Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) Laraxior válasza dokee78 (#53800) üzenetére


Laraxior
titán

Leginkább Los Santosban ;]

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#53802) Mr.Csizmás válasza dokee78 (#53800) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

herka, kokógyárak, külvárosi teremgarázsok, ahol lopott autók vannak tárolva, az elvetemültebbek a reptéren, vagy vidéken a bunkerban laknak :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53803) dokee78 válasza Laraxior (#53801) üzenetére


dokee78
félisten

Ok,de még nem teljesen vagyok képben.
Vannak itt is például szerverek vagy ilyesmi?

Kellene valami nagyobb összegű pénzt szerezni.
Mivel tud egy nagyon kezdő pénzhez jutni?
Nem egyből milliókra gondoltam.

Arra rájöttem,hogy amint pénzt szerzek,be is teszem a bankba.

[ Szerkesztve ]

(#53804) freeknight válasza dokee78 (#53803) üzenetére


freeknight
őstag

Eleinte nehézkes lesz a pénzszerzés. Kezdj el melókat csinálni, amikre telefonon kapsz meghívásokat, a legjobbak az éppen duplapénzesek. A zöld hátterű meghívásokat még hanyagold, ezek a heistek, azokat majd kis tapsztalattal éri meg csinálni, legjobban ismerősökkel.

Jelentkezz mihozzánk a PH Crewba, utána már tudsz csatlakozni crew tagokhoz, általában mindig van valami eladnivaló, amibe be tudsz segíteni, az is jó pénzt hoz még az elején.

[ Szerkesztve ]

(#53805) L-e-f-i-e válasza dokee78 (#53803) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mindenképp csatlakozz eladásokhoz olyanokhoz amik MC-sek azaz motorclubbosak. Ott segítőként 30.000-et kapsz (akkor is ha épp semmit nem csinálsz mert többen vagytok mint amennyi tennivaló lenne) és max kb 10 perc hosszú, van amikor annyi se.

Szerintem az elején ez az egyik legjobb pénzszerzési meló, mellesleg megismered gyárazás világát, de első lépésnek továbbra is CEO iroda + autós raktár amibe majd érdemes lesz fektetned, az összefoglalóban Import/Export néven olvashatsz róla bővebben, azzal aztán egyedül is sok pénzt tudsz majd csinálni. csak az első kb 3 millát kell hozzá összeszedni de viszonylag gyorsan összejön az. :)

=^-^=

(#53806) Segal válasza freeknight (#53804) üzenetére


Segal
veterán

dehogy nehéz pénzt szerezni csak a buy it gomb a shark card résznél ;]

Viccet félretéve az első saját üzleti vállalkozásig kicsit nehézkes de utána csak győzd elkölteni :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53807) Anulu79 válasza Segal (#53806) üzenetére


Anulu79
addikt

Nehézkes a francokat! Tökre izgalmas ha nem csak a pénzszerzés a cél. :)

(#53808) Kelecar válasza Mr.Csizmás (#53769) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Láttam megvetted :D Tolhatjuk squadba Segallal :D

(#53792) Plata: Jaja, idióta játék. Ezért tolta hétvégén 1,3 millió ember egyszerre, megdöntve ezzel a DOTA2 rekordját :D

(#53809) Plata válasza Kelecar (#53808) üzenetére


Plata
félisten

Kipróbáltam én is,de nekem kb 20-30 percig tud max érdekes lenni egy lövöldözős játék,utána kb többet hozzá sem nyúlok,mert unalmas,battlefield sem jött be,utolsó fps amit igazán szerettem és sokat toltam az a wolfeinstein enemi territory volt.Vagy 15 éve. :D Meg még CoD4 multitval pár száz órát,battlefieldekkel is játszottam párral,meg is vannak még,van amelyikhez prémiumot is vettem,de ugyanúgy végezte mind,kis játék után meguntam.Az meg hogy egyszerre 1.3 milla játékos játszotta max steames rekord.Dota 2-vel is játszottam sőt még béta teszter vagy mi a rák is voltam,de az sem jött be. :DDD
Dota-nál okkal jobb kikapcsolódás a LOL.Dota-ban annyira sok az idióta állat hogy komolyan szinte nem is emlékszem olyan meccsre amit rendesen élveztem volna.LoL-ban is megfordul sok barom,de ott nem minden meccs úgy zajlik hogy már második percben lelép szinte mindenki.
Pubg lehet jó játék,de csak egy fps,az engem meg nem tud már lekötni csöppet sem.Azért játszak hogy két perc után elunjam magam?
Ezért sokkal jobb a GTA ott lehet rengeteg mindent csinálni,nyitott világ van ahol bármivel el ökörködhetsz,pubg-ban nyitott világ van,ahol sok barom rád vadászik. :D

[ Szerkesztve ]

(#53810) Kiskokó válasza Kelecar (#53808) üzenetére


Kiskokó
veterán

Attól hogy valami "sokan" játszanak még simán lehet idióta játék.
Attól függ ki honnan nézi na meg persze kinek mi jön be...

(A szar mocsadék igénytelen kaját is megveszik millióan attól még az a kaja olyan hogy behánynék ha meg kéne ennem... Lásd jó példa.. mirelit húsos hányadék strandos hamburger...
Haverom két pofára eszi, a jó kézműves hamburgert nem eszi mert drága meg Neki bejön az is mint másik ezer embernek... pedig attól az a kaja még hányadék.)

Az ilyen stílusú játék soha nem kötött le.. nézem videót róla.. hát ne haragudjatok ez egy mai játék ilyen grafikával?

A CS:GO-t is kurva sokan játszák szerintem mégis egy fos baromság.. kit mi köt le...
Nem az FPS el van a bajom (bár nem kedvencem) de összességében nézek egy játékot mindig és ez a Pubg ez... hát nem üti meg a szintet NÁLAM

COD2-veltoltam sokat Online
ű
Off vége - semmi rossz szándék nélkül.

Akkor ezé nem vagy fent online mert ezt a szart játszod Kele fiam!!! :O

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53811) Segal válasza Kelecar (#53808) üzenetére


Segal
veterán

El ne kezdjetek veszekedni mert Cactus kinyír bennünket. Mi megyünk Kele PUBG-olni a többiek meg nem. :DDD Ennyi

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53812) Plata válasza Segal (#53811) üzenetére


Plata
félisten

Ha lenne pubg-ban passzív mód,lehetne pecázni meg golfozni,esetleg vadmadarakat megfigyelni érdekelne. :DDD
De amíg csak lövöldözni lehet,addig nem.
War thunder ground forces-el azért szoktam ritkán játszani,mert nagyon szép benne a táj,fullra véve tényleg gyönyörűek a fák meg virágok,igaz a játék attól még egy rakás szar,de a virágok legalább szépek. :DDD
És az is valami,A WoT-ot szeretem,mert abban jók a tankok,nem csak gumimkacsák műjégen,de ott meg hiába van fullra véve grafika ha nincs megcsinálva úgy a természet. :D
Igaz Wot-ban lehetek egy vidióta barom,aki minden szembe jövő harckocsit vígan le kamikaze-z. :C
Részemről is vége off-nak és bocsi az eddigiért.

[ Szerkesztve ]

(#53813) Kiskokó válasza Plata (#53812) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha szép tájat akarsz látni és mellesleg a játék maga is elmegy egynek próbáld ki a Vanishing of Ethan Carter-t.

Off vége

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53814) Kelecar válasza Kiskokó (#53810) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pont nem jó példa a drága kaja vs olcsó kaja :D A pubg early access státusához képes elég drága és elég fosul néz ki (mondjuk én full very lowon tolom mert az optimalizáltság is szar), de mégis játszom. Nem azért mert sok tartalom van benne, mert nincs, de olyan adrenalinloketet tud adni, hogy néhány izgalmasabb meccs után remegve állok fel az asztaltól. Igaz fel is tud idegesíteni nagyon :D Olyankor megyek jászok mást.

Pl. GTA-t (hogy ON is legyen :D )
Ami mondjuk szintén fel tud baszni, de legalább már érzelmeket nem vált ki belőlem. Mikor legutóbb hosszú kihagyás után fél napig supplyztam azért, hogy mikor végre megtelik a koko gyáram undorító mód berakja szó szerint mellém a rendőröket akiknek a kokómra fájt a foguk, pont akkor mikor a földön feküdtem egy szörnyű motoros baleset után... Buktam is egyből mindent. G*ci játèk :DDD

(#53815) Plata válasza Kelecar (#53814) üzenetére


Plata
félisten

Nekem mondjuk nincs kokó gyár csak pénz hamisító,de még soha nem támadtak be.
Csak úgy láttam rendőrségi támadást hogy segítettem másnak eladni.

[ Szerkesztve ]

(#53816) Kelecar válasza Plata (#53815) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Akkor csak engem szopat, ráadásul úgy, hogy meg van véve rá a security upgrade.

(#53817) Plata válasza Kelecar (#53816) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy kokó gyárban hamarabb támadnak?
De nekem még tényleg nem volt gondom zsarukkal a hamisítóban,nem tudom bunkerben támadnak-e,de ott sem volt még.

(#53818) Mr.Csizmás válasza Kelecar (#53814) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

star citizen pre-alpha státuszban amd-s exkluzív kód volt tradertől 3800 ft körül. ahhoz képest nézd meg mennyi mindent pakoltak bele, és perpill a legolcsóbb pledge is 57 usd. PUBG-nél legalább a game árát ki tudod farmolni a hülye ládákból :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53819) Kelecar válasza Mr.Csizmás (#53818) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah 50 láda és meg is van :DDD

(#53820) Mr.Csizmás válasza Kelecar (#53819) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

jah, meg van rendes anticheat védelem, nem a tessék lássék najó most reseteljük az accját a csalónak, meg kap egy warnt, a következő 30 nap lesz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53821) sixpak válasza Mr.Csizmás (#53820) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jól hangzik, megveszem én is. Steam 30 dolcsi, van jobb ajánlat?

Ez a motor wars amúgy is kikészített, pihentetem kicsit.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#53822) Mr.Csizmás válasza sixpak (#53821) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gmg-n kuponnal olcsóbb egy kicsit -> go topic, de tegnap már freeknightnak is írtam itt :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53823) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy miért hasonlítja össze valaki a PUBG-ot egy GTA-val vagy CoD játékkal, egyiknek sincs köze a másikhoz (maximum annyi, hogy mindegyikben lőni kell). Illetve annyi, hogy Rockstar a Battle Royal műfaj sikerét meglovagolva belerakta GTA Onlineba is ezt a játékmódot, csak kicsit másképpen.
Míg valamivel nem játszik valaki, miért mondd róla véleményt, hogy sz@r?? Látott egy videót róla vagy egy streamből nézett 10 percet? :( Kipróbálta és csak egy FPS.. A PUBG nem is FPS. :DDD
Mindkét játék nagyon jó a maga módján. (hmm, kellene GTA Onlinet is tolni lassan, régen léptem be)
Utoljára a motoros klubnál voltam online rendesen és a topikot olvasva sok minden kimaradt.

(#53818) Mr.Csizmás: Havernak anno a Twitch Prime crate visszahozta a játék árát, azóta kb. még egyszer összeszedte azt. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#53824) Plata válasza sixpak (#53821) üzenetére


Plata
félisten

Instant gamingen 25 euró volt,ha jól emlékszem.

(#53825) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Igazából ezt a netes ökörködést én nem szeretném erőltetni pont azért, mert úgy hallom, hogy amúgy is tele van csiterrel, meg nem sok mindent lehet ott csinálni...nekem a stroy mod tökéletes.

(#53826) Plata válasza Mr_no_Name (#53825) üzenetére


Plata
félisten

Nem sok mindent lehet csinálni? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Troloolololol. :DD :DD :DD :DD
Sztori unalmas,de online megunhatatlan. :R

(#53827) Puma K válasza Mr_no_Name (#53825) üzenetére


Puma K
veterán

A neten való játszás annyira mehet át ökörködésbe amennyire te és a társaságod azzá teszi. Pont ezért jó.

A barátlistát kell rendben tartani és akkor sok agyhalottal nem feltétlen fog összedobni a játék.

Saját szervert tudsz csinálni:

GTA Online: How to Get in a Solo Public Session (PC) With Task Manager Fast (NO Port Blocking Or Speed Limiting)

10 másodperc kell mostanra, hogy minden más játékost tutira eltüntess.
Ezek után lehet invelni a barátokat. Ha valakit nem akartok akkor meg kick.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#53828) Mr.Csizmás válasza Puma K (#53827) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

apropó, agyhalottak:

FICA vagy milyen klánt érdemes kerülni a PHHU-soknak, ferkesz és tsa. amit leműveltek no comment, igaz helyre lettek rakva :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53829) Plata válasza Mr.Csizmás (#53828) üzenetére


Plata
félisten

A FICA minek a rövidítése?
Esetleg annak amire én gondolok?
Nem merem ide írni mire is gondolok hogy mit jelent az a 4 betű. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53830) pokers


pokers
senior tag

Srácok!

Ennyi idő után mi a tapasztalat, melyik hangárt éri meg megvenni?
Azt olvasom, h nem igazán éri meg az airfreight biznisz, így én is inkább tárolásra használnám.

(#53831) Mr.Csizmás válasza pokers (#53830) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legolcsóbb még mindig, mert a fizikai elhelyezkedésen kívül nincs különbség.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53832) Segal válasza Plata (#53829) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem a PICA-ra gondolt es ok a picsahuszarok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53833) pokers válasza Mr.Csizmás (#53831) üzenetére


pokers
senior tag

LSIA v Zancudo bázis?

(#53834) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#53831) üzenetére


Kiskokó
veterán

POKERS

Kivéve hogy ha a katonait veszed meg bármikor bemehetsz/elrepülhetsz felette büntetlenül nem kapsz 4 csillagot instant, plusz igy könnyebben tudsz kihozni onnan bármi gépet mert csak 2csillagot ad.

Én is csak azért vettem, hogy legyen meg tárolásra én hülye mondom minek a drágább pedig mindig a drágábbat veszem mindenből.
Rá is faragtam buktam 1,5Millát amikor megvettem és beszámolta az LSIA hangárt a katonaira.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53835) Plata válasza Kiskokó (#53834) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az LSIA jön be jobban,pont ott van a yacht mellett.Zancudo meg messze van.

(#53836) Kiskokó válasza Plata (#53835) üzenetére


Kiskokó
veterán

Abból a szempontból tényleg az LSIA jó, de mivel én a Hangár DLC megjelenés óta nem voltam a hangáromba csak aznap mikor vettem meg 3 napra rá mikor a katonaira cseréltem, így engem ez nem befolyásolt :D

A többit majd eldönti Pokers

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53837) Triathlete válasza pokers (#53833) üzenetére


Triathlete
senior tag

Zancudo (jobb szélső). Mindig van egy Lazer 200m-en belül amit el lehet kötni. Le sem kell hívni semmilyen jűrművet.

@Plata: a yacht mozgatható. Nekem FZ mellett van.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53838) Logitech válasza Kelecar (#53816) üzenetére


Logitech
aktív tag

Majdnem tele volt a kokó gyáram, az utolsó csíkból hiányzott egy kicsi, gondoltam átmegyek a másik gyárba is megnézem mi a helyzet, Kiléptem az ajtón, kiírta defend your business, és 1mp múlva lelőtt a mellettem álló 2 zsaru, még nem is eszméltem hogy mi van.

(#53839) Plata válasza Triathlete (#53837) üzenetére


Plata
félisten

Tudom hogy mozgatható,de én a beach és a reptér közé parkolok,a beach-nél ott van a gyáram.reptér közelsége miatt meg lelőhetem a figyelmetlen játékosokat. :DDD

(#53840) Mr.Csizmás válasza Logitech (#53838) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehető legkevesebb időt töltsd MC ON-ban, ha van termelő egységed :U kicsit macerás, de parasztmódszer a defend kivédésére: civilben menj be a gyárba -> laptop -> automatikusan beléptet MC-be, végezd el a dolgodat (resupply, upgrade, stb), ha végeztél, várd meg amíg kiírja az értesítést, utána az ajtó előtt disband MC, és csak ezután menj ki az utcára. ezt valaki más írta régebben,hála neki jó tudni :R

FZ téma: messze van, és ha úgyis van Hydra, amit bárhova le lehet kérni, mi értelme van lopni? btw. felette is el lehet repülni, sose kerülöm ki, és nem kaptam érte csillagot :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53841) Plata válasza Mr.Csizmás (#53840) üzenetére


Plata
félisten

Fz nem tudom hogy működik,múltkor eladásnál kaptam csillagot mikor elrepültem felette,de sokszor meg nem.

(#53842) Triathlete válasza Mr.Csizmás (#53840) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ez fordítva is igaz. Minek lehívni ha ott van!?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53843) Segal válasza Mr.Csizmás (#53840) üzenetére


Segal
veterán

Azert azt a hydrat nekem nem egyszer vagy 1km-re rakta. Alapesetbe persze nem problema de ha valami vegett hirtelen kene az mar kellemetlen.

Max annyibol jobb a hydra hogy (szerintem) konnyebben iranyithato.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53844) Locutus válasza Segal (#53843) üzenetére


Locutus
veterán

A hydrat pont hogy nehezebb felhúzni zuhanórepülésből, mint a lasert. A laser lényegesen jobban reagál.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#53845) Mr.Csizmás válasza Segal (#53843) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nokota-t várom, eddig hydrára grindeltem zsét, de a missionok alapján az jobban fekszik, 1v1-re kíváncsi leszek majd :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53846) ucli válasza Locutus (#53844) üzenetére


ucli
senior tag

A Lazerrel csak az a gond, hogy nem tudsz vele horizontálisan fordulni. A Pyro lesz még érdekes, de annak nem lesz ágyúja.

(#53847) Mr_no_Name válasza Puma K (#53827) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Hát, akinek arra van igénye, hogy másokkal játsszon, másoktól függjön akkor igen. Én ezt mindig is utáltam, csak single player semmi más. Én tudom, hogy mit akarok, akkor amikor akarom és úgy ahogy akarom. Engem itt ne korlátozgasson senki :) Régen a multinak ott volt a cs1.6 oszt jónapot de 8 év abból is elég volt :D

szerk: elvileg felraktam a modokat és faszán működnek, bár a betörős + a hang mod sztem a legjobb. Az eredeti fegyverhangok félelmetesen szarok. Akinek kellenek:

http://www.gtainside.com/en/gta5/mods/88888-bakas-realistic-weapons-sounds/ Ez tényleg baromi jó! Hallgassátok meg.

[ Szerkesztve ]

(#53848) Plata válasza Mr_no_Name (#53847) üzenetére


Plata
félisten

Ha ismernéd a PH crew-t tudnád hogy nem kel alkalmazkodni senkihez,kötetlenül és jól elvagyunk együtt,hihetetlen jókat el tudunk ökörködni.Néha az ember észre sem veszi és éjfél van. :DDD

(#53849) Mr.Csizmás válasza ucli (#53846) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de van kettő, a faroktartó elejében, csak a mission-os-ben nincs: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53850) ucli válasza Mr.Csizmás (#53849) üzenetére


ucli
senior tag

Azokkal nem tudsz lőni, próbáltam. :B :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.