Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64251) Mike


Mike
veterán

Egyébként erről az egészről az jutott eszembe, akár havi hírlevelet is lehetne küldeni, csak a levelet kell megcsinálni, szoftver van hozzá ami kiküldi, meg se kell írni, bár semmiből nem áll egyet összedobni

(#64252) szTotyy válasza Mike (#64251) üzenetére


szTotyy
őstag

Van napi hírlevelünk:
a Napi Plata :))

(#64253) Mike válasza freeknight (#64250) üzenetére


Mike
veterán

kommunikáció apa, "légyszi jelentkezz újra", vagy "ezt kell megnyomni, vagy takarodjá a picsába" ugyanazt jelenti, de mégis másképp hangzik
nem tudom miért fáj embereknek ha kérni kell vmit, vagy szólni kell a jónépnek, ez nem megalázkodás, hanem udvariasság
komolyan, nem ügyfelezik itt senki?

de akár ide az összefoglaló helyére is ki lehetett volna írni, hogy új klán van

[ Szerkesztve ]

(#64254) ProgenXL válasza Mike (#64253) üzenetére


ProgenXL
őstag

Még mindig te vagy az egyetlen aki ezen problémázik. Mindenki máshoz eljutott. Kár is tovább firtatni. csak offolás megy.

Gunner for life

(#64255) oOKitsuneOo


oOKitsuneOo
tag

Sziasztok, fel törték a fiókomat. Kérlek aki jogosult rá töröljön a Crew ból. oOBaltazarkaOo a felhasználom.

(#64256) ProgenXL válasza oOKitsuneOo (#64255) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hogyan törték fel? nem tudsz belépni? Mert akkor kaptál e-mailt ahol egy kattintással visszatudod szerezni,

Gunner for life

(#64257) Mike válasza ProgenXL (#64254) üzenetére


Mike
veterán

mert a többiek nem jöttek még ide fel, vagy már korábban problémáztak rajta, március óta :)

(#64258) oOKitsuneOo válasza ProgenXL (#64256) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Sajna nem történik semmi, ha ranyomok.kép link

[ Szerkesztve ]

(#64259) ProgenXL válasza oOKitsuneOo (#64258) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezt direkt azért iktatták be mert sok account lopás történt. Így az e-mail cserét gyorsan visszalehet állítani. mindjárt lefordítom .DD

A RECOVER feliratra enged kattintani?

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#64260) oOKitsuneOo válasza ProgenXL (#64259) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Igen akkor jön be a 2. Képen látható oldal. Aminek a piros szöveg az üzenete.

(#64261) ProgenXL válasza oOKitsuneOo (#64260) üzenetére


ProgenXL
őstag

és hol a 2. kép? :U csak egyet látok

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#64262) oOKitsuneOo válasza ProgenXL (#64261) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Nekem látszik, de erre gondolok.

(#64263) ProgenXL válasza oOKitsuneOo (#64262) üzenetére


ProgenXL
őstag

A szöveg szerint nem érvényes már a link. Remélem social meg az e-mail jelszavad nem egyezik. Ha ez nem működik akkor esélyes hogy support lesz ebből.

Gunner for life

(#64264) oOKitsuneOo válasza ProgenXL (#64263) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Nem ugyan az, de nem fogok ezután kajtatni. Csak jelezni szerettem volna, hogy nehogy galibát okozzon a Crew ban.

[ Szerkesztve ]

(#64265) ProgenXL


ProgenXL
őstag

csalók jönnek jönnek jönnek és jönnek. Úgy dobálta a karakterem mintha valami mágnes taszította volna el mindentől. Aztán kifagyasztotta a játékom és bezáródott az egész..

Gunner for life

(#64266) oOKitsuneOo válasza oOKitsuneOo (#64264) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Kiderült a turpisság. Akitől vettem a játékot nem épp játszott tisztán. Ezért ip bant kapott az felhasználó.

(#64267) ProgenXL válasza oOKitsuneOo (#64266) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az ilyen vett accountokban ez sajnos benne van.. Szét cheatelik aztán elpasszolják.

Gunner for life

(#64268) Logitech válasza Mike (#64257) üzenetére


Logitech
aktív tag

szerintem ide a fórumra is írt már be valaki, aki szintén ki lett rakva, mint mindenki más, és játékban is jelentek meg többen, akik szintén nem követték napi, heti, havi szinten hogy új crew van, ennyi történt:
-ki lettem rakva a phhu crew-ból
-igen új crew van, szabályzat frissült, nézd meg, jelentkezz
-ok
jelentkezett, jelentkezés elfogadva

(#64269) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok,

Megint elpörgött majd 70 hozzászólás, amikre összefoglalva reagálnék. Alapvetően nincs azzal gond, hogy a crew dolgait beszéljük ki, erre való a fórum, ez is a játékhoz kapcsolódik. Pont ezért nem is értem, hogy pontosan mi értelme volt, hogy egy eleve nem crew és nem is aktív PH!-s kolléga idejött és megmondta a tutit... Wi-fi, tudod neked is csak azt tudom mondani, mint más, hasonló jellemmel megáldott kollégának: arra nem gondoltál, hogy nem a rendszerrel van a baj?

Mike: Sajnálom, hogy téged személyesen nem értesítettünk, de ugyanez történt néhány másik inaktív taggal is, csak ők nem tokostól jöttek vissza az ajtón... Az aktívakat viszont zavarták bizonyos dolgok és ezért döntöttünk így, ha ezt sértésnek veszem, akkor ám legyen. Ahogy eddig, úgy ezután sem várja el senki azt, hogy fixen CEO/MC dolgokkal foglalkozz, főleg, mivel ez egy játék, ha munkának éled meg, akkor lehet nem kéne ezt csinálnod. A GDPRes részt hagyjuk, semmi köze az információ közléshez, az a személyes adatok kezeléséről szól. Infó még valóban hiányos (még), de azt azért hozzátenném, hogy az egész kb 3-4 hét alatt zajlott le, szóval nem az történt, hogy péntek este kimaradt 1 éjszakai játék és szombatra már kickelve voltál.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64270) pokers


pokers
senior tag

Srácok!

Én nem szeretnék belefolyni ebbe a Mónika showba, csak mert mostanában elég keveset is vagyok online, de azért a topikot követem, csupán egy dologra szeretném felhívni a társaság figyelmét.

Korábban leszólt magyar crew, a powa frontembere LA-ből csinálja a vlogjait, mivel a notebook.hu és az xbox magyarország ELISMERTE tevékenységét, így kiutaztatta az E3 2018-ra.

Ezt akár a mi csapatunk is kaphatta volna, ha másképp állunk hozzá.
De mi képesek vagyunk olyan f@szságon veszekedni, amiről az utolsó kommentcunami is szólt :W

Szóval ezzel csak azt szeretném mondani, hogy jó lenne felnőni végre és értelmes, szórakoztató dolgokat csinálni online. Elvégre azért akarunk "zárt" csoport lenni, hogy a sok vérpistitől/moddertől tudjunk játszani egy jót. Ha valakinek a KD aránya a fontos, az mehet publicba bármikor, de azt gondolom, hogy a nagy többség csak nyugisan szeretne játszani ezzel a sandbox játékkal. (Tudom, ez a GTA, ez nem az a nyugdíjas műfaj, de mivel elég sokféleképpen lehet játszani, így a phhu crew azért alakul(t), hogy egymásnak segítsünk, és tudjunk szórakozni anélkül, hogy wc-t, karácsonyfát, stb kapnánk a seggünkbe.)

Azt látom, hogy az a pár húzó ember is kezd belefáradni a sok marakodásba, akik anno benne voltak minden buliba.
Ha nagy ritkán fel is megyek crew sessionbe, nem szól másról csak az mc-ceo eladásokról, hogy kinek épp melyik gyára telt meg és kellene eladni.

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni, megyek vissza BDO-zni :D

[ Szerkesztve ]

(#64271) Plata válasza pokers (#64270) üzenetére


Plata
félisten

Én nem akarom a vitát folytatni sem kötözködni,csak elolvastam amit írtál és egy kérdés foglalkoztat de nagyon.
Mi a bánat az a BDO? :B
Kb semmi nem jut eszembe hogy mi lehet,de közben érdekel is hogy még is mi a frász az.

[ Szerkesztve ]

(#64272) Heller2 válasza Plata (#64271) üzenetére


Heller2
aktív tag

Black Desert Online.

Egyébként tényleg ez az eladás őrület megy, senki nem áldozna játékidőt semmi egyébre.
Pl. egy unalmas autós vip vorkre :), vagy moc-os küldetések, ilyesmik. Nem hiszem, hogy olyan sok embernek meglenne.
Egy közös, bármilyen verseny. Ilyesmik
Ugyanakkor, meg mit is csinálhatna az ember, így maradnak a közös eladások. Ezért lesz jó a dlc, kis újdonság.

Ahogy én is mondtam nem nagy gond ez, mert szívesen megyek eladni, ha még defend is van, akkor kalandosabb ;)

Én, ugye mindig egyedül adok el, de szerintem két hónapja tele van minden gyáram, de nincs kedvem eladni, elvannak azok ott. Mit vegyek? Minek..

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#64273) Kiskokó válasza Heller2 (#64272) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tee vagy már az egyedül eladáááááááááás :DDD

Ha hétvégén gép elé jutok fél óra - óránál több időre, tolhatunk valami.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64274) mikesum válasza pokers (#64270) üzenetére


mikesum
csendes tag

"... hogy wc-t, karácsonyfát, stb kapnánk a seggünkbe."

Kikérem magamnak, a budi (by Plata) hozzátartozik a játékhoz :D

(#64275) Plata válasza mikesum (#64274) üzenetére


Plata
félisten

Én még nem vettem meg a repülő budit.
De gondolkoztam rajta.Csak nem tudom hogy kell-e hozzá bunker research vagy sem.
Tegnap Ph sessionban bulliont loptam bejött egy random egyből kaptam két rakétát.Vagy robbanós snipert.Nem tudom pontosan.De mintha rakéta lett volna.Túlélte heli de nem jutottam ki vele a partra,tengerbe estem úsztam vagy 5 percig.Rendes Ph-s elémjött budival és kölcsön adta.Így időben beértem ládámmal.

(#64276) mikesum válasza Plata (#64275) üzenetére


mikesum
csendes tag

Nem kell hozzá bunker research (ha jól emlékszem), az upgrade-et facilityben (meg gondolom Avenger) tudod végrehajtani. Ládázáshoz egyébként szerintem óriási segítség: gyors, kis helyen le tud szállni, nagyon könnyű vele felszedni ládákat (pl tengerből is). A rakétája ugyan nem a legjobb, és viszonylag hamar ki is fogy(hat), de nálam ez a favorit.

(#64277) gcsaba966 válasza mikesum (#64276) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Facilitys jármű, tehát csak ott lehet upgradeelni (avengerben nem). Bunker research nem kell hozzá, jól emlékszel. :K

(#64278) ProgenXL


ProgenXL
őstag

250.000$ jár ismét ajándékba. Valaki megkapta?

Gunner for life

(#64279) INMOTEP válasza ProgenXL (#64278) üzenetére


INMOTEP
őstag

Énis másodjára ebben a hónapban ,azt mondják ha megadott időben lépsz be kapsz 250.000 dollárt :U

[ Szerkesztve ]

(#64280) Anulu79 válasza Heller2 (#64272) üzenetére


Anulu79
addikt

A MOC-os küldik hol vannak?

(#64281) Segal válasza Anulu79 (#64280) üzenetére


Segal
veterán

A MOC-ból indíthatóak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#64282) HussarF válasza CactuS (#64269) üzenetére

Még így utószóként annyit tennék hozzá, hogy szerintem semmi gond azzal, amit itt az elmúlt párszáz hsz-ben megbeszéltünk. Én pont úgy látom, hogy rendesen működik a crew, mert meg vannak vitatva a dolgok, döntések lettek meghozva és be lettek tartatva a szabályok. Azért mert páran felesleges hisztinek tartották, sztem egyáltalán nem az volt, hanem pont az látszott, hogy van élet a crew-ban és képes cselekedni.

Amúgy mi újság, Cactus, szoktad még nyomni a GTAO-t? Én már biztos nem láttalak vagy ezer éve :D

(#64270) pokers
Ne haragudj, pokers, te most akkora katyvaszt hordtál itt össze, hogy nem is igazán értem, mit akartál egyáltalán mondani :D
Most hogy jön ide, hogy valaki felépítette úgy magát, hogy ki tudott menni LA-be? Mi köze ennek a crew-nkhoz? :F :DD
Ha ki szeretnél te is menni, akkor tűzd ki célul is dolgozz érte :)
Az meg, hogy farmolás megy a crew sessionok-ben, nem túl meglepő. Jön az új DLC, gyűjtöget rá mindenki.
Mihez kéne felnőni? Azért ez alapvetően már egy 5 éves játék, legtöbbünk bőven 1000 óra felett van. Sokan le is koptak vagy akik maradtak, akiket még nem engedett el a hangulat, azok sincsenek fent egész nap.
Ahogy te is írtad, alig vagy itt. Rengeteg féle crew esemény volt már az évek alatt, idővel ezek sem akkora újdonságok már. Ezek ellenére még mindig jól működünk. Sztem egyáltalán nem lehet panasz a crew-ra.

(#64283) Anulu79 válasza Segal (#64281) üzenetére


Anulu79
addikt

Gondolom hátul kell valamelyik székbe ülnöm. Jármű nélkül is be tudok menni a kamionba?

(#64284) L-e-f-i-e válasza Anulu79 (#64283) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Gyalog is be lehet menni sőt ki is lehet belőle jönni :D Asszem az első kabin melletti fali konzolról indíthatok a küldik...de már rég csináltam én is. :)

=^-^=

(#64285) CactuS válasza HussarF (#64282) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, 2 gyerek mellett random, plusz becsúszik más is. GTA-ra vagy meló közben vagy éjjel/hajnalban jut idő általában, ha úgy van. De mostanában már nincs sok CEO/MC, inkább az érdekesebb autókat szoktam megvenni és azokkal furikázni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64286) Anulu79


Anulu79
addikt

(#64284) L-e-f-i-e
Köszi!

Vasárnap mikor lesz a tali? Lesz változás a VB miatt? :D

(#64287) Plata


Plata
félisten

Ma este én is meg kaptam a 250 ezremet.
[kép]
Sikerült felmennem Hegyiékkhez,mit kaptam lopásnak?
Art&antik vackok.De mivel a raktár majdnem full már csak 1 ládát lehetett lopni hogy tele legyen.
Elindultam erre az asszisztens rám szól hogy valami gebasz van és speciális tojást kell lopnom. :F
Sikerült ellopni egy Faberge tojást,a raktáramba be is került,és hazavágta a raktáram,eddig full tele volt rakva képekkel így most lett benne 1 láda nem kép is. :U
Mivel Ph-s session volt így bevállaltam egyedül a raktár eladást,erre bejött egy rakat idegen.
De két kamiont kaptam 10 megállóval.
Ami vicc hogy a kamionok úgy mentek mint a mérgezett egér,szerintem egy másodperc alatt gyorsultak 200-ra néha nagyobb kanyarnál pattogtam a házakról.
De 11 perc alatt sikerült leszállítani a 10 címre a cuccot úgy hogy kellett mennem minimum 20 kilómétert.
Vége eladásnak beszállok buzzardba erre ledobott session üresbe.
De nagyon fura volt,az üres sessionban az irodám is üres volt,minden eltűnt belőle.
[kép]
Örültem neki hogy végre eltűnt a sok szemét az irodámból.
Csatlakoztam megint Ph-sra de nem engedett be,mert teli a session és kidobott invite only-ba.
Az irodám újra full koszos.[kép]

(#64288) Anulu79 válasza Plata (#64287) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezek a pénzek valami modder hagyatákai?

(#64289) Plata válasza Anulu79 (#64288) üzenetére


Plata
félisten

Dehogy is.Minél több ládát lopsz annál koszosabb az irodád.
Ahogy adod el a raktárakat egyre több lóvé is hever mindenfelé.
Sajna nem lehet eltüntetni belső cserével sem.
Tegnap valahogy eltűnt mikor ledobott a többiektől,de másik sessionban vissza is jött.
Az nem látszik de még a karakterem mögött is van két marha nagy pénzhalom.

[ Szerkesztve ]

(#64290) Kelecar válasza Plata (#64289) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Örülnél te ilyen "kosznak" otthon... :D

[ Szerkesztve ]

(#64291) VikMorroHun válasza Plata (#64289) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Mennyi pénzed van, hogy már a földön is mindenhova jut? Nekem még csak az asztal alatt van egy nagyobb kupac. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64292) Plata válasza VikMorroHun (#64291) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nincs sok.
Asszem 14 milla.
Spóroltam dlc-re.

(#64293) szTotyy válasza Plata (#64292) üzenetére


szTotyy
őstag

A fullos didibárhoz ez még kevés lehet, ebből csak egy rozoga buzibárra futja majd! :DDD

Amúgy köszi a helpet!

(#64294) Kiskokó válasza VikMorroHun (#64291) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt az aláírást kiegészíteném egy saját tapasztalattal.
Opressorral levegőben nem írunk! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64295) Plata válasza szTotyy (#64293) üzenetére


Plata
félisten

Nono.
Remélem elég lesz.
Legalább 1 bizniszre.Többi ruhára.
Buzibár nem kell.
Azokat a népeket én fénykardal szaporítom.

(#64296) Plata válasza szTotyy (#64293) üzenetére


Plata
félisten

Ha kell még bármi segítség vagy kérdésed lenne írj privátot és ha tudok segítek.
Azt nem garantálom hogy rövid lesz a válasz.😀

(#64297) olddirtyB válasza Kiskokó (#64294) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nem is értem miért nem használja egyikőtök sem a játékon belüli voice chatet. Pedig tök egyszerű, tök jó, nem kell hozzá segédprogram sem.

(#64298) Puma K válasza olddirtyB (#64297) üzenetére


Puma K
veterán

Az a gond, hogy sok a rikácsoló-visitozó egyén a játékban-játékokban... meg az értelmetlenül hadováló szerencsétlen akikre semmilyen szinten nem vagyok kíváncsi. A beszólogatókról nem is beszélve.

Tehát esetemben mindenhol tiltom a voice chat-et kapásból első indítás után.

Ha kell a rizsa akkor van nem kevés külső program ahol zárt helyen csak adott személyek vannak jelen és mehet a diskurzus.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64299) HussarF válasza Puma K (#64298) üzenetére

+1

Pontosan

(#64300) Logitech válasza Kiskokó (#64294) üzenetére


Logitech
aktív tag

egyik este elakadtam bunki eladásnál, az volt az ötlet hogy rakjak aknát magam alá, hátha ki tudok jönni, de csak dudált :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.