Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) Plata válasza szTotyy (#64149) üzenetére


Plata
félisten

Á épp félszemmel fórumozok félszemmel meló félszemmel meg hogy ne vegyenek észre sunyiban admiraltyzom.Nem akarok lebukni ezért ablakban fut fórum is meg STO is. :DDD
Miközben írtam pár percre ki is mentem. :D
Meg nem is figyeltem. :B

(#64150) Mr.Csizmás
Ha gondolod este mutatok pár képet,raktam el pár képet anyázós egyénekről,mert jól szórakoztam rajtuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#64152) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, kicsit konkrétabban és céltudatosabban, hogy mit szeretnétek, mert nekem sem egyértelmű. Ez egy játék topik, nem mélyvízi hardver-turi, de azért jó lenne, ha nem oldalakon át csak a szürke offokat olvasnánk, amiben elveszik az induló gondolat.

Ha jól értem, akkor most egy olyan srácról beszélgetünk, aki nem PH! crew tag, csak PHsok közé jár játszani? Mit szeretnétek vele?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64153) HussarF válasza CactuS (#64152) üzenetére

Nem vagyok én szószóló, de én úgy látom, hogy ebben a helyzetben az lenne a megfelelő, hogy olyan ember ne járkáljon a PHHU session-be, akinek több PHHU-ssal gondja van. És ugye, hogy ez így legyen, az azoknak a felelőssége, akinek a friend listjén rajta van.
Mondjuk ez pont tökéletesen illusztrálja azt a fonák helyzetet, amit az előbb írtam Majkee-nak az állapotával kapcsolatban. Ő az egyik, aki be szokta hozni WiFi-t, de mivel Majkee nem PH-s, nincsenek kötelezettségei, szóval nem is lehet utasítani erre...

[ Szerkesztve ]

(#64154) Majkee84 válasza HussarF (#64153) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Nem szoktam behozni, jön ő magától ha akar. Elég 1 barát aki crew tag és rátok tud joinolni.
(#64156): ha úgy dönt és valóban törli mindenki, akkor ugyan letörölni nem fogom, de amikor vele játszom vagy esetleg online nem joinolok rátok, így ő sem fog tudni.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64155) CactuS válasza HussarF (#64153) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én csak azt nem értem, ha van egy zavaró elem, aki mindenkit zavar egy adott sessionben, akkor miért nem lehet onnan kiszavazni? Mindenki tudja, hogy elég kevés az eszköz a session tisztán tartására. Vagy takarítani kell a barátlistát eleve vagy ha már bent van, akkor kiszavazni az egyént, más út nincs.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64156) HussarF válasza Majkee84 (#64154) üzenetére

Ezért van az, hogy a PHHU-soknak nyílt friend list kell és akit a crew nem megfelelőnek ítél, el kell távolítania mindenkinek és akkor nem tud. Ezért lett új crew. Akkor ha úgy dönt a crew, letörlöd WiFi-t vagy úgy vagy vele, hogy te nem vagy PHHU-s és rád ez nem vonatkozik? :)

(#64155) CactuS
Le kéne takarítania a barátlistáról mindenkinek, jól mondod. Csak hát, amint látod, nem csak PHHU-son keresztül tud bejoinolni hozzánk :)

[ Szerkesztve ]

(#64157) HussarF

Már bocs Majkee, nem téged pécéztelek ki, csak vannak olyan inkonzisztenciák a crew-ban, amik nincsenek a crew javára és rendbe kell ezeket tenni.

(#64158) Majkee84 válasza HussarF (#64157) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Semmi gondom nem volt a közlendőddel, teljesen normális hangnemben mondtad és van is benne valami. Csak hogy tisztán lássátok: én is rá tudok joinolni bárkire, aki benne van a crewban ameddig vannak phhu-s haverjaim. Még online állapotban sem kell lennie az illető(k)nek. Ha az a döntés születik, hogy nem akarjátok látni a sessionben akkor azt megígérhetem, hogy rajtam keresztül nem fog bejönni.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64159) CactuS válasza HussarF (#64156) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nyilván vannak hiányosságok, barát-barátját törölni a barátlistáról meg eléggé vaktában lövöldözés kategória. Egyrészt ha ismert a kapcsolat, akkor megkérhetőek a Ph-sok, hogy a barát-barátot töröljék a problémás kapcsolati lánc miatt, de ha nem és máshonnan jön be, akkor meg ugye csak a kavarás jön ki az egészből, hogy miért kellett törölni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64160) Plata válasza gcsaba966 (#64128) üzenetére


Plata
félisten

Láttam küldtél barát kérelmet.
Elfogadtam.
Elméletileg megnézheted a profilom.

(#64161) HussarF válasza Majkee84 (#64158) üzenetére

Nyilvánvaló, rajtad keresztül csak úgy tud bejönni, ha online vagy és pont PHHU sessionben. PHHU-s barátain keresztül tud bejönni úgy is, ha ők nem online-ok.

(#64159) CactuS
Szerintem itt ismert a kapcsolati lánc. PHHU-sokról gyorsan kideríthető a nyílt barátlista miatt, hogy kinek friend. Azon kívül Majkee van még.

De, ha már itt tartunk, akkor sztem rendbe kéne rakni GrandMaster6 helyzetét is. Anno tényleg volt egy ilyen mondás, hogy akkor ő ki lesz rúgva. Én akkor le is töröltem azonnal friend listről. Aztán meglepődve láttam, hogy azóta is PHHU-s. Gondoltam, akkor biztos meg lett beszélve a dolog. De elképzelhető, hogy Hegyi csak simán elfelejtette az action-t miután beírta ide?
A másik meg, hogy a modder-es vádakra válaszolnia kell (már ha az előbbi nyomán nem lesz instant megválás tőle). Ez nagyon súlyos vád. És ha bebizonyosodik, azonnal el kell távolítani.

[ Szerkesztve ]

(#64162) ucli válasza HussarF (#64161) üzenetére


ucli
senior tag

Már nemazért de Hegyi nekem azzal jött, hogy azért nem repül mert, sok embernek fent van a listáján és nehéz lenne onnan is kitöröltetni mindenkivel.

(#64163) HussarF válasza ucli (#64162) üzenetére

Lol, sztem ez nem lehet indok. Akkor ilyen erővel senkit nem lehetne kivágni. Csúnya hiba kezd itt körvonalazódni ;]

(#64164) gcsaba966 válasza Plata (#64160) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Azt még tegnap küldtem, nem azért hogy megnézhessem a profilod. :)

(#64165) Plata válasza gcsaba966 (#64164) üzenetére


Plata
félisten

Tudom.
Csak tegnap épp leléptem.
Ma meg volt kb 10 percem és felmentem.
Elfogadtam meg a profilomon is változtattam.

(#64166) Dtomka válasza HussarF (#64161) üzenetére


Dtomka
veterán

Grandmaster6 nekem fent van az ismerőseim között. Ha gond én törlöm, bár sosem volt afférom vele.
+1 kérés, megnéznéd, hogy az én profilom nyitott avagy sem?
Köszönöm!

(#64167) Plata válasza Dtomka (#64166) üzenetére


Plata
félisten

Ha nem nyitott akkor nem vettek volna fel az új Ph-ba.

(#64168) WolandR


WolandR
csendes tag

valakinél elöfordul még olyan hiba belépésnél, hogy
" unable to join the game as your save game failed to load. The rockstar game services are unavailable right now, please try again later"
vagy ezt csak nálam irja ki most? miközben két barátot is látok online...

(#64169) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Pár kérdés PHHU tagokhoz.

Wifi hogy került fel témának ? Ő nem Phhu-s de mi a baj vele. Elég sokat játszok esténként, sokszor látom őt is, segít eladásokban, én nem láttam hogy probléma lenne vele.

Grandmaster régóta téma itt. Pontosan miért is kéne kirúgni ? Kinek mit ártott röviden írjátok le, konkrét dolgokat kérek. Pl: megölt, eladásokat cseszett szét stb....
Olyan itt nem írtam amit Ucil írt, annyit írtam még játékban, hogy ha kirúgjuk akkor kétlem hogy mindenki fogja törölni, több mint 40 Phhu barátja van. Tudom hogy páran már törölték is.

(#64170) bluuzia válasza Kiskokó (#64139) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Most hirtelen nem emléxem, hogy nekem lett volna Wifivel problémám.
2 napja is megkérdezte, leveheti-e rólam a bountyt, tehát nem csak úgy lelőtt. :DDD

Viszont a többiektől elég rossz visszhang jön vele kapcsolatban.
Mivel legtöbbször tényleg Ucillal és Majkkeval szokott bandázni, ők beszélhetnének vele, hogy ne rongálja az ismerősök (PHsok) dolgait.
Szerintem nem egy fogyatékos srác, aki nem értené meg, ha normális hangnemben közlik vele ezt a dolgot.
Bízom benne, hogy pozitív változás fog történni vele kapcsolatban.
Ha nem, akkor pedig valóban lépni kell és kötelezően törölni.
Ez az Én véleményem.

Most olvasom, hogy Platának 3 fél szeme van: "Á épp félszemmel fórumozok félszemmel meló félszemmel meg hogy ne vegyenek észre sunyiban admiraltyzom."
Ha úgy értelmezzük, hogy a kettő szemedből az egyiket nevezed félszemednek akkor kell lenni egy harmadik szemednek is.
Viszont ha az egyiknek a felével fórumozol, a másik felével meló, akkor a másik szemed felével figyeled, hogy ne vegyenek észre, viszont akkor a negyedik félszemeddel mit néztél?

WolandR:

így sikerült megoldanom többször is..

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#64171) HussarF válasza hegyipapa (#64169) üzenetére

Innen érdemes kezdeni az olvasást GrandMaster esetén.
Plusz itt egy súlyos vád, amit ki kell vizsgálni: [link]

WiFi meg: [link]1; [link]2; [link]3;
[link]4

(#64172) Dtomka válasza Plata (#64167) üzenetére


Dtomka
veterán

OK, köszi szépen a választ!

(#64173) szTotyy válasza hegyipapa (#64169) üzenetére


szTotyy
őstag

Részemről Huszár első linkjében van a Wifivel kapcsolatos hozzáfűznivalóm, amit pár hozzászólásommal ezelőtt is felelevenítettem. Még szerencse, hogy jól emlékeztem a dolgokra :) Ehhez azért hozzátartozik, hogy személyesen nekem nem volt vele semmi gondom (a példámban ugye Anuluval volt afférja, de ezt sem mondanám komolynak, főleg Anulunak köszönhetően, aki jól reagálta le a dolgot).
Viszont az eset előtt is és azóta is dolgoztunk együtt.

Nem kell ennek nagyobb feneket keríteni, egyszerűen a hozzá közelebb állók mondják meg neki, hogy egy picit kisebb lángon égjen! Nem hülyegyerek, csak furcsa a humorérzéke, megérti és játszhatunk tovább egymás mellett.

Bluuzia: :DDD a háromszemű Platát meg ki se lehetne találni, ha nem létezne!

[ Szerkesztve ]

(#64174) hegyipapa válasza HussarF (#64171) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Remélem most már ezt a témát lezártuk :

(#64175) HussarF válasza hegyipapa (#64174) üzenetére

Én is remélem, mert azért kaptam most fel ezt a témát ennyire, annak ellenére, hogy nem voltam közvetlen érintett, mert már untam, hogy nincs rendezve. Ahogy nekem átjött, WiFi-nek is GM6-al voltak konfliktusai, szóval lehet, hogy ellene egyelőre ne mkell intézkedést hozni.

Viszont akkor így mindenki törölje GM6-ot a friend listről.

(#64176) Plata válasza hegyipapa (#64169) üzenetére


Plata
félisten

Mivel tagnak érzem magam így válaszolok.

Wi-fi téma: Passz. :D

Grandmaster téma: Nekem sosem volt vele gondom,volt ő is nekem segíteni én is neki,szerintem sosem volt egymással gondunk.Hogy mással volt-e gondja,tudja a rosseb,én nem szoktam odafigyelni a veszekedésekre.
Max talán annyi hogy nem hagyta hogy csesztessék és ebből lett adok kapok.
Hogy ez mint volt és mikor kivel,hát az is passz.

(#64170) bluuzia
Csak egy van de az is fél,vagyis félek már nem soká fél se. :D

[ Szerkesztve ]

(#64177) CactuS válasza hegyipapa (#64174) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én annyit tennék hozzá, hogy lehetőségekhez mérten próbáljunk a vádak mellé legközelebb legalább egy screenshotot tolni. Nem egy nagy kérés azt hiszem (steam alatt pláne, de millió egy program van, pl: greenshot, ami képes erre) és a jövőben elkerülhető lenne az, hogy azzal vádolnak valakit, hogy ezért néznek el neki dolgokat, mert egyik vagy másik klikkhez tartozik, esetleg veterán, stb.

Nekem most is úgy tűnik, hogy egy bizonyos klikknek van problémája egy bizonyos klikkel, ami érthető, ahogy nő a létszám, mindig lesznek konfliktusok, csak ne az legyen a végén, hogy X vagy Y embert szisztematikusan kiszór egy Crew-n belüli társaság. Ez nem célzás senki felé, pusztán én is próbálok okulni az eseményekből és igyekszem élhetőbbé tenni a rendszert.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64178) GRandMaster6 válasza Majkee84 (#64134) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

:D :D :D
Már ne is haragudj, de pont ezért irtam hogy nemtudod milyen rendezvényen vagy. de akkor kifejtem bővebben hogy megérts. Az adott napon amikor wifi szétbaszta az eladásunkat, egy public sessoonban voltunk sokan, sok ph-s és sok idegen is. Öldököltük az idegeneket jópáran. aztán ez egyik idegenről kiderült hogy magyar, és elkezdtek anyázni, stb egymásnak wifivel. wifi azt irta neki hogy modder, mert teleportált a háta mögé. mi párak közben discordon beszéltünk, és Skippi (ujonc a játékben, nem crew tag) jelezte hogy van kokója amit elkéne adni, ekkor döntöttünk ugy hogy átmegyünk üresbe. Én irtam a srácnak privátban hogy ne foglalkozzon wifivel, mert nem normális (ha nemhiszed májki, akkor screenshotolhatom a dolgokat, üziket). Jött is a srác, vele együtt voltunk az uj sessionba 4en, Skippi, én Envoy és a srác, már nemtudom a nevét. segitett is és vitte a postást (a kerekein, nem teleportálva). aztán jött a barátod és lőtte szét az én és az envoy postását. azt nemtudjuk hogy jött be, mert nem barátunk egyikőnknek sem.

(#64179) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Az érdekes, pedig én úgy láttam, hogy a barátlistádon volt. Direkt megnéztem. Valami despacito vagy hasonló hangzású neve volt az illetőnek.

(#64181) bluuzia: aki azóta már nincs ott, egy kicsit fura ez nekem.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64180) CactuS válasza GRandMaster6 (#64178) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pont emiatt mondtam, hogy kéne valami képest dolog, mert ez így pont a fordítottja a történetnek...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#64181) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Szerintem GrandMasterrel nem voltak gondok azóta, hogy előjött az Ucillal való összetűzése.
Nekem ez volt vele, de azóta Heistet is nyomtunk együtt + pár eladást is.
Mondjuk az a bizonyos bocsánatkérés azóta sem lett meg, de elkönyveltem, hogy ilyen és kész.
Elvoltunk egymás mellett.

Viszont ott van Majkee írásában említett modder barát. Ha az igaz, azt tényleg nem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#64182) GRandMaster6 válasza ucli (#64138) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Kicsaptak??? :D khm. én csak annyit láttam hogy te irtad iit forumon hogy Grandmaster kilép. és ennyi. Kitettek a veteransbolt. de amikor rákérdeztem szabitól hogy ő tett e ki, vissza is vett egyből, és ugy emléxem neméppen fogta a pártodat. :) amugy meg nemtom rájöttél e, de a mi vitánk is wifi miatt kezdődött.

(#64183) hegyipapa válasza CactuS (#64177) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Sejtettem hogy ez lesz, ha kirúgjuk akkor az baj, ha nem rúgjuk ki akkor mért nem.

(#64184) GRandMaster6 válasza gcsaba966 (#64142) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Rám is rámküldte a kill squadot, vagy miis a neve annak amit MCből enforcer ranggal lehet küldeni

(#64185) szTotyy válasza hegyipapa (#64183) üzenetére


szTotyy
őstag

:DDD
Hát ja, lehet salamoni döntés kell ide! Hagyni, hadd csituljanak le a hullámok maguktól! :)
Akármit csinálsz, egyiknek se lesz elég jó!

(#64186) GRandMaster6 válasza Majkee84 (#64179) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Előbb emlitettem hogy akkor áthivtam hogy segitsen nekünk eladni, és nyilván ehez barát kell hogy legyen, igy felvettem a barát listára, aztán utánna meg le is töröltem! azt hogy modder-e nem érdekel mert nem játszok modderekkel együtt.

(#64180) CactuS
próbáltam is az eset után feltölteni egy screenshotot, de nem engedte a fórum. bár csak anniy van rajta hogy kinyirt wifi 4x meg a többiek irták neki a szép dolgokat amiért szétcseszte az eladást.

(#64144) HussarF
Ebben a hszben van egy nagyon jó mondat ami igaz a crewre:
"itt vannak egyenlőek meg az egyenlőbbek"
Van akiknek mindent lehet :)
További jó játékot phsok, a _WI-FI_ legyen veletek :)

(#64187) GRandMaster6


GRandMaster6
csendes tag

.

(#64188) HussarF válasza GRandMaster6 (#64186) üzenetére

Nem lesz ez így a jövőben. Sajnos te sem igazán képviselted a crew szellemiséget és most így oldottuk meg a problémát.
Viszlát :)

(#64189) Dtomka válasza hegyipapa (#64183) üzenetére


Dtomka
veterán

Most akkor én mit tegyek töröljem, vagy ne? :F
Papa?

Ok, töröltem. Visszaolvastam és látom többeteknek ártott, így fair. Sry Grand... 1 klán 1másért van és nem 1más ellen. Én így gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#64190) GRandMaster6 válasza Dtomka (#64189) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Amugy ki vagy a játékban? :D

(#64191) Dtomka válasza GRandMaster6 (#64190) üzenetére


Dtomka
veterán

Ugyanaz a nevem mint itt ph-n. (& Bf-ben is...a 3 tól)

(#64192) olddirtyB válasza hegyipapa (#64174) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Ennek már régebben meg kellett volna történnie. Egyszerűen irritált az állandó okoskodás, kavarás.. Szerintem így a probléma is kevesebb lesz.

(#64193) Kiskokó válasza bluuzia (#64170) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tényleg, bocsi benéztem mikor Délelőtt rákerestem.

Ucil kitette tőlem a Veteránból Grandot, én vissza vettem. Illetve Ucilt lefokoztam ;]
Grand vagy1 éve Ph-s soha nem volt vele baj.
Én úgy érzem Grand bele lett húzva a csőbe amit rosszul reagált le utána meg jöhetett az árulkodás.
Ennyi
Tovább nem szándékozom a témba belefolyni, mert hosszú lenne és lehet (bár nem kellene,de ugye na...)további konfliktusokat hozna.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64194) ucli válasza Kiskokó (#64193) üzenetére


ucli
senior tag

Regisztrált
2018-01-17 16:23, azaz 148 napja - újonc
Nem tudom Hatvanban milyen naptárat használnak, de nálunk ez még nem egy év. ;]
Azt a 148 napot sem úgy töltötte el, hogy minden héten legalább egyszer felnézett, egy (vagy több) hónap kihagyása is volt.

(#64195) Kiskokó válasza ucli (#64194) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ő még abból a korból jött mikor volt jó pár tag aki nem volt fórumon mikor a crewban volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64196) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Az normális hogy nem tudok belépni a játékba ? Inditáskor most bekérte a jelszót amikor mindig automata bejelentkezésen volt .Beirom és nem jó a jelszó ,a social club webre viszont simán beirom ugyanazt a jelszót jó ! Mi a franc van ? :U

(#64197) Majkee84 válasza INMOTEP (#64196) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Ugyanezzel a problémával küszködöm kb. 2 órája.
Szerk.: mégsem. Nekem a kódot ugyan elfogadja, de vagy offline mode-ba tesz vagy kiírja, hogy a rockstar szerverek nem elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#64198) Dtomka válasza INMOTEP (#64196) üzenetére


Dtomka
veterán

Ilyen nekem is volt. Nincs fent vmi vírusirtó? Adguard, adblock...engem az szívatott.

(#64199) INMOTEP válasza Dtomka (#64198) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nincs ,az egész azzal kezdődött hogy belépéskor inditotta volna a játékot ,aztán socialclub service valami ..... bezártam és azóta próbálkozok

(#64200) INMOTEP válasza Dtomka (#64198) üzenetére


INMOTEP
őstag

Na most sikerült ! ....de ugyanaz a gond

Mára enyi ! Már igyis fáradt vagyok ehez ,majd holnap felnézek délelőtt......

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.