Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64101) Plata válasza gcsaba966 (#64100) üzenetére


Plata
félisten

Van.
De nem tudom pontosan hol. :DDD
Múltkor spawnoltam Ph-soknak vele,de nem tudom hova raktam,mivel rühellem ezért a legközelebbi garázsba raktam asszem.
Bár azt hiszem vagy valamelyik eclipse tower 3 lakásban van vagy CEO iroda.

[ Szerkesztve ]

(#64102) gcsaba966 válasza Plata (#64101) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Esetleg majd tudnál segíteni spawnoltatni egyet? Mechanicet ha felhívod végig tudod böngészni a garázsaid. :D

[ Szerkesztve ]

(#64103) szTotyy válasza Plata (#64101) üzenetére


szTotyy
őstag

"spawnoltááál"?? Mármint modderkedtél? Micsoda csaló matyi vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64104) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Nekem is Plata spawnolt kb. 2 hete. Sőt az eredeti karimnak is ő vagy 1 éve.
Este 21 után leszek, ha addig ráér, szívesen "csinálok" neked én is.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#64105) Plata válasza bluuzia (#64104) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg neked csináltunk.
És asszem a CEO irodába pakoltam,mert az a fostalicska nem ment fel az Eclipse towerhez vezető dombra. :DDD
Majdnem felrobbantottam mérgemben.

#64103) szTotyy
ÓÓ te vadkecske.Nem moddal spawnoltattam,csak ha azzal a vacakkal elmész a temetőhöz spawnol egy olyan. :P

[ Szerkesztve ]

(#64106) Anulu79


Anulu79
addikt

A mostani dupla heist hogyan dupla? Minden kifizetés kétszer annyi vagy csak a hostnak jár a dupla lé?

(#64107) Majkee84 válasza Anulu79 (#64106) üzenetére


Majkee84
aktív tag

A heist finale duplás. De azok közül is csak 3. (Fleeca, Prison, Data Breaches) Gondolom az összeg van megduplázva, ami jár a fináléért és tetszés szerint osztod szét. Még nem próbáltam, de ma lehet heistezni is fogok.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64108) Plata válasza Anulu79 (#64106) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem mindenkinek.

(#64109) gcsaba966 válasza bluuzia (#64104) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Szuper, köszönöm szépen előre is. :)

(#64110) GRandMaster6


GRandMaster6
csendes tag

Tegnap Éppen kokót adtunk el postás kocsival. Én, Envoy, skippi és még egy magyar srác, wifi haverotok jött, és szétlőtt 2 postást, amit én és envoy vittünk. Aztán jött és öldökölt minket tovább. Az oké hogy az eladás nem egy ph-sé volt, de akkoris. valakinek valami hozzáfüzni való vagy ötlet?

(#64111) Majkee84 válasza GRandMaster6 (#64110) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Nekem van egy tippem. Lehet berágott a modder haverodra, akit rá hívtál, hogy ölje meg.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64112) Plata válasza Majkee84 (#64111) üzenetére


Plata
félisten

A ma délutáni műsor nagyon jó volt. :D
Nem bántam meg hogy felugrottam amíg volt egy kis időm,látszik hogy itt a nyár,WoT is játszhatatlan az eszetlen gyerekhordáktól.De ezek akik belétek kötöttek ezek is max általánosba járhattak még.

(#64113) gcsaba966 válasza Plata (#64112) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

De nem kapták fel a vizet, pedig szétcsesztük az eladós motorjukat.. :DD Vaaagy, lehet hogy nem poénkodtak, és tényleg cigányok voltak, akkor viszont el lettünk átkozva... :D

(#64114) Źşë'


Źşë'
addikt

"You have been kicked from the crew ProhardverGTA5" látom valaki tisztogatott, köszi :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#64115) Plata válasza Źşë' (#64114) üzenetére


Plata
félisten

A régi Crew feloszlott.
Új van.

(#64113) gcsaba966
Én jókat röhögtem komolyan.
Nagy műsor volt.Micsoda szövegeket nyomtak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64116) Kelecar válasza Źşë' (#64114) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Új crew van, mondanám, hogy olvass vissza, de már elég rég volt téma.

Nem kéne kirakni erről infót összefoglalóba, mert elég gyakran jönnek a régi playerek furcsálva a történteket?

[ Szerkesztve ]

(#64117) GRandMaster6 válasza Majkee84 (#64111) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Modder haveromat? Pff látom azt sem tudod milyen rendezvényen vagy

(#64118) Dtomka válasza Triathlete (#64099) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen, én rengeteget nevettem már a szövegén :D

De most mi a van...Már Ö is ott nyaral :)

(#64119) CactuS válasza Kelecar (#64116) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jogos, dobok majd bele hamarosan egy gyorstalpalót, hogy mi miért történt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64120) Plata válasza Dtomka (#64118) üzenetére


Plata
félisten

Én nem tudom ki ez kopaszegér.
De mázlija van hogy San Andreasban nyaral. :DDD

(#64121) Dtomka válasza Plata (#64120) üzenetére


Dtomka
veterán

Öt én sem ismerem annyira mint a TheVR-t vagy zsozet. Bár ennek a kopaszegérnek nincs rossz csaja. A múltkor elmentek lövöldözni, hát... a kommenteken besírtam. (a röhögéstől)

Majd nézd meg, érdekes videó amúgy. ;)

(#64122) ProgenXL


ProgenXL
őstag

wifit gyakran látom ph-sok közt. Őt nem kellett törölni barátlistáról? tuti hogy van néhány ph-s ismerős neki.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#64123) Plata válasza Dtomka (#64121) üzenetére


Plata
félisten

Hát én őket sem igazán nézem,vagy ismerem.

(#64122) ProgenXL
Wi-fi-nek több Ph-s barátja is van szerintem,de általában nem szokott gondot okozni.

[ Szerkesztve ]

(#64124) Anulu79 válasza Plata (#64123) üzenetére


Anulu79
addikt

Wi-fi-nek több Ph-s barátja is van szerintem,de általában nem szokott gondot okozni.

Akkor neked szerencséd volt vele idáig. :D Nekem volt már afférom vele nem is egyszer.

(#64125) Plata válasza Anulu79 (#64124) üzenetére


Plata
félisten

Nekem asszem csak szóbeli összekülönbözésem volt,de mivel igen nagy szám van így nem volt gond.
Múltkor postakocsi eladásnál ökörködött hogy a postakocsiról lődözte a népeket,de engem nem zavart.Rá lőttek,rám nem. :D
Szoktam látni hogy balhéznak,de én ki szoktam maradni.Kele lököttebb néha. :P

[ Szerkesztve ]

(#64126) Lorell71


Lorell71
tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni a problémámon? Belépek a játékba Borgként, nem működik az enter az M menüben, a telón, a liftnél, de pl. kicknél, a beállításoknál és pár helyen igen. Kilépek a játékból, belépek Lorellként, ott minden tökéletes. Egyik átjelentkezés óta tünt el az enter, előtte ment. Nagyon zavaró.

(#64127) GRandMaster6 válasza Plata (#64123) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Örülünk hogy neked még nem okozott gondot, viszont másoknak már elég sok szart csinált! bár szerintem ugsem tudunk mit tenni ellene, mert májkin ugyis bejön minden hová. Még valakinek barátja a gyerek? (csak hogy tisztába legyek vele hogy kikkel nemkell egy sessionban lenni) Fasza egy klán ez megmondom. engem kifelé basznak mert (cégen belül) jelzőpisztollyal lövöldözök, de olyannal meg lazán egyutt játszottok aki szetbassza az ottthagyott autókat, meg esetleg az eladásokat, amikor senki nem látja. csak azért él még ez a crew, mert van néhány jó arc, aki összetartja a bandát!

(#64128) gcsaba966 válasza GRandMaster6 (#64127) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Ucilnak biztosan.
Szerk:
Ejnye PlataC. :(

[ Szerkesztve ]

(#64129) Majkee84 válasza GRandMaster6 (#64127) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Olyan jó, hogy te mindenkit tudsz kritizálni (Ulci egy pszihopata, én nem tudom milyen rendezvényen vagyok, de úgy látom lassan már az egész klán hülye) csak mert neked nem tetszik valami/valaki.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64130) Reaper válasza GRandMaster6 (#64127) üzenetére


Reaper
őstag

Mondjuk nekem mindkettőtök rajta van a friend listen és egyikőtökkel sem volt soha se gondom, akkor most kit töröljek? Remélem érted mire gondolok. Attól hogy itt valakiknek van bajuk egymással, attól még vannak akik ebből ki szeretnének maradni, pl én.

[ Szerkesztve ]

(#64131) HussarF válasza GRandMaster6 (#64127) üzenetére

Én részben egyetértek, én is látom, hogy van egy kettős mérce a régi és az új tagok között. Pl. múltkori Lefie-s ámokfutás simán el lett nézve, annál meg kevesebbért is kirúgtak volna egy új tagot. Szerintem is a régieknek is kéne egy kis önmérsékletet gyakorolniuk és magukra is jobban értelmezniük a szabályokat.

Vagy ezen az eseten is látszik, hogy ez a WiFi nem közénk való. Nyilván nem annyira idióta, hogy mindenki egyértelműen ellene szavazzon, de aki már ennyire megosztó és ennyien panaszkodnak rá, annak ne legyen bejárása PHHU session-be. Azért van a PHHU session, hogy ott nyugodtan lehessnek a PHHU-sok. Ez a wifi nem PHHU-s és baj is szokott lenni vele. Akkor miről beszélünk?

Legyen barátja Majkee-nak meg Ucil-nak, kit érdekel, csak akkor ne hozzák be PHHU sessionbe.
Mondom ezt úgy, hogy engem sem zavart soha, de akkor sem panaszkodnék, ha baszakodna, mert én le tudom rendezni. De tekintettel vagyok azokra is, akik nem akarnak erre időt pazarolni és nem akarnak felesleges konflikutsba keveredni. Hisz ezért van a PHHU session, hogy ilyen ne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#64132) Puma K válasza HussarF (#64131) üzenetére


Puma K
veterán

A karakterének kőkeményre merevedett bimbijével húzta ki a biztosítószeget a gránátokból majd dobálta vele a többi játékost...?

Micinált?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64133) HussarF válasza Puma K (#64132) üzenetére

WiFi? Mittomén, itt írogatják, hogy lövöldözik, meg rombol mindenfele.

(#64134) Majkee84 válasza HussarF (#64133) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Kik?

Grandmaster direkt keresi rá az alkalmat, hogy mikor köthet bele. Pl.: amikor ládáztunk nyugodtan egy sessionben neki már az sem tetszett, mert miért vagyunk ott. Vagy a keddi példa amikor békésen ölögettük az idegeneket, erre behívta wifire a modder haverját, aki mindenféle csodákat tett: teleportált, godmodeozgatott. Ahogy belépett a sessionbe, egyből wifit kezdte el ölni. Aztán mikor kapott párat, minket modderezett le. A stílust amit használt inkább nem is részletezném. Ő volt az a még egy magyar srác annál az eladásnál, amit wifi tönkretett. Csak ezt Grand elfelejtette közölni.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64135) szTotyy válasza GRandMaster6 (#64127) üzenetére


szTotyy
őstag

Néha olyan "cicaharcok" mennek itt a fórumon, ami az összes női kollégámnak becsületére válna! :)
A kettőtök kapcsolatáról elég kevés infó van. Ő tönkre vágta az eladásotok, de az előzményekről nem esett szó. Sem arról, hogy mivel magyarázta a tettét.
Eszembe sincs mellé állni, nekem sem a szívem csücske, mióta levadászta Anulut egy ezres bounty miatt és azzal magyarázta, hogy "vicces srác".
De ha kell segíteni neki, megyek és viszont. Neked meg pláne, erre volt már példa sokszor..
Szerintem nem feltétlenül baj, ha a vezetők nem szólnak közbe minden vitánál. Biztos meg tudjátok beszélni ezt a konfliktust. :K

[ Szerkesztve ]

(#64136) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#64135) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a női kollégáknak több eszük van... :U

btw. 2 hete is volt valami hirig, a fenti szereplőkkel átfedésben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64137) HussarF válasza Majkee84 (#64134) üzenetére

Teljesség igénye nélkül: Valorum, Sztotty, Saabe, Anulu.

Ha GM-nek modder haverjai vannak, akkor nyilván repülnie kell neki is.
Amúgy nem a rossz szomszédi viszony miatt, szoktunk mi együtt játszani, de te úgy látom még csak másodlagosan sem vagy PHHU tag, Majkee. Rémlik valami besértődés meg kilépés.
Csak akkor a PHHU dolgaiba inkább csak észrevételezési jogod van sztem :)

(#64138) ucli válasza szTotyy (#64135) üzenetére


ucli
senior tag

Miért is kellene Hegyinek odapuffantania?
Egyikőjük sem tag, Májki kilépett, Grand-et pedig kicsapták (papíron) úgy, hogy nem is jelentkezett.

(#64139) Kiskokó válasza HussarF (#64133) üzenetére


Kiskokó
veterán

Totty, Anulu, Bluuzia, Valorum, Grandmaster és én is panaszkodtunk már Wifire. Értem én hogy vicces srác stb. De ha közénk jár, legalább azt tartsa már tiszteletben és publicba menjen vicceskedni.

De én már nem ugatok bele itt semmibe mert a végén úgyis én leszek a sz..r(letámadva).

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64140) szTotyy válasza ucli (#64138) üzenetére


szTotyy
őstag

Hát semmiért, ezt mondom én is!! :)
Csak Grand jegyezte meg, hogy "fasza egy klán ez". Csak ezzel nem értek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#64141) Majkee84 válasza HussarF (#64137) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Attól hogy papíron nem vagyok tag a fórumot rendszeresen olvasom. Nem csak ezt a topikot. Illetve napi szinten játszom is. Akkor azoknak ezek szerint több joga lenne beleszólni, akik csak azért regeltek be ide, hogy beléphessenek a klánba?

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64142) gcsaba966 válasza Kiskokó (#64139) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Akkor már csatlakozok én is. Múltkor elkezdett velem ok nélkül kötekedni chaten, kiforgatni a szavaimat, full hülyének nézett. Próbálta kiprovokálni hogy nekimenjek játékon belül. Csak nem jött össze. Aztán volt egy olyan is, a hangár duplás héten hogy gyűjtögettem békésen a ládákat, erre rámküldi azt a nem tudom mi a neve osztagot hogy kinyírjanak..... Vicces gyerek. Tegnap vagy tegnapelőtt szintén ráküldte valakire.

(#64143) Puma K válasza HussarF (#64133) üzenetére


Puma K
veterán

Dehogyis wifi... :N :Y Lefie! ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64144) HussarF válasza szTotyy (#64140) üzenetére

Grand tag is. Tényleg elhangzott itt egyszer, hogy ki lesz csapva, de nem lett. Most nem tudom, hogy Hegyi ezt csak bemondta, aztán elfelejtett tenni vagy mégis meg lett beszélve a dolog. De ha tag, akkor tag, be kell tartania a szabályokat, ahogy nekünk is tagként kell tekinteni rá.

(#64141) Majkee84
Röviden igen. Azzal, hogy nem vagy tag, nincs semmi kötelezettséged sem, nyilván nem is lehet rajtad számon kérni semmit emiatt, szabályzatot, stb. Cserébe a jogaid sincsenek meg. Lépj be a crew-ba és megoldódik a helyzet. Nem is értem minek kellett kilépni.
Sokáig én sem voltam tag, hanem a kétszemélyes crew-nkban voltam öcsémmel. Előtte is rég PH tag voltam, ide is írogattam, de nem szóltam bele soha abba, hogy a PHHU crew-ban minek hogy kéne mennie.

(#64143) Puma K
Vmelyik bamba tagunk egyszer kint felejtett egy aknát és Lefie 4-es kocsieladásánál valaki ráfutott. Aki kint hagyta, az a map másik végén volt, teljesen magával elfoglalva, nem is nézte a chat-et, nem is vágta mi történt, Lefie követelte a bocsánatkérést. Aztán mivel nem kapott, odament elkezdte gank-elni a gyereket, amíg ki nem lépett. Egy PHHU-st. Egy fostos kocsiért. Ez olyan durva szabályzatsértés, amiért egyből kicsapás kellett volna hogy járjon.
A srác, aki az áldozat volt, azt hiszem ki is lépett a crew-ból, mert joggal követelte, hogy a szabályokat betartassuk és járjunk el következetesen. Ehelyett az "öregek" összefogtak és még ő lett leoltva. Ezután nyilván látta, hogy itt vannak egyenlőek meg az egyenlőbbek. Ez már akkor is nagyon szúrta a szemem és ezután sem fogok ilyen mellett szó nélkül elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#64145) Plata válasza gcsaba966 (#64128) üzenetére


Plata
félisten

A profilom nem nyitott,asszem friend only.
Mi meg még nem vagyunk haverok asszem.
De nem kell izgulni,nincs IGN-es haverom,se pandás se egyéb modder crewből.
A profilom azért nem nyilvános mert nem akarom hogy bárki lássa a Ph-n kívül milyen crew-ben vagyok,de nyugi nem IGN,nem is modder,Ph az elsődleges csak néha sok kávét iszom és olyankor túl kekeckedős vagyok.Vagy troll.De sok a kínai és nem akarok balhét. :DDD
Hegyi szerintem látta a profilom és nem volt gond vele.

(#64146) Majkee84 válasza HussarF (#64144) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Pont az ilyen emberek miatt, mint Grand vagy Bubu. Szerintem így sem adtam rá okot, hogy bármit is számon kelljen rajtam kérni. Ezzel itt befejeztem az offolást.

Julian Sinulf-al történt a Lefies eset.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64147) HussarF válasza Majkee84 (#64146) üzenetére

Értem én, de szerintem pont az ilyen "kényelmetlenségek" elviselése is hozzátartozik ahhoz, ha egy közösséghez tartozik az ember. A te hozzáállásod meg így kicsit olyan, mint UK-é az EU-hoz a brexit után. Az előnyök kénének, de a hátrányok már nem igazán.
Végső soron a tény az, hogy te kiléptél. Ismer téged mindenki, senki nem fog rád panaszkodni, de mégsem vagy már tag, hogy a PHHU belügyeire ráhass.

(#64148) Plata válasza Majkee84 (#64146) üzenetére


Plata
félisten

Én erről a Julian-Lefie esetről is lemaradtam.
Lefie-t régóta ismerem,sokat játszottunk együtt Ph-s sessionban,szerintem sosem láttam indokolatlanul ölni vagy ilyesmi.
Engem meg szóban úgysem tud felhúzni senki,mert engem nem nagyon tudnak szóban felhúzni,max én is visszadumálok neki,vagy elküldöm a búsba,de leállni öldökölni nem fogok.
Tegnap is ugatott az a pár magyar összevissza,de én csak jókat röhögtem rajtuk,meg néztem ahogy a többiek lelövöldözik őket.De nem is foglalkoztam velük,felőlem pofázhat akármit,úgysem tud érdekelni.
Nekem hiába ugat bárki bármit,fel sem veszem,de jót szoktam rajtuk nevetni ha jól feltudom őket húzni.
Ezért szerettem régen a WoT-ban felhúzni az ellenséget.De ott kivették a csetet már sajna.
De más játékban is szoktam trollkodni néha.Főleg ha olyanokkal találkozom akikkel lehet.
Dupla kávé után olyan troll tudok lenni. :D

(#64149) szTotyy válasza Plata (#64148) üzenetére


szTotyy
őstag

:DDD :DDD Ez a mondat talán tripla kávé után jött:

"Engem meg szóban úgysem tud felhúzni senki,mert engem nem nagyon tudnak szóban felhúzni,"

[ Szerkesztve ]

(#64150) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#64149) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

névleges fordulaton pörög a mesemondógenerátor

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.