Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53151) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

SPOILER

leendő tartalom twitter link

(lesz benne de Havilland Vampire, An-12, P-996 :C )

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53152) Laraxior


Laraxior
titán

-Szoval jol ertem hogy a Pegasus-os legi jarmuveket lehet betenni a hangarba?
-Csak ugy lehet modositani oket, hogyha van hangárom?
-A majdan megjelenő Laser ugyanaz mint amit el lehet vinni a Zancudo-ból?
-és mintha olyat olvastam volna, hogy amik a hangárba kerültek azokat le lehet kerni kozvetlen personal vehiclekent, es nem Pegasus-al?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#53153) Plata válasza Laraxior (#53152) üzenetére


Plata
félisten

Lekéred Pegasus-tól beteszed hangárba és Personal vehicle lesz,bent hangárra akármilyen okádék színre pingálhatod.Van amelyik járgány szinte alig színezhető át,mert csak egy két részét lehet színezni,van amelyiket totál át lehet színezni.
Mondjuk én a savage át színezésével megjártam,Crew színt toltam be neki,utána vettem észre hogy a crew szín már nem szíp kék hanem valami libafos sárga. :DDD
Most van egy libafos sárga harcihelikopterem.
Jah az alja libafos sárga a fölső része libafos sárga álcázófestéssel vegyítve.
És igen csak a hangárban bent lehet módosítani.
Ha a Hangárba bemész és bele ülsz járgányba akkor rakhatsz rá festést fegyvereket egyéb vackot.
Feltéve ha vettél a hangárodba műhelyt,anélkül lehet nem.

[ Szerkesztve ]

(#53154) HussarF válasza Laraxior (#53152) üzenetére

Még nem vettem meg a tuningműhelyt, de valószínűleg annyival azért több lesz a lazer a sima ellophatónál, hogy jól fel lehet majd extrázni.

(#53151) Mr.Csizmás
Jól összezavartál, két IRL gép után mondtál egy ingame nevet :D Akkor már arra is azt kellett volna mondani, hogy F-16 (F-18-as beütésekkel), nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#53155) Segal válasza Laraxior (#53152) üzenetére


Segal
veterán

Viszont van egy hátránya a pegazussal szembe. Ha megsemmisül a jármű akkor fel kell hívni Mors-t és 1000-ért lehet lekérni. Viszont most jön a poén rész. Ha más nyírja ki a helit/repcsit akkor is fizethetsz egy ezrest Mors-nak!!

Fritz: Most nézem a képet. Nem gyenge árak lesznek...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53156) Laraxior válasza Segal (#53155) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Tudtam én, hogy nem kell ebbe olyan hamar beleszaladni.
Megleszek én nélküle is. :D
Mondjuk egy fekete Hydrát elég lesz megtalálni az égen éjszaka.. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#53157) ucli válasza Laraxior (#53156) üzenetére


ucli
senior tag

A krómozott hydrát se könnyű meglátni, még nappal se. :N

(#53158) HussarF válasza Segal (#53155) üzenetére

Na, az aztán baromi nagy hátrány... Egy ezres az semmi. Cserébe feltuningolhatod, meg magad mellé/közelbe kérheted. Most már sokkal gyakrabban tudom használni az MC-t is, mert nem kell mindig CEO-ba menni a lekérhető buzzard miatt.

(#53159) Mr.Csizmás
Elég gyors, de ugyanolyan "boost" alapon működik állítólag, mint az Me-163

[ Szerkesztve ]

(#53159) Mr.Csizmás válasza Segal (#53155) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszem a Me-163 helyett a Vampire-re fogok spórolni... :C élőben láttam a prágai múzeumban idén, tavaly meg Zeltwegben repülni :))

btw. az ezres nem nagy ár ahhoz képest, hogy kb. bárhova le tudod kérni, ahol van 200 m egyenes földdarab. ha meg roskadozik, és a közelben vagy, akkor elég leszállni, ingyen javít.

na meg a formációban repülés MC-nél tölti a hp-t, armort, és a gépet is javítja :Y

(#53158) HussarF nöööehhh :W pedig az rendes sugárhajtású gép

(#53157) ucli hát még a krómozott dustert, mire észreveszed, el is mész mellette ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53160) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv!

Nem tudom itt jelezni kell-e, de én jelentkeztem a Crewba Pethy236 nickkel.

(#53161) negyven2 válasza Mr.Csizmás (#53159) üzenetére


negyven2
veterán

Mondjuk nem az ezres zavaró, (még az se, hogy mindig te fizeted) hanem az, hogy ha másét megsemmisíted (lelövöd, lezuhansz vele, miattad pusztul el másé), akkor ugyan úgy Bad Sport pontokat kapsz érte mint bármelyik másik personal vehicle-ért. Vagyis Free Mode PvP-be már erre is figyelni kell.

Amúgy a Rouge jelenleg veri a Hydrat. A gyors mozgás miatt nagyon nehéz gépágyúval lelőni, és az eltérő miatt a rakéta se éri be. Max a robbanó sniper a leghatásosabb ellene.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53162) Mr.Csizmás válasza negyven2 (#53161) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

anyósülésre flare gunnal beültetni a komát, hogy lődözzön :D már műxik a homing rakétákra.

btw. a tegnapi eladós bulik (gyugyo, és az enyém) fain volt, köszönöm mindenkinek :C (erről jut eszembe, formációban repülve kellene, ha jön az ellen, akkor gyógyíccsa' a gépeket...)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53163) Segal válasza HussarF (#53158) üzenetére


Segal
veterán

Na de ki MC-zik? :DD Én kigyógyultam már abból a betegségből :))
Amúgy tényleg nem a világ vége inkább csak mint információ írtam meg Laxa-nak.

Fritz: Pedig azt hittem a Batmobilra fogsz gyüjtögetni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53164) HussarF válasza Mr.Csizmás (#53162) üzenetére

Működik már az eleje óta. Mentem Gunrunning supply-t lopni a szektásokhoz, azok ugye mindig flare-el lövöldöznek valamiért. Hát hominggal nem tudtam rájuk lövöldözni Buzzarddal, mert elvitte a rakétáimat. És ez még kedden volt.

(#53163) Segal
Aki mnodjuk változatosabb supply missionoket akar (bunkerbe kicsit mást ad, ha MC vagy CEO vagy), meg nem mindig ugyanazon az unalmas módon szerezni a pénzt :)

[ Szerkesztve ]

(#53165) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy ami nagyon tetszik ebben az új Update-ben az az Ultralight (sárkányrepülő). Ugye ha kikapcsolod a motort és csak glideols, vagy megveszed rá a Muffled Carbon Propeller-et és hagyod alapjáraton pörögni a motort, akkor lényegen Off-radarba kerülsz. Tegnap négyen 2 Yacht-ot is így foglaltunk el. Felszálltunk odamentünk a Yacht fölé, nyomtunk egy ghostot és... kb ennyi a történet :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53166) Gawamatsu válasza Segal (#53155) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A Pegazusos lekérés sem volt ingyen...

(#53167) HussarF válasza negyven2 (#53165) üzenetére

Ez amúgy hogy működik? Megveszed rá a carbon propellert, aztán honnan látod, hogy mikor vagy off radar?

(#53168) negyven2 válasza HussarF (#53167) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy annyira visszaveszed a gázt, hogy leáll a properrel és csak glideols, vagy megveszed a Muffled Carbon Propeller-et és ekkor nem kell nyomni a gázt, csak alapjáraton hagyni a propellert. Ekkor biztos, hogy nem vagy látható a radaron, de elvileg ilyenkor villogsz a radaron

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53169) HussarF válasza negyven2 (#53168) üzenetére

Ja, tehát az a visszajelzés, hogy a saját radarodon az ikonod villog?

(#53170) Plata válasza pethYeti (#53160) üzenetére


Plata
félisten

Olvasd el a szabályzatot,ha elolvastad és megértetted no meg elfogadtad akkor majd valaki bevesz.
Gondolom.
Bár egy bemutatkozás nem ártana,valszeg meg gyorsítaná a dolgot.

(#53171) pethYeti válasza Plata (#53170) üzenetére


pethYeti
addikt

Elolvastam, azzal kezdtem.

Totálisan kezdő vagyok, kb 5 órám van Online-ban. Ha ez gond megértem ha nem vesztek be. Eddig igazából a magam kis játékát játszom, de már unom amikor ok nélkül kilőnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#53172) #57527808


#57527808
törölt tag

előferdülhet, hogy utólag lesz lehetőség a hydrát is tuningolni? insurgent pickup buherálását is később hozták be. haver full tuningos propelleres gépe lehagyott a 'csába.
tegnap megvettem a hangárt, be is vittem a hydrát, de nem mindig tudtam lekérni. nem teljesen értettem a logikáját ennek a dolognak. eleinte le tudtam kérni bárhol, később már a hangár környékén is szürke volt az a menü, és arra hivatkozott, hogy már van egy ilyen "jellegű" járművem lekérve (isten háta mögött volt épp).
nagyon sok időm nem volt ezzel foglalkozni, rokon notebookjával küzdöttem közben.
első körben nekem ezért a plusz menüért már megérte a dolog (3,5m a hangár+műhely), régóta vártam arra, hogy a repcsiket le lehessen kérni "M" betűs menüből. egyedül ez a hydra nerfelés nem tetszik, de csak arra gondolnék, hogy később ezt is lehet tuningolni plusz páncéllal és némi sebességgel, mert kabaréba illő, hogy egy propelleres gép megelőz.

(#53173) Mr.Csizmás
köszönöm:R
kedden havernál próbálgattuk, én csak tegnap vettem meg, így kevés a tapasztalat. vasárnapig 2 gépet kell összeraknom a notebook buherálása mellett, és egyszerre csak 1 gépet tudok csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#53173) Mr.Csizmás válasza #57527808 (#53172) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amíg fizikailag kintvan, addig nem tudod sajnos lekérni, nem úgy megy mint az autósnál, hogy 200 m távolság után már le tudsz kérni újra.

utána a hátsó kapunál a terminállal tudod gereblyézni a dolgokat, hogy elöl legyen.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53174) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
A gyerek játszott volna a játékkal, de frissítés közben 69.5mb-ból 68 mb -nál leáll és azt írja ki, hogy : GTA V launcher működése leállt.
Nem játszott már jó pár napja vele, nem állított el semmit.
Mi lehet a probléma?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#53175) syIex válasza LamaCube (#53174) üzenetére


syIex
veterán

Ilyen nekem is volt már párszor. Próbálj egy klasszikus újraindítást a géppel, hátha megoldja. Vagy, ha úgy sem jó akkor futtasd rendszergazdaként! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#53176) LamaCube válasza syIex (#53175) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi!
Mindkettőn túl vagyok. Most felteszem a legújabb drivert. Azután már nincs több ötletem :(

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#53177) syIex válasza LamaCube (#53176) üzenetére


syIex
veterán

Esetleg google-z rá a problémára, hátha van rá megoldás! :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#53178) Kiskokó válasza pethYeti (#53171) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha bekerültél és kell segítség / tippek / tanácsok szólj. vegyél fel Saabe60!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53179) hegyipapa válasza pethYeti (#53171) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedett.

(#53180) pendre54 válasza HussarF (#53158) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Jó, hogy ezt írtad, mert ezzel kapcsolatosan kellene egy kis infó. Tegnap este megvettem, ezt a legkisebb szitakötőt, a Nagasaki Havok-ot, hogy minél gyorsabban elérjek a küldikhez. Nem sok időm volt még próbálgatni, de annyi már látszik, hogy gyorsnak gyors, viszont a mérete miatt úgy billeg jobbra-balra, mint ha a jelenlegi Harvey hurrikán költözött volna át Los Santosba. ;] Még a sima leszállás se egyszerű, mert hajlamos azonnal az oldalára borulni, szóval ezzel még gyakorolni kell.
Na, akkor a kérdés, honnan lehet ezt lekérni, mert a Pegazust hiába hívom, ott nincs a listában, a Mechanik se erre van berendezkedve, az új fószert, akit mellém adtak, az se tud segíteni, más ötletem meg nincs, igaz csak egy fél órám volt tegnap kipróbálni. Ja, még annyit, hogy az irodai titkárnő se kapható rá. :D

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#53181) pethYeti válasza hegyipapa (#53179) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi!

Neked is Kiskokó. Majd valamikor délután felé leszek, akkor felveszlek.

(#53182) Mr.Csizmás válasza LamaCube (#53176) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rockstar launcher uninstall, és újra. jó eséllyel a gamet is újra kell tenni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53183) HussarF válasza #57527808 (#53172) üzenetére

Annyival egészíteném ki egyébként a Fritz által mondottakat, hogy ha le van valahol kérve a gép, akkor érdemes valami instant lekérhetőt gyorsan lehívni (pl. vmi I/E-s kocsit, M menüből), és utána kérheted egyből a repülőt újra. És akkor már melléd teszi.

Egyébként én arra spekulálkok, hogy sajnos a Hydra nem lesz tuningolható. A Lazer eddig gyakorlatilag ugyanolyan volt, mnit a hydra, csak nem volt VTOL módja. Ezért sem volt megvehető, gondolom. Most viszont a Lazer megvehető lesz és azt lehet majd tuningolni. Így már nem lesz 2 ugyanolyan vadászgép. De majd kiderül...

(#53180) pendre54
M menu -> Vehicles

[ Szerkesztve ]

(#53184) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53183) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

erre nem is gondoltam, köfi. szóval begyűjti a parajon lévőt ilyenkor. nincs is cooldown az autó, és hangáros lekérés között?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53185) gyugyo79 válasza pendre54 (#53180) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azt berakja CEO -hoz is ott is mint sok mást és ugyan úgy mint azokat, szóval az nem a saját tuningolt változatod de le tudsz kérni egy Havok -ot. Ennek előnye több is van. Pld.: ezt 100% melléd rakja akkor is amikor a másikat 1 km -re mert nekem többet rakta a helikoptereket is el úgy mint a repülőket és míg a repülőnél érthető a helikopternél nem (de ezzel így el tudsz menni érte pld.).

A Hydra szerintem így most érdemtelenül "rossz". Nem rossz de tényleg az az érzés, hogy butítva lett és ez szerintem nem jó így max ha tényleg utána a többi fölé lehet majd tuningolni a Lazerel együtt. Mert tegnap ugyan Ucli ült az alap lopható Lazerbe amikor sebességet néztünk a Molotokal. De amikor magába mentem a Lazerel nekem abba is olyan érzésem volt, hogy jobb volt (De ugye amíg csak egyedül repked az ember megfordul az is, a fejébe, hogy csak becsapják az érzékei.

[ Szerkesztve ]

(#53186) #57527808 válasza HussarF (#53183) üzenetére


#57527808
törölt tag

nincs i/e spec kocsim, egyik sem tetszett, de akkor kipróbálom saját kocsival. egyik küldetés végén az istenhátamögött végeztem, és lekértem a hydrát. gyalog 2 percre volt, így kértem egy oppressort is, és eltűnt a hydra. szóval elvileg ezeket is egy kalap alá veszi. köszi az infót neked is:R

amúgy lazer-t nem venném meg 6,5 milláért, mert bármikor tudok vinni egyet a katonaságról most már csillag nélkül is. idáig messzebb rakta a lekért gépet, és kb félúton volt mindig egy vadászgép. mondjuk haver beszerzésénél próbáltam ki a "repkedj a híd alatt" küldetésnél, és oda nem volt az igazi.
mindenesetre én még reménykedek, hogy insurgent-hez hasonlóan behozzák a hydra tuningot is egy keddi napon.
most kedden, amikor még nem volt saját hangár, akkor havernak segédkeztem, és szinte minden küldetés végén szóvá tettem, hogy ez nagyon hdyrás küldetés volt.

[ Szerkesztve ]

(#53187) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszi mindenkinek!
Egy Repair segített, most már tölti az updatet és gondolom ezek után indulni fog.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#53188) HussarF válasza #57527808 (#53186) üzenetére

Bármikor tudsz lopni egy alap Lazert, ami pont ugyanolyan, mint a Hydrád, csak kicsit szarabb. Ez a lényege a megvehető Lazernek valószínűleg, hogy azt tudod tuningolni és sokkal jobb lesz. A légcsavaros gép is, amivel haverod leelőzött, alapból lassabb jóval, mint a Hydra. Az Insurgent-en már látszott, hogy be fogják hozni, a missionokben is szerepelt. A Hydrával kapcsolatban nincs ilyen jel.

(#53184) Mr.Csizmás
Nincs ilyen kereszt cooldown a kategóriák között.

[ Szerkesztve ]

(#53189) Plata válasza pethYeti (#53171) üzenetére


Plata
félisten

Nem hinném hogy bárkinek gond lenne,szerintem mindenki kezdőként kezdte. :DDD
Aki mást mond az egy hazug disznó.

(#53190) Segal válasza Plata (#53189) üzenetére


Segal
veterán

Finom voltal es noies:DDD

Amugy egyertelmu hogy a Laser miatt nerfeltek a Hydrat. Ki a fene adna erte 6 milliot ha csak kb 5%-al jobb mint a mar meglevo Hydra...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53191) HussarF válasza Segal (#53190) üzenetére

Mondjuk az olyanok, mint te ;]

(#53192) Plata válasza Segal (#53190) üzenetére


Plata
félisten

Nőies ám a nénikéd krokodilbőr magassarkúja. :P

(#53193) Met


Met
nagyúr

Tegnap nagyon vicces volt.
Autólopás, amikor a tüzes karikán keresztül kell menekülni a városban nem a tengerpartos.
Az őröket leszedem, kapok 3 csillagot, Lestert hívom leszedi a körözést. Beülök a kocsiba nem indul E-vel, se W-vel, kormány forgott.

A másik, lekérem a Buzzardot, az IE garázshoz, sikeresen berakta a híd alá. Ahogy hoztam ki kicsit megkaparta a híd alját a rotor (kapott többet is már és nem volt semmi baja), alig indulok el elkezd füstölni, motor ki kihagy, majd egy idő múlva le is állt.
:W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#53194) Segal válasza HussarF (#53191) üzenetére


Segal
veterán

Elkepzelheto hogy meg fogom venni de lassan en is oda jutok hogy kalkulalni kell mire van penz.
Ha Fritz spoilerezett kepere kattintasz lathatod hogy arba meg egy dlc tartalom jon...

Met: Ne old az oroket abbol mind a 3 lopas megcsinalhato eszrevetlenul!!!
Egyszeruen csak oldalrol fuss be es indulj el a kocsival. Nem fognak vele foglalkozni hogy elloptad es akkor visszafele se lesz tamadasod!!

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53195) HussarF válasza Met (#53193) üzenetére

Jobb shift-tel indul a stunt-os résznél, de ki is írja. Ha meg odacsapod a helit a híd aljához, akkor egy idő után elkezd döglődni :)

(#53196) gyugyo79 válasza Met (#53193) üzenetére


gyugyo79
addikt

Annál a lopásnál szállj be a kocsiba úgy, hogy nem vesznek észre (nem nehéz mert sétál az az 1 aki rálát az ajtóra ahol be tudsz szállni), ha így indítod el akkor nem fognak utána támadni ...

(#53197) Mr.Csizmás válasza Met (#53193) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mind3 lopásnál alulról mássz fel a rámpára, ha sétálós van, várd meg amíg elmegy, és settenkedj oda és shift, még tapsolni is fognak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53198) Plata


Plata
félisten

Azt mondtátok az új hangáros lopásnál nem gond ha felrobbantod a járművet ami viszi,hittem nektek és tegnap kipróbáltam,elcseszett jelzavarós küldetést kaptam,amivel rohadt sok idő elment,egyedül csináltam,na de nagy nehezen sikerült lelőni őket,vagyis le bombázni,elindultam az áruért amit egy kamion vitt,nem volt hajlandó megállni így úgy gondoltam kipróbálom amit mondtatok,telibe nyomtam egy szőnyegbombázással,a kamiont is telibe kapta meg vagy 4-5 autót,de a csomagnak semmi baja nem lett,ezután elindultam volna haza,erre jött egy csomó heli és jött a légi harc,lelőttem őket mindig újabb adag jött,elindultam hát hazafelé tök gázzal,erre nem kilőtte az egyik tetű a motoromat?
Félig égő helivel értem haza és 1 másodpercet késtem. :W .

(#53199) HussarF válasza Plata (#53198) üzenetére

Minek álltál meg légiharcolni? Ha csak rongyolsz a raktárig, valószínűleg beérsz :) Az a küldetés egyébként inkább 2 személyes, ha a Huntert használod, de ha valami gyors repülővel mész, nincs ilyen gond.

Egyébként én tegnap úgy jártam, hogy kidobtam a hangár felett a cuccot, de bebuggolt és a levegőben maradt. Próbáltam mindent csinálni, de már járt le az idő és ne mtudtam a levegőben újra felvenni. Már épp lemondtam róla, de kb. az utolsó 5 mp-ben elkezdett működni, azaz zuhanni és mire lejárt az idő, be is esett a hangárba. Elég furcsa volt.

[ Szerkesztve ]

(#53200) Plata válasza HussarF (#53199) üzenetére


Plata
félisten

Épp akkor volt a gond amikor elindultam haza harc helyett,azok a balfékek követtek és lőttek,pont a motort lőtték ki.
Egyedül próbáltam hunterrel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.