Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53901) mitmote válasza Mr.Csizmás (#53900) üzenetére


mitmote
csendes tag

Érdekességképp, most elég olcsón hozzá lehet jutni itt a játékhoz (16 euro):
https://www.greenmangaming.com/games/grand-theft-auto-v/

Leave it better than you found it

(#53902) satee76


satee76
aktív tag

sziasztok , vettem egy motoros Club House-t. Gondolom valami pénzteremtőt is vennem kéne hozzá. Mit érdemes? egyáltalán mi kell még hozzá, hogy termeljen egy kis zsét?

(#53903) ProgenXL válasza Laraxior (#53893) üzenetére


ProgenXL
őstag

nekem már nem 6 milla hanem 4.450.000$. A lopásokkal ennek az árát is lejjebb lehet vinni.

Gunner for life

(#53904) Trailblazer válasza satee76 (#53902) üzenetére


Trailblazer
addikt

Cocaine lockupot érdemes, és később a fejlesztéseit. Én is nemrég kezdtem el vele foglalkozni, a legdrágább ( ~975.000 pénz, ha jól emlékszem) upgrade-re gyűjtök perpill.

Ebben persze sokat segített, hogy Rockstaréktól kaptam 500k-t, mert a crew-beli arcok bevettek repkedős küldikbe, és promóidőszak alatt 3 ilyenért járt a pénz. Kösz srácok! :R

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53905) Mr.Csizmás válasza mitmote (#53901) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

öhm, találó válasz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53906) #57527808 válasza Trailblazer (#53904) üzenetére


#57527808
törölt tag

ezek után már nem utálhatod a repülést :DDD
amúgy azért mondtam, hogy ne aggódj a híd alatt repkedős küldi miatt, mert a küldetéshez kapott repcsivel harmadszorra tudtam az egyik legközelebbi hidat megcsinálni, de azt is csak fejjel lefele. amúgy hydrával vagy helivel érdemes csinálni a városi csatornánál, mert ott egy vonalban nagyon sok van.

[ Szerkesztve ]

(#53907) Trailblazer válasza #57527808 (#53906) üzenetére


Trailblazer
addikt

Azért a fóbiámat nem tudom egyik pillanatról a másikra levetkőzni. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53908) Segal válasza bluuzia (#53896) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem kibannolni nem fogják érte csak a következő dlc érkezése előtt jön egy sokmilliós levonás...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53909) bluuzia válasza Segal (#53908) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ya, akkor jó.
Jobban hangzik. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#53910) Rick3D válasza Kiskokó (#53870) üzenetére


Rick3D
senior tag

Kiskokó jelölj be Social Clubon : RickBrutal
Általában külföldi baráti társaságomból töltöm fel a csapatot, mind egytől egyig jó munkás kulturált és jópofa játékos , sokat poénkodunk igaz angolul :)) Viszont ők már ismerik a járást sokat csináltuk ezt a farmolást is közösen.

(#53871) freeknight : 1. Elmész a bank elé. 2. Keresel egy darab négy ajtós kocsit (suvokat szeretjük). 3. Már a "menekülő kocsiban" ülve lekoccolod a checkpointot. 4. Szemből nézve a bank bejáratát bal oldalra leparkolod közvetlenül a járdára(Fontos hogy 10% alatt maradjon a sérülése). 5. Elfutsz az apartmanodik ahol a garázsbejáratot használod(Fontos hogy a kék körbe állj bele.) (Ez még a régi időkből megmaradt apartman ahogy annak idején a kuruma ment.) 6. A garázsodban vársz kb 12-20secet és kijössz.

Ha minden jól megy mire te kijösz a garázsból én már leparkoltam a kosárpályára a helit és váltalak a "saveléssel". A maradék 2 ember aki a banknál vár reseteli a finálét pl : felrobbantja a kocsikat stb...
Restart után a bankkal szemben spawnolunk és a kocsi továbbra is ott van ahova parkolad és a heli is ;)

Összességében a nehéz részét én fogom végezni a helispawnal(megjegyezném instant megvan ;) ) és a játék végén a resettel.

A Finálét úgy tudom újra spawnolni hogy a megfelelő időben DC-zek ki és a további teendőket is pofátlanul gyorsan és a megfelelő sorrendben csinálom.

Nem fogjuk cserélgetni a hostokat , én tudom hogy kell eddig 100% osan mindig újra tudtam hostolni és az Elit Ch is meglett a végén ;)
----- ------ ------

Kérek minden érdeklődőt RickBrutal - SocialClub profilomon vegyen fel ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#53911) Philips103 válasza HussarF (#53471) üzenetére


Philips103
tag

Hol gondolod hogy jegyeztesse meg ?
Csak mert amikor kéri pipálok , de amugy nem vágm , hogy miért jegyzi meg ezt a szart..

(#53912) Rick3D válasza Laraxior (#53881) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nem olvastam végig csak gyorsan átfutottam viszont ezen a kommenten megakadt a szemem. Igen szoktam 25%-ot osztani olyanoknak akikkel már rengetegszer letoltuk(baráti társaság) akikkel már összeszoktunk bár nem mintha rád tartozna.... Az úgynevezett 350k körönként nem a semminél több hanem mindennél ugyanis Finálét farmolunk tehát szorzod óránként 3-5 körrel. Ismeretleneknek nem osztottam soha és ezután sem fogok 25%-ot phcrew tag ? Felvesz , megismerkedünk és utána lehet szó bármiről. Ha akár melyik állításod is megállná a helyét akkor a baráti társaságom nem tudott volna az elmúlt 1-2 hét során bunkert-hangárt és a létező összes finomságot megvenni amit szeretett volna .. jah alsó hangon még azt is elárulom hogy a bunkeres fejlesztéseket IS pénzből húztuk ki :)

Részemről ennyi ... aki felvett azzal SC-on beszélek aki nem pedig így járt ;)

(#53913) Plata válasza Rick3D (#53912) üzenetére


Plata
félisten

A 20% nem sok,egyáltalán,ha meg farmolni akarod akkor meg nagyon nem,bár ez a Dc farmolás teljesen illegális,és ne lepődjetek meg ha lenulláz titeket rockstar vagy bannol.
Meg mondom őszintén én nem mernék így csalni,mert félnék a büntetéstől,régen mikor még nem büntették akkor sem mertem.

[ Szerkesztve ]

(#53914) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, lassan húzzunk egy vonalat Rickboy és a DC PS után és ugorjunk. Akit érdekelt, megkereste, akit nem, az nem. A DC PS is glitch, ez vitán felüli, ezzel azt hiszem mindenki egyetért, ugyanúgy kaphat érte büntetést bárki, mint egy magyarítás modért. Az esélyeket persze nehéz megtippelni, mert egyrészt sosem azonnal jön a büntetés, másrészt sosem mondják el az okokat. Az is lehet, hogy a sok DC után "véletlenül" bejön 1-2 transaction failed képernyő, mert a kliens éppen úgy dönt, hogy valami nem oké. Ahogy mondtam, R*-nál semmi nem biztos.

Rickboy: PHHU-ban alapvetően egymást segítik az emberek, ezt ismerve pedig belátható, hogy az általad vázolt lehetőségnél emiatt bökheti az emberek személt a 20 vs 40 százalék. De ahogy mondtad és én is kértem, ugorjuk a témát, aki akart, már megtalált téged.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53915) Kiskokó válasza Heller2 (#53894) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem nem, az hogy megborult csak a hab volt a tortán :D Alapból kigyulladt :D
De figyelj Ban azt kész, és nincs harag apuci :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53916) Kiskokó válasza Rick3D (#53910) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen , amúgy én próbáltam régen, baromi nehéz de el lehet találni, hogy a Host is megkapja... csak ugye a gyakoribb hogy 0-át kap ezért alapból mindenki úgy tolta...

Meglátom még, nem tudom mennyire érdekel. Pénz se kell most annyira. Kedv függő :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53917) Puma K


Puma K
veterán

LoL

Ahol nem adják adták meg a 20%-ot automatikusan vagy első említés után sem adott időn belül onnan léptem is ki.

2015. április 14. óta játszok a játékkal a multira meg néhány hónap után mentem rá (azóta is ott ragadtam :)) ), 14lvl-esen már heist-eket toltam, mert nem agyhalott módjára játszottam és olvastam a bal felső sarokban bejövök fekete szövegablakot, a képernyő közepén alul megjelenő szöveget és figyeltem a térképet az adott feladatnak megfelelően HA valamit nem tudtam és új volt. Ami meg már lement egyszer kétszer ott már volt tapasztalat és rutin.

Ennek köszönhetően anno (2015-ben) a kicsi szintem ellenére sokan felvettek ismerősnek SC-n akiktől azután kaptam az invet heist-re mindig mikor online voltam. Viszont mostanra ezek közül a játékosok közül gyakorlatilag senki nem játszik már a játékkal, csak néhány havonta pár közülük felnéz van pár napot amit játszik majd megint offline hetekig-hónapokig míg nem jön megint valami nagyobb frissítés.

Azóta meg szerencsére személyes ismerősöknek és barátoknak is meglett vagy megvettem a játékot és jönnek játszani ;]

Nem nagy varázslat csak tudni kell éppen melyik játékkal játszik az ember és mit kell csinálni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#53918) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Jobb később mint soha, egy újabb Criminal Mastermind csak PHHU tagokkal :) Nagyon rendben volt, kitartóak voltak és nyugodtak, tartották magukat a megbeszélt dolgokhoz. Köszi srácok : mtamas80, Progrocko, Julian Sinulf.


(#53919) zoli121 válasza hegyipapa (#53918) üzenetére


zoli121
aktív tag

Gratula :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#53920) ZGO válasza hegyipapa (#53918) üzenetére


ZGO
tag

Én is köszi nektek!
:D


Szuper volt!

[ Szerkesztve ]

(#53921) Kiskokó válasza hegyipapa (#53918) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na fasza :D Grat. össze kénye gyűjteni ezeket a képeket egy helyre, "dicsőség falra" :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53922) JulianSinulf válasza hegyipapa (#53918) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én is köszi nektek!
Bár a képek nálam elmaradtak.
Jobban örültem, hogy meglett.
:R

(#53923) Segal válasza hegyipapa (#53918) üzenetére


Segal
veterán

Azt tudom hogy mtamásnak nem volt még meg de neked sem volt még meg papa? Az durva :Y

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53924) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Steames verziót próbálta már valaki steam nélkül elindítani?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#53925) Mr.Csizmás válasza IntelKiller7 (#53924) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi értelme lenne? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53926) #57527808 válasza Mr.Csizmás (#53925) üzenetére


#57527808
törölt tag

max eladásnál lenne érdekes, de az ugye tiltott itt.

(#53927) Plata válasza IntelKiller7 (#53924) üzenetére


Plata
félisten

Igen,ha a launcherrel indítod steam nélkül akkor először elindítja a steamet és kéri hogy jelentkezz be.Ha bejelentkeztél elindul.Addig nem.

(#53928) IntelKiller7 válasza Mr.Csizmás (#53925) üzenetére


IntelKiller7
veterán

1,5 éve nem játszok PC-n és megvenném Xboxra. Haver meg megvenné, de nem adnám oda a teljes steam könyvtáram csak ezért. Túl sok játékom van ott. :)

(#53927) Plata Zsír, akkor nem lehet megoldani. :/ Azt hittem ez is olyan mint a Far Cry, hogy ott van steamen, de külön is el lehet indítani.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#53929) ProgenXL válasza IntelKiller7 (#53928) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az online rész miatt alapvető hogy kell neki a steam fiók pl a név is onnan van. :)

Gunner for life

(#53930) parkr


parkr
őstag

ez az új bombushka egy nagy szar. :((( remélem jövő héten már nem ez lesz a duplás..

(#53931) IntelKiller7 válasza ProgenXL (#53929) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Tudom. Mindegy, megveszem külön azt csókolom. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#53932) dokee78


dokee78
félisten

Elvileg jelentkeztem a PH Crewbe.
dokee78_2 néven.

[ Szerkesztve ]

(#53933) hegyipapa válasza dokee78 (#53932) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elvileg elfogadtam :)

(#53934) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Üdv.
"the.richard" mehet a fekete listára (már ha van ilyen). A kis füves cimboráival szétbarmolták az eladásunk, vigyázzatok velük.

Szerk.: Azért is írtam, hogy más ne járjon így.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#53935) freeknight válasza Majkee84 (#53934) üzenetére


freeknight
őstag

Ha nem crew tag, nem igazán lehet vele mit csinálni.
Elég egy figyelmetlen ember, aki fent hagyja friendlisten, és máris akármikor vissza tudja fújni a szél.
Max annyit lehet tenni, mint pl jokerrel, amikor belép, mindenki megy rá azonnal :DDD

(#53936) Segal válasza freeknight (#53935) üzenetére


Segal
veterán

Még csak barátlistáján sem kell hogy legyen valakinek bőven elég ha ugyanabba a crew-ba vannak már akkor is befújhatja a szél a crew társához.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53937) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Ma vettem egy garázst.
Gyűjtöttem is bele pár autót, bár elég macerásnak tűnik.
Sértetlenül kb. lehetetlen bevinni. Mindig jön egy helikopter, amiből lőnek és mellé még pár autó, amiből szintén lőnek.
Volt egy nagyon csúnya esetem is. El kellett kötni valami kaszkadőr autót. Az első gond az volt, hogy fejbe lőtt egy operátor. Majd elkezdtek üldözni a rendőrök. Beszálltam a kocsiba, azt írta, hogy az E-vel tudok boost-olni és akkor a kocsi kilő a rámpán és átugrom a folyó kijáratát.
De a kocsi meg sem mozdult. Nem csak e-re, semmire. Közben megjöttek a zsaruk is. Aztán mérgemben átültem a saját kocsimba és jól belehajtottam abba a vacakba. Egyből elindult a számláló a láthatóságra és utána már tudtam vezetni is. Persze a zsaruk a nyakamon, plusz még megjelent a heli is és pár arc is az utakon. 16-ezres kárral azért bevittem.
A másik feladat az volt, hogy fogjam meg a kiszemelt autót, megtörtént, majd azt mondta az asszisztensem, hogy mennyek vissza az irodába. Nem is volt útvonal, se semmi. Visszamentem, az autó eltűnt, nekem meg rontotta a statisztikát.

(#53938) Segal válasza JulianSinulf (#53937) üzenetére


Segal
veterán

Arra törekedj hogy ne vegyenek észre. Pl a "kaszkadőrösnél" nem is kell lövöldözni egyszerüen csak odasétálsz a másik oldalról a kocsihoz és beülsz. Akkor kell nyomni egy shiftet (ki is írja a felső sarokba) és kilő a kocsi és visszafelé nem lesz támadásod tehát 0 kárral behozhatod a kocsit.
A másik feladat nem egyértelmű hogy mit kellett csinálnod.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53939) szTotyy válasza JulianSinulf (#53937) üzenetére


szTotyy
őstag

Sok kocsilopást meg lehet úgy oldani, hogy ne üldözzenek az npc-k. Az általad említett, kaszkadőrös kocsilopásnál, ha odalopózol a rámpa oldalához, nem kell lelőni senkit, csak beülsz a kocsiba, és nem az E-vel, hanem a shifttel tudod "indítani" a kocsit. A bámészkodó tömeg és az őrök le se szarnak, nyugodtan mehetsz a raktárig.
A másik nyugis küldi, amikor egy villa udvarában lézengő őröktől kell elvenni a kocsikulcsot. Ha leszeded őket úgy, hogy nem vesznek észre, megintcsak nyugiban tudod majd vinni a kocsit.
Annál a küldinél, amikor egy kurumát kell követned, csak maradj tisztes távolságban tőle az úticélig, ne vegyen észre, majd ha ott leszeded az embereket, akkor sem lesz gond a raktárig.
Ha pedig olyan a lopás, hogy rendőrök szállnának rád, hívd csak Lestert!
A legszemetebb a cargobobos lopás, de az is csak azért, mert rengeteg időt elvesz tőled. Ezalatt két másik kocsit is eltudnál lopni... vagy bármi mást.
Ha megvan minden standard, vagy mid range kocsiból egy a raktában, már csak top range kocsikat ad be lopásnál.

Idővel minden lopást kitapasztalsz, rohadtul ráunsz majd, és csukott szemmel fogod őket csinálni, mint Segal :K .

na látom a kocsilopó mester már segített is

[ Szerkesztve ]

(#53940) dokee78 válasza hegyipapa (#53933) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.

(#53941) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

urak!

hogy kell afk-olni a gta-t? excelben dolgoznék, de mellette termelhetne az MC... :D :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53942) Plata válasza Mr.Csizmás (#53941) üzenetére


Plata
félisten

A házadban vagy irodádban esetleg yachton le ülsz tévé elé és nézed.

(#53943) Mr.Csizmás válasza Plata (#53942) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, de letenném kicsibe, vagy ablakba, mert dolgoznék a gépen közben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53944) Segal válasza Mr.Csizmás (#53943) üzenetére


Segal
veterán

2 percenkent felhozod az ablakot addig jo vagy.
Az a baj hogy ha teljes kepernyobe fut a jatek akkor mukodik a dolog de a hatterbe 2 perced van es ledob:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53945) Plata válasza Segal (#53944) üzenetére


Plata
félisten

Én múltkor vagy 20 percre ki mentem a szobából,a yachton hagytam a karit a tévé előtt,nem dobott ki,csak tele lett a session közben barmokkal. :DDD

(#53946) freeknight válasza Plata (#53945) üzenetére


freeknight
őstag

De ha leteszed asztalra, tévé előtt ülve is kidob.

(#53947) Segal válasza Plata (#53945) üzenetére


Segal
veterán

Igen itt a lerakassal van a problema.
Esetleg vegyel egy masodik monitort fritz:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53948) #57527808 válasza Mr.Csizmás (#53941) üzenetére


#57527808
törölt tag

alt+enter (ablakba rakja a játékot)
xbox360 kontroller+hajgumi a markolaton

általában a kamerát szoktam kiakasztani, és megnyitok egy böngészőt. az átlátszó tálcánál látszik, hogy forog a kamera, amúgy nem zavaró.
nekem szükség szülte ezt a hajgumis témát, eleinte postás gumival csináltam, de párszor fejbe vágott, így kerestem megfelelő alternatívát.
mivel a jobb kezem nem az igazi, így vezetés közben kiakasztom a jobb ravaszt, és egykezessé válik a játék. de tempomatnak is használható, ha nem nyél gázzal akarsz közlekedni. a játékban 90+%-ban járművel mész A pontból B pontba, így szinte mindig alkalmazható. postáskocsi eladásnál egy áldás alapból is, repülésnél szintén. ha fékezni kell, akkor csak lepöckölöm a ravaszról. ezt mondjuk vissza szoktam hallani havertól skype-on keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#53949) Logitech válasza Mr.Csizmás (#53943) üzenetére


Logitech
aktív tag

Régebben nekem működött, ha ablakba raktam a gta-t a tv-t nézetve a karakterrel, de nem raktam le tálcára, hanem elé megnyitottam pl böngészőt.

(#53950) JulianSinulf válasza szTotyy (#53939) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi!
Most már értem, mit szúrtam el a Kurumásnál. Én lelőttem a csávót gondolván, hogy a kocsiban lesz az infó...

@Segal: Nekem "E" betűt írt, nem Shift-et. De most már ezt is tudom, majd legközelebb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.