Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) HussarF válasza Mr.Csizmás (#53450) üzenetére

Akárhogy is számolom, ez a legkevésbé jövedelmező dlc eddig :DDD
Egyébként mit jelent itt, hogy "disabled for solo"?

(#53452) Segal válasza HussarF (#53451) üzenetére


Segal
veterán

Ne bantsd a macskankat rozsaszin kod van nala a repcsik miatt. Szerintem ha fele ennyit adna is ezt jatszana.
Olyan ez mint nalam a kocsilopas. Mar mindenki unalmasnak talalja en megis azt jatszom mert nekem kenyelmes penzszerzes.
Pl ottvan Saabe mint tokeletes harmadik pelda aki meg csak idonkent eladja az mc gyarait es mellette nem foglalkozik a farmolassal.
Mindenkinek mas a fontos.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53453) negyven2


negyven2
veterán

Alapvetően off, de érdekességképpen berakom ide is.

Jön az L.A. Noire Xbox One/PS4/Nintendo Switch-re, valamint egy speciális HTC Vive kiadás November 14-én

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53454) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53451) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha egyedül akarsz eladni, azt a variációt tuti nem fogod kapni.

@Segal: nemtomhány milla bevétel után meguntam már az autózást :DDD mondjuk matekozva lehet megérné nekem mégis az MC-t újraindítani :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53455) Kiskokó válasza Segal (#53452) üzenetére


Kiskokó
veterán

Így van, amióta van bunker azóta az is ketyeg mellette, veszem be a supplyt aztán hoz amennyit hoz..
Egy körben ha mind a 4-et eladom a tiszta haszon kb 1-1,2Millió.
Ez heti 2-3 alkalommal az én vásárlási szokásaimhoz bőven elegendő.
Így is 20 milla visszahozása volt a cél jelenleg is 22,6M állok szóval teljesen jó. Pedig a hangár cserén buktam vagy másfél millát.

De már kezd "zavarni" a sok pénz ma sztem elköltök vagy 5-6 millát:D

Kéne pár Bunkeres Lopás még aztán a a Tampás meg az opressoros missiokat valakivel letolhatnánk hogy megtudjam venni.
Ez kb ki is tölti az 5-6 millás keretet mára majd :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53456) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Hát persze, hogy ma is meggankelt egy f********, nyilván open event közben. (Páncélossal üldözött, rendre elgázolt.) Raktam rá egy $9000-es vérdíjat, majd ő is rám. Ekkor léptem ki... Hányinger ez a random session. Néhányan ezen élvezkednek, hogy a kicsiket nem hagyják élni, és mindig van legalább egy ilyen per session. Szerintem egy darabig hanyagolom a játékot.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53457) Heller2 válasza Kiskokó (#53455) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szólj majd a mission ügyében, aztán gyorsan letoljuk.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53458) Kiskokó válasza Heller2 (#53457) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jólvan, ma szerintem 5 után tudok lenni 2 órát is, szóval ha kell segíteni valakinek majd mehet.
Köszi Lepi! :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53459) parkr


parkr
őstag

előkaptam megint a játékot, de online nem enged fel. szerver nem elérhető.. másnál is ez van?

(#53460) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#53456) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért nem ph session? :F publicba menni olyan mint kocsmába menni verekedni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53461) Trailblazer válasza Mr.Csizmás (#53460) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mert nem mindig van fent valaki. Egyedül meg nem fun a freeride, kellenek az eventek.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53462) #57527808 válasza Trailblazer (#53461) üzenetére


#57527808
törölt tag

vegyél fel több embert a listára, és akkor nem lesz ilyen gond. (bAd-man_hun)
főleg este vagyok, 50-60 milla pénzem van, így ez a része nem érdekel, és szívesen húzok fel kicsiket (support).
havert első gyárára a 2 személyes heist-tel gyűjtöttem lóvét úgy, hogy a legmagasabb %-ot adtam neki.

amúgy meg:
esc/job/rockstar created/misson (fejből írtam, és nem biztos)
ezekkel szórakoztam amíg nem volt lóvé, és nekem nagyon bejöttek az elején ezek a küldetések. van pár több személyes is, ha szerzel egy koloncot a nyakadba, úgy izgalmasabb. ha 16 percig húzod a küldetést, akkor 18-23 ezer körül fizetnek. ebből szedtem össze az első gyárra valót, a hydra és pár drágább dologra a pénzt.
igen, jól bírom a monoton dolgokat.
ezt még megfűszereztem dubsta idézéssel, és jöttek a milliók (persze nagyon lassan).

[ Szerkesztve ]

(#53463) HussarF válasza Trailblazer (#53456) üzenetére

Passzív mód gyorsan megoldotta volna a dolgot. Ő meg továbbáll, ha nem tud veled mit kezdeni.

(#53464) Triathlete válasza Mr.Csizmás (#53460) üzenetére


Triathlete
senior tag

de szép és találó hasonlat! :C

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53465) Plata válasza HussarF (#53463) üzenetére


Plata
félisten

Nem biztos.
Lehet hogy neki áll hisztizni hogy passzív vagy. :DDD

(#53466) Trailblazer válasza HussarF (#53463) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem mindig van idő a passzív módra váltásra. Most se lett volna.

(#53462) b(Ad-m)an: Próbáltam a mission-öket szólóban, többnyire igen hamar megölnek. Az egyetlen, ami tetszik (bár ebben sem vagyok nagyon penge, versenyt még nem nyertem, így nagyon kevés a della is), a race-ek, főleg a stunt.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53467) HussarF válasza Trailblazer (#53466) üzenetére

Ez nem igaz. Megnyomod az M gombot, egyet lépsz fel, és enter. Ez nincs egy másodperc. Rögtön éledés után egyből tudod nyomni.

(#53465) Plata
Had hisztizzen. Az már nem fáj senkinek. A hisztizés csak pszihológiai hadviselés. Ha te valami fals becsület-érzésre alapozva nem mész passzívba, akkor max azt éred el, hogy szétkempelnek. Én is passzívba megyek, ha nagyon lehetetlen a helyzet és úgy szedem össze a Hydrát. Ha meg valaki ellenem megy passzívba én is elekzdem oltani, hogy mekkora punci. Ha meg olyan hülye, hogy bedől ennek és visszavált, csak nekem lesz több kill-em. A végén úgyis csak az számít, hogy ki hányszor ölte meg a másikat. Fontos tanulságot mondtam el, gyerekek, remélem jegyzeteltetek ;]

[ Szerkesztve ]

(#53468) Plata válasza HussarF (#53467) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nincs nálam a jegyzet füzetem,egyébként meg jókat lehet röhögni amikor valaki behisztizik passzívon.
Találkoztam már magyarral is,aki azt hitte hogy tán spanyol vagyok,mert valami idétlen magyar angol spanyol vagy mi a rák vegyes dumával jött,annyit röhögtem rajta. :DDD
Mikor már vagy 5 perce tartott a szófosása akkor közöltem vele hogy hülyére röhögtem magam a dumáján,akkor meg még jobban behisztizett hogy magyar vagyok. :C
A végén már fájt a szám a röhögéstől.

[ Szerkesztve ]

(#53469) Segal válasza Trailblazer (#53466) üzenetére


Segal
veterán

Versenynel neked 2 dologra kell figyelni.
Csak olyanba indulj amibe a sajat kocsik nem indulhatnak mert ott eselyed sem lesz azzal amit felajanl a jatek.
A masik meg hogy tobb (teljesen legalis) trukk is letezik a stunt versenyeknel amikkel 1-1 masodperceket lehet sporolni idobe. Rengeteg video van ilyenekrol a youtubeon. Erdemes megnezned mert alapesetbe legalabbis minimalis eselyed lesz nyerni.
Marpedig a kesobbiekbe a szinek feloldasanal jol fog jonni a gyozelem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53470) Philips103


Philips103
tag

Ugye multkor jottem azzal a buggal hogy allandoan keri hohy fogadjam el az onlineos cucockat es aztan enged csak online..
Kitoroltem social club mappabol a settingset nem segitett ugyan ugy szar maradt...
Probaltam az egesz mappat vissza jelentkeztem es ugyan az..
Nem enged sehova szar es nem javul..
Barmi otlet tovabba?

(#53471) HussarF válasza Philips103 (#53470) üzenetére

Pipáld be, hogy jegyezze meg.

(#53472) Trailblazer válasza HussarF (#53467) üzenetére


Trailblazer
addikt

Neked biztos készségszinten megy már, de én egy hete játszok, akkor sem mindennap. Úgyhogy az M gomb használatáról ne nyissunk vitát, nekem nem volt időm inkognitózni, és van, amikor eszembe sem jut reflexből. Fogadjuk el, hogy különbözőek vagyunk...

(#53469) Segal: Olyan versenybe nem mentem bele (saját autós), viszont így is történt olyan (tegnap), hogy masszívan vezettem, amikor a semmiből megjelent az addigi második (tehát hogy a csipába tudta felvenni a tempót, amikor magam is max speeddel toltam?), kicsit belémjött hátulról, amitől épp annyira faroltam ki, hogy átvehesse a vezetést, majd meg is nyerte a versenyt. (Nyolcan voltunk.) Tehát azért itt is vannak különös dolgok...

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53473) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#53472) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg solo sessionben VIP work. 50k a VIP-hez a beugró az utolsó patch óta, fentebb meg linkeltem hogy miket érdemes csinálni. (persze attól a többit is lehet, változatosak)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53474) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha egyszer csináltam egy egyedi rendszámot (nem is tudtam róla, hogy sikerült :) ) az appban akkor azt lehet módosítani később? Megpróbáltam most reggel és azt írta, hogy sikeres a csere. Egyébként hány rendszámot lehet csinálni? Vagy ez nincs korlátozva mindig lecseréli az aktuális egyedit az újra?

(#53475) HussarF

A tegnapi nap olyan igazi oldschool GTA feeling volt játszani. Minden session tele csalóval, session-önként több is. Mi a f.szom lett már megint? Nem győztem reportolni. Remélem hamar összekapják magukat újra. Az elmúlt 2 hónap ebből a szempontból nagyon jó volt.

(#53472) Trailblazer
Ez nem különbözőség, csak gyakorlatot kell még szerezned. Ha lehetetlen a helyzeted, akkor éledés után villámgyorsan passzívba tudsz menni. Jegyezd meg vagy gyakorold be. Hasznos lesz még ez a későbbiekben sokszor.

(#53473) Mr.Csizmás
Vajon az 50k még mindig csak kaució, mint az 1 milla volt vagy ezt már rendesen ki kell fizetni? Ez már olyan kis összeg, hogy azt is el tudom képzelni, hogy ki kell fizetni, mert egy HH meg egy PP visszahozza az árát.

(#53476) Mr.Csizmás válasza HussarF (#53475) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hát a réginél csak annyi volt a kikötés, hogy legyen a számlás 1miska, és kész, nem vonta le, nem foglalta. vagy rosszul tudom? :F sose néztem igazán, amikor rájöttem hogy mi a VIP work, már bennevoltam rendesen + preorder bónuszban kaptam egy marékkal online-be.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53477) Trailblazer válasza Mr.Csizmás (#53473) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezt a "solo sessionben VIP work"-öt merre találom? Nem lehet, hogy 20-as szintűként nekem nincs még hozzáférésem ehhez?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#53478) szTotyy válasza Trailblazer (#53472) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha versenyzel, az első helyen mész és furcsa mód könnyedén utolérnek a többiek, pedig hibátlanul haladsz, akkor valószínűleg be van kapcsolva a "catchup". Ez azt jelenti, hogy az elől lévő kocsi teljesítményéből visszavesz a játék, hogy kiegyenlítse az élbolyt. Ezt sokan utálják, ennek csak az a lényege, hogy izgalmasabbá tegye a versenyeket.

(#53479) freeknight válasza Trailblazer (#53477) üzenetére


freeknight
őstag

M betűs menü -> Securoserv -> Register as a VIP
Ehhez kelleni fog 50ezer dollár a számládon (de fizetni nem kell érte semmit, csak összesen legyen nálad ennyi pénz).

Utána megint M betűs menü -> első menüpont, aminek nem tudom a nevét, mivel én már elég régóta lehetek CEO, aztán ott VIP Work, és indítsd el valamelyiket. Sokat lehet ezek közül egyedül is csinálni Solo Public Sessionben, hasonlóak a freemode eventekhez, tehát mindenki látja az indítását, és ha publicban csinálod, meg fognak próbálni megakadályozni. Kis szinten elég jövedelmezőek, 15-25 ezer pénz jár értük. Előnye a sima missionökkel szemben, hogy sokkal rövidebbek, több pénz jár értük, és mivel közvetlen a sessionben indítod, nem kell a vége után a töltőképernyőt bámulni. Hátránya, hogy csak bizonyos időközönként (talán 4 percenként) tudsz egyet indítani.

(#53480) Mr.Csizmás válasza freeknight (#53479) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

solo-t nem írtad, mondjuk én se tudom hogy kell indítani :U :B lényeg hogy van egy privát szeród ahova senki nem jön be.

itt a leírásom, kb. 100k/30p. volt a hozam, amikor anno írtam: [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53481) gyugyo79 válasza Mr.Csizmás (#53480) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha a misson nem jött be neki mert lelőtték folyton az npc-k ezek közül melyik lesz jobb? Nincs Kurumája, helikoptere pláne nincs így egy head hunter azért elég kemény. De Kuruma nélkül a berongyol LISA is vicces eredményt hozna.
Persze ki kell próbálni.

(#53482) szTotyy


szTotyy
őstag

Ezek a VIP munkák ráadásul elég szórakoztatóak tudnak lenni egy public sessionben, ha esetleg egyedül már megunod őket a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#53483) Mr.Csizmás válasza gyugyo79 (#53481) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ohh, bocsánat :W teljesen kiment a fejemből ez a tényező.

@kolléga úr délután segíthetek megcsinálni a kurumás heistet, meg némi aprót farmolni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53484) freeknight válasza gyugyo79 (#53481) üzenetére


freeknight
őstag

De Kuruma nélkül a berongyol LISA is vicces eredményt hozna.

Mióta letoltuk a CM-et, tehát kb fél éve ki se kértem a garázsomból a kurumát :DDD . Tapasztalatból mondom, bármi megoldható nélküle. Igaz, most már magasabb szinten vagyok, de kis szinten sem okozott problémát soha semmi, talán csak Lamar Lowrideres küldijei azok, amire azt mondom, hogy tényleg nehezek.

Azt is számold hozzá, hogy vip work esetén nem probléma a halál, bármennyiszer kifeküdhetsz, a missionökkel szemben.

(#53485) Mr.Csizmás válasza freeknight (#53484) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak azért írtam, mert rászoktam LSIA-ra, ha 10 percnél több egy hangáros meló, megyek egy kört, 3 perc alatt 16k, és mire visszaérek, pont letelik a cd a cuccokra :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53486) Ideg válasza Anulu79 (#53474) üzenetére


Ideg
aktív tag

Létrehozod a rendszámot az appban, ezután a garage menüben odapörgeszt valamelyik kocsidhoz (nem tudom mi alapján mutatja őket, nekem jelenleg 7 kocsi közül lehet választani) majd ráböksz, ezután felül az order gombra nyomsz, megerősíted és kész is. Belépsz a játékba, elgurulsz egy LSC-hez és 100k -ért felrakhatod a rendszámot. Elvileg 30 rendszámot lehet max csinálni.

(#53487) Triathlete


Triathlete
senior tag

[Magad mellé lehet kérni a helikoptert, aha...]

Véletlenül sem a másik oldalra tette volna... :W

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53488) HussarF válasza Triathlete (#53487) üzenetére

Lol :DD :DD

Amúgy ez ilyen... kicsit jobb, mint a pegasus, de meg sem közelíti a ceo-s vehicle szintet.

(#53489) JulianSinulf válasza Trailblazer (#53472) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ha meghaltál, akkor nem azonnal nyomogatni kell az egérgombot, hogy újraéledj, hanem elolvasni mi van még odaírva.
A lényeg, hogy a megadott billentyűt lenyomva passzív módban éledsz. Ennél gyorsabb nincs.
Viszont amíg vérdíj van a fejeden, addig nem mehetsz passzívba.

A solo public-ot egy kis trükközéssel lehet csak elérni. 5-10 másodpercre meg kell szakítani a netet, ekkor elveszti a kliensed a szinkront a többi játékossal és mindenkit ledobál (de lényegében csak téged dobott ki) és játszhatsz nyugodtan tovább, egyedül. Egy idő után azért előfordulnak becsatlakozók.

Nekem nagyon sokáig nem volt páncélozott Kurumám. A 100-as szintig biztos. Nem is nagyon foglalkoztam a heist-okkal.
Nélküle izgalmasabbnak találtam a mission-okat.
Mostanában is szoktam nélküle csinálni. Kicsit taktikázni kell, jobban odafigyelni és nem csak beállni középre és lődözni.
Van pár küldi, amit a mai napig szeretek, mint a Daten-Staubsauger, Gefährlicher Anhänger, Im Bordell aufräumen.
Ezeket nagyon sokat játszottam sima autóval, még csak páncélozott sem volt. Sőt, az elején még defekt tűrő gumim sem volt.
Én németül játszom, az angol címeiket nem tudom a küldiknek.

(#53490) freeknight válasza HussarF (#53488) üzenetére


freeknight
őstag

Sőt, még a sima vehicle szintet sem :D . Arra is várni kell ,de azokat legalább melléd rakja. Én közlekedésre nem is használom az új gépeket, mert mire egyáltalán odavergődök a repülőhöz, addig simán odaérek az úticélomhoz kocsival is. PVP-re meg nagyon papír az összes.

(#53491) freeknight válasza JulianSinulf (#53489) üzenetére


freeknight
őstag

A solo publichoz nem kell már semmit sem trükközni, Segal ebben a hozzászólásában már leírt mindent, amit tudni kell.
Egyetlen kis programocskában kell nyomni egy gombot, és 5 másodperc múlva már ürítetted a sessiont. Semmi trükközés a netkihúzással, a megfelelő idő eltalálásával, csak kényelmesen.

Egyébként ezt a kis progit rakhatnánk 1. hsz-be is, kiemelt helyre, én imádom.

(#53492) simon105 válasza Triathlete (#53487) üzenetére


simon105
tag

Elvileg [itt vannak] a spawn pontok. Légvonalban szerintem pont ahhoz álltál a legközelebb.

(#53493) Segal válasza freeknight (#53484) üzenetére


Segal
veterán

Régi szép emlékek (CM :DDD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53494) Triathlete válasza simon105 (#53492) üzenetére


Triathlete
senior tag

:R

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53495) JulianSinulf válasza freeknight (#53491) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi!
Ezt ki fogom próbálni.

(#53496) Caliph3


Caliph3
újonc

Üdvözlet!

Jelentkeznék Ph crewba,szabályzatot elolvastam és elfogadtam. A játék a megjelenéstől kezdve megvan,azonban online kb csak egy éve merészkedtem ki. Heti pár órát tudok játszani,azt is jellemzően este illetve hétvégén.
Célom a nyugodt pénzszerzés az élni és élni hagyni elv alapján. Legtöbbször elvagyok egyedül,solo leadásokkal supplyzásokkal,segítséget szívesen nyújtok,beleszámítva hogy még csak 55 szinten vagyok,a játék több aspektusát nem ismerem,szóval a bénázásaimat bele kell számítani ilyenkor :)

Nicknév: Caliph3

(#53497) Segal


Segal
veterán

Amúgy mint érdekesség megjegyezném hogy amikor a Maze Bank irodába kiszálsz a liftből 21. emeletet mutat a játék, de kívülről csak 9 sornyi ablak van az épületen és sokkal inkább tűnik vizuálisan is 9 emeletesnek az épület mint minimum huszonegynek. :U

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53498) hegyipapa válasza Caliph3 (#53496) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezz a social-on a Phhu crewba és felveszünk.

(#53499) Caliph3 válasza hegyipapa (#53498) üzenetére


Caliph3
újonc

Megtörtént,köszönöm :)

(#53500) JulianSinulf válasza Segal (#53497) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Épp ma gondoltam, hogy viccből beírom a csetbe, hogy ti is a 25-en szálltok ki?
De akkor ezek szerint más szinteken vannak az irodák.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.