Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64301) Plata


Plata
félisten

Kezd sok lenni megint a modder nagyon.
Ma este Hegyi-re joinoltam tali után,loptam 3 ládát jewelry raktáramba.
Hegyi át ment másik sessionba,lopás után mentem utána,megint jewelry raktárba 3 láda.
Ráadásul 1 kamion amiben 3 láda.De haza felé már gondok voltak és modder is lett.
A raktáram tele lett,de nem mertem bevállalni a sessionban az eladást,mert ruszkik is lettek meg modder is.

(#64302) CactuS válasza Puma K (#64298) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Erre +1. Első élményem az volt a GTAOban, hogy amikor először felmentem, akkor egy mutáló hangú, ~ 10 éves ficsúr hadovált valami halandzsa nyelven és nem bírt csöndben maradni. Arra az 1 percre volt bekapcsolva a VoiceChat, amíg megtaláltam, hogy hol kell kikapcsolni.

Manapság már kliens sem kell (mumble, TS, ventrilo, stb.), mert ott a webes discord, ami ráadásul ingyenes is. Igaz, a hang minősége és a latency azért mondjuk a mumble-höz képest elmarad, de használható.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64303) Anulu79 válasza CactuS (#64302) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi régóta discordot használunk és szerintem semmi baj nincs vele. Igaz mi a kliensen keresztül használjuk. Azt nem is tudtam, hogy a weben keresztül is lehet használni.

(#64304) HussarF

Mi meg steam-es klienst szoktuk használni. Akinek nem steam-es a GTA, steam-je annak is szokott lenni szóval eddig még mindig meg lehetett oldani. De amúgy csak ritkán használtuk, ha tényleg koordináció kellett.

(#64305) CactuS válasza Anulu79 (#64303) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig az volt a bevezető feautere náluk, hogy még kliens sem kell. :D
A latencynek GTA alatt pl: semmi jelentősége. Anno, amikor még volt időn HC játékokra, akkor ott érezhető volt a különbség, TS, de főleg vetrilo ellen. Discordnál inkább a minőséggel van/volt bajom, de nem állandóan. Ha azt vesszük, hogy valaki nem akar sokat tökölni, akkor egyértelműen a discord a nyerő manapság.

HussarF: Az is járható út néhány fő esetén, szóval lényeg a lényeg, manapság már nem probléma, hogy élőbeszédes csatornát alakítsunk ki, kontrollált környezetben, mutáló hangú dél-amerikai kölykök nélkül.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64306) VikMorroHun válasza Kiskokó (#64294) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Meg az Alamo tengerparton sem, miután megállapítottuk, milyen ügyesen sikerült megállni a víz kezdete előtt. Saját tapasztalat. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64307) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Lesz egy bunker eladásom ,nem tudom mikor lesz tele vagy meddig várjak vele .Most olyan 400 ezernél jár ....ha eladásra kerül a sor egy kis segitség kellesz vagy ma este vagy holnap este .Ken Okuyama vagyok "

(#64308) Kiskokó válasza VikMorroHun (#64306) üzenetére


Kiskokó
veterán

A vízből felfelé kilőni magad a legjobb :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64309) Plata válasza INMOTEP (#64307) üzenetére


Plata
félisten

Ha fent leszek segítek.
De ugye tudod hogy minél többen vannak a sessionban annál többet fizet az eladás MC-ben?
Este asszem egy kis segítséget majd én is kérek.Tele a jewelry raktáram,Hegyi sessionjaiban folyton az jött. :DDD
És el kéne adni,eladtam mostanában pár raktárat egyedül,de szerintem ez már tuti repülős lesz,eddig hajós volt meg kamionosok,tuti kikapok egy titanost,azt meg egyedül úgy is elcseszem.
Nem tudom hogy így van-e,de azt hiszem ha egy raktárat ha tele pakolsz úgy hogy csak 1 láda hiányozzon bele,akkor az az 1 utolsó láda special item lesz.Már két raktáramnál jártam így,1 láda kellett volna hogy tökéletesen tele legyen,egyforma cuccal,mentem lopni az utolsó ládát,erre az special item lett.Vagy tojás vagy arany minigun vagy egyéb hülyeség.

(#64310) INMOTEP válasza Plata (#64309) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem biztos hogy én ma megleszek a tele raktárral ,de segítek eladni .Repülőt egész jól használok ,majd irj mikor akarod eladni

(#64311) Plata válasza INMOTEP (#64310) üzenetére


Plata
félisten

Hát a raktárnak kampeca.
Ph-s sessionban meg próbáltuk Ucil vezette a repülőt de az első állomás után padlót fogott,így oda lett egy fullos eladásom megint. :O
Modder kidobta a repülőből.
Loptam a raktárba még 3 ládát,mert pont azt adott ami bele való,de többre már nincs kedvem.

(#64312) VikMorroHun válasza Plata (#64311) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ja, modder volt? Az más. Egyébként nem célszerű megvárni szerintem, amíg tele lesz. Ez nem MC gyár eladás, amikből naponta így is van 15...

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64313) Plata válasza VikMorroHun (#64312) üzenetére


Plata
félisten

Ucil azt mondta hogy kidobta a repülőből.
Én csak azt láttam megy előttem a repcsi egyszer csak a földbe csapódik.
Buzzardal követtem hogy védjem.
Ki a fene gondolta hogy Ph-s sessionban baj lehet?

[ Szerkesztve ]

(#64314) HussarF válasza VikMorroHun (#64312) üzenetére

De érdemes, mert minél nagyobb a készlet, annál többet fizet fajlagosan is.

(#64313) Plata
Titan volt?
Nem láttátok, hogy idegen van a sessionben?

[ Szerkesztve ]

(#64315) Plata válasza HussarF (#64314) üzenetére


Plata
félisten

Figy full tele volt session Ph-ssal,meg volt még egy két nem Ph-s Majkee meg Wi-fi de más idegent nem nagyon láttam.Én a raktárban voltam,mivel gondoltam hogy sok kamionos meg hajós egyedüli eladás után repülős lesz kértem segítséget és Ucil jött,majd mondta adjuk is el,elindítottam,naná hogy repülős,ő egyből fel is szállt vele,én meg mentem a raktárból buzzardal utána.Már majdnem odaértem amikor az első ledobási pontnál láttam a repülő a földbe csapódik.Majd kiírja hogy cumi.Buktam az egész raktárt.
Ha nem a Jewelry raktáram lett volna hanem a vegyes le sem tojnám,de így szarul esett.

[ Szerkesztve ]

(#64316) HussarF válasza Plata (#64315) üzenetére

Hát van ilyen, néha le kell írni a veszteségeket...

(#64317) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Na ez érdekes lesz:

Pénteken megkaptam a screent, hogy "Congrat, itt van 250K".
Nem tett le a felhők közül, ezért megszakítottam a netet, hogy játékba kerülhessek.
Miután lespawnolt, megnéztem a pénzemet és láttam, hogy NEM adta meg - ezt onnan tudom, hogy minden játékba lépéskor és kilépéskor csinálok képet a számlámról.

Azonnal írtam a supportnak, amire tegnap este meg is jött a válasz:
"We investigated your account"Bluuzia" and see that the amount of GTA$250,000 is deposited to your account."

Úgy gondoltam leszarom a dolgot. Nem fogok ennyi pénz miatt erőlködni, bár 14 millám van, tehát ahhoz viszonyítva szerintem nem kevés. Ráadásul nem én kértem, hanem ők akartak adni.

Viszont most kaptam újra egy emailt, ugyan ezzel a tartalommal. Annyi a különbség, hogy az első egy válasz volt, ez viszont PENDING jelzéssel érkezett.

Na most 2 dolog lehetséges:
- vagy megvizsgálják a számlámat és látják, hogy tényleg nem kaptam meg, ezért jóvá írják
- vagy megvizsgálják a számlámat és találnak valamit (pl. DC Heist vagy amikor 8-as voltam rám szórtak 118 ezret, amit felszedtem) és jön a banán.

Egyenlőre játékban vagyok, tehát reggelre kiderül mi lesz.

"Jó estét, jó szurkolást!"

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#64318) Majkee84 válasza Plata (#64315) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Egy random volt a sessionben, 54-es szintű AsusGamer. Vagy vmi hasonló volt a neve. Valaki mintha írta volna, hogy van egy ilyen bug. A mai akciós járművek Transformers rajongók számára:

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64319) Plata válasza Majkee84 (#64318) üzenetére


Plata
félisten

Nem figyeltem,tényleg az eladásra figyeltem csak,meg hogy próbáljam utolérni Ucil-t.
Szerintetek érdemes írni supportnak a fullos raktár miatt?
Az a baj nem tudok angolul.

(#64320) Majkee84 válasza Plata (#64319) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Ha engem kérdezel: szerintem nem.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64321) INMOTEP válasza Plata (#64311) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát az fasza ,most is volt fent valami modder ,bunkeremből kiakartam jönni és kidobott a sessionbol single player-be .Ki is léptem

[ Szerkesztve ]

(#64322) Mr.Csizmás válasza Plata (#64319) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

anno velem is ez volt egy teli hangárnál, support = magyar egészségügy, ok alt-f4, asszem akkor vettem meg a PUBG-t, és pár hónapig nem is GTA-ztam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64323) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ma sem érkezett meg a jester classic :(

"2x$ and RP Issi Classic Series"
Double GTA$ & RP on Humane Labs Raid.
Extended Double GTA$ & RP on The Prison Break
30% Off Entity XXR, Akula, Insurgent, Insurgent Pick-up, Valkyrie, Dinghy, Technical, Mule, Avenger, RCV, Stromberg
40% Off Facilities
50% Off Hangars & Executive Office

[ Szerkesztve ]

(#64324) Plata válasza hegyipapa (#64323) üzenetére


Plata
félisten

Lassan mindent leáraznak,valamiért azt akarják fogyjon el a pénzünk,mert valami rohadt drágát hoznak be.

(#64325) Mr.Csizmás válasza Plata (#64324) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy kössék az eur/huf árfolyamhoz ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64326) Anulu79


Anulu79
addikt

A stromberget megéri most megvenni vagy olcsóbb ha meg van csinálva hozzá a "küldetés"?

(#64327) Plata válasza Mr.Csizmás (#64325) üzenetére


Plata
félisten

Más online játékokban azt tapasztaltam,ha ilyen nagy akciók vannak annak csak egy oka lehet,valami drágát akarnak betenni ami előtt szeretnék ha az emberek elköltenék a pénzüket,majd kiadnak valami durvát amiért majd megint mindenki a zsebébe nyúl.
Mindig ezt csinálják,STO-ban rég hozzá szoktam és tudom hogy ilyenkor nem kel bedőlni,ha jön valami nagyobb és erősebb 9-12 ezres csomag előtte mindig van ilyen egy két hetes be etetés,20-30%-os leárazás.
Most a 125 dolláros nagy csomag előtt is hetekig ment az ilyen olyan sale.

(#64326) Anulu79
Szeretem a Stromberg-et mert fun jármű,jó vicc tengerbe ugrálni vele Avengerből.
Ha megcsinálod a heistet olcsóbb lesz sokkal,én nem tudtam kivárni.

[ Szerkesztve ]

(#64328) Anulu79 válasza Plata (#64327) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi akkor veszek majd mást. :D Az Insurgent jobb vagy a pick up verzió? Mennyik most? Nem vagyok otthon azért kérdezem. Vagy meg lehet valahol nézni az aktuális árakat?

[ Szerkesztve ]

(#64329) Segal válasza Anulu79 (#64328) üzenetére


Segal
veterán

A pick up-ból lőni is lehet az mondjuk nem hátrány :) Meg csicsázni durván :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#64330) Anulu79 válasza Segal (#64329) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha ezt veszem akkor alapból megy a fegyver meg rajta van vagy ezeket ki kell "kutatni" a bunkerben? Csak mert én nem csináltam semmi ilyesmit.

(#64331) Plata válasza Anulu79 (#64328) üzenetére


Plata
félisten

Nekem mind a kettő megvan,de a Pick up jobb,Pegazus jármű,de lekéred beviszed a MOC-ba és Personal jármű lesz,beteheted garázsba,hupikékre színezheted.
Előnye a sima Insurgent-tel szemben hogy a tetején van minigun.
Nekem mind a kettőből van a CEO garázsban.De inkább a pick up-ot használom.

(#64330) Anulu79
Alapból van rajta egy 50-es kaliberű géppuska asszem.
Kutatással mehet rá minigun,nehéz páncél,festés,akna meg a fene tudja mi még.
Aknát ne tegyél rá,duda gombon van az akna is. :D

[ Szerkesztve ]

(#64332) Heller2 válasza Anulu79 (#64330) üzenetére


Heller2
aktív tag

Azért, így elég sok jóságból kimaradsz ;)
Tessék fejleszteniiiii ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#64333) freeknight válasza Anulu79 (#64330) üzenetére


freeknight
őstag

Sima Insurgent kötelező jármű kb.

Pick-Up Pegazusos, ha berakod MOC-ba vagy Avengerbe akkor utána berakhatod garázsba is, de az igazi jóságokat fejleszteni kell rá bunkerben.
Mindennapokra jobb a sima, a Pick-Upon ott géppuska, de ahhoz ugye kell +1 ember, szóval azt az idő nagy részében nem tudod kihasználni, úgyhogy szerintem nem éri meg a felárat. Ha nagyon kell valamiért, valaki másnak úgyis lesz Pick-Up, ő majd lekéri :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64334) Anulu79


Anulu79
addikt

Leeht, hogy akkor meg veszem mind a két Insurgent. A sima leakciózására már amúgy is várok egy ideje ami most elérkezett végre. :D Amúgy a simát is lehet a MOC-ban "csinosítani"?

(#64335) HussarF válasza freeknight (#64333) üzenetére

Nekem csak a pick-up van meg. A 2. legerősebb páncélt tettem rá, hogy egyedül is tudjak lövöldözni belőle. Teljesen jó így.
A sima Insurgent-et meg nyugdíjazta a Nightshark, nem? Mindent tud, amit az Insu, meg még többet is. Nem érdemes így sima Insu-t venni, inkább Nightshark.

(#64336) Courage_7 válasza Anulu79 (#64334) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Simát csak LSC-ben lehet sajnos.

(#64337) freeknight válasza HussarF (#64335) üzenetére


freeknight
őstag

Én azért nem szeretem a Nightsharkot, mert minden egyes beszálláskor végig kell pörgetni a fegyvereket, mert alapból a fedélzeti gépágyút adja be. Haltam már meg emiatt PvP-ben.

(#64338) HussarF válasza freeknight (#64337) üzenetére

A Nightsharkot be kell páncélozni és akkor nem tudnak belőni az ablakon. A fedélzeti gépfegyvere meg egész jó, lehet vele irtani.

(#64339) freeknight válasza HussarF (#64338) üzenetére


freeknight
őstag

Már hogy ne tudnának belőni? te nagy pvp-s vagy, eddig hogyhogy nem tesztelted le? :Y A Kuruma az egyetlen, amin nem tudnak belőni, a többibe igen, bármilyen páncélt teszel rá, semmit nem számít, csak kozmetika. Nekem Nightshark van, azon olyan gagyi, hogy a maxos páncélablaknak konkrétan a páncéllemezét is átviszi a golyó :DDD
Ha nem hiszed, linkelek majd videót is, csak most melóban vagyok.
Irtani biztos lehet vele a gépágyúval, egyenes vonalban. Semmit nem ér.
Szal nekem még mindig a sima Insu a legjobb/legolcsóbb, nem azt mondom, hogy a többi rossz (Nightshark nekem is van, az baromi gyors, azért szeretem), de nem nyújtanak semmi plusz dolgot.

Azt hiszem a páncélablak csak a konzol playereket érinti, ott az autoaim nem fogja be a kocsiban ülő embert páncélablak mögött, hanem érdekes módon a motorházra céloz, de ott is lehet korrigálni.

[ Szerkesztve ]

(#64340) Plata válasza freeknight (#64339) üzenetére


Plata
félisten

Kurumán is van olyan pont amit ha meglőnek egy lövésbe halsz.
Teszteltük régebben.

(#64341) freeknight válasza Plata (#64340) üzenetére


freeknight
őstag

Ez igaz, de azt a pontot nagyon-nagyon nehéz eltalálni, mozgás közben szinte lehetetlen. A többi upgradelt páncélablak meg konkrétan mintha nem is lenne. Azért ez eléggé nagy különbség.

(#64342) HussarF válasza freeknight (#64339) üzenetére

Linkelj. Nincs nagy tapasztalatom Nightshark ellen, nem olyan gyakori, hogy azzal jönnek, meg manapság már nem is pvp-zek sokat, de határozottan rémlik, hogy minigunnal nem nagyon tudtam kiszedni belőle az embert. Szóval határozottan erős védelme van. Elképzelhető, hogy valahol bele lehet lőni, de mire megtalálnád elüt, utána meg míg tápászkodsz fel, lelő a fedélzeti gépfegyverrel.

(#64341) freeknight
A többi upgradelt páncélablak meg konkrétan mintha nem is lenne.
Ez konkrétan egyáltalán nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#64343) HussarF válasza freeknight (#64341) üzenetére

Na, msot nézegettem pár videót gyorsan. Nem mindent, meg nem biztos, hogy legutolsó patch szerintieket, de elvileg a fullra páncélozott Nightshark meg Insu pickup ablakán csak azon a pici lyukon tudsz belőni, ami marad rajta. Azért gyalogosként, PvP-ben próbálj meg azon keresztül kilőni valakit mozgó kocsiból. Nem lesz egyszerű feladat.

(#64344) Kiskokó válasza freeknight (#64339) üzenetére


Kiskokó
veterán

Gyere fel este 2 lövésből kiszedlek armored kurumából ;]
Tudom tudom mozgás közben kva nehéz csak na :P
De ugye milyen vicces hogy másfél éve nem tudják ezt a Bugot javítani :D

A Nightshark meg becsapós az Insu jobban gyorsul de a Sharknak sokkal jobb a végsebessége.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64345) HussarF válasza Kiskokó (#64344) üzenetére

Én megteszem ezt egy lövésből. RPG ;]
Felesleges azon vitatkozni, hogy a Kurumából hogy lehet kiszedni golyós fegyverrel a másikat, ha egy robbanást sem bír ki.

(#64346) Plata válasza freeknight (#64341) üzenetére


Plata
félisten

Tudom.
Csak tesztelgettük álló kocsival.

(#64347) Reaper


Reaper
őstag

Na, ma volt pár jó verseny (classic, utcai), Lentornnal kezdtük, egész jó volt, majd jött pár random, még úgy se volt xar, de aztán elkezdték voteolni a hülye stuntokat, majd amikor bejött, akkor azt a retek Issi versenyt...
A második verseny alatt elöl vagyok, egy másik sráccal küzdünk az 1 helyért majd boom. Mindenki elkezd röpködni... Respawn se segít, semmi. Kicsit felb*szott..... :(((

[link]

(#64348) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Én telefonról szoktam csatlakozni versenyekre random amelyikbe bedob ....és 1 dolog hiányzik ! Régen voltak az utcai rendes hagyományos versenyek / versenypályák ,azokra 1x sem tudok szert tenni hogy egy ilyen versenyre bekerüljek igy .Csak ezek a stuntos transzformerszes szarságokat dobálja folyamat ! .......Jó nincs ezzel se nagy gond csak már unalmas ,és szeretnék régi rendes városi versenypályákon versenyezni ahol nincs semmi épített ugrató semmi ! Anno én szinte csak versenyezni jártam fel ,a heist se izgatott annyira :)

[ Szerkesztve ]

(#64349) VikMorroHun válasza INMOTEP (#64348) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Beszéld meg valakivel, hogy milyen verseny lesz, és indíts sajátot. Biztos vagyok benne, hogy a játék menüjében a Job listák között van olyan versenypálya, ami neked kell.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64350) Reaper válasza INMOTEP (#64348) üzenetére


Reaper
őstag

Na én is pont azokat szeretem, nyomtunk is egy párat, volt classic, muscle meg sedan is. Frankó volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.