Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53201) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ha és amennyiben pénzhamisító üzletbe fognék (miután clubhouse-t vettem, ez a legolcsóbb lehetőség), mennyit lehet ezzel periodikusan keresni? Érdemes spórolni rá?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53202) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Melyiket éri meg feltölteni a hangárba a cuccokat?
Mindegyikre ad x%-bónuszt?

(#53203) HussarF válasza Trailblazer (#53201) üzenetére

Hátha, ha egyszer clubhouse-ra adtad a fejed CEO iroda helyett, akkor muszáj lesz valami factory-t venned. Kokó, meth vagy a pénzhamisító érik meg a legjobban, de a dokumentum hamisító pörög a legjobban (bár nem fizet túl jól), meg van akinek a fű a szimpatikus. Te még úgyis magadnak hordanád a supply-t kisszintesként, szóval nem vennéd bele a supply-t. Így veheted azt, ami szimpatikus. Kokó éri meg legjobban, de a pénzhamisító is kitermel kb. 6 óra alatt kb. 300-ezret (ha távolra adod el).

(#53200) Plata
Had lőjjenek hátulról, de ha leállsz velük harcolni, csak még többet kapsz. Sokat bír az még füstölve is, mire végleg megadja magát. Legrosszabb esetben meg eldobod és lekérsz valami mást. De így időt vesztegettél.

[ Szerkesztve ]

(#53204) #57527808 válasza Trailblazer (#53201) üzenetére


#57527808
törölt tag

5 mc-s üzlet van:

-document mittudjaménmi
-gaz gyár
-pénzhamisító
-meth
-kóla

ezekből én csak az utolsó hármat vettem meg, de kocsilopós/eladós dlc után csak a kólát hagytam meg termelni, mert az éri meg a legjobban. meth-nek nagy az alapanyag igénye, a pénzhamisító nekem már keveset hozott, így zártam is be ezeket. az első kettőt véletlenül se vedd meg, mert kb mínuszos, ha veszed bele az alapanyagot. mivel a többiek tapasztalata alapján kihagytam az első kettőt, így sok infót nem tudok azokról mondani.

szóval spórolj a kólára, vagy ceo főépületet vegyél és egy hozzátartozó kocsi raktárat (vehicle warehouse), mert a kocsi elvileg jobb biznisz. szólóban határeset, mert csak 1 kocsit tudok eladni.

[ Szerkesztve ]

(#53205) Mr.Csizmás válasza Bal0924 (#53202) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] még matekozzák a gtaF-os fiúk, de látható hogy fullnál kb. 40-60% átlagban a bónusz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53206) Trailblazer válasza #57527808 (#53204) üzenetére


Trailblazer
addikt

CEO főépület egyelőre kimarad, mert ahhoz még kisgyerek vagyok anyagilag. Tényleg, a Maze Bank miért nem ad pénzt kölcsön? Nem lenne rossz opció. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53207) Bal0924 válasza Mr.Csizmás (#53205) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi

(#53208) HussarF válasza Trailblazer (#53206) üzenetére

Mert megőrülnél, amikor 48 percenként 50-100 ezret vonna tőled a játék törlesztés címen :)

(#53209) Trailblazer válasza HussarF (#53208) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem így gondoltam. Hanem egy interest rate-tel megfejelve, egyben kéne visszafizetni, teszem azt. Nyilván amikor megvan a teljes összeg.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53210) Met válasza Trailblazer (#53206) üzenetére


Met
nagyúr

Legolcsóbb kokógyár, tolod a többieknek a helpet ezerrel, veszed a supply-t a gyárba.
Hamar meglesz az irodára+garázsra a pénz.
Én is így csináltam, plusz akciós volt a Maze west akkor.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#53211) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Akkor az 800000$ ha jól számolom.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#53212) Segal válasza HussarF (#53199) üzenetére


Segal
veterán

Pedig varom a hunter helit mert az szimpatikus de tegnap este megis sikerult egy negativ elmenyt begyujtenem vele kapcsolatba( ugy hogy ki sem probaltam a hangaros feladatokat:)) )
Epp adtam el tegnap este egy exportos kocsit amikor azt latom valaki a sessionunkbol (nem tudom crew tars volt e) az uton rohangal en meg jottem ezerrel...
Amikor eszrevettem hirtelen kormany felre rant nehogy elgazoljam es nem.tudom suroltam e vagy elkerultem (nem oltem meg az tuti) de az teny hogy annyira erre figyeltem hogy teli gazzal telibekaptam az ut kozepen parkolo huntert... (ejjel volt a jatekba)
Instant 4000 kar...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53213) Anulu79 válasza Segal (#53212) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha elütöd akkor max. 200 és még jót is röhögsz ahogy repül az ember. :DDD

(#53214) Mr.Csizmás válasza Segal (#53212) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

chaten olcsóbb elnézést kérni :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53215) HussarF

Segal, az ultrapacifista. Mint az a vallás (Dzsainizmus), ahol a bogarakra sem lépnek rá :DDD

Én a múltkor szétlőttem egy PHHU-st buzzarddal, mert az a gunrunning supply mission volt, amikor ki kell nyírni a fél alvilágot. Buzzarddal lövöldöztem őket, aztán valaki elszáguldott alattam kocsival és nem is figyeltem, de őt fogta be a homing. Akkor tűnt fel, amikor már kiírta, hogy megöltem :D

[ Szerkesztve ]

(#53216) Kiskokó válasza Trailblazer (#53201) üzenetére


Kiskokó
veterán

Elsőnek gyűjtögess kicsit és CSAK a Kokót vedd meg és rá az ÖSSSZES Upgradet.
Ez drágán eladva kb 3-4 óra alatt termel 420K hasznot ha lopod bele a cuccot.
Ha veszed bele akkor az 420K - 187,5K = 232.5K a haszon.

Ettől mind csak kevesebbet hoz. A meth még lassú is annak 358K a max a pénzhamisítónak meg 298K a max.
A methbe és a Pénzhamba elég 2 Supply ha azt veszed akkor ezekből -150K.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53217) Trailblazer válasza Kiskokó (#53216) üzenetére


Trailblazer
addikt

Köszi, de még a "kokóhoz" is bőven kell még gyűjtögessek. Mindenképpen figyelembe veszem majd a menetrendet, a jelen tempó mellett már csak pár hét játékidő kérdése... :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53218) Segal válasza Mr.Csizmás (#53214) üzenetére


Segal
veterán

Megfogadtam a tanacsokat mar itt bocsanatot kerek a kesobbi elhalalozasaitok vegett:DDD
Amugy en meg az idegeneknel sem szoktam fegyvert rantani. Persze ha lelo akkor viszonzom de en nem szoktam elore gyilkolni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53219) Gawamatsu válasza Segal (#53218) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Erre van egy mondás: az úgy kezdődött kérem, hogy visszalőtt.

(#53220) Met válasza Gawamatsu (#53219) üzenetére


Met
nagyúr

Nem, "láttam a szemén hogy támadni akart"

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#53221) Mr.Csizmás válasza Segal (#53218) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tegnap hegyi IE fordulos kocsijat simogattam meg valamelyik geppel, de aszongya nem volt kara :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53222) Segal válasza Mr.Csizmás (#53221) üzenetére


Segal
veterán

Nem is lehetett merr pl a rendorsegi helikopteres lopasnal ahol ki kell loni a sofort es meg tavolrol sniperrel erdemes ott is belovod az ablakot hogy kiszedd a sofort megis 0 karral indulsz a kocsival.
Kedvencem az igazoltatasos amikor a nyitott ajtot valami leszakitja mire odaerek. 2 rendor lelo, kocsiba beszall es egybol 3500 kar...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53223) HussarF

Eddig Cargobob-bal próbáltam kihozni, de nem volt sok időm vele szarakodni, el is felejtettem már. Most viszont, hogy szabad a bejárás a bázisra, simán ki tudtam hozni, és megcsinálni a képeket :) Jól áll a műveleti központ a katonai teherautónak :)

(#53224) Segal


Segal
veterán

Túl vagyok első szőnyegbombázós yacht védésemen :DDD
Azt hittem rosszabb lesz a helyzet de egész jól lehet védekezni ellene. Mondjuk itt pont meghalok a képen de ekkor már vagy negyedik alkalommal jött bombázni...
Volt egy crew társa is a támadónak az bosszantóbb volt (többször is lelőtt) de végül csak sikerült kivédekezni :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53225) Plata válasza Segal (#53224) üzenetére


Plata
félisten

Mért nem mondtad hogy mi van?melléd mentem volna az enyémmel és segítettem volna. :D

(#53226) Segal válasza Plata (#53225) üzenetére


Segal
veterán

A vége felé jöttél fel meg közbe lövöldöztek is rám :DDD Mire ideértél volna már így vagy úgy de vége lett volna a vip worknek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53227) Kiskokó válasza Segal (#53224) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ugyan ezek támadtak engem is tegnap, te ugye utánam indítottad még.
Nálam nagyon amatőr volt dobálta a szőnyegbombázást de még csak a jachtot se találta el vele.
A másik meg Hydrával jött az még a Bunker felé feljebb kiszedtem, aztán egy 5-6 perc múlva jött a hajó felé megint. Elkezdtem rá lőni megint Hydrával volt de meg se várta még lelövöm inkább elhúzta a belét.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53228) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Breakdown of Smugglers Run Crates, Bonuses, and Sale Totals

teljes táblázat gtaforum-ról, CaliMeatWagon-tól.

50-70% közötti bónuszok teljes töltésnél, és a bónuszlépcsők is jelölve vannak :C

szerk:

I just sold 50 Crates of art & antiques and been granted with 1,1 million. Why did I get extra 300kk pay out? Can Fun2 check the game codes?

I can confirm it. I sold 50 crates of narcotics with a friend and got a notification that I earned 850k minus Ron's cut. But I had over 1.2 million on my hand after the mission. I transfered all my money to the bank before starting the sale. I don't know why I got the extra bonus. There were 4 other players in the session.

szóval erre is él a high demand MC bónusz, ha többen vagyunk bent... :))

btw. matek a fentihez, I/E-hez képest akkor éri meg jobban, ha cd-vel együtt minden missziót 9,5 perc alatt teljesítesz.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53229) szTotyy


szTotyy
őstag

Ezt az új üzletet is betámadhatják a zsaruk, vagy ettől nem kell tartani és figyelni, hogy emiatt csörög-e a telefon?

(#53230) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#53229) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53231) gyugyo79 válasza Mr.Csizmás (#53228) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha jól láttam a teljes raktárra is van egy 50 férőhelyes korlát, szóval a maximumot csak ha egy fajtát "csempészünk" be akkor lehet kihozni, viszont ott még ott van egy 4 perc CD mielőtt új indítható. (cd vel együtt képtelenség az az átlag amit írsz ezért írtam így)
Szóval csak a várakozás 196 perc (49*4) ehhez jön a 9 perces átlaggal 450 perc.
Ha valaki kocsit ad el 20percenként : 450+196= 646:20=32*70 000= 2 240 000

[ Szerkesztve ]

(#53232) Mr.Csizmás válasza gyugyo79 (#53231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a 4 perc cd-ből vond le, amíg visszaérsz a hangárba.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53233) Logitech válasza Mr.Csizmás (#53232) üzenetére


Logitech
aktív tag

ott végzel

(#53234) gyugyo79 válasza Mr.Csizmás (#53232) üzenetére


gyugyo79
addikt

Hát ez amúgy is csak egy kb. matek volt kiegészítve a tied mert a 9 se 9 meg a 20 se 20 ...

A lénye, hogy azért csinálni ezt, hogy GTA $ keressen valaki nem éri meg, ha valakinek a gépek kellenek amit olcsóbban meg lehet venni annak azt is nézni kell ot mennyit spórol. Na ha valakinek sok gép kell úgy már gyorsan fordulhat a mérleg.
Én így 50 kör után nagyon elgondolkoztam megéri még csinálni mert van több olyan küldi ami 5. alkalom után már nem mókás. Míg van sok olyan amit még élvezek. Viszont én kevésbé tudok a csempészés részével azonosulni, valahogy több technikai dolog amivel a harcot elkerülve lehet megcsinálni a küldit. Példa: repülj alacsonyan radar alatt végig egy adott útvonal mentén. Szóval nem az hogy végig vissza úton 2 repülő lövöldöz rád és amikor lelőttem 5 kört belölük tesztből mert még sok időm maradt még berakta a 6. at is és mind úgy, hogy látom ahogy betölti őket szóval még az sincs meg, hogy a látótávon kívülről oda érnének ....
Még a hangtompítós fegyverrel ha lelőttem végig riasztás nélkül a katonákat is rakott mögém támadókat. Jó nem sok vizet zavarnak de akkor is.
Meg csak jó lett volna 1-1 jármű specifikus misson is ha nem ia a feloldásukhoz, vagy az olcsósításukhoz csak úgy :( .

[ Szerkesztve ]

(#53235) Mr.Csizmás válasza gyugyo79 (#53234) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van egy nagy előnye, mehetsz saját géppel is, pl. vestra elég gyors, és olcsó relatíve. persze nem bestbuy, de nekem a fun-faktor miatt már megéri, akár másoknak segítve is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53236) tomazin válasza Met (#53220) üzenetére


tomazin
veterán

Akkor már itt egy klasszikus, a támadni akarra :)

(#53237) Met válasza tomazin (#53236) üzenetére


Met
nagyúr

Pontosan ez alapján írtam :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#53238) ucli


ucli
senior tag

Már tölthetők az első ingyenes trainerek. :W

(#53239) Ideg válasza ucli (#53238) üzenetére


Ideg
aktív tag

És ennek csak te néztél utána. :DDD

(#53240) Segal válasza ucli (#53238) üzenetére


Segal
veterán

Sajnos ma pont találkoztam egy ilyen "jófejjel"
Nem is nagyon titkolta a dolgot. Lazába így érkezett meg a yachtomra...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53241) syIex válasza Segal (#53240) üzenetére


syIex
veterán

Ez mi is pontosan?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#53242) ucli válasza Ideg (#53239) üzenetére


ucli
senior tag

Ránéztem volna az új gépekre. :D

(#53243) HussarF válasza ucli (#53242) üzenetére

Na, ha már úgyis itt vagy :D
Makrót hogy lehet készíteni a GTA-hoz? Kell hozzá spéci egér vagy lehet simán billentyűre is?

(#53244) ucli válasza HussarF (#53243) üzenetére


ucli
senior tag

Én ezt használom Ceo-s autók átalakításához és kocsiban ezzel EWO-zok, mellé pedig Logitech programját (Ewo és Bst)

[ Szerkesztve ]

(#53245) Segal válasza syIex (#53241) üzenetére


Segal
veterán

Ez pontosan egy yachtra spawnolt insurgent pickup custom. Egyik pillanatrol a masikra ottvolt es lelott...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53246) Horcza


Horcza
csendes tag

Hangárban mattra (vagy akármire) gyöngyház festés glitch:

-hozd fel a tuningolós menüt
-állítsd be az alap színt, amilyet szeretnél
-lépj be a mettalic színekhez, görgess fel-le egy darabig
-lépj ki a tuningból (a hangárból és a repülőből/heliből ne szállj ki)
-indítsd el a tuningot újra
-elérhető lesz a pearlescent

[ Szerkesztve ]

ayy lmao

(#53247) freeknight válasza Horcza (#53246) üzenetére


freeknight
őstag

Én is néztem tegnap redditen, csak nem volt időm még bedobni, köszi, hasznos info :R

(#53248) Segal válasza freeknight (#53247) üzenetére


Segal
veterán

Ma reggel bevittem a mallard-ot a hangárba arra meg pl csak a 3 livery érhető el. Lassacskán haladok mire az összes légi jármű bent lesz :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53249) HussarF

Update-eltem az útmutatót, mert a Gunrunning kicsit elavultatta. A Smuggler's-es repcsikkel majd még kiegészítem, mikor már többet lehet majd tudni róluk.

(#53250) Kiskokó válasza Horcza (#53246) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez ezer éve így van LSC ben is.
Rámész a színre, aztán bemész metálba kicsit lépkedsz, vissza lépsz az alap tuning menübe és veszel bármit.
Én az egyéni Ingyenes rendszámtáblát szoktam változtatni vagy annak a színét pár száz dolcsiért.
Vissza a festésbe és már lehet is csinálni bármire a gyöngyházat.

Tudom hangárba nincs más opció csak a festés.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.