Hirdetés

2024. március 27., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) modern


modern
aktív tag

Udv. Tudna valaki segiteni abban, hogy miett van az h ha online akarok jatszani akkor miert kell 15-20 perceket varni a betoltesnel? Lonfigom sztem megvan hozza (radasul a grafikat levettem a tobb fps miatt) igaz hdd-n vam a jatek nem ssd-n de ennyit szamitana? Valaki talalkozott mar ilyennel?

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#53652) Trailblazer válasza modern (#53651) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem is hdd-n van, de nincs ilyen hosszú várakozás. 2-3 percen belül csatlakozik.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53653) ucli válasza modern (#53651) üzenetére


ucli
senior tag

Először storyba lépj, aztán lépj fel online-ba.
Így sokkal gyorsabb, de ha ugyanezt Ssd-vel csinálod, akár 1-2 perc alatt is betölt az onlány, persze ehhez azért nem árt egy gyorsabb net.

(#53654) parkr válasza Segal (#53649) üzenetére


parkr
őstag

nekem is van benne szám, de nem a korom, hanem a születésnapom (meg kedvenc számom is)

(#53655) HussarF válasza parkr (#53654) üzenetére

Az enyémben is, egy izotóp tömegszáma.

(#53656) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53655) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

urán :D ohh, tényleg :B

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53657) HussarF válasza Mr.Csizmás (#53656) üzenetére

Nem.

AlienPu239

(#53658) Segal válasza HussarF (#53655) üzenetére


Segal
veterán

En nem vagyok szamparti egyedul az ebayemnel van szam mert ott minden segallal kapcsolatosra azt irta hogy mar foglalt...
Socialclubnal szerencsem volt:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53659) Trailblazer


Trailblazer
addikt

No igen, itt már transzurán elemről beszélünk, kéremszépen. :D

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53660) Met


Met
nagyúr

A telefonhívásokat nem lehet letiltani? Agent14, Ron, Dom, Ceos ribanc.
Rohadt idegesítő amikor írnék valamit a chatbe és bejön a hívás :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#53661) Trailblazer válasza Met (#53660) üzenetére


Trailblazer
addikt

No igen. Ezek azután is nyaggatnak majd, midőn a nyaggatásuk tárgyát már birtoklom amúgy? Nem hangzik jól...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53662) Segal válasza Trailblazer (#53661) üzenetére


Segal
veterán

Akkor majd mas vegett hivogatnak de valami vegett mindenkepp fognak es nem tilthato.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53663) Trailblazer válasza Segal (#53662) üzenetére


Trailblazer
addikt

Pedig jó volna, ha kiiktatnák. Majd én hívom őket, ha kell valami. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53664) parkr


parkr
őstag

igen, jó lenne egy offline mód, mint a 4-ben volt hogy ne hivogasson Roman bowlingozni... :D

(#53665) Mr.Csizmás válasza parkr (#53664) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csengőhangot, meg az invite-k pittyenését is tudod némítani, de nem mindig menti el, néha rá kell tenni újra :U

ps. GTA5 16 font jó helyről :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53666) freeknight válasza Trailblazer (#53661) üzenetére


freeknight
őstag

Ha megveszed, amit el akarnak neked sózni, akkor nem hívogatnak többet. Kivéve LJT, de már ő is csak akkor, ha mc-ben vagy. Illetve a többiek csak eladás után.

Viszont Dom, Brucie meg ezek a majmok örökre zaklatni fognak.

(#53667) HussarF válasza freeknight (#53666) üzenetére

Már LJT sem hívogat és Dom, meg Brucie sem fog többet hívogatni, ha megcsinálod egyszer, amit akarnak. Dom-hoz egy ejtőernyős versenyt kell menni, hogy elhallgasson, Brucie-ra már nem emléskzem. Talán simán csak le kell hívni egy BST-t.

(#53668) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

t.h.e_j.o.k.e.r nevű játékost töröljétek a barát listátokról, már akinek barátja, köszi

Régebben páran írtak róla itt a fórumban ő se a kedvelt játékosok közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#53669) Ludovika


Ludovika
csendes újonc

Itt a hangáros küldinél mért nem kapok úgymond fizut alkalmazottként? Írja hogy fiezetett xy-t de semmi, meg mikor eladtunk transaction failed-et ír ki állandóan.

Valakinek volt ilyen problémája? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés :D

(#53670) Plata válasza hegyipapa (#53668) üzenetére


Plata
félisten

Hát én asse tom ki ez a gyökér.

[ Szerkesztve ]

(#53671) Mr.Csizmás válasza Plata (#53670) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

régebben is volt már ph-s sessionban, ergo vki ismerőse, és úgy szivárgott be, akkor is a tizenéves nagyarc CoD-CS falu profija szintű dumát tolta, mint fent látható :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53672) Plata válasza Mr.Csizmás (#53671) üzenetére


Plata
félisten

Nem ez volt az a gyökér hacker aki bejött Ph sessionban és mindenkit megölt?
Csak egy Ph-s nevében ölte meg a többieket.
Sokan azt hitték hogy ő volt,majdnem veszekedés is lett csak szóltunk hogy nem ő volt hanem ez a barom.
Engem nem tudott megölni,mert épp passzívban voltam. :DDD

Megnéztem a friend listem,ez a balfék nincs rajta,öszvissz 1 hacker van a listámon.
Ucil :P

[ Szerkesztve ]

(#53673) Mr.Csizmás válasza Plata (#53672) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az eset rémlik, de a nevek nem :( viszont ilyen stílussal nem tartanám kizártnak...

Juci az más, ő akkor hackel amikor AFK-zik :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53674) Plata válasza Mr.Csizmás (#53673) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ő volt,annak is ilyen fura neve volt,a stílus ugyanilyen.

(#53675) HussarF válasza hegyipapa (#53668) üzenetére

Nem sokáig bírta mondjuk. Belépett, rámentünk Hacsival, aztán 4-5 kill után passzív, 2-3 perc után meg leftelt.

(#53669) Ludovika
A supply missiont CEO-ban érdemes csinálni, mert a motoros azért nem fizet. Eladni kell motorosban, mert az eladásért viszont jóval többet fizet. Eladásnál lehet transaction failed, RS hiba. De mostanában nem volt ilyen problémám.

(#53676) Ludovika válasza HussarF (#53675) üzenetére


Ludovika
csendes újonc

CEO-ban volt a supplyzás. a motorost azt tudom, hogy nem ad.

(#53677) HussarF válasza Ludovika (#53676) üzenetére

Ja, hogy ott volt a transaction failed?
Érdekes. Egyébként a mostani bónuszok között az van, hogy dupla pénzt ad a CEO alkalmazottaknak. A múltkor, mikor bunker kifizetésekre meg bérekre ment a dupla, akkor is jött a transaction failed. Lehet a duplára érzékeny valahogy. Mondjuk nekem tegnap nem volt gond, kaptam a duplákat.

[ Szerkesztve ]

(#53678) Plata válasza HussarF (#53677) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem most dupla fizetés jár CEO-ban.
Valahol olvastam.Mindjárt meg keresem.
Meg is van,itt olvastam.
Bár lehet nem csak CEO-ban.

[ Szerkesztve ]

(#53679) Kiskokó válasza hegyipapa (#53668) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mááááááár megint ő ????? :DDD :DDD :DDD
Hogy a nyaka nyúljon meg!!! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53680) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Az hogy lehet, hogy a cocaine lockupból elmentem eladni a productot, el is vittem a megadott helyre, és nem kaptam érte egy petákot sem? Csak tapasztalati pontot kaptam. Most meg itt állok lyukas zsebbel. :(

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53681) Ludovika válasza HussarF (#53677) üzenetére


Ludovika
csendes újonc

igen. a bunkeros supplynál ilyen probléma nem volt. A hangáros supplynál van csak.

(#53682) freeknight válasza Trailblazer (#53680) üzenetére


freeknight
őstag

Transaction failed, el kell adnod újra.

Egyedül sose adj el mc-s dolgokat, 5-ből 4-szer nem fog adni érte pénzt, csak az idődet pazarlod. Legalább 1 kolléga legyen, és akkor ez a hiba sokkal ritkább.

Konkrétan nálam úgy néz ki, hogy ha egyedül adok el, biztos nem kapok semmit, próbálhatom akárhányszor, ha meg csapattal, akkor sosincs transaction failed.

(#53683) #57527808 válasza Trailblazer (#53680) üzenetére


#57527808
törölt tag

ha saving failed feliratot dobál a bal alsó sarokban, akkor kérj le egy saját járművet, és amikor mellé érsz, akkor ment egyet (saving successful narancssárga félkör pörög a jobb alsó sarokban). ha közel van a saját jármű, akkor megfelelő távolság után lehet csak kérni.
ez nálam főleg kocsieladásnál szokott jelentkezni, viszont ezzel a módszerrel nem kell újraindítani a játékot, vagy másik szervert keresni.

(#53684) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#53680) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

késő délutánra lesz egy teli kokker + fél hangár, ha ráérsz elteszem neked az eladást :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53685) Trailblazer válasza freeknight (#53682) üzenetére


Trailblazer
addikt

Semmi failed-t nem írt. De akkor miért kaptam pontokat, bár pénzt nem? Amúgy meg eddig egyedül adtam el a cuccot, ez volt a negyedik "run", és mindeddig megkaptam a pénzt is.

Meg amúgy azt sem tudtam reálisan feltételezni, hogy bárki is jönne segíteni eladni a cuccomat, ezért is nem próbálkoztam. Nem akartam senkit eltéríteni a magasabb rendű dolgaitól (CEO, raktár, röpködés, mittudomén.) Ha én akkora szintű lennék, én is azt csinálnám. Ilyen alacsony szintűt, mint én, meg nem látok közöttünk, aki szintén profitálna abból, hogy együtt fejlődünk.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53686) HussarF válasza freeknight (#53682) üzenetére

Nekem sosem szokott ilyen bajom lenni, tök függetlenül attól, hogy mit csinálok. Egyedül akkor volt transaction failed-em, amikor duplapénzes volt a bunker és a segítőknek mindig failed lett.

(#53687) Logitech válasza #57527808 (#53683) üzenetére


Logitech
aktív tag

Saving failed feliratot már nagyon rég nem láttam, de eladás után a transaction failed nálam is nagyon sűrűn van, pedig nem egyedül adok el. Bunkernál van, hogy nem szabad közvetlen eladás előtt venni supply-t, most a kokain eladásom előtt vettem, még nem érkezett meg, akkor failed is volt, később eladtuk akkor jó volt mind 3 gyár.

(#53688) Kiskokó válasza Trailblazer (#53685) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azért van a Crew, nyugodtan szólj ha segíteni kell eladni mind1 hanyas szintű vagy.
Ha épp ráérünk/kedvünk is van akkor megyünk.

Mint sokszor megírtam és most is leírom újra még megint meg nem kapom hogy én mindig akkor lépek le amikor menni kell segíteni, hogy nagy részt én azért segítek mert SEGÍTSÉGRE van szüksége a másiknak. Az ezért járó pénz nem igazán izgat, tehát ha egy Fullos MC eladásra meg van a 3-4 ember akkor nem fogok oda menni (nem mindig) plusz főnek lesni hanem vagy csinálok mást vagy lépek.
Nagyon ritka, hogy tényleg csak annyira lesek ki a fejemből a GTA -előtt hogy nagyon nincs kedvem "dolgozni" akkor nem segítek, de akkor szólok, is hogy fú most nagyon nincs kedv.

mtamas :

Transaction failed nekem se volt mostanában de azért még nem zárnám ki, és ha több eladás van mindig csak a legelsőnél csinálta.
De ilyenkor ugye vissza jön a product csak kicsit elvesz belőle mintha sessiont váltottál volna.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53689) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#53685) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

írtam itt is korábban, meg chaten, hogy nem probléma beugrani 1-1 körre se nekem, se a többieknek. nekem nagyobb gond a légitársaság CEO-ba fullos személyzetet összeszedni :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53690) Trailblazer válasza Kiskokó (#53688) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én a fentit nem azért írtam, hogy most akkor egyenként bizonygassátok az ellenkezőjét, hogy de, igenis jöttök segíteni. :B Csak volt egy feltételezésem, aminek örülök, hogy megdőlt, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53691) Kiskokó válasza Trailblazer (#53690) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze, láttam hogy rosszul gondolod ezért felvilágosítottalak :P

Frici : hagyááá a hangárral.... :D
SOHA nem fogok még magamnak se egy küldit se elindítani! Még mindig szűz vagyok e téren :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53692) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#53691) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig most a duplafizetősben be is vállalnám neked :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53693) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#53692) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha lesz yachtod utána átgondolom! ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53694) HussarF válasza Mr.Csizmás (#53692) üzenetére

Én nyomtam most. De csak olyan árura, ami 10 ládátol már ad bónuszt. Ez az SR még duplával is inkább csak elviselhető hasznot ad, mint jót :DDD

(#53695) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53694) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel mindhárom bónusszintesből több van, így érdemes felváltva hordani be, hogy kikerüld a cd várakozását, aztán úgy eladni, akkor nincs üresjárat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53696) HussarF válasza Mr.Csizmás (#53695) üzenetére

Tudom, de annyira nem köt le. Néha viszek egy-egy ládát, aztán ha kigyűlik eladom. Nekem a Gunrunning a nagy kedvenc. Oda a supply 3/4-edét még most is magam szoktam vinni. Meg a régi ceo-s ládázást szeretem még, azt is úgy csinálom, hogy néha viszek bele, aztán egyszer csak megtelik, és el lehet adni 2mill+ pénzért. Bár eltarthat 3 hétig is. Az MC factoryk sem rosszak, csak ott azt nem szeretem, hogy az eladással nagyon meg lehet szívni.

(#53697) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53696) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hangárosban az a jó, hogy van vagy 15 féle küldetés, mindegyik vagy 3-4 féle helyszínnel. a legtöbb rutinnal már lezavarható 6-7 perc alatt is, néhány van ami a távolság és jelleg miatt tökölősebb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53698) HussarF válasza Mr.Csizmás (#53697) üzenetére

Nekem az egyik kedvencem a Tula-s, amikor a víz alól kell felhozni a cuccot. Már baromi jól megtanultam bombázni, oda megy az áldás, ahova akarom :D
Teegnap elindítottam egy ilyet, 3-an voltunk, tesóm meg Trailblazer/Terebess. Mi leálltunk még pvp-zni a reptéren, de Terebess odament és szegényt eléggé kikészítette a mission :DDD Mondtam neki, hogy várjon még, megyünk mindjárt, de inkább alt+f4-ezett :D Pedig baromi jó, csak tudni kell, hogy mit kell csinálni.

(#53699) Trailblazer válasza HussarF (#53698) üzenetére


Trailblazer
addikt

Amikor ~5 perc alatt talán 8x öltek meg. Ilyenkor eléggé fel tudom húzni magam... Úgyhogy sorry.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53700) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53698) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

általában a kezdő gép+helyszín alapján ki lehet találni mi vár, a legtöbbre érdemes buzzarddal menni, ha nem elfogós, akkor meg a stock vadászgép jó, kivéve a Titan kísérős, oda buzzard kell, lehetőleg egy lövész társsal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.