Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Freddycom válasza Bjørgersson (#31445) üzenetére


Freddycom
őstag

Kapunk egy ilyen kis aprosagot, de nem tudja ertekeli, csak a negativot latja benne, mert nem akkor van mikor neki jo. Nem a rockstar tette rossz idore, neki akadt mas dolga, nem tud jatszani.

(#31452) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ez a három verda ha beírom a telóba kódnak minősül szóval mint a többi GTA-ba valami zárolódik vagy figyelmeztet mindig majd ha beírom? Vagy ez nem Cheat? [link]

Smoke some weed nigga!

(#31453) Max_218


Max_218
tag

Mai daily quest.-es RACE-t ? másnak sem akarja beadni ? már mentem a térképen versenyre, telefonból indítottam ,külön az options-ból is hostoltam ,de nem pipája be ,mit csinálok rosszul ?

(#31454) watador600 válasza Max_218 (#31453) üzenetére


watador600
senior tag

Mit ír pontosan milyen quest?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31455) Max_218 válasza watador600 (#31454) üzenetére


Max_218
tag

Participate in a GTA Race , mentem már motorral ,és autóval is. vagy várjam meg a következő kör szavazás végét ? és útánna lépjek le ?

(#31456) Wiz Khalifa válasza Max_218 (#31455) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

GTA race típusú versenyt kell menned. Azt mentél? Amibe voltak rakéták, stb...?

Smoke some weed nigga!

(#31457) watador600 válasza Max_218 (#31455) üzenetére


watador600
senior tag

Elindítasz egy versenyt, legyen az autós, és amikor hostolod, ott legfelül kitudod választani hogy milyen típusú verseny legyen: GTA, non-contact, azt hiszem standard, point to point, non-contact point to point, rally ilyenek.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31458) parkr válasza Wiz Khalifa (#31452) üzenetére


parkr
őstag

elvileg amíg nem mented el a játékot addig nem lesz semmi problémád a csalásokból

(#31459) Wiz Khalifa válasza parkr (#31458) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt tudom. Csak kérdés hogy ez most csalás vagy valami külön telóval feloldható cucc? :)

Mert utána vannak írva hogy ezzel pl ilyen meg olyan random event-et unlockolok.

Smoke some weed nigga!

(#31460) Puma K válasza cyberkind (#31436) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem is baromság, hogy értelmetlen időpontokban van csak havazás ha már egyszer benne van a játékban és kb csak 1 gombnyomás aktiválni...

Lehet nem tartozunk már bele a célkorosztályba akinek a játékot szánták :DDD
A fiatalabb lányok-srácok nem mennek bulizni még, de ezerrel kockulnak a téli szünetben ;]

Ha adott játékos azon a féltekén él a bolygón ahol éppen téli évszak van akkor essen az a qrva hó ha már egyszer a valóságban elfelejtett

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31461) Max_218 válasza watador600 (#31457) üzenetére


Max_218
tag

na meg van , köszönöm a segítséget.

(#31462) parkr válasza Puma K (#31460) üzenetére


parkr
őstag

sőt a játék helyszínének valódi mása is olyan helyen van ahol jelenleg "tél" van, de ugye ott nem szokott esni a hó, szóvel mire fel kellene követelni??

(#31463) gali777 válasza Wiz Khalifa (#31452) üzenetére


gali777
őstag

Ki is írja bal felül a videóban is látszik, hogy Achievements will not be awarded for the duration of this session. Ezek szerint, ha beírsz egy cheatet akkor achikat nem tudsz feloldani addig, max restart után.

(#31464) watador600 válasza Max_218 (#31461) üzenetére


watador600
senior tag

Nincsen mit :))

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31465) Wiz Khalifa válasza gali777 (#31463) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi az infót. :)

Smoke some weed nigga!

(#31466) cyberkind válasza Freddycom (#31451) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudnék ha akarnék, de nem vagyok se kocka, se egyedül, és teljesen jogos a felháborodásom, mert ennek így nem sok értelme van ismét, ilyenkor megnézném hogy ki tölti a gép előtt a Gta-ban az ünneplést. :U
Inkább adjanak már ki valamit pénzért és végre értelmet nyer az update szó. :o

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31467) #81556480


#81556480
törölt tag

Le lehet valahogy játszani a .clip formátumu GTA videókat ? vagy át lehet állítani mibe mentsen ?

(#31468) Zsoxx válasza #81556480 (#31467) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Rockstar Editorból exportáld. MP4 lesz belőle.

(#31469) CactuS válasza RoMix85 (#31429) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link] és [link]. Jó volt, Mondjuk a két helikopteres felemelés végül nem valósult meg. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31470) Đusty válasza cyberkind (#31466) üzenetére


Đusty
őstag

Én itt fogom tölteni :DD és GTA-zni fogok :DDD és éjfélkor virtuális tüzijátékot fogok lövöldözni :))
Igen, pillanatnyilag nincs jobb dolgom lehet sajnálni nyugodtan :O És leszarom, hogy mikor esik a hó és mikor nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#31471) jonnyjoker01 válasza Wiz Khalifa (#31447) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Grat! :C (Latom meg senki se gratulalt) :(

Boldog es masnapossagtol mentes uj evet kivanok mindenkinek! (Mar elore faj a fejem :( :DD )

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#31472) #81556480 válasza Đusty (#31470) üzenetére


#81556480
törölt tag

szilvesztereztem már én is GTA Onlineba, pedig van haveri társaságom és életem is. és 29 vagyok :R

Sőt nálunk sok buliba bekapcsolódik a nagyplazmán az xbox360 változat egy kis szórakozásra.

(#31473) Wiz Khalifa válasza jonnyjoker01 (#31471) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi. :)

Nem is azért tettem közzé hogy gratuláljanak az emberek. Csak amiatt hogy boldog vagyok hogy a tervem bevált amit elterveztem hogy pont az év ucsó napján játszam ki a gémet. És úgy hogy nem terveztem előre szóval nem volt majdnem kijátszva előre. :)

Neked is boldog új évet. :R

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#31474) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
Van egy asus gtx 770-em és amióta felraktam a win 10-et a gta V egyszerűen játszhatatlan.Folyamatos fps droppok vannak és egyszerűen nem tudom mit csináljak.Már próbáltam mindent.Tegnap a 3d beállításokban beállítottam az energiagazdálkodási módot,hogy a teljesítményt helyezze előtérbe és akkor elég jó volt csak 2-3 fps-t ingadozott,de viszont közben ilyen furcsa átlátszó hullámok voltak a kijelzőn és a kártya is 80 fokig melegedett úgy hogy ezt inkább visszaállítottam alap helyzetbe.Win 7 alatt tökéletesen futott és 60-65 fokig melegedett.Próbáltam régi,új driver felrakásával azzal is ugyanaz.A bosszantó az,hogy másnál nincs ilyen gond ugyanezzel a kártyával win 10-en.
Másnál volt/van ilyen jellegű gond?

(#31475) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nektek feltűnt hogy esélyes hogy Xbox One portos a PC-s GTA?

Smoke some weed nigga!

(#31476) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#31475) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez nemhinném hogy igaz. még azt is mondták mások portolják mint akik a jelen generációs konzolra csinálták. Mindenesetre elég jól sikerült. nameg inkább iszok egyet, mint hogy ezen agyaljak most :D

(#31477) laceszgamer válasza Wiz Khalifa (#31475) üzenetére


laceszgamer
addikt

Részemről teljesen mindegy, amíg jól fut és mellé jól is néz ki addig felőlem PS2-ről is portolhatták volna. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31478) urbi73


urbi73
senior tag

Buék . mindenkinek . :R

-

(#31479) #81556480 válasza urbi73 (#31478) üzenetére


#81556480
törölt tag

GTA online fejlövésben gazdag boldog ÚJ ÉLET /RESPAWN / :D

(#31480) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#31476) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na csak ebből gondoltam én. Eddig már 5x így jelent meg nekem a Game. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#31481) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Komolyan ez kész emberek. :DDD

Nem tudom a napim megcsinálni mert senki se nyomja a Capture-os küldiket... De amúgy az egész online ki van halva de azért a sok Heist hívó jön folyton... Beszarás... :DD

Smoke some weed nigga!

(#31482) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#31480) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát ezt nem értem. Nincs kontrollered? mert azt egy az egyben úgy kezeli mit az xbox.

(#31483) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#31482) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs kontrollerem. :) Mindig is billzettel tolom meg toltam is. És megjelenés óta van mikor így jön be a GTA menüje és vált át standard-ra. Van amikor kevésbé gyorsan van amikor alig veszem észre hogy kiírja. De eddig kb 5x jött ez így elő. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#31484) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#31483) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az derék, mert ez ikszbokszos :D Az aldi meg olcsó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31485) RoMix85


RoMix85
aktív tag

DLC-ben gazdag bug mentes Új évet kívánok a kollégáknak!(Vidékieknek is) :DDD

(#31486) parkr válasza Wiz Khalifa (#31480) üzenetére


parkr
őstag

amikor beállítottam az automatikus online indítást, nekem is ilyen volt. (lehet neked is be van kapcsolva)

(#31487) Wiz Khalifa válasza parkr (#31486) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem nincs beállítva az. :) Semmit se tölt be egyből nekem.

Smoke some weed nigga!

(#31488) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#31480) üzenetére


Gyula84
veterán

én egyszer sem láttam még ezt

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31489) edda80


edda80
tag

Mitől van az, hogy ha gyorsan megyek kocsival akkor későn tölti be a dolgokat? Olykor még alattam a talaj is hiányzik, de lagg az meg nincs. :D Ha jól tudom sokaknak is van ez a gondja, még jobb konfiggal is mint az enyimém, de megoldást nem tudok rá... :(

Gépem:
GTS 450
2x2GB RAM (1066mhz)
Core 2 Quad 2,4ghz

És mindegy, hogy milyen grafikai beállításokkal és felbontással, de így is mindent normal-ban van, de ha low-ra teszek mindent akkor is ez van... Pedig megvan a minimum konfigom ami kell neki.

(#31490) Recipro


Recipro
tag

sziasztok Boldog Újévet kívánok mindenkinek.

tudna valaki adni egy linket (videó) ahol mutatják hogyan lehet gta ba autókat betenni?

(#31491) Źşë' válasza edda80 (#31489) üzenetére


Źşë'
addikt

atiknál is láttam ezt, ott valami driver gond lehet vele, egyébként meg kevés Vram-ra utaló jelenség, minden textúrát vramba pakol gyorsabb elérés céljából, és mivel nincs ezért folyamatosan ír/ürít

B.Ú.É.K. Mindenkinek! :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31492) negyven2 válasza Wiz Khalifa (#31483) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom itt az az ajánlott kontroller az Xbox ONE/360-as. Így annak a gombkiosztás gombképei vannak a játékban. Valami tipikus R* hiba (egy lépés előre, kettő hátra). Nekem ONE-on mostanában egy olyan hiba idegesít igazából, hogy a Daily Objectiveket hiába csinálom meg minden nap, nem adja meg csak össze vissza a heti bónuszt (van hogy két hétig semmi). Ez 360-on csak akkor fordult elő amikor nem csináltam meg. Ott ilyen hiba nekem sohase volt.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#31493) Wiz Khalifa válasza negyven2 (#31492) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem PC-n is volt ez a hiba a Daily Objective-el. De ez a kontrolleres hiba odabasz. :DDD

A végén kiderülne hogy kajak portolt game. Bár attól jó meg minden. Már akinek sajna. :(

Smoke some weed nigga!

(#31494) parkr válasza Wiz Khalifa (#31493) üzenetére


parkr
őstag

eddig mindig portolták PC-re, nem fejlesztették külön. most sem más a helyzet.

(#31495) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#31493) üzenetére


Gyula84
veterán

ki mondta hogy nem portolt? :D az hát max ezt azt felhúztak rajta

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31496) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#31495) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mikor megjelent PS4/XOne-ra akkor azt mondták azért késik PC-n mert teljesen előröl kezdték átírni nem portolták. Amúgy annyira nem zavar engem csak arra voltam kíváncsi hogy meg jelent-e nektek is valaha.

Smoke some weed nigga!

(#31497) debrecenikri válasza edda80 (#31489) üzenetére


debrecenikri
tag

Feladatkezelőben állítsd a prioritást magasra/valósidejűre

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#31498) MerLinh válasza Wiz Khalifa (#31493) üzenetére


MerLinh
senior tag

igazából más nem lehet hisz konzolra jött ki előbb, és vagy másfél évig vártunk a portra =)

nem kell mindent elhinni, kb csak annyit jelent hogy jobban odafigyeltek a portolás minőségére mint általában

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#31499) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31500) Atish19


Atish19
őstag

Sziasztok! Grafikai beállításokról lenne pár kérdésem. GTX 650 kártyámat cseréltem gtx 960-ra és a gf expirience programmal optimalizáltattam a játékbeállításokat. Azóta a távolba lévő dolgok homályosak, elmosódottak. Mit kellene állítanom, hogy ezt visszaállítsam?
Ui.: Online játékban egyszer csak ömlöttek rám a pénzes zsákok. Nem használtam semmiféle csalást, de gondolom ez nem a rockstar újévi áldása volt hanem valami cheater szórakozott. Lehet ebből nekem bármi problémám? Előfordult olyan is, hogy rámteleportált többször egymás után és leöldösött. Lehet jelenteni valahol a csalókat?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.