Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64651) VikMorroHun válasza hegyipapa (#64649) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én biztos vagyok benne, hogy ha a Rockstar üzenete lenne, akkor a jelzett oldalukon ez lenne a fő helyen, nem a Red Dead Redemption 2.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64652) Plata válasza negyven2 (#64650) üzenetére


Plata
félisten

Mert kamu és modder szivat. :DDD

(#64653) negyven2 válasza Plata (#64652) üzenetére


negyven2
veterán

Engem biztos nem :DDD. Főleg mert One-on nem kaphatok ilyen üzenetet... Illetve az elmúlt két hétben nem is tudok bejelentkezni (hála a internet szolgáltatómnak ) se a GTA Online-ba se a Social Club oldalba (emiatt minden Rockstar multis játék kilöve nálam).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#64654) Ryder62


Ryder62
őstag

Hi,

- Vannak járőr rendőrök ebben a játékban? Csak akkor találkozok velük ha már körözés alatt vagyok.

- Banda háborúk lesznek Franklinel?

(#64655) Plata válasza Ryder62 (#64654) üzenetére


Plata
félisten

Szia.
Az első kérdésre a válasz az hogy sztoriban igen,ha egy zsarura csúnyán nézel akkor le is lőhet. :D
Főleg Franklint nem komálják,de ha a másik kettővel játszol és közel mész hozzájuk vagy sokáig nézed őket lelőhetnek. :DDD
Nem vicc,valamiért nem csipázzák ha bámulod őket.

Másik kérdésre meg spoilerben válaszolok,mert a végén még valamelyik kínai feljelent hogy nem raktam spoilerbe.
Franklinnel lesznek olyan küldik amikor banda háború féleségbe keveredtek,ha jól emlékszem a ballas fogja néha megnehezíteni az életét.

(#64656) Courage_7 válasza Ryder62 (#64654) üzenetére


Courage_7
aktív tag

szia,

vannak.

olyanok, mint a sa-ban voltak, nem, de lesz egy-két küldetés a ballas-vagos ellen.

(#64657) Puma K válasza Plata (#64655) üzenetére


Puma K
veterán

"Másik kérdésre meg spoilerben válaszolok,mert a végén még valamelyik kínai feljelent hogy nem raktam spoilerbe."

Esetedben ezt fontos mindig kiemelni a spoiler gomb használata előtt?

Mert ez így felesleges flame keltés amellett hogy rám célzol nem mellesleg ami meg személyeskedés.

Csak úgy (ismét) linkelem, mert úgy tűnik szelektív a memóriád: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64658) freeknight válasza Ryder62 (#64654) üzenetére


freeknight
őstag

Szia!

Sztoriban nagyon-nagyon ritkán lehet látni autós járőröket, illetve a gettó felett rendőrhelikoptert. Kicsit valószínűbbre akarták csinálni, mint a régebbi részekben, ahol kétméterenként jött szembe egy zsaru.
Online-ban nincsenek járőrök.

Igazi bandaháború nem lesz, Franklin kicsit komolytalannak is tartja ezt a bandázást, és szeretne kiszakadni belőle. A sztori elején fogunk besegíteni egyszer-kétszer Lamarnak, de semmi komoly, San Andreas-féle területfoglalós játszmákra ne számíts (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

(#64659) Plata válasza Puma K (#64657) üzenetére


Plata
félisten

Arról hogy te magadra vetted én nem tehetek. ;)
Amit linkeltél 3 éves,ha jól nézem,hogy az ördögbe emlékeznék 3 éves hozzászólásra,még egy hónappal ezelőttire sem emlékszem nem hogy 3 évvel ezelőttire.
Ha mondasz valamit cseten GTA-ban másnapra már arra sem emlékszem pontosan ki mondta.
Arra emlékezni fogok hogy valaki mondta,de hogy ki azt már ne kérdezd. :B

(#64658) freeknight
Hát szerintem a terület foglalós és megtartós dolog nagyon vacak volt San Andreas-ban.
Örültem mikor végre túl lettem rajta,de kár hogy rablás nincs benne,azt bírtam,éjszakánként házakba betörni.

[ Szerkesztve ]

(#64660) Mr.Csizmás válasza Plata (#64659) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

40%-ig pipa a single, a megjelenés után egy hónappal még jogos volt, 3 év után kicsit provokatív műhiszti.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64661) Puma K válasza Plata (#64659) üzenetére


Puma K
veterán

Mert nyilvánvaló.
Nincs más ufó profilképpel rendelkező egyén itt a fórumon (amit le kínaiztál) aki szóváteszi a spoiler használatot csak én.
De szerencsére van aki magától használja, mert sikerült megértenie mire is szolgál.

Korábban nem egy ember és moderátor említette, hogy jó lenne használni a spoiler lehetőséget adott a történettel kapcsolatos hsz-nél. Ezt kellene feldolgoznod.

Az hogy te nem emlékszel dolgokra időtől függetlenül nem mentség, és senkit nem érdekel. Ez a te bajod.

Csak úgy mellékesen megemlítem a problémásabb fórumtagokat az elején korlátozzák, tiltják adott topikból vagy az egész fórumról, aztán ha továbbra sem tud alkalmazkodni kiteszik végleg.

Tőled és tőlem is régebbi és több tárgyilagos tudással rendelkező egyén is jutott már erre a sorsra.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64662) Plata válasza Mr.Csizmás (#64660) üzenetére


Plata
félisten

Jah én tudom.

(#64661) Puma K
Húú ezt nagyon benézted,a kínai egy szó vicc. :D
Ha gondolod elmondom ingame mit jelent,egy poén rövidítve,te meg UFO vagy akkor azt mondanám E.T. :W
Jah köze van Bruce Lee-hez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64663) Puma K válasza Plata (#64662) üzenetére


Puma K
veterán

Csűrjed-csavarjad ahogy szeretnéd, de a tényeken nem változtat semmit.

Minél több hsz-nél teszed szóvá a spoiler témát, annál többször nyilvánvaló, hogy akadékoskodsz teljesen feleslegesen, és egy szimpla valamint teljesen egyszerű tényt nem akarsz elfogadni te egymagad, ami a fórum része.

Tehát nem érdekel a szabályzat vagy nem akarod elfogadni azt.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64664) #81556480 válasza negyven2 (#64650) üzenetére


#81556480
törölt tag

;]

(#64665) Plata válasza gcsaba966 (#64637) üzenetére


Plata
félisten

Gamestar szerint kamu.
Bár a gamestar is elég nagy kamu de talán most igazuk van.
[link]

(#64664) LaciCRM
Jah,neked akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#64666) #81556480 válasza Plata (#64665) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én tudom, hogy kamu. Bár ha játék közben , mondjuk Oneon ( ahol nem létezik hack\mod ) kapok egy ilyen üzenetet, én tuti sokkot kapok :D

(#64667) Plata válasza #81556480 (#64666) üzenetére


Plata
félisten

Talán ha elég sokan felkeresik a honlapot és hisztiznek hogy hol a GTA 6,akkor végre jön valami infó a rockstar-tól.
Gondolom sokan bevették és most a honlapon keresik hol is lehet előrendelni.

(#64668) negyven2 válasza Plata (#64665) üzenetére


negyven2
veterán

Nem is tudtam, hogy One-on is lehet hackelni :D:D:D
Kaci! Ha ezt olvasod akkor írd át 360-ra :P

De amúgy a lelkes modderek legalább azt a fáradságot vennék, hogy egységes üzenetet rakjanak ki. És döntsék ell végre, hogy VI vagy 6 (de lehet akár IIIIII is).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#64669) Plata válasza negyven2 (#64668) üzenetére


Plata
félisten

Braziliában már évekkel ezelőtt ki jött a GTA 6 Ps2-re.😀

(#64670) Kelecar válasza Plata (#64669) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én most is a VI-ot tolom.

(#64671) Plata válasza Kelecar (#64670) üzenetére


Plata
félisten

Jó steamen én is tudok játszani a GTA 8-al.
Régen ezzel szivattam ismerőst.
Átírtam könyvtárban STO-t más névre és azt hitték azzal játszom.

(#64672) Segal válasza Kelecar (#64670) üzenetére


Segal
veterán

Spoilerben leirhatnad a sztorit hogy tudjuk erdemes e nekunk is megvenni:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#64673) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megkaptam az üzenetet de vélhetően kamu. Egy weboldal címébe minek tennének nagybetűt (R)?

Gunner for life

(#64674) Ryder62 válasza freeknight (#64658) üzenetére


Ryder62
őstag

Köszi.

Amúgy mit szólnátok a GTA 5 kicsit feljavított motorjával egy új Vice City-hez? Ami szintén a 80-as években játszódna.

[ Szerkesztve ]

(#64675) Heller2


Heller2
aktív tag

Én előrendeltem.
Majd adok számlaszámot, ahol Ti is tudjátok.
60EUR, kaptok cserébe egy 3d nyomtatott figurát a jelenlegi karakteredről, 5EUR felárért egy keménygumi Saabe figurát is küldünk.. :P :P :P

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#64676) Met válasza Heller2 (#64675) üzenetére


Met
nagyúr

Felfújható Saabe figura nem lesz? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#64677) Heller2 válasza Met (#64676) üzenetére


Heller2
aktív tag

Hamar elnyűnétek , a keménygumival sokáig lehet verni az asztalt.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#64678) Plata válasza Ryder62 (#64674) üzenetére


Plata
félisten

Nekem tetszene.
Nem rossz ez a GTA V,de a 80-as évekbeli GTA-k hangulata jobb volt.
GTA V-ben a legjobb hogy újra Los Santos-ban játszódik,bár mikor először megláttam a térképet nagyon fura volt,szinte semmi sem maradt a GTA San Andreas-ból.
Azt rongyosra játszottam,ki tudja hányszor játszottam végig.

(#64679) Ti Bo válasza Ryder62 (#64674) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Azonnal megvenném/előrendelném. :U Igaz, nagyon bejön az V és talán közelebb áll a szívemhez, de a Vice Citynek utánozhatatlan a hangulata!

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#64680) Mike válasza Plata (#64659) üzenetére


Mike
veterán

én szerettem. főleg jetpackkel volt király a háztetőről küldeni a sárgákat (azokat utáltam a legjobban)

(#64681) INMOTEP válasza Plata (#64665) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az a fura most felmentem ,egyedül voltam és nekem is kiirta ezt :U

(#64682) Plata válasza INMOTEP (#64681) üzenetére


Plata
félisten

Moddert nem mindig lehet látni a névsorban,vagy Invite only volt?

(#64683) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Nem volt még... :D

Eladás közbe 3óra AFK után

naagyon érdekesss
Annyi rációt látnék benne, hogy egy GTA 6 DLC jönne amivel hozzá csapnának egy komplett szigetet az V-höz.
De új külön game semmiképp
Talán talán.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#64684) Mr.Csizmás válasza Plata (#64682) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

99% hogy szerveroldali modding volt. ezúton elnézést kérnék a fórumtárstól, hogy PS-t gyanítottam :DDD :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64685) gcsaba966 válasza Mr.Csizmás (#64684) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Nincs gond, én is azt gyanítottam volna ha nem látom a saját szememmel. :D

(#64686) INMOTEP válasza Plata (#64682) üzenetére


INMOTEP
őstag

Online volt ,3 an voltak fent de pár perc múlva leléptek .Nem voltak nagy szintűek ! 25 -36 -64 LVL .. Térképen direkt megnéztem senki nem volt fent .Leléptek és rá fél óra múlva jött ,pont bunkert töltöttem

(#64687) negyven2 válasza INMOTEP (#64686) üzenetére


negyven2
veterán

A szerver oldalit megcáfolja az, hogy ilyeneket Xbox One-on/PS4-en senki sem kapott.

Az valószínű, hogy a modderek az üzenet küldő rendszerrel babrálnak valamit. Viszont az tapasztaltam még anno 360-on, hogy ha egy modder pl. szélerőműveket rakott le a garázsokban, akkor az jobb esetében session váltássig, rosszabb esetben a játék újraindításáig ott maradt. De volt olyan bug már One-on is, hogy berakott egy üres lobby-ba és a 10-es garázsokban a saját járműveimen kívül, ott volt még egy másik játékos járművei (vagyis 20 jármű). Játékost nem jelzett sehol se (térkép/lenyíló lista/menüs player lista). Viszont egy 10-15 perc után kiírta valakire, hogy left. Valami Zoli88 volt a neve, és a poén az volt, hogy pár kocsi rendszáma is ez volt. De miután lelépett, a kocsik még mindig ott voltak. Sőt a később érkező ismerősöknek is ott volt a garázsába. Vagyis, bár host alapú a szerver szerkezet a GTA-ba, de ha valami bug/mod/fertőzés éri a könnyű az az ezt okozó lépése után is ott marad. Rosszabb esetben meg is öröklőd ezt a nap bútor.

A lényeg, lehet hogy előtted, vagy veled együtt, vagy titokban (igen ilyent is tapasztaltam már, hogy egy glitch miatt a térképen lehettél úgy, hogy közbe sehol sem jelez téged). Vagy elég az is, hogy valaki csak próbál belépni, de nem rakja le, de ilyen "fertőzést" van rajta.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#64688) VikMorroHun válasza Kiskokó (#64683) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Láttátok volna Hegyipapa üzenetét. :)

Ezt a kamiont pedig megvédtük. Pont. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#64689) ProgenXL


ProgenXL
őstag

gtaplace is megerősítette hogy kamu a gta 6-os üzenet.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#64690) Anulu79


Anulu79
addikt

Mi lesz most dupla? :D

(#64691) HussarF válasza Anulu79 (#64690) üzenetére

Sztem most semmi. De legyen a bunker :D
Bár lehet msot lesz a PS meg az Act 3

(#64692) Anulu79 válasza HussarF (#64691) üzenetére


Anulu79
addikt

Kocsi eladás rég volt dupla ha jól emlékszem. :)

(#64693) Plata válasza Anulu79 (#64692) üzenetére


Plata
félisten

Az autóeladás már nagyon régen volt.
Egyébként még hozzátenném a GTA 6-os dologhoz hogy ma egy ismerősnek aki most kezdte el GTA-t megcsináltuk Fleeca job-ot.Sajna max 70%-ot tudtam neki adni,de kezdésnek az se rossz.
De ahogy toltuk Heist-et bejött a GTA 6 reklám,pedig szerintem heist közben modder sem tud becsatlakozni.

(#64694) ProgenXL válasza HussarF (#64691) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az act3 final nem most volt dupla? Lehet rosszult tudtam.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#64695) simon105 válasza ProgenXL (#64694) üzenetére


simon105
tag

Nem, act2-ig volt csak dupla, a régiek pedig a Humane Labsig. Remélem csak egyelőre, bár egy dupla bunkernek is örülnék most.

(#64696) Plata válasza simon105 (#64695) üzenetére


Plata
félisten

Jó lenne ha a bunker dupla gyorsan termelne,nekem kellene pár fejlesztés a bunkerből,de folyton fölöslegesek jönnek,vagy fegyver skin vagy mk2 fegyver fejlesztés.
De amit szeretnék,Insurgent festés,na az nem jön.

(#64697) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Urak, van itt olyan, akinek a GTA VI üzenet PS4-en vagy Xbox One-on jelent meg esetleg?

Live-Die-Respawn

(#64698) Plata válasza oriic (#64697) üzenetére


Plata
félisten

Ps4 és Gta V van,de nem tudok róla hogy jött volna üzi.
Pc-n láttam heist közben és ph sessionban ahol 3 ph-s volt csak.

(#64699) simon105 válasza Plata (#64696) üzenetére


simon105
tag

Akkor rossz hírem van. A termelés nem volt gyorsabb a héten, de a fejlesztés igen. Sőt érzésre gyorsabb is volt, mint kétszeres, bár itt csak duplát írnak.
Mielőtt termelésre állítottam volna a bunkert, túl akartam esni a fejlesztéseken. Az előző kedden ha jól emlékszem 22 volt még hátra, és tegnap este lett kész az utolsó, pedig időben nem voltam fent többet, mint általában, csak többet ládáztam közben :) .

(#64700) Plata válasza simon105 (#64699) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is fejlesztésen van,kész lett pár fegyver skin meg mod.De nem sok.
Igaz én csak napi pár órát játszom.Meg múlthéten beteg is voltam.Meg el is felejtettem néha a supplyt.😰

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.