Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) 4264adam válasza kisza25 (#31750) üzenetére


4264adam
veterán

Na ez a baj....

A Windows Frissítés a felhasználók 50%-nak jött be a másik 50%-nak a szűz windows 10 telepitése. Nálam és több ismerősömnél is driver gondok, össze akadások, anomáliák jelentkeztek frissítéssel. Melyet a teljes szűz(formázott) Drive-ra való Windows telepítés oldott meg.

U.i.: Nálam évek óta nem bírta eddig egy windows se mint most ez a 10. Semmi bajom nincs vele. Csupán a következők:

- Család Sony Xperia L telefonjai USB kapcsolatot nem ismeri fel
- Autocad Electrical nem telepíthető mert az integrált keresztrendszer 4.0 hibával le áll....

[ Szerkesztve ]

(#31752) kahuta válasza Plata (#31742) üzenetére


kahuta
csendes tag

Szia! Hát igazából ott tartanék, hogy Trevorral azokat a halálfej jelű (ölj meg minél több embert) küldetéseket megcsináltam. És innen nem mutat több küldetést.

(#31753) #81556480 válasza kahuta (#31752) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azok a trevoros rampage missionok nem tartoznak a fő szálhoz.

többen is írták már ezt a problémát, vagy telefonálnod kell ( valakit hívni, ezáltal inditani a köv. küldit ) , vagy 4 személyes kocsit elrejteni valami félreeső helyen ( menekülő autó ) vagy bugod van (hiba ) amit nem tartok valószínűnek.

[ Szerkesztve ]

(#31754) Szpisti


Szpisti
addikt

Szevasztok!
Egy havernak olyan gondja lett, hogy alaplap, proci, ram, videokari csere után a GTA V újratelepítése után azt állítja, hogy serial már használatban van. Az első kérdésem az volt, hogy nem-e csináltak egy új Social Club reg-et, és azzal akarják telepíteni, de azt mondták, csak annyi történt, hogy elfelejtették a jelszót és újat kértek...
Lehetséges egyáltalán ilyen?
Természetesen a játék előtte jól ment...

(#31755) Recipro


Recipro
tag

7970 nél 16.1 hot fix drivert használja valaki rajtam kívűl? illetve 15.7.7 nél és most 16.1 nél is jelentkeznek nekem grafika hibák

(#31756) RoMix85 válasza Recipro (#31755) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Nekem msi 280x van ami ugye 7970 de teljesen jól megy a 16.1 crimsonnal, viszont win 8.1 el...

(#31757) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egyszer valaki megszánhatna és végigrohanhatna velem a Hesiteket. Egész vasárnap próbáltam letolni puggal, de baszki egynek sem sikerült a végére érni... Néha tényleg csodálkozom, hogy még nem gyújtották fel a fenébe a Rockstar HQ-t...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31758) 4264adam válasza CactuS (#31757) üzenetére


4264adam
veterán

Nekem sikerült 3 haverral tegnap előtt pedig lvl5 -ös voltam. Ha gondolod akkor holnap este végig mehetünk mindegyiken kb 2.5 óra az egész és 400k$-val leszel gazdagabb ha 20%-ot adsz az utolsón mindenkinek. Nekem az is bőven megfelel mert kb 200k$ a végére a pénz elhagyásokkal. TS nem árt.

[ Szerkesztve ]

(#31759) Fikasz


Fikasz
tag

Esetleg jár valaki a 45. küldetés környékén? Ha igen átdobhatná nekem az elmentését, ugyanis az enyém elszállt, így elölről kellene kezdenem az egészet.

(#31760) 4264adam válasza Fikasz (#31759) üzenetére


4264adam
veterán

... Nyugodtan kezd előről. :R

(#31761) TechN7ne válasza 4264adam (#31760) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:DDD

(#31762) CactuS válasza 4264adam (#31758) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagyon Megköszönném. Ts nem gond, én reményeim szerint 18:00 körül gép elé kerülök, onnantól nekem bármikor jó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31763) 4264adam válasza CactuS (#31762) üzenetére


4264adam
veterán

4264adam social-on vegyél fel ismerősnek és beszélek a haverommal hoogy ő is jöjjön. 20:00-kor szoktak neki indulni 4-en a küldetéseknek és barmolásoknak :D

(#31764) Gyula84 válasza Fikasz (#31759) üzenetére


Gyula84
veterán

biztos vagyok benne, hogy nem működne

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31765) Recipro válasza RoMix85 (#31711) üzenetére


Recipro
tag

próbáltam és grafika hiba meg maradt

(#31766) Plata


Plata
félisten

Ha megveszem a hajót,utólag is lehet még rajta változtatni?
Vagy végleges?

(#31767) pokers válasza Plata (#31766) üzenetére


pokers
senior tag

Bármit tudsz módosítani, még a típusát, nevét, zászlaját is. Persze nem kevés pénzért.
Egyébként a belseje mind3 típusnak azonos, azon nem lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

(#31768) Szpisti válasza Szpisti (#31754) üzenetére


Szpisti
addikt

Erre valaki?

(#31769) RoMix85 válasza Recipro (#31765) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Érdekes mert nekem eltűnt! MSAA nélkül sem "pixelesedik" Már ha a minimapra gondolsz, a jobb alsó sarokban lévőt pedig már az első crimson is javította.

(#31770) Recipro válasza RoMix85 (#31769) üzenetére


Recipro
tag

hányas windowson? nekem win 10 en grafika problémás game közbe

(#31771) Puma K válasza Szpisti (#31768) üzenetére


Puma K
veterán

Helló!

Ha egy GTA V serial-t beregisztráltak egy a már létező Social Club fókhoz, akkor az onnantól ahhoz a fiókhoz tartozik.

Meg kellene néznie, hogy le tudná-e szedni a játékot Social Club-on keresztül innen: Rockstar Social Club
Keresse meg ezen a felületen a játékait és ott valahol download (elvileg nekem nem dobozosan van meg a játék).

Üdv
Puma

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31772) CactuS válasza 4264adam (#31763) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, fent leszek akkor. :)

Hardverhez: állítom, hogy két egyforma hardveren sem biztos, hogy ugyanúgy fut a játék. Nekem R380 van, de eddig kb minden drivernél 3d init hibával elszállt egy idő után. Aztán volt W8-W10 váltás, tiszta gép. Régi driver, új driver. Az utolsó crimson volt talán a legstabilabb nálam, ha kivettem a profilozást, akkor nem fagyott (vagy csak szerencsém volt). Hotfix-es Crimson olyat csinál, hogy már nem kidob, hanem elveszi a képernyőt, hallom a rádióban a zenét, de a kép nem jön vissza, mozogni nem tudok, bezárni nem lehet, marad a reset.

Lehet mondani, hogy a pirosak nem tudnak drivert csinálni (ami mondjuk igaz az igaz, hardverben sokkal jobbak, mind szoftverben), de akkor mi a magyarázat a rengeteg nvidiás hasonló problémára?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31773) TechN7ne válasza CactuS (#31772) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Én egy régi 7790 2gb al tolom mikro rezzenés nélkül, soha az életbennem fagyot és dobot ki a játék.

15.7.1 van fent :U

(#31774) CactuS válasza TechN7ne (#31773) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

7770-es kártyámmal nekem sem volt gondom, igaz az már 2560x1080-ban "kicsit" kevésnek bizonyult. Egyébként jellemzően az új R300-as szériával szívnak az emberek, ahogy nézem, azon belül is a sima R380/390-esekkel.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31775) Puma K válasza Puma K (#31771) üzenetére


Puma K
veterán

Kicsit kesze-kuszán sikerült fogalmaznom az ablakok közötti váltogatások során ahogy írtam azt a hozzászólást...

Szóval:

Social Club-ról le kell tudnia szedni a játékot amennyiben abba a fiókba jelentkezik be amelyikhez társította a serial-t, az pedig, hogy kértek egy új jelszót az nem lehet gond.

A linkelt Social Club-os oldalon belül belül keresse meg a játékait és ott valahol kell lennie egy download lehetőségnek az adott játéknál.

Ha ez meg van akkor minden rendben és jó fiókba lépett be ahová a játékát is regisztrálta.
Így most már csak azt kell eldöntenie hogy letölti-e a Rockstar olykor siralmas sávszélességet kínáló szervereiről avagy telepítgetheti a DVD-ről. Bár a DVD telepítős-serial ellenőrzős részt nem ismerem, mert nekem Steam-es verzióban van meg a játék.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31776) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali..
Ez az online ennyire instabil......van úgy napokig semmi gond, aztán csak magam vagyok az egész onlányban......utána megint f@sza minden......
:B

(#31777) Fikasz válasza Gyula84 (#31764) üzenetére


Fikasz
tag

A netről letöltött 100%-osan teljesített elmentések működnek. Csak én nem a végére vagyok kíváncsi.

(#31778) #21346560 válasza ScomComputer (#31776) üzenetére


#21346560
törölt tag

Válts session-t...

(#31779) watador600 válasza #21346560 (#31778) üzenetére


watador600
senior tag

Ez is kb addig működik míg elnem telik 5-10 perc, aztán heló megint :D

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31780) Gyula84 válasza Fikasz (#31777) üzenetére


Gyula84
veterán

azt hittem úgy van mint a 4nél, hogy az egyedi szám számít

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31781) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

A tuning műhelyben a bombák mire jók? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#31782) watador600 válasza Wiz Khalifa (#31781) üzenetére


watador600
senior tag

Példáúl erre :P ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31783) FIREBLADE78 válasza watador600 (#31782) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ez mekkora. De nem jövök rá hogyan csinálja,olyan gyorsan nyomkodja

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#31784) Ghard válasza watador600 (#31782) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem sokkal idegesítőbb, mikor tuning közben robbantanak ki, már aki tudja hogy kell :)
Ez a passzív mód váltogatás is az egyik legnagyobb görénység ami ma játékban létezik.

(#31785) kelekyle


kelekyle
őstag

Sokszor hallottam már a zsákos csalókat stb... de most először engem is elkapott... sétáltam és egy csaló rámzúdított kb. 1000ilyen zsákot és nem értem be kocsiba meg nem is tudtam olyan gyorsan kilépni a sessionből egy csomó zsetont begyűjtött a karakterem, nem is merem megnézni.
És aztán rányomtam az emberre, hogy report de nem engedi a játék mert, hogy "too many reports from your game"... ergo kössz bmeg ne jelentsem a csalókat ?
Valakinek volt már hasonló tapaszalata ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#31786) CactuS válasza kelekyle (#31785) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha a zsákok maximum 5000 dollárt adtak darabonként és nem százmilliós tételt vettél fel, akkor nem lesz gond. Azt beszélik még, hogy az ilyen pénzt ne tedd a bankba, hanem vegyél belőle valamit, pl. autó, azt később el tudod adni, így "kifehérítve" az összeget.

A gond akkor van, ha valami idióta direkt 40k-s zsákokat dobál rád. Azt gyorsan kiszűrik. Ha ezért bannolnának én tuti reklamálnék a supportnál.

Baszki, az a bombás troll. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31787) watador600 válasza FIREBLADE78 (#31783) üzenetére


watador600
senior tag

Csak vesz a kocsiba ignition bombot, meg rak rá biztosítást, át állítja hogy mindenki betudjon szálni a kocsijába és oda parkol a los santos costum elé, aztán amikor elállnak akkor felrobbannak :D

(#31784) Ghard

+1 :K
Főleg mikor megöl egy random player, és mikor "visszaadnád"( :DDD ), akkor gyorsan passive mod :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31788) parkr válasza watador600 (#31787) üzenetére


parkr
őstag

én is csináltam ezt hogy meglegyen a hozzá tartozó award, de néhány után bugos lett és nem számolta ezeket sem

(#31789) watador600 válasza parkr (#31788) üzenetére


watador600
senior tag

Jó móka :D

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31790) Plata válasza watador600 (#31787) üzenetére


Plata
félisten

Gyors passzív mód nincs,1 percig várni kell,én mindig passzív vagyok,de tegnap a helimet a játék pont egy gang attack-ba rakta be,és ahogy elmentem a heliért a játék kirakott automatikusan passzívból,beszálltam helibe és elmenekültem a yachtra,de várni kellett 1 percet hogy újra passzív lehessek.

(#31791) CactuS válasza Plata (#31790) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A passzív mód sem véd meg mindentől. Volt már rá példa, hogy egy "modder" le tudott lőni úgy, hogy passzív módban voltam.

Plusz a másik idegesítő, hogy Bountyval nem tudsz passzívba menni. Direkt elütöm az autó gazdáját, hogy ne adjon vérdíjat, erre ír a családja, hogy ezért még kapok és bumm repül is a 9k-s bounty a fejemre. Az meg olyan, mint bikának a vörös posztó, mindenki ki akar lőni publicban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31792) Plata válasza CactuS (#31791) üzenetére


Plata
félisten

Bountyt private sessionban szoktam letudni,vagy meg kérek egy ismerőst ha van fent hogy lőjön le.
Van hogy elmegyek bringázni,mire majdnem körbe kerülöd a térképet pont letelik az idő.
De most már asszem inkább a hajómon fogom ki várni,elméletileg a hajó megvéd,azt tudom hogy repülőket lelövi,de vajon a csónakokat vagy játékosokat letudja-e nem tudom.Tegnap a hajón dekkoltam mikor elkezdett lőni,és valami repülőt lelőtt.

(#31793) watador600 válasza Plata (#31790) üzenetére


watador600
senior tag

Persze, ha egyből akarsz váltani vissza.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31794) FIREBLADE78 válasza watador600 (#31787) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értem. Bombát veszek tuningban. Biztosítást hol? Annak mi a neve? Magától robban fel vagy nekem kell megnyomni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#31795) watador600 válasza FIREBLADE78 (#31794) üzenetére


watador600
senior tag

Azt is a műhelyben. Most így hírtelen nem tudom melyik menüpontban van.

Mondjuk ezt kihagyhatod, csak ha elmész onnan, akkor eltűnik az auto, a bombával együtt.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31796) FIREBLADE78 válasza watador600 (#31795) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

De magától aktiválja a bombát? Tehát elég a parasztnak beszállnia?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#31797) watador600 válasza FIREBLADE78 (#31796) üzenetére


watador600
senior tag

Ja az lemaradt bocsi :D

Igen, beszáll valaki más, és robban egyből.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31798) FIREBLADE78 válasza watador600 (#31797) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szerintem megvettem anno. Ez bármikor működik? Tehát a város bármelyik részén vagy csak a tuning előtt? Hülye kérdés :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#31799) Plata válasza FIREBLADE78 (#31798) üzenetére


Plata
félisten

Bárhol,csak a tuning előtt azért hagyta mert tudta oda akarnak menni és ha oda áll biztos beszállnak hogy elálljanak vele az útból.

(#31800) ZePPeLinK


ZePPeLinK
csendes tag

Sziasztok!

Egyik barátom javaslatára fordulok pár GTA5 Online világában ismerős emberhez :)

Unom már hogy kisgyermekes apaként, munka mellett amúgy sem tudok minden délután az Online módon függeni :Y de mostanában rendre olyan idióták csatlakoznak azokhoz a HEIST-okhoz amiket indítanék, hogy az élettől elmegy a kedvem.
Nem azzal van a gond hogy valaki egy nehezebb küldetésben 4-5 alkalommal is elbukik, hanem hogy úgy lép ki adott esetben miután már mindenki értené a dolgát, hogy az agyam eldobom. Unom már hogy világtalan emberekkel dob össze a server.
Kérlek ha nem tartozol bele a fent említett kategóriába, jelölj be social club-on ismerősnek, hogy ne az ablakon kidobott idő legyen egy egy Heist-al való küzdelem és tolhassuk együtt ;)

csatolom a social club adatlapom

Kellemes játékot ;)

zeppelink

http://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/12/39011_yy3co8plpix3gc0g_2016_01_12_14_19_29_rockstar_games_social_club_gra_3.jpg

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.