Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) Mr.Csizmás válasza ucli (#53850) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondom a missionosben nincs :P valszeg upgradevel lehet szerezni :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53852) ucli válasza Mr.Csizmás (#53851) üzenetére


ucli
senior tag

De én meg azt mondom, hogy nem a missionosat próbáltam. ;] :B

(#53853) Mr_no_Name válasza Plata (#53848) üzenetére


Mr_no_Name
tag

no igen, erre nem godnoltam...hirtelen csak az jutott eszembe, hogy ülök a játék előtt és kinek szóljak, hogy játszom velem...fizetek csak játsszon :D

(#53854) dokee78


dokee78
félisten

PH crewbe csatlakozhat full kezdő amatőr is?

(#53855) CactuS válasza dokee78 (#53854) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, nincsen ilyen téren megkötés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53856) dokee78 válasza CactuS (#53855) üzenetére


dokee78
félisten

Viszont elég keveset játszok így nem jártok velem jól.

(#53857) Mr.Csizmás válasza dokee78 (#53856) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ (#53853) Mr_no_Name

nincs kötelező jelenlét meg semmi elvárás, mint más gameknél, feljössz, segítünk neked, te segítesz nekünk eladni, stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53858) dokee78 válasza Mr.Csizmás (#53857) üzenetére


dokee78
félisten

Így is hogy egyelőre keveset vagyok?

Mivel megszaporodtak a problémák a Crewben, így az aktív tagok döntése alapján a beilleszkedni nem tudó játékosok eltávolításra kerülnek.

Ezek milyen problémák?

(#53859) Mr.Csizmás válasza dokee78 (#53858) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kib*szás más játékosokkal, minősíthetetlen chat, eddig ezeket láttam. ha magadban elmalmozol az autókkal vagy gyárakkal, az nem indok a fentire. szóval amíg másnak nem ártasz/zavarsz, addig ok :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53860) mikesum


mikesum
csendes tag

Sziasztok!
Kezdek (talán) belerázódni ebbe az online mókába, próbálom összeszedni a kezdő CEO-hoz (1milla+1,5milla) szükséges lóvét. Ehhez kapcsolódva egy kérdés: ha megvan az 1millám, vegyem meg a CEO irodát, vagy várjam meg, hogy meglegyen 2,5milla és csak akkor CEO office + Vehicle garage.
Érveket várok pro és kontra (pl. CEO irodának csak fenntartási költsége van; vagy ez meg ez az előnye ha van CEO irodád, ezért megéri már most megvenni stb.)
Köszönöm előre is a segítséget!

(#53861) freeknight válasza mikesum (#53860) üzenetére


freeknight
őstag

Nincs értelme külön megvenni csak az irodát, csak a pénzt viszi, bár az mondjuk minimális (napi 300 dollár az asszisztensnek, meg pár ezer dollár utility charge, azt nem tudom mennyi). Pláne akkor, ha az csak egy fapados, önmagában semmire se jó iroda, 1 millióért pedig nincs benne se fegyverszekrény, se lakosztály, se garázs, se tuningműhely.

Rakd össze a pénzt a vehicle warehouse-ra is, és úgy vedd meg egyben a kettőt. A többi kiegészítőt meg majd belerakod az irodába az autóeladásokból.

[ Szerkesztve ]

(#53862) Mr.Csizmás válasza freeknight (#53861) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hangárhoz nem kell semmi, úgytudom :U ;] (illetve 200k-ért megveszi a legolcsóbb MC-t, akkoris 1.4M-be van összesen...aztán figyel arra hogy csak PH sessionban adjon el)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53863) pokers válasza mikesum (#53860) üzenetére


pokers
senior tag

Én megvenném egyből az irodát, utána tudsz indítani vipworköket. A sightseer kimondott kényelmes és remek pénzkereset. 10p alatt 3 táskát begyűjtesz és kapsz 3k rp-t és asszem 30k pénzt. Tulajdonképp csak autózol/motorozol a mapon :) CD alatt pedig eladsz egy sentinelt vagy egy sandkinget, besegítesz más crew tagnak eladni és már hipp-hopp meg is van a garázs.
Én anno így szedtem össze a kezdőtőkét és nagyon gyorsan lehet vele szintet lépni is kb 150-ig.

(#53864) Daw93 válasza pokers (#53863) üzenetére


Daw93
senior tag

A vip work-höz nem elég csak VIP-nek lenni? ahhoz meg csak 50k dollár kell

GTA Online: Daweee93

(#53865) szTotyy


szTotyy
őstag

Elérhető a Bombushka a warstockban, 4,45milláért.

(#53866) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#53865) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

múltkor kimértem, Vmax 90 km/h egyenes repülésben :DDD gyakorlatilag repülő APC :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53867) pokers válasza Daw93 (#53864) üzenetére


pokers
senior tag

Ez a része nem tudom hogy működik, mert régebben még 1milla kellett a VIP-hez, volt is annyi kezdőpénzem, mert 1,25M cápakártya bündlibe vettem anno a játékot, de nem tudtam indítani vipworköt, hiába volt meg az 1 misi. Miután megvettem a ceo irodát, egyből elérhetőek lettek :U

(#53868) Mr.Csizmás válasza pokers (#53867) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

SR patch levette 50k-ra a beugró számlaegyenleget :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53869) Rick3D


Rick3D
senior tag

Pacific Standard Heist Finale FARM !

- Csak is kizárólag a Finálét fogjuk farmolni setup missionok nélkül !!

2-3 játékost keresek !

- Garantált Elite Challenge -

- 20% részesedés 2 jól sikerült menet után. -

Elvárások

- Full armor+bf helmet -
- A Finálé legalább felületes ismerete -

Utolsó alkalom hogy ezen a fórumon meghirdetem.A létező leggyorsabb legális pénz farmolás , óránként csapattól függően 3-5 kört tudunk letolni ami 350.000 $ x3-5 lehet kezdeni számolgatni mi mennyit hoz :) Nyilván nekem is könnyebb dolgom lenne Magyarokkal ezért is gondoltam először rátok. Még kb 1-2hétig (3) fogom vinni a csapatokat. Még egy apróbb részlet ha valaki tud kocsit menteni (car save) 1-2 perccel meggyorsítja a köröket , szívesen látnám :) Igény esetén tudok TS -t biztosítani.
Ma este 8-9 órától vagyok elérhető.
Várom az érdeklődőket RickBrutal - SocialClub vagy steamon

[ Szerkesztve ]

(#53870) Kiskokó válasza Rick3D (#53869) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egy pár menetbe simán benne lennék ezer éve nem toltam.
Criminal Mastermind-om meg van ez azért csak jelent valamit :) (lvl269 vagyok amúgy)
Ma Fél6- 8ig illetve 10 után is jó lehet nekem. De csak ha mindenki magyar és megbízható.

TS esténként nálam nem megoldható de egy FInaléra szerintem nem is kell..
Hogy oldod meg meg hogy csak finálé? DCzésre csináltál scriptet ?

Kell egy kis változatosság.

Saabe60 az SC-m

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53871) freeknight válasza Rick3D (#53869) üzenetére


freeknight
őstag

Két kérdés:

- Hogy tudsz menteni kocsit? A safehouse garázshoz már nem férsz hozzá, minden egyebet töröl a mapról, miután bementetek a bankba. Van valami egyéb mód, amiről nem tudok?
- Ez a hostnak megéri? Vagy cserélgetni fogjátok a hostokat? (nálam nem olyan egyszerű a net megszakítása)

Egyébként én is beszállnék, mert ez a legjobb pénzkereseti lehetőség, meg megvan nálam is a Criminal :D

[ Szerkesztve ]

(#53872) Kiskokó válasza freeknight (#53871) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen ugyan ezek a kérdések merültek még fel bennem, de mivel elég magabiztosnak tűnik ezért gondolom van rá tuti megoldása. :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53873) Segal válasza freeknight (#53871) üzenetére


Segal
veterán

Első körbe a megfelelő helyre kell letenni a kocsit vagy a helit és meg kell halni így a második körbe ottmarad.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53874) freeknight válasza Segal (#53873) üzenetére


freeknight
őstag

Jaaa, tehát nem personal kocsiról van szó, mint a kuruma.
De ennek így mi értelme? Mennyi idő fogni az utcáról egy zsarukocsit, 15 másodperc?
A heli mondjuk érdekes, azzal még nem mentem finálét, de hallottam, hogy lehet.

(#53875) Segal válasza freeknight (#53874) üzenetére


Segal
veterán

Én mentem már helivel is.
Istenigazából nem feltétlen éri meg a heli. Az igaz hogy gyorsabban lehet vele megcsinálni a finálét és az elit végett jobban is fizet de mocsok sok idő a setupolása...
Szerintem is beugrani az első rendőr autóba és kész

Most látom a kérdésed második felére is válaszolva ez úgy éri meg legjobban (fél legálisan) ha a csapat 4 tagjának épp a finálé következik és a híd alatt csónakázásánál épp mindig megszakad (szigorúan véletlenül ;] ) a host nete...
A 3 másik játékos megkapja a pénzt és a következő 3 körbe meg te kapod a pénzt.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53876) Plata válasza freeknight (#53871) üzenetére


Plata
félisten

Elsőre talán heli vagy SWAT kocsi.
Másodikra meg szerintem az a válasz hogy marhára megéri a hostnak,övé 40%.

[ Szerkesztve ]

(#53877) Segal válasza Plata (#53876) üzenetére


Segal
veterán

Ez mondjuk világosan látszik a kiírásból hogy ez nem DC-s lesz mert ugye ha 3x20%-ot ad akkor leginkább ő jár jól a 40%-al ti meg feleannyiért dolgoztok csak nem akartam gonoszkodni.
Viszont ha már kiírják akkor megerősítem mert ez tény nem ti fogtok jól járni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53878) Plata válasza Segal (#53877) üzenetére


Plata
félisten

Azt én tudom hogy nem éri meg csak a host-nak,de Freeknight kérdezte hogy egyáltalán a hostnak megéri-e,naná mert övé lesz a nagy lóvé,segítőknek meg a nagy öröm hogy elmehettek. :DDD

(#53879) CactuS válasza Segal (#53877) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az első két menet után. Tehát a "betanításnál" gondolom nincs jutalék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53880) Kiskokó válasza CactuS (#53879) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azért gondolom a PH Crewnak van annyi előnye hogy megelőlegezi elsőre is a bizalmat nekünk 20%-al. Főleg úgy hogy nem ma kezdtük azé mi se bár baj véletelenül is bármikor történhet :D

Elite ch mennyit ad pluszba amúgy?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53881) Laraxior


Laraxior
titán

Jobb lenne ezt egymás között csinálni 25%-al... mivel egymás között csak fair playt játszunk... :(((
Mondjuk úgy is lehet nézni, hogy éppen a semmitől is több az a 350k.. :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#53882) #57527808 válasza Laraxior (#53881) üzenetére


#57527808
törölt tag

nethúzósnál nem feltétlenül korrekt a 25%. vagyis ps-t még videón sem láttam, de úgy képzeltem volna el, hogy 2 host felváltva csinálja a "szervert", és így az aktuális host egy fillért sem kap.

(#53883) CactuS válasza Kiskokó (#53880) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elite-et nem tudom, azt hiszem wikin fent van, de nem egy nagy összeg. Nekem egyszer volt egy remek menetem, szerintem már simán megvolt a 100 PS finálé, amikor a PH-sok közé beugrottam segíteni. Sikerült a csónakkal kisebbre vennem a balos ívet a végén és jobbra megpattant, ki a sziklákra. Persze bebugolt és magától elkezdett füstölni + felrobbant mielőtt visszatolhattuk volna autóval. Szóval hiába a rutin meg az évek, mindig összejöhet valami "poén". :D

b(Ad-m)an: 2 host esetén host 0, 2. host 50, többiek 25-25 százalék és 2 körönként egyenlő lesz. Persze van heist indítási költség stb, de nem ennyi, főleg, hogy DC-s módszer. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy akarja-e csinálni, illetve megéri-e neki, a lehetőség adott. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53884) freeknight válasza Kiskokó (#53880) üzenetére


freeknight
őstag

Nem tudom én se, mennyit ad az elite, de az egyik feltétel:
Nobody gets wasted.
Ez meg ugye kizárja, hogy max lóvéval meneküljetek el :D

CactuS: ezt nem is figyeltem, ez így tényleg rabszolgamunka :)) .

[ Szerkesztve ]

(#53885) Segal válasza freeknight (#53884) üzenetére


Segal
veterán

Főleg akkor bosszantó a helis setupolás ha utána bebugol a dolog és mégsem marad a helyén a heli... Mert 10-ből 1 vagy 2 alkalommal tutira eltünik..
Ha a host lelép akkor ő nyílván 0%-ért dolgozik és a többiek 30-35-35 arányba vagy ha van egy kisebb a csapatba akinek segíteni szeretnének akkor 40-30-30 arányba. Ez meg is érheti 4 kör esetén ha mindig lelép valaki de mivel itt erről szó sincs itt csak 3 emberre van szükség akik letolják 20%-ért míg a host 40-ért. Azt meg kizártnak tartom hogy a host végigcsinálja 0%-ért 3-4 alkalommal és utána ad magának 40%-ot.
Viszont ha már úgyis ez a téma hatalmas respect hegyipapának és mtamásnak akik anno pont ezt csinálték a kicsikkel.(velem is)
Letolták 4-5 alkalommal INGYEN a PS finalt hogy a kicsiknek jó pénzük legyen. :R :R :R
Lehet csinálták mások is de nekem ők segítettek anno pár millát összeszedni pár óra alatt :Y

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53886) Heller2 válasza Kiskokó (#53870) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ott nem lehet ám PP-t nyomni, meg AFK míg odaértek valahova... :P :P :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53887) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Sziasztok, kaphatnék majd egy invet a Crewba?
Írtam már bemutatkozást, SC nevem MekNzi

(#53888) hegyipapa válasza Marcoo017 (#53887) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Szabàlyokat olvasd el. Nem tudunk invet küldeni, neked kell socialon jelentkezned a crewba.

(#53889) Benir8


Benir8
senior tag

Ez lenne a mai frissítés? De durva. :Y

(#53890) Marcoo017 válasza hegyipapa (#53888) üzenetére


Marcoo017
csendes tag

Megvolt a probléma, 5 crewban benne voltam, ezmiatt nem engedett jelentkezni. :))

(#53891) Kiskokó válasza Heller2 (#53886) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bleee hahha :DDD :P Megvan a CM nekem, tudok én ha kell, de mostanság alig van időm játszani így félig mindig AFK vagyok :D

Mellesleg

Heller2 - Lepke 77 Fórumtárat kéretik messziről kerülni!!!
Múltkor egy 360K ezres Meth eladásomat robbantotta fel a galád dög!! Szerintem Banoljuk! ;] ;] :DDD :)
)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53892) ucli válasza Kiskokó (#53891) üzenetére


ucli
senior tag

Tanúsítom!
De azert először rám fogtad. :U
Aztán fölrobbantottad a fél kokómat. :U ;]

Ps finale-hoz:
Simán, motorral is el lehet jutni a csónakig, csak nem szabad lőni, és a pénzesembernek kell elöl menni.
Ehhez persze kell skill is, mert a rendőrök simán elcsaphatnak. :K

(#53893) Laraxior


Laraxior
titán

RM-10 Bombushka customization ~6millió...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#53894) Heller2 válasza Kiskokó (#53891) üzenetére


Heller2
aktív tag

Igazából a robbanás csak felborította a teherautót. Aztán, Te nem tudtad kezelni a nem megszokott helyzetet és oda lett a rakomány. :P
Megszoktad a yacht biztonságát, nyugalmát ;]

Nekem pl nincs is meg semmi, randomok vagy kiléptek, vagy nem töltött tovább a dolog és kiléptek, vagy én léptem ki mert nem voltak kedvesek, vagy ilyesmik.
:D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53895) Heller2 válasza Laraxior (#53893) üzenetére


Heller2
aktív tag

Jó lenne ez ha állandóan meglenne a személyezte és úgy repkedne ez ember session-on belül, de egyedül.... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53896) bluuzia válasza Rick3D (#53869) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szerintem meg pont nem legális, ha csak a finálét csináljátok!
Úgy tudom ban jár érte. De ne legyen igazam és pörögjön nektek rendesen. Peace!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#53897) Plata válasza bluuzia (#53896) üzenetére


Plata
félisten

Igen,már ban jár érte,mert figyelik a dc ps-t.
Ha vissza olvastok pár hónapot volt is róla hír.
Na meg 205 egyáltalán nem sok,nem nagyon éri meg,főleg ha a pénz felét elszórják út közben.

[ Szerkesztve ]

(#53898) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az új adversary jó buli..... lenne ha a vesztes oldal nem lépkedne ki örökké.

Gunner for life

(#53899) Logitech válasza Rick3D (#53869) üzenetére


Logitech
aktív tag

Mi a trükk, hogy másnapra is megmaradjon a finale? Nekünk mindig resetelődött.

(#53900) Mr.Csizmás válasza Plata (#53897) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Pacific Standard glitch fixed this post was submitted on 26 Jan 2017

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.