Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) freeknight válasza WhiteHawk24 (#53298) üzenetére


freeknight
őstag

A legolcsóbb messze a legjobb. Nagyon király helyen van, pont a pálya mellett. Murrietta Heights egy picit jobb, de nem ér meg 1,3 millióval többet.

(#53302) Plata válasza WhiteHawk24 (#53298) üzenetére


Plata
félisten

Megnéztem a linkedet,nekem a Davis van meg,az van a Grove street-en.

(#53303) WhiteHawk24 válasza Plata (#53302) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Eladtam már pár autót és megfigyelésem szerint 7 leadási pont van. Ha azt figyelembe veszem akkor szerintem a La Puerta van a legjobb helyen.
De lehet, hogy minden warehouse-nak különböző leadási pontjai vannak?
(A kollekciók természetesen nincsenek benne!)

(#53304) Plata válasza WhiteHawk24 (#53303) üzenetére


Plata
félisten

Én az autólopásra gondoltam.

(#53305) WhiteHawk24 válasza Plata (#53304) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Az autólopás olyan össze-vissza van, hogy nincs értelme azt figyelembe venni.
Elkezdtem gyűjteni azt is, de feladtam...

(#53306) Plata válasza WhiteHawk24 (#53305) üzenetére


Plata
félisten

Nekem tegnap egymás után kétszer ugyanonnan kellett,fent paleto bay-nél a csirkeszobor mellől. :D

(#53307) WhiteHawk24 válasza Plata (#53306) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Onnan nekem is volt már, de akkor már valószínűleg meguntam a karikázgatást, mert nem volt értelme tovább gyűjteni az adatokat.

(#53308) HussarF

A bunkeres shooting range kihívásokat meg tudtátok csinálni 3 csillagra? És ha igen, akkor hogy? Baromi nehezek. 1 csillagra tudtam őket, az sem volt könnyű

(#53309) Laraxior válasza HussarF (#53308) üzenetére


Laraxior
titán

Még jó, hogy a lőszert nem vonta, mert akkor eléggé deficites lenne, ahányszor én is próbálkoztam. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#53310) HussarF válasza Laraxior (#53309) üzenetére

Hát annyi lejött, hogy a extended alap loszeres tárral kell csinálni, hogy minél kevesebb legyen a tárazással töltött idő. Meg érezni kel, hogy hány lövés mehet bele egy táblába, és nem tovább lőni, mert akkor reseteli a 3x-os szorzót. De ezeket kifundálva is csak 1 csillagra tudtam nagy nehezen megcsinálni.

(#53311) ucli válasza WhiteHawk24 (#53303) üzenetére


ucli
senior tag

A Vinewood hills-i pont lemaradt. :K

Hussarf: kész szenvedés az a shooting range, nekem egyedül a sniper 3 csillagos, a többinél örülök annak az egynek. :))

(#53312) hacseki30 válasza HussarF (#53310) üzenetére


hacseki30
tag

MkII-es extended tárakat használd, nekem azokkal sikerült nagy nehezen. Vagy ha te is így értetted, akkor már csak a türelem és kitartás segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#53313) Logitech válasza HussarF (#53310) üzenetére


Logitech
aktív tag

A combat mg-t és a heavy sniperest alap fegyverekkel sikerült 3 csillagosra csinálni, a többit csak mkII fejlesztéssel, extended tárral, ahogy a többiek is írták.
Segal linkelt egy videót, abban tűnt fel hogy nem kapkod a gyerek, és simán megvan a pont ami kell.
A sorozatlövő fegyverekkel volt hogy úgy lőttem, hogy egyesével kattintgattam az egérrel, nem pedig nyomva tartottam, mert akkor elmászik. Csak fejre a körbe szabad lőni.

(#53314) HussarF

Van valami új módszer, hogy át lehet lőni a yacht acélfalát? Tegnap PP közben volt, hogy bent álltam azon a helyen, ahol védeni kell és többször lelőttek a partról sniperrel. Direkt még az ablaktól is elhúzódtam, hátha az nem véd már, de még a falon keresztül is. Olyan érdekes fémes csattanása is volt a golyónak. Utána még a hajó másik oldalára is átmentem, ott már nem tudott lőni, de egész közel hallottam ezt a furcsa fémes csattanását a golyónak, mintha átvitte volna a hajó felét? Sima cheater lett volna? Vagy van valami, amit nem tudok? Utána vadászgattam még rá és leöltem párszor, de nem voltak egyéb cheaternek tűnő dolgai.

[ Szerkesztve ]

(#53315) Heller2 válasza HussarF (#53314) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem nem tudnak át lőni .
Tegnap Saabe hajóját támadták, amikor kezdődött a pp, akkor oda engedtem a gyereket. Szorakozzon. Egyszer nézem, hogy lövöldözik, kérdezem is mi van, akkor nézem, hogy Hydraval, jött valaki. Egyszer megölte , aztán oda bujtattam a védendő helyre, az üveg mögé . Oda becsapódtak a lövések , de át nem lőtt . Aztán jött a főnök és lelőtte párszor, persze köd volt, alig lehetett látni sniperrel.
Végül is nem foglalt. Akartam legalább egy kill-t bosszú gyanánt, de mire en kerültem a gép elé a támadó kilépett .
Saabe keveset fizet, csak öt éves lányokra futja a fizubol ! ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53316) CactuS válasza HussarF (#53314) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem lehet, hogy az új "lila" tárral lőtt, aminek nagyobb az armor penje? Az ugye a kuruma üvegén keresztül is sokkal durvábban sebez.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53317) Kiskokó válasza Heller2 (#53315) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaa hogy jaaaaaa :D szólhattál volna akkor nem írok csúnyát ha tudom, hogy a gyerek van a gépnél helyetted :P heheh
Én is furcsáltam elősször nekme is úgy tűnt mintha át tudna lőni valahol de amúgy nem ... csak pont úgy álltam. De tényleg érdekes hangokat adott ki :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53318) HussarF válasza CactuS (#53316) üzenetére

Én is olyasmire gondoltam, hogy FMJ lehet, de még nem tapasztaltam meg ilyen szinten a dolgot. Most már feltétlenül ki kéne majd próbálni.

(#53317) Kiskokó
Én is gondoltam arra, hogy csak jó szögből lő, de akárhova bújtam el, mindenen átlőtt.

[ Szerkesztve ]

(#53319) Kiskokó válasza HussarF (#53318) üzenetére


Kiskokó
veterán

Este kipróbálhatjuk. Engem is érdekel. Igaz nekem csak a kispisztolyba van lila tár :D

De legalább annyiban rendes volt a rockstár most, hogy ha fegyver tuningból megveszel valamit akkor ha veszel mást is az előző nem tűnik el. Hanem ingyen bármikor visszatehető.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53320) hacseki30 válasza Heller2 (#53315) üzenetére


hacseki30
tag

Szóval 5 éves kislány + GTA 5... Jó párosítás :D

(#53321) hacseki30 válasza CactuS (#53316) üzenetére


hacseki30
tag

Én teszteltem korábban, semelyik MKII-es lövedék nem vitte át a yacht üvegét. Az acélt meg... hát azt konkrétan nem próbáltam, de nagyon meg lennék lepve, ha azt bármi is átvinné.

[ Szerkesztve ]

(#53322) hacseki30 válasza Kiskokó (#53317) üzenetére


hacseki30
tag

5 éves, elvileg még olvasni sem tud :DD, csak gyilkolni.

[ Szerkesztve ]

(#53323) Segal válasza HussarF (#53314) üzenetére


Segal
veterán

Engem is lottek mar le meg az ocean feloli reszen is...
Szerintem nem feltetlen cheater hanem inkabb valami bug.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53324) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

napi gliccs gtaF-ról:

az éjjellátó elvileg használható az UltraLight-ban ülve. :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53325) Rick3D válasza Kiskokó (#53255) üzenetére


Rick3D
senior tag

Egy kissé inaktívra sikerültem a hétvégén azért nem reagáltam de nem feledkeztem meg rólatok.

(#53255) Kiskokó,(#53257) ucli : Köszönöm a válaszokat nagyon tartalmasra sikerültek ;) Mellé néztem még guideot amivel már 100% clear mindent. Ucli nagy pacsi a sok gépelésért :K

Most jelenleg a bunkerem már maxos mellé megvettem a legolcsóbb Clubhous-t + kokain tanyát a legolcsóbbat.Az alapján amit itt tapasztaltam befogok költözni teljesen a városba illetve kicsengetem a legdrágábbra a pénzt. Nem hittem de valóban tragikusak még légi közlekedéssel is a távolságok itt már érződik az " olcsó húsnak híg a leve " téma. Még mellé ezt a táblázatot találtam , szerintem szuper érdemes megnézni.

Pacific heist után kaptam egy ilyen üzenetet

Elsőre arra tippelnék hogy csalók ellen készült viszont én a haverokkal játszottam és sehol nem volt hacker a friends only sessionben. Szóval elég igazságtalannak érzem vagy talán a Rockstarnál már az is problémát jelent ha naponta 3-5 alkalommal játszunk le ?

Apropó Pacific. S. heist van itt valaki aki tudja hogyan lehet megszerezni a helit ? Körbejártam 3 rendőrséget+kórházat de egyik helyen sem spawnolt. Valamiféle motort emlegettek sokat esetleg egy stunt jumpal triggerelném a spawnot ?(Már nem tudok másra gondolni) Autót már tudok savelni és van pár külföldi ismerősöm aki a helit szokta de természetesen az ilyen jellegű kérdésre nem szívesen válaszolnak.

Nálatok a PH!crewban hogy szokott alakulni az aktivitás ? Sajna ismerőseim elég véletlenszerűen tudnak csak játszani nekem viszont szükségem lenne egy fix csapatra akik tudnak pl eladásban/Pacific S. heist farmolásban segíteni, természetesen ez vissza fele is jár részemről ;)

(#53326) Hauptmann válasza hacseki30 (#53320) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az én lányom is nyomja a GTA V-öt, meg PUBG. Igaz, rendkívüli módon vigyáz a játékban a macskákra. :DDD 11 éves. :DDD

(#53327) Plata válasza Rick3D (#53325) üzenetére


Plata
félisten

Ne tedd,mármint a beköltözést,a legdrágább klubházat vettem meg,irtó szar helyen van,rendesen le sem lehet ott szállni helikopterrel,autóval vagy motorral is körülményes a megközelítése.
Az a kiírás nem azért volt mert csaltatok PS-en hanem mert szar a rockstar szerver.
Ps-en a heli néha tojik spawnolni,ilyenkor pár kört le kell nyomni és spawnol.

(#53328) Segal válasza Plata (#53327) üzenetére


Segal
veterán

Mi egyszer probaltuk a helit (Orosz ramdomokhoz csatlakoztam:DDD ).
Mivel pont akkor lett nagy divat tudtam hogy erre keszulnek.
Hosszas elokeszulet megvolt, bank kirabolva, helibe be, csonak mellett a parton leszallas enyhen ferden, egyik ramdom rotorba belerohanas...
Elkezdtuk ujra. Helis elokeszulet megvolt, bank kirabolva, helihez megerkezes, heli sehol...:))
Mentunk motorral... Mindezt hajnali 1kor. Egyik legszenvedosebb parszazezer megszerzesem volt a gta-ba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53329) mikesum


mikesum
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék jelentkezni (sőt jelentkeztem már) a PH! Crew-ba, elolvastam a szabályzatot, természetesen elfogadom!
Nagyon új vagyok még, 1,5 hete van meg a játék, eddig 40 órát játszottam vele, eleinte story, aztán átnyargaltam Online-ra.
Leginkább tanulni szeretnék tőletek, együtt játszani! Még csak szerény lvl12-es vagyok, így még első ingatlan beszerzés előtt, szóval ezért is kérném segítségetek!

(#53330) Mike válasza Plata (#53327) üzenetére


Mike
veterán

simán le lehet menni az alta street-i házhoz motorral, mivel oda nem jönnek utánad a rendőrök, főleg ha egyedül mész, és elhozni a kurumát. egyik alkalommal az istenért sem tudták a közelből kiszedni, de azt már nem várták meg, hogy én elhozzam, amikor beültem, akkor léptek ki :) de simán el lehet hozni

[ Szerkesztve ]

(#53331) Rick3D válasza Plata (#53327) üzenetére


Rick3D
senior tag

Akkor melyik az ajánlott ? Abban biztos vagyok hogy ez hulladék egy location ennél ha mást nem de 1 fokkal jobb kellene és hajlandó vagyok csengetni is érte :)

(#53332) hegyipapa válasza mikesum (#53329) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet .

(#53333) Mr.Csizmás válasza Rick3D (#53331) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legolcsóbb, egy sarokra van az autópálya, az a lényeg IE-nél.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53334) Segal válasza Mr.Csizmás (#53333) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem is a legolcsóbb viszont mivel én helivel megyek úgyis lopni ezért nekem pont nem az autópálya miatt hanem mert szembe van vele a fekete épület amibe 3x10 garázshely vehető így a ceo 3x20 kocsijával együtt 90 járműved lehet egymástól kb 20 méterre :D

Hussarf:
Ahogy ígértem a kép ahogy mtamás lövöldözött rám a yachton. Gondolom a te meg én támadóm valami wall hacket vagy hasonlót használhatott....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53335) #81556480 válasza Segal (#53334) üzenetére


#81556480
törölt tag

Van olyan hogy wall hack, csak halkan mondom ;]

(#53336) HussarF válasza Segal (#53334) üzenetére

Az lehetett, rohadjon meg. Gondolom ez FMJ volt.

(#53330) Mike
Már rég nem. Nincs kurumás PS már legalább fél éve.

(#53337) Triathlete


Triathlete
senior tag

Azon pvp fanoknak akik nem ismernék, elég sokat lehet tanulni belőle ha figyelsz nem csak nézed. :)
Motmus tegnapi pvp stream.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53338) simon105 válasza HussarF (#53308) üzenetére


simon105
tag

Mivel mi ritkán találkozunk játékban, itt köszönöm meg ezt a hozzászólásodat. Ennek hatására kezdett el ugyanis valami viszketni az agyalapom környékén, ami nem hagyta hogy ismét hagyjam az egészet a francba. Végül meglett minden három csillagra, amit korábban el sem tudtam képzelni.
Nem biztos, hogy másnak is segít, de nekem ehhez át kellett állítani az egér beállításokat (nálam most így néznek ki: Raw Input; alacsony, kb három egységnyi Sensitivity; nulla Smoothing Scale). Eleinte szokatlanul lassú volt a célzás, de én (nem vagyok ügyes) sokkal pontosabban lőttem tőle, és hamar megszoktam. Illetve én nem kattintgattam, hanem nyomva tartottam a gombot sorozatoknál, csak az AKnál kellett minimálisan korrigálni közben, és persze rá kell érezni, hogy hány lövéstől fekszik a célpont.
Annyi még, hogy én az AKt elraktam a fegyverszekrényben, és amíg elő nem vettem, addig 60 helyett csak 30 lőszerrel engedte csinálni, tehát az MKII fegyvereknek nálad is kell lenni, nem elég őket kifejleszteni.

(#53339) HussarF válasza Triathlete (#53337) üzenetére

Ez kurva hosszú :D Vajon mivel töltsem, ha van ennyi szabad időm? GTA-zzak vagy nézzem, ahogy mások GTA-znak? :D

(#53338) simon105
Igazán nincs mit :D

(#53340) Triathlete válasza HussarF (#53339) üzenetére


Triathlete
senior tag

Há' én nem mondhatom meg mivel töltsd a szabadidőd! :D
Nagyjából kivehető a lényeg fél óra alatt is, illetve vannak 10-15p-es videók is tőle, sűrítve a dolog.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#53341) Segal válasza HussarF (#53339) üzenetére


Segal
veterán

Az ilyen videók nézésére találták ki a munkahelyet :DDD
Mentem is dolgozni mert youtube videókat kéne nézni :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53342) mikesum válasza hegyipapa (#53332) üzenetére


mikesum
csendes tag

Köszönöm, beléptem, igyekszem fejlődni!
Sok mindent olvasgattam, mit/hol érdemes/kell először vásárolgatni, elég sokféle véleménnyel találkoztam.
Szóval áll a kérdés: van úgy 200k-m, mibe fektessem (ha egyáltalán érdemes most elkölteni)? Még semmim sincs... Köszi mindenkinek az építő jellegű hsz-t!

(#53343) Mr.Csizmás válasza mikesum (#53342) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

beszállni másokhoz eladásra, és még összeszedni párszor ennyit, és spórolj :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53344) WhiteHawk24 válasza mikesum (#53342) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Szerintem ebben a sorrendben haladj:
-HighEnd apartman: Del Perro Heights, Apartment 7 - $200,000 (Del Perro)
-Kezd el a heisteket csinálni, 5 db van.
-az első után meg tudod venni ezt a kocsit: Kuruma (Armored) (Figyel oda hogy páncélozott legyen!)
-Ha van 1milliód vedd meg a legolcsóbb ceo irodát! [link]
-Ha van 1,5milliód vedd meg a legolcsóbb Vehicle Warehous-t! [link]
-Kezd el a kocsikat gyűjteni-eladni!

Ezzel meg is szerezted a leghasznosabb autót és a legjobban jövedelmező üzletet. Innentől kezdve rajtad áll mit akarsz csinálni. Én a bunkert javaslom, de mire eljutsz ide már lesz annyi fogalmad a játékról, hogy te is tudd mit akarsz csinálni.
Míg ezek nincsenek meg, addig segíts eladni a többieknek!

Ja és fegyvernek a Micro SMG-t és a Special Carbine-t javaslom.

A tévedés jogát fenntartom! :DDD

(#53345) Segal válasza mikesum (#53342) üzenetére


Segal
veterán

Igen segiteni masoknak. Az alapjan kapni fogy egy kepet arrol hogy inkabb az MC vagy a CEO alapu munkak erdekelnek jobban es abbol be8nditani a kesobbiekbe egy sajat vallalkozast.
Jarmubol megy az elso mindenkepp az armored kuruma legyen a masodik meg szerintem a buzzard.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53346) CactuS válasza mikesum (#53342) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából nem érdemes még költekezni.

Ha mész a többiekkel, akkor léped a szinteket, fizetni nem mindegyik fizet túl jól, de alternatívák sem az igaziak. Kicsiként a Heistekből kidobnak, esetleg mehet az adversary vagy sima mission is.

Elsőnek lehet a kokó gyár (fejlesztésekkel) vagy belegondolva inkább az Import/export iroda (itt nem kell a saját garázs is mellé, az teljesen más, mint ahova a kocsikat lopod). Ha lesz I/E, akkor onnantól jó, autót lopod "ingyen" (lőszer, sérülések levonódnak) és el tudod adni jó esetben 80k környéki profittal. Ha esetleg más is segít, akkor 4x80k, viszont akkor ugye nő az eladási cooldown.

IEből a legolcsóbb garázs a La Mesa 1,500,000 dodó, de azt hiszem ahhoz még kell iroda is.

+1: Segalnak igaza van, Kuruma és Buzzard a két leghasznosabb jármű kezdőként.

WhiteHawk24: HE apartman jó dolog, de inkább csak opcionális az elején. Hesitekhez akár jó lehet, mert akkor nem dobják ki, ha ő hostol (max leftelnek), de egyébként anélkül is el lehet lenni az elején, mert ha joinol, akkor is működnek az unlockok.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53347) Mr.Csizmás válasza CactuS (#53346) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

@mikesum

1+1,5M a ceo kezdő (ládázást felejtsd el, max a hangárosnál, de az már mészároslőrinc szint)

ami még ajánlott, főleg ha kuruma megvan:

VIP works:

- Hostile takeover - LSIA - kurumával berombolsz, elütöd, kocsiban is fel tudod venni a bőröndöt, vissza ki egy repcsihez, felszállni vele, el a pontra, kb. 4-5perc, 16k profit
- headhunter - fegyveres buzzardot lopj, vagy kérj kölcsön, a golfpálya környékéről indítsd, akkor a városban kb. egyforma távolságban lesznek a célpontok.

stb. itt a teljes leírásom [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53348) Mike válasza HussarF (#53336) üzenetére


Mike
veterán

hogyhogy, mindenki megunta? vagy nem engedi az RS?

Én kezdőnek az alta streetet javaslom, ha jól emlékszem 270k a legolcsóbb, mert jó helyen van, ott a metro lejárat, a garázs kijárat is védett, közel van a hajó, heli

armored kuruma is kell, bár alacsony szinten ki tudnak lőni belőle,

[ Szerkesztve ]

(#53349) WhiteHawk24 válasza CactuS (#53346) üzenetére


WhiteHawk24
tag

De hogy vegyen egy autót, kelleni fog egy ház. És azért 200.000-at hamar össze lehet kaparni.
Szerintem! :)
Meg azért biztos van egy-két vállalkozó jellegű egyén akikkel végig tud szaladni a heisteken, és akkor hamarabb összejön a pénz.

(#53350) mikesum válasza WhiteHawk24 (#53344) üzenetére


mikesum
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat (mindenkinek!)!
Úgy látom így alacsony szinten a kulcsszó mindenkinél a "segíts eladni másoknak".
Triviális lehet a kérdésem, de pontosan ez mit takar (olvastam róla de nem teljesen tiszta).
Majd ha estefelé ON leszek, kérek segítséget tőletek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.