előtte lehet, hogy cheateltek, min csodálkozol?

(#64776) Nyethuszar
Veheti nyugodtan

[ Szerkesztve ]

(#64780) ProgenXL válasza HussarF (#64779) üzenetére


ProgenXL
őstag

Engem is meglepett. A tiszta hivatalos játékot nem, de a kitudja honnan szerzett akár lopott accot ajánlja.

Gunner for life

(#64781) Plata


Plata
félisten

Nem tudjátok véletlen honnan lehet leszedni a GTA V rádiókat.
Ha ráférne mobilra akkor ráraknám a kedvenc adómat.
Esküszöm jobb lenne azt hallgatni mint a rendes rádiót.

(#64782) negyven2 válasza Plata (#64781) üzenetére


negyven2
veterán

Spotify-on fent vannak. De amúgy valószínűleg ott is amit mindenki csak Linux ISO-k letöltésére használ... :P

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#64783) DjGod


DjGod
újonc

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a bandába, régiben bent voltam csak ritkán jártam fel. A gta v kezdetektől megvan most 152 es vagyok.
Fórumot rendszeres olvastam/olvasom de csak most regisztráltam :)
Szabályokat elfogadom.
Barát listám nézzétek át, akit kell törlök.

Social Club nevem: DjGod-HUN

(#64784) gcsaba966 válasza Nyethuszar (#64773) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Én februárban vettem 50%-os akciókor, reportoltam is elég sok játékost, mégis játékban vagyok még. :)

(#64785) ProgenXL válasza Plata (#64781) üzenetére


ProgenXL
őstag

youtube :)

Gunner for life

(#64786) bluuzia válasza ProgenXL (#64774) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Igen.
Feloldották.
30 nap múlva és teljesen lepucolva. Párunknak - innen párunknak, amúgy WW több száz emberről beszélhetünk - nulláról kellett kezdenünk.

Amúgy meg nem a Steam hibája volt, de ott lehet értékelni, ezért ott osztották az ívet a Rockstarnak.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#64787) Dieneshero válasza Plata (#64752) üzenetére


Dieneshero
újonc

Sziasztok. Ha minden igaz itt tudok jelentkezni a PHHU crewba. Szabályzatot olvasva, eleget tettem a leírásban található feltételeknek. 28 vagyok, nem vérpistike és nem pvp orientált vagyok. Esetlegesen ha még valamire szükség van, infórmációként üzenetben vagy játékon belül is szívesen válaszolok. Köszönöm a lehetőséget. Üdv! :R

(#64788) Majkee84 válasza Dieneshero (#64787) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Esetleg a social neved elárulhatnád, ha nem titok... :D

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64789) Dieneshero válasza Majkee84 (#64788) üzenetére


Dieneshero
újonc

Nem titok, majdnem mondtam hogy ugyan az mint itt de nem, Diene90 néven vagyok regisztálva, social clubon is,steamon is, anyakönyvi ki.. ja ott nem :W

(#64790) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

A ban hullámról csak annyit a részemről, hogy 2-3 évvel ezelőtt engem is bannoltak. Steamről vásároltam a játékot. 145-ös volt a karim és nagyon sok mindenem volt. Írtam is a supportnak, hogy írják már meg, hogy mi volt az oka a bannak. Sőőőőőt. Felhívtam az angliai R*-t és ott elsőre nagyon kedvesnek tűntek. Átnézték a jelenséget ,meg amit ilyenkor kell (én nem értek hozzá) és közölték ,hogy nem csaltam és tiszta az account. Mondtam a hölgyikének, hogy ezt én is tudom és kérném vissza az accountomat. Mondta, hogy erre nincsen mód és vegyem meg még egyszer a játékot. Ezzel ez az ügy le is lett zárva. Azóta persze megvettem még egyszer új steam accounton, de annyira elment tőle a kedvem, hogy a jelenlegi karit otthagytam 70-es szint környékén és már 1 éve nem is játszottam.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#64791) hegyipapa válasza Dieneshero (#64787) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#64792) Dieneshero válasza hegyipapa (#64791) üzenetére


Dieneshero
újonc

Köszönöm. Ha minden igaz megtörtént. :)

(#64793) szTotyy válasza Carlytoo (#64790) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez azért elég szemét dolog tőlük, hogy elismerik az ártatlanságodat, de leszarják.
Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondott a hölgy a telefonba, miért nem tudják, miért nem javítják a hibájukat??

(#64794) Carlytoo válasza szTotyy (#64793) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A ban policy-ra hivatkozott, mikor számon kértem. Elengedtem már. Akkor neki is elmondtam ,hogy egy rakás sz*r cég és sz*rik az ügyfeleire. A végére a csaj amúgy teljesen átment papagájba. " For more information, please read our ban policy, thank you for your understanding." Csak ez ment. Mintha egy automata lett volna. Csak akkor váltott, amikor megkérdeztem tőle ,hogy leállt az agya?! Az elején a korrektség látszatát keltették. Azt természetesen nem írtam, hogy nem csaltam, de ezt gondolom nem kell kiemelnem.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#64795) Courage_7 válasza Carlytoo (#64794) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Szóval te ilyen kitartó voltál :B ráadásul újra teljes árat adtál a játékért. Ez tisztelendő, csak kár hogy a helyzeteden semmi nem segít.

(#64796) gcsaba966 válasza Carlytoo (#64794) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Na egy ilyen után tőlem egy fityinget nem látott volna többet a rockszar.

(#64797) hurka434


hurka434
újonc

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a PHHU crew-hoz GTA 5 be!

A PHHU csapatból összesen 1 embert ismerek: - Laccaki

Tudnivalók rólam: - játékos nevem: hurka434HUN
- játékos szintem: -124

Azért szeretnék csatlakozni ehhez a klánhoz, mert szeretnék olyan klánhoz csatlakozni ahol jól lehet együttműködni, szórakozni és ahol hasznos tudok lenni.

A válaszotokat előre is köszönöm! :)

Rózsavölgyi Kevin

(#64798) Mr.Csizmás válasza hurka434 (#64797) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tegnap megoltelek a frissen vasarolt musketas flintaval, szoval fel vagy avatva :D

Jobbra fent van ket link a crew temarol, olvasd el :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64799) hegyipapa válasza hurka434 (#64797) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Helló !

Ezt olvasd el !!! Részedről oké, akkor jelentkezz itt crew-ba, aztán megnézzük a barátlistásat, ha az is rendben van, akkor elfogadjuk a jelentkezésedet.

[ Szerkesztve ]

(#64800) Tekiii0920


Tekiii0920
újonc

Helló a régi clánban voltam és nem vettek át az újba nemtudom miért.. a régiben meg már nem vagyok benne... általában heti 3,2x szoktam elindítani a gtat és akkor álltalában 3 óra csapatás 73 as szintűvagyok és még annakidején Laccaki ajánlotta nekem ezt a clánt és imádtam is a tagjalenni nevem:Tekiii0920

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.