Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64951) #11598592 válasza CactuS (#64948) üzenetére


#11598592
törölt tag

Hát sok helyzetben az adott szavam van, amit viszont sokan megerősítettek. Face csoportban pár napja tettem ki egy képet amint Wifi ismét akciózik. Nos spec nem tudom már megmutatni mert ki leaveltem a face csoportot is... :/ De ott van az. Ha nem törölték még. Sok esetnél meg kapásból nem az volt sajnos az első lépésem hogy print screen. Meg mindig ilyen apró kis heccelések voltak. Sok kicsi sokra megy. Viszont Hegyi eladásánál Wifi hegyi kocsiját is lőtte sőt tett rá hogy Hegyi is látja szitává lőtte a kocsimat. :D Papa meg nem is reagált a dologra hogy szólna Wifinek. Én szólok akkor ott háború lett volna. Apróságok amivel tudja hogy hogy lehet heccelni a másikat. Aztán ha valakinél elgurul a gyógyszer és kicsit helyre teszi a bűnösöket, egyből kick crew stb. :D Így megy ez sajna. Ha nincsenek az illetők fent, tök nyugis a légkör tök jól elvagyunk/voltunk.

(#64952) #11598592


#11598592
törölt tag

A problémák megoldása érdekében, első lépésben szeretnék vissza térni a crew-be. Nem hagyom cserben azokat akikkel jó viszonyt ápolok és szeretném én is hogy, ez egy jó közösség legyen. :)

(#64953) hegyipapa válasza #11598592 (#64952) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez megtörtént :) Ment pü !!!

(#64954) #11598592 válasza hegyipapa (#64953) üzenetére


#11598592
törölt tag

hehe köszi :D

(#64955) bluuzia


bluuzia
aktív tag

(#64913) szTotyy: Már 47 vagyok és még mindig hetero. :D

Egyszer majd biztos végigolvasom az utóbbi 21 óra összes bejegyzését, de most a feléig jutva elég volt belőle.

A témához:
Nekem semmi problémám Ucillal, Majkeeval, Wifivel, Csabival és Valorummal sem. Szívesen játszok mindnyájukkal.
Viszont ha már benne vagyok egy sessionben a csapattársakkal, akkor biztos nem számítok támadásra.
Ilyen formán Nekem nem fér bele semmiféle crew-társ ugratás a játékba. Ráadásul ez nem is ugratás, hanem szemétség - finoman fogalmaztam.
Nem azért mert fafej vagyok, hanem mert eladok vagy farmolok, ami alatt nincs szükségem ilyen dolgokra.
Ha lenne rá igényem, tuti szólnék.
Rengeteg lehetőség van a játékban, amikor össze lehet akaszkodni. A PH session pont nem az.
Tessék megszervezni egy DM-et vagy TDM-et, vagy akármelyik Capture-t, amelyek igen jó mókák társasággal.
Na ott lehet mutogatni a KD-t meg a taktikus játékot.
De persze ezekre nem nagyon van igény.

Viszont egyre többször olvasok rosszat és személyeskedést mind a fórumon, mind a chaten.
Nem tudom, hogy ezeknek mi volt vagy lehetett az előzménye, de tényleg be kellene fejezni.
Ha személyes ellentétek miatt történik, akkor meg kell beszélni vagy elkerülni a másikat.
Ha csak "heccelés" akkor meg már leírtam róla a véleményemet.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#64956) Plata


Plata
félisten

Bakker nincs senkinek chernobog?
Tényleg érdekelne hogy bugos-e még és lehet-e vele ökörködni.
Meg kb mennyi a tuningolása és hol lehet tuningolni?

(#64957) Logitech válasza Plata (#64956) üzenetére


Logitech
aktív tag

De van, csak belepte a por.A bug-ot meg nem próbáltam vele soha, de ha összefutunk szólj.

(#64958) Plata válasza Logitech (#64957) üzenetére


Plata
félisten

Ma talán ötkor végzek és fel tudok mamenni.

(#64959) Plata válasza Logitech (#64957) üzenetére


Plata
félisten

Jah a bug annyi hogy rá állunk kocsival és ha kinyitod a rakétavetőjét az autót ellövi a francba.Chumash bunkertől bevágott a városba.Vagy iszonyú magasra.Valaki egyszer oda kihozta.Csak akkoriban nem volt rá pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#64960) Mr.Csizmás válasza Plata (#64959) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyen ugrálós bugokat tudnak a sportkocsik is, amiknek nem oldalirányba, hanem fel-átlósan nyílik az ajtajuk. kiszállsz, és rögtön egyenesen előre elkezdesz sprintelni, jobb esetben 5-10 méter levegőben galoppozás, és ereszkedés lesz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64961) Źşë'


Źşë'
addikt

ceo vehicle cargo warehouse-hoz tippek 5letek? jól jönne némi help ill. amolyan hints szerűségek :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#64962) Plata válasza Mr.Csizmás (#64960) üzenetére


Plata
félisten

Bunkeres eladásnál amikor insurgenttel megyünk és felmászok a géppuskához,amikor beérünk a célba ugye kiszállít a játék a kocsiból.Néha a karakterem ilyenkor nem kiszáll hanem pörögve felrepül.Az is poén.
De a Chernobog nyitható rakétasilója bármit piszok messzire elhajít.Meg a Khanjali ágyúja is ilyen,ha valamibe beleakad eldobja.Szoktam azzal szórakozni hogy bele akasztom házba vagy oszlopba és repülök vele jobb esetben 1-2 háztömböt rosszabb esetben 10-20 métert.

(#64961) Źşë'
Először lopd tele úgy hogy minden kocsiból legyen bent 1.Ez azt hiszem 32-nél lesz.Utána mindig adj el 4 top-ot és lopj újra 4 kocsit,ilyenkor azt lopod vissza amit eladtál.
Én például most szoktam crew társnak segíteni kocsi lopásban,van 26 kocsi a raktáramban így nekem mindig top kocsit ad lopásnál,ellopom a kocsit és beviszem az ő garázsába.Pénzt nem vesztek ő meg egyből nyer 100k-s kocsit.
Kocsilopáshoz jó ha van buzzardod és kurumád.
Ha messziről kell lopni buzzardal odarepülsz,kurumát lehívod azzal gyűjtöd be a kocsit és tipli haza.
Ha van Cragobob-od azzal is hazaviheted,bár ha helivel üldöznek akkor szétlövik a segged.
De ha csak autóval akkor cumi nekik.

[ Szerkesztve ]

(#64963) Kiskokó válasza Majkee84 (#64931) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hm, érdekes. Le vagy tiltva akkor hogy látod ami írok chaten ? :U
Költői kérdés volt.
Vajon honnan van a kép... és miért más helyett teszed be? És még grand kavarja a szart :DDD

Gondolkozok rajta, hogy nagyon őszinte legyek, de annyiszor bizonyította már be jó pár ember itt hogy kár megszólalni mert úgyis csak a támadást kapja az ember.

Plata : Nincs Chernobgom de a "Bug" működik. 1-2x már mi is próbáltuk mit tudom én kivel.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64964) Źşë' válasza Plata (#64962) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, am 32. kocsiig nem ad be duplát? úgy értem mindig mást fog adni? vagy addig ami dupe azt adjam el?
és ha jól olvastam fél óránként lehet eladni egy autót?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#64965) szTotyy válasza Źşë' (#64964) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, a 32. kocsiig (80% raktárkapacitás) nem ad be duplát. Ha ekkor eladsz egyet, tuti azt fogod kapni (persze nem biztos, hogy ugyanazzal a rendszámmal). 80% fölé nem érdemes menni, mert akkor megint véletlenszerűen ad kocsit.
Ha egyedül adsz el, akkor 15 percig nem adhatsz el utána.
Ha négyen adtok el, akkor egy picit csökken a cooldown/kocsi, 4 kocsinál ez 40 perc.
Néhány kocsilopásnál van mód arra, ha jól csinálod, akkor nem kapsz a nyakadba npc követőket...

[ Szerkesztve ]

(#64967) Plata válasza Źşë' (#64964) üzenetére


Plata
félisten

A játékban 32 féle autót lehet ellopni és eladni CEO-s autólopással,amíg a 32 féléből nincs bent a raktáradban 1 darab mindből addig mindig mást és mást ad,de ha megvan a 32 autó a raktárban akkor random ad egy olyat ami már van,ez lehet top is de inkább tuti valami szutyok.Ezért meg lopod a 32 autót és eladod a 4 legdrágábbat,majd visszalopod,ilyenkor megint a 4 legdrágábbat lopod vissza mert abból még nincs a garázsban.A félóra nem igaz,ha egyedül adsz el talán 15 perc cd van,ha 4 autót adsz el azt hiszem 45 perc.
Bár erre nem esküszöm meg csak így rémlik.Én négyesével szoktam eladni.

(#64968) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Hi!

Szeretnék felvételt nyerni eme remek társaság soraiba. A házszabályt elolvastam.

Nevem: Bojtargenyo2

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#64969) GRandMaster6 válasza olddirtyB (#64966) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

26 vagyok, és nem járok vissza, főként nem toborozni! majdnem minden nap kapok ph sessionba invet, néha átmegyek, de nem szoktam ottmaradni. ho ilyen okos vagy észre vehetted volna. Nem veszitettem semmiben, csak nem szeretem ha szaroznak csak ugy. olvasd vissza a hsu-eket az elmult két napból, mer kiderül belőlle hogy mégse én vagyok itt a szarkavaró! megnézném te mit csinálnál ha sunyiban szaroznának veled. Nagyon nagy az arcod velem szembe pedig sose tettem neked semmit, mégis ott kuncsogtál hogy töröljenek engem a többiek. Nem szóltam bele a dolgaidba sem, próbáld teis követni ezt a példát.

(#64971) Kiskokó


Kiskokó
veterán

S tét!

Ha nem volt cloud mentésem, és elveszett a single mentésem, sehogy se tudom visszaszerezni ugye?
SC online a régi single adataim írja.

Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64972) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Onlineban beragadtam 30FPSre ez mitől van?
Gépem:I5 8600k
16 GB ram
1060 6GB
Újratelepités volt.
Restore defaults volt.
Mit csináljak?
Eddig tökéletesen ment.
:(

(#64973) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ide akartam :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64974) HussarF válasza Kiskokó (#64973) üzenetére

(#64975) HussarF

Számomra egyébként érdekes tapasztalat volt, hogy az explosive lövedékes shotgun nem robbantja fel aa armored kurumát. Ha sima kocsiban ül valaki, akkor 2 lövésből robbantja a kocsit, de a kurumát nem fogta. Először azt hittem cheater, de aztán beleküldtem egy rakétát és egyből ferobbant.

(#64976) VikMorroHun válasza GRandMaster6 (#64862) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A nagy lázadásban esetleg gondoltatok arra, hogy itt a fórumon nyilvánosan leírjátok a problémát? Lehet, hogy ezzel kellett volna kezdeni, nem pedig visszatámadni (mint a 111 ládás eladás esete).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64977) VikMorroHun válasza Plata (#64962) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Fontos, hogy minden kocsiból csak egy-egy darab legyen. Ha többet is szerzel, akkor nem csak top kocsikat fogsz kapni a 32 darab után.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64978) hhenry


hhenry
őstag

Valaki jön most missionozni?

(#64979) GRandMaster6 válasza VikMorroHun (#64976) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Nekem a 111 ládás dologhoz semmi közöm. Irták a fiuk hogy surgősen jöjjek forumot lovasni, mert ucilék lebuktak hogy jópár más embert is baszogatnak, ugy mint engem anno.

#64970
Ebben mivolt a toborzás? Nem klántársakkal játszok, hanem egy összeszokott nagy csapattal, max sessionba tudok toborozni. Nincs annyi esze annak aki invel? konkrétan ezt most egy vezetőre mondtad, aki általában nyugtassa lefelé az embereket amikor cirkusz van, de mind1, neveket nem mondok, ne basztassák miattam. ugyse megyek a sessionotokba, és nem azért mert megtiltották, nincs is nyomrom pár emberhez. az hogy mindenki előtt leirom amit gondolok, nem gyerekes szerintem. akinek vannak cimezve, szintén elmond engem mindennek, csak olyankor amikor ti nem látjátok, utánnamjönnek és adják ki magukból más magyarok előtt direkt. ha ph sessionba betévedek, jon a szöveg hogy tünjek el, sunyiba meg tudnak jönni utánnam baszogatni. akkor most mivan?! ja igen, én vagyok a kretén :F amugy meg ne te mond már meg hogy kinek ki legyen a barátja.

[ Szerkesztve ]

(#64980) Plata válasza VikMorroHun (#64977) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem én is ezt mondtam,amíg nincs 32 úgyis csak 1 lesz mindenből,talán ma dupla autós hét lesz.
Bár asszem nem nagyon fogok lopkodni kocsit.

(#64981) zolcsika0801


zolcsika0801
újonc

Sziasztok!

Zolinak hívnak,kb 3éve van meg a gta 5 dobozos pc formában.A játék online része az, ami igazán leköt,soha nem csaltam, és nem gyökérkedtem senkivel.Sajnos nemrég valami idióta hackelt és a szintemet 10 másodperc alatt megnövelte 2093 ra.Irtam supportnak és válaszoltak is ,de nem foglalkoznak vele.Sajnos igen gyakran dobál a szerver össze -vissza, és így védtelen marad a felhasználó.Éppen ezért valamint,a jjáték miatt is ,szeretnék a csapatba jelentkezni.Így mindig sikerülhet csatlakozni a társakhoz ,és csalásmentes sessionba kerülni.Nagyon köszönöm ,tisztelettel zolcsika0801

[ Szerkesztve ]

(#64982) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

olddirtyB Ne személyeskedj, az itt tilos!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#64983) #11598592 válasza GRandMaster6 (#64979) üzenetére


#11598592
törölt tag

Grand ha ilyen van hogy, mennek utánad fikáznak chatbe és látszik hogy rád szálltak készíts fotókat az esetről és nyomd fel ide vagy privátba küld akinek el kell és ennyi. Hogy tényleg lássuk, kinek van helye köztünk és kinek nincs. Bár egyenlőre én nem voksolnék senkinek a kirúgására sem, első körben legyen vége a mostanában tapasztalt dolgoknak. Úgy is betéved 1-2 random(külföldi!!!) mindig, arra cuppanjon rá 1-2 ember ha orális kielégítést akar magának ne másik phhu playerre. Meglátjuk hogy mostantól velem mennyire fognak szórakozni, biztos nem mindenki szívébe loptam be magam hogy, van véleményem, és szembeszállok azzal aki szórakozik velem. :))

(#64984) UnConnecteD válasza hhenry (#64978) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ha szeretsz missiont tolni, nekem szolj, en jatszanek, de senkivel nem tudok.

SC : Attila.Winter

(#64985) Mr.Csizmás válasza UnConnecteD (#64984) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64986) ProgenXL válasza GRandMaster6 (#64979) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tárgyilagos bizonyíték nélkül sokra nem megyünk. Képet legalább lőj róla majd ha előfordul.

Gunner for life

(#64987) GRandMaster6 válasza ProgenXL (#64986) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

(#64983)
Nem fogok bizonygatni meg stb, nem érdekel hogy kit rugnak ki a ph bol, meg hogy kit vesznek fel. Csak száljatok le róllam és kész :)

(#64988) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Továbbra sem érkezett, se JESTER CLASSIC, se DLC.

(#64989) Laraxior


Laraxior
titán

Azt hittem valami dlc jott, mert 200 uj hsz van... De csak latom, hogy a gyermekek játszódnak...
Jol van az, mindenkinek kislapátot, kis vödröt... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#64990) Met válasza hegyipapa (#64988) üzenetére


Met
nagyúr

Pedig Plata már készül nagyon :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#64991) #11598592 válasza hegyipapa (#64988) üzenetére


#11598592
törölt tag

Mc dupla fizetéssel kapcs. mi a helyzet Hegyi? Maradtak? Van változás?

(#64993) Kiskokó válasza UnConnecteD (#64984) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is kapható vagyok rá, bár inkább valami adversary vagy valami mint sima missio mert azokat már rég letoltam ezerszer.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64994) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok, a fórum nem kifestő és a 1,5 Mb-os animgif sem a legjobb ötlet. Ezt ha lehet, akkor linkként szúrjátok be (spoiler tag nem jó, mert ott is betöltődik minden frissítéskor).

Kiskokó: A klasszikus missionökre nagyon ritkán van bónusz. Pedig van köztük olyan, amit letolnék 1001. alkalommal is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64995) Reaper válasza #11598592 (#64991) üzenetére


Reaper
őstag

10/7/18 Weekly GTA Online Bonuses:

New Content

Nothing

Guest List Log-in Bonuses

$100,000 (Log in between between July 10th and July 16th to claim)

Pink Wireframe Bodysuit (Log in between between July 10th and July 16th to claim)

2X$ and RP activities:

Air Freight

Other Bonuses:

25% Discount on Special Cargo

25% GTA$ Boost on Biker Businesses. (Bármit is jelentsen ez)

Discounted Content:

P-45 Nokota ($1,197,000, 40% Discount)

Buckingham Pyro ($2,010,000, 40% Discount)

Tula ($2,334,000, 40% Discount)

LF-22 Starling ($1,650,000, 40% Discount)

Grotti Visione ($1,575,000, 30% Discount)

Buckingham Howard NX-25 ($585,000, 40% Discount)

Ultralight ($300,00, 40% Discount)

Havok ($1,038,000, 40% Discount)

Coil Cyclone ($1,323,000, 30% Discount)

Vapid Retinue ($430,000, 30% Discount)

Hangars (40% Discount)

Premium Race:

Target (Ruiner 2000)

[Reddit]

[ Szerkesztve ]

(#64996) #11598592 válasza Reaper (#64995) üzenetére


#11598592
törölt tag

köszi reap :)

(#64997) VikMorroHun válasza Kiskokó (#64993) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Időnként én is szívesen mennék küldetésre, Heistre, csak az a kérdés, mikor. Szinte mindig mennek az eladások, úgyhogy erre nem igazán marad idő. Azt meg már megtanultam, hogy véletlenszerű játékosokkal felesleges bármiféle csapatmunkára készülni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64998) Plata válasza Met (#64990) üzenetére


Plata
félisten

Tudod jól hogy nekem ingyen sem kell buzibár.
Akkor felejtős a dlc meg a GTA is egy időre.Úgyis jön BfA augusztusban.
Meg most úgyse nagyon van időm,sok a meló.

(#64999) Plata válasza Reaper (#64995) üzenetére


Plata
félisten

Bakker hangár hét.Az ciki.
De olcsóbb a special cargo és Mc gyárak gyorsabban termelnek.
Az jó.
Bocsi mobilon nem tudtam két felé válaszolni egy hsz-ben.

(#65000) VikMorroHun válasza Laraxior (#64989) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha már úgyis hisztis napokat tartunk: van, aki nem bírja ha tolom a postakocsiját (szól, és megyek másikhoz), nekem meg az nem tetszik, amikor a térképen sárgán világító pöttyöt kijelölik lilával, vagy egyéb sötét színnel. Egyrészt nem látom, hova kell menni, másrészt általában a játék jelöli az útvonalat, tehát még felesleges is.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.