Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49542) Laraxior válasza CactuS (#49536) üzenetére


Laraxior
titán

Ma megcsináltuk mi is, hát azt hittem nehezebb lesz Kuruma nélkül. Elmentek a srácok a garázsig, ott meghaltak, mire én aki a bankban maradtam odaspawnoltam.
Onnan mindenki ment amerre látott. Elsőre valami combosabb verdát sikerült találnom, egy fillért nem vesztettem, másodszorra egy kisbusz volt a legközelebb, sajnos ott már elszállt kb 80 ezernyi pénz.
De simán végig lehetett menni a kijelölt, megszokott úton. Igaz a hegynél a végén lefelé óvatosan kellett menni, de ment.
Meglepődtem, mert leizzadtam vagy fél litert... azt hittem bazi nehéz lesz Kuruma nélkül. Főleg, hogy már az idejét se tudom mikor csináltam utoljára PS-t.

Még szerencse, hogy volt egy indítva, így csak 100k-ba került :D Csak, hogy maximalizáljam a profitot ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.