Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) pendre54 válasza Źşë' (#31200) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, nem steames változat, mezei 7 DVD-s telepítés, akkor várunk. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31202) Plata


Plata
félisten

Engem fel engedett gond nélkül.
De a steamet feltörték,állítólag.
"Közérdekű!
Ne loginoljatok steam-es weboldalakra!
Se a közösségi, se a piac linkekre ne kattintsatok egyelőre.
Valami nagy gubanc van a steam-es rendszerrel, ezt több felhasználó is jelezte már, de mostanra a steam-es alkalmazottak is megerősítették, valami gubanc van!"

[ Szerkesztve ]

(#31203) laceszgamer válasza Plata (#31202) üzenetére


laceszgamer
addikt

Steam topicban elég jól ki lett vesézve. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31204) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na megvolt nekem is az első pénzes-csalós találkozásom, 777.031 $-t pakolt rám mire sikerült átlépnem egy másik sessionbe. Remélem kapok ezért vagy 23578 nap bant.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31205) Formaster


Formaster
addikt

xbox platformnak van külön topikja? 360 alatt folyton kidobál onlineból. felrobbanok...

(#31206) #81556480 válasza Formaster (#31205) üzenetére


#81556480
törölt tag

Van! A problema is ismeros. System cache törlés segíthet. Nekem is ez volt a gondom megjelenéskor.mindjárt visszakeresem mit is kell csinálni pontosan.

(#31207) #81556480 válasza #81556480 (#31206) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#31208) Formaster válasza #81556480 (#31207) üzenetére


Formaster
addikt

Pontosítok online vagyok, de jelenleg egy job-ba se tudok beszállni, folyton alert van meg kidobál sztori módba. Betojt a szerver?

(#31209) #81556480 válasza Formaster (#31208) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ott írtam neked mi lehet a gond! Esetleg próbáld meg. Neted milyen ?

ON:

Rockstaros verziót sikerült beszereznem, de baromi lassan jön le. Megvan még valahol ez a letölthető változat ami nem hivatalos?

Letölthetném, és ő meg ráfrissítene magának , igaz ?

(#31210) Plata válasza Bjørgersson (#31204) üzenetére


Plata
félisten

Annyitól nem lesz bajod.

(#31211) cyberkind válasza Bjørgersson (#31204) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy vagyok ezzel hogy a Rockstar magát bannolhatná, amiért ennyi pénzből ilyen szar a multis rendszerükön át minden amihez internet kell. :U

Paranormal Cocktivity

(#31212) Max_218


Max_218
tag

Sziasztok! Végre elértem a 16os szintet multiban ,eddig nem nagyon játszottam ezen részével,hiába van meg premier óta a játék. A kérdésem az lenne ,hogy a daily questeknél ,oké hogy meg csinálom a robbants fel 20 autót / moddoljak 1 kocsit , de a játékmódosat sosem pipálja ki , mondjuk ezeket úgy csinálom hogy ,telefonból kiválasztom hogy : random capture,vagy random team deathmatch , épp amit kért , ma vagy tegnap ,de sehogy sem akar jó lenni . erre ötlet ,hogy mit csinálhatok rosszul ? :O

(#31213) Geryson


Geryson
addikt

Uraim! Most hosszabb idő után ismét előszedtem a játékot, valami patchet feltolt és most minden egyes alkalommal kifagy, amikor játszani akarok, a sztori mód kiválasztása után. Arra már rájöttem (safe game-es indítással és grafikai állítás-játékkal), hogy a full HD felbontás kiválasztása után ha kilépek és vissza akarok menni (ugye ennél nem kell azonnal újraindítani a játékot), akkor már ki is fagy. Mi a franctól lehet ez? Eddig full ultrán játszottam, minden csúcsra volt húzva és soha nem fagyott.

Még egyszer meg kell kérdeznem, amit 2 napja kérdeztem:

- Elloptam egy repülőt a bázisról, de hová tudom ezt tenni, hogy megmaradjon? A hangár a repülőtéren az enyém, be is állok, de nem marad ott meg.
- Garázskérdés a sztori módban. Van nagy, megvásárolható garázs, ahová sok szép autót be tudok tenni? Ha egy kocsit onnan kiszedek és bárhol kiszállok belőle (és otthagyom), akkor ez "visszamegy" a garázsba, vagy buktam?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31214) Max_218 válasza Geryson (#31213) üzenetére


Max_218
tag

Mekem is ez volt ,csak nálam az online része fagyott , én videókarit állítottam alap helyzetbe ,mert allergiás volt arra is ,ha kézi.-re állitottam a ventillátor vezérlést. és meg javult a játék. másik 2 kérdés engem is érdekelne

(#31215) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

YEY

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31216) parkr válasza Max_218 (#31212) üzenetére


parkr
őstag

nem viccből van konkrét típus megadva a napi feladatoknál. más típus nyilván nem lesz érvényes.
pl. vehicle deathmatch, capture - raid , stb.
ezeket menüből vagy térképről indítsd, ne telefonról, mert úgy zsákbamacska.

(#31217) Đusty válasza Bjørgersson (#31215) üzenetére


Đusty
addikt

mondtam :)

(#31218) Bjørgersson válasza Đusty (#31217) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Világ szarja ez a golf a stunt jumpokkal együtt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31219) Đusty válasza Bjørgersson (#31218) üzenetére


Đusty
addikt

meg a sok fecnikereséssel, tengeralattjáródarabbal
de valamivel el kell üttetniük az időt :)

(#31220) Bjørgersson válasza Đusty (#31219) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tény, de azoktól legalább nem hullott a hajam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31221) #81556480 válasza Bjørgersson (#31215) üzenetére


#81556480
törölt tag

Kifflom ! :D

(#31222) cyberkind válasza #81556480 (#31221) üzenetére


cyberkind
félisten

De azért legalább kaphatsz rengeteg pénzt. :P

Paranormal Cocktivity

(#31223) parkr válasza Bjørgersson (#31218) üzenetére


parkr
őstag

kinek mi.. szerintem a tenisz sokkal rosszabb.

(#31224) Bjørgersson válasza #81556480 (#31221) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor utáltam meg Michaelt igazán. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31225) #81556480


#81556480
törölt tag

(#31226) pokers válasza Geryson (#31213) üzenetére


pokers
senior tag

Láttam, délután próbálkoztál :D online-offline váltogattál. Gondoltam, hogy vmi fagyással küzdesz.

Story módban a lopott cuccok nem maradnak meg, főleg nem a repülők. Autók is csak akkor, ha állandóan a garázsban tartod őket, vagy furikázol velük, de nem szállsz ki. Mind3 kari tud venni plusz garázst, ha jól emléxem 4 autót tudsz bennük tárolni. Plusz ugye ami még a házaknál lévő garázsba befér.

Leírhatnád, hogy tudsz a bázisról repülőt lopni, engem állandóan lelőnek, amint a bázis közelébe megyek :U

(#31227) Geryson válasza pokers (#31226) üzenetére


Geryson
addikt

Viszonylag egyszerű elszedni a repülőt, most 3x is sikerült egymás után 2 nap (persze csak rövid időket játszva) alatt úgy, hogy tudtam repülni vele, 2x golyót sem kaptam.

Én azt csináltam, hogy helivel Great Chapparal felől berepülök (tulajdonképpen a keleti oldal felőli bejárat felől), amikor észbe kapnak akkor már majdnem ott vagy a legelső repülőállásnál, ott becsúsztatom a helit, kiszállok, egy ember leszedek. Beszállok és éles kanyarral balra (tehát az óceán felé) kifordulok és már tolom is neki, de nem emeled el, mert akkor rögtön lőnek, hanem lent tartod a gépet. Csak a legvégén húzod át éppen csak a kerítésen a gépet és már süllyedsz is lefelé (ahogy a part süllyed lefelé). Én balra szoktam fordulni, azaz a város felé, de szerintem jobbra sem rossz. Néha egy rakéta becsúszik a kerítésnél, de mondom meg lehet úszni.

Apropó, ez milyen jel? Volt már egy ilyen, ott valami teherautó volt de itt mit kell keresni?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#31228) joe970112


joe970112
újonc

Hali!
Lenne egy kellemetlen problémám...Karácsonyra megkaptam a GTAV PC-t és feltelepítettem, majd odáig eljutottam hogy social club fiokot kellett csinálni majd aktiválni a kóddal.. ami meg is történt rendesen.. ezután egy fekete social club.os ablak jelenik meg amibe kéne a pach-eket vagy miket letöltenie és indulhatna a játék.,, na nálam csak a fekete social clubos ablak van a végtelenségig... mi lehet a probléma vagy tapasztalt e más is ilyen kellemetlen hibát... előre is köszönöm a segítségeket. és amugy Kellemes Ünnapeket mindenkinek!

(#31229) Ghard válasza cyberkind (#31186) üzenetére


Ghard
őstag

Singleplayerben egy gombnyomással csinálhatsz havat magadnak. Amikor csak akarod...

Meg néhány autóval is elszórakozhatsz, ha már ott tartasz :)

(#31230) cyberkind válasza Ghard (#31229) üzenetére


cyberkind
félisten

Csinálnék én, de nem modolhatok mert multizok is.

Paranormal Cocktivity

(#31231) Ghard válasza cyberkind (#31230) üzenetére


Ghard
őstag

És nincs 300 Mb helyed, hogy kimásold az eredeti fájlokat, majd vissza, ha végeztél singliben?
Tűzfalat rányomod a socialklubra ha annyira félsz. Akkor megy offline móddal.
:))

(#31232) cyberkind válasza Ghard (#31231) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is tudom hogy mit kell kimásolnom, de ha belinkeled a trainert megnézem.

Paranormal Cocktivity

(#31233) Ghard válasza cyberkind (#31232) üzenetére


Ghard
őstag

Az autómodellekhez kell kiszedni néhány filet.
A trainer nem ír semmit felül. scripthook kell hozzá.
Simple trainer 3.0
scripthook

(#31234) cyberkind válasza Ghard (#31233) üzenetére


cyberkind
félisten

:R

Paranormal Cocktivity

(#31235) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok, jelenlegi konfigommal 1360x768 -as felbontáson milyen grafikai beállítássokat toljak?
Szeretnék átlagban egy 50-60 FPS-t

(#31236) CactuS válasza Geryson (#31227) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezeket a füves csóka adja, nem? Egy parkoló autót vagy teherautót keress eldugva. A közös ismertetőjelük, hogy egy rohadt nagy láda van bennük. Ez talán a roncstelepes lehet, de csak tipp.

Lvl 30 körül már érdemes heistekkel próbálkozni? Public az teljesen felejtős?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31237) Bjørgersson válasza CactuS (#31236) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Simán, csak találjatok magatok mellé két állandó tagot, és sorban csináljátok meg őket. Mondanám, hogy mi tudunk segíteni, de tegnap este kezdtük el őket elölről, úgyhogy előbb végigcsináljuk együtt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31238) 4264adam válasza Mr. Erikszon (#31235) üzenetére


4264adam
veterán

Ha az adatlapodon lévő konfiguráció van akkor közel maxon. De CPU limit be fogsz ütközikni lehet az alacsony felbontás miatt. Mert full HD is 100%on megeszi a 4 magot

(#31239) CactuS válasza Bjørgersson (#31237) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké, mondjuk az nem lesz könnyű. Kicsit szétszórtnak tűnik a közösség. :(

Ph!Crew aktív? Anno rákerestem social clubban, kértem invite-ot de nem igazán jött válasz (Nyrdian néven). Vagy azon kívül van olyan aktív crew, ahol esetleg van tagfelvétel és rendszeresen a közös programok?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31240) 4264adam válasza CactuS (#31239) üzenetére


4264adam
veterán

Írtam Rockstar-on.

(#31241) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Van itt valaki aki 970 el játszik? Hogyan lőjjen be a beállításokat hogy meglegyen a fix 60 fps? Proci az egy i5 4460.

(#31242) 4264adam válasza castiels (#31241) üzenetére


4264adam
veterán

Advanced Graphics-ban tegyél mindent OFF.ra. Arra 980 vagy 980Ti kell. A normál Graphics-ban pedig szinte minden maxon lehet. MSAA-t 2x vagy OFF-ra. V-sync-et OFF-ra.

(#31243) ittakary válasza castiels (#31241) üzenetére


ittakary
nagyúr

Fű, árnyék, MSAA (High, Softer, 2x)

Ezekkel kell mókolni hogy nagyjából jól menjen. Texture mehet High-ra vagy Very High-ra, többi az kb lényegtelen. Én még a Tessellation-t szoktam kilőni, kb semmit nem dob.

(#31244) castiels válasza 4264adam (#31242) üzenetére


castiels
addikt

V-sync-et on-on hagyom mert töri amúgy a képet.

ittakary: megpróbálom, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#31245) ittakary válasza castiels (#31244) üzenetére


ittakary
nagyúr

ameddig ki nem kísérletezed a beállításokat, addig érdemes kikapcsolni a VSyncet, illetve játék közben monitorozni az FPS-t

Mert ha az ajánlott beállításokkal megy 100FPS-sel, akkor a fű/árnyék is mehet feljebb!

(#31246) Plata válasza CactuS (#31236) üzenetére


Plata
félisten

Hát attól függ milyen Heist,a többsége kis szinten is megcsinálható.
De vegyél magadnak olyan ruhát ami golyóálló hozzá golyóálló bili sapit,mentsd el mondjuk heist néven és ha mész Heist-re azt vedd fel.Heist-nél a player saved outfit opciót kell választani,akkor tudsz viselni golyóálló ruhát nem csak azokat a vackokat amit a játék ad,a golyóálló ruha elég jó de a karaktered kicsit lassú lesz tőle.Bankrablós heist-hez jó ha van egy házad a bank mellet a garázsban egy páncélozott kurumával,bankrablásnál demo vagy hacker közül az egyik felszedi az összes pénzt,bent marad a bankban,nem megy ki,a többiek elmennek a kurumáért és azzal visszamennek érte,így minden pénz megmarad,ha a pénzel elkezd futni a csóka akkor a pénz minden lövésnél kevesebb lesz,ahányszor meglőnek annyiszor elejted a pénz egy részét.Kurumával eltiplizni a megadott helyre könnyű,mert nem tudnak lelőni,míg ha motorral menekültök az 90% hogy bukta,valakit vagy lelőnek vagy a pénz fogy el vagy elcsapják a motorost.
Tegnap este csináltam a bankrablós Heist-et,volt a csapatban egy 7-es szintű játékos is,de így is lazán megcsináltuk.

(#31247) CactuS válasza Plata (#31246) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kuruma megvan, golyóálló bili megvan, a többi ruhát nem találtam eddig. Ezekre van valami spéci bolt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31248) RoMix85 válasza Plata (#31246) üzenetére


RoMix85
aktív tag

És így a chekpointokat hogy kerülitek meg?hogy a motorokig eljussatok? Vagy már az sem kell hozzá?

(#31249) debrecenikri válasza CactuS (#31247) üzenetére


debrecenikri
tag

Ammunation, amint bemész, jobbra vannak ruhák, abból kikeresed a heist heavy combat-ot (vagy valami ilyesmit), 18000 kb, azt megveszed, onnantól happy van.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#31250) Puma K válasza #81556480 (#31225) üzenetére


Puma K
veterán

Ez így elviekben mire lenne jó? :N

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.