Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) Plata válasza ats123 (#31050) üzenetére


Plata
félisten

Nyomd be a stealth gombot és úgy mászkálj.

(#31052) Plata válasza ats123 (#31050) üzenetére


Plata
félisten

Lövöldözhetsz nap estig az nem erősíti,nyomd be a lopakodást és úgy mászkálj.Mire körbe mászkálod a várost tuti max lesz.Driving meg minden féle vezetéstől nő.Nekem még a hegyen való vezetéstől is nőtt.Néha csak úgy szórakozásból mászok hegyet vagy kocsival vagy bringával.A karim már olyan combos hogy lazán körbe tudom vele bringázni sprintel az egész világot.És ki sem fárad.
Nem viccelek,ha bountyt kapok akkor felülök a bringára,benyomom a sprintet vagy mi a ragyát és lazán körbe kerülöm a játékbeli világot.Ami eltart olyan 40-50 percig,így lekopik a bounty is.

[ Szerkesztve ]

(#31053) RoMix85 válasza htc07 (#31049) üzenetére


RoMix85
aktív tag

De ha Syd dátumát nézed akkor nap/hónap/év rock* így számol.

Syd2012:
Nem is értem miért nem írsz a supportnak.... nem csaltál csak beültél egy autóba.... vagy vaj van a füled mögött?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31054) htc07 válasza RoMix85 (#31053) üzenetére


htc07
addikt

szerintem csak elírta.

(#31055) Ghard


Ghard
őstag

Ma engem is betalált a banhammer (1/2/2016).
Trainert utoljára valamikor 13.án használtam, nem tudom, ez zavarta-e őket, vagy a felszedegetett 120 millió $. :D . Pénzt mindig mástól szedtem, én sose szórtam senkinek.
Egy biztos, jó lassan "dolgozik" az anticheat-team :)

(#31056) Omis válasza Ghard (#31055) üzenetére


Omis
senior tag

baszki!addig nem is játszhatsz vele?az durva...
nem tudod a kódot vissza hívni?törölni a fiókot és másikba be tenni..:D

(#31057) Ghard válasza Omis (#31056) üzenetére


Ghard
őstag

Valahogy csak kibírok 10 napot gta nélkül :DDD
A single megy, csak onlinera nem lehet fellépni.

Kódot nem lehet visszahívni. Uplay-nél sem. Tudom, magyarul ilyesmi van írva ott, hogy kódvisszahívás, de az nem deaktiválja a kódot.

(#31058) rup1u5 válasza #75376384 (#31048) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igazad van! Én írtam el. :B
Pedig 12 évig kellett használnom a hó/nap/év formátumot. :DDD
Sose tudtam megszokni teljesen.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31059) Omis


Omis
senior tag

az jó.akkor addig stoppp:D
ahogy nekem is még 7 nap _:P

[ Szerkesztve ]

(#31060) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Csak telepítés után szedtem le a "nem steames" változatot, ebből lehet valami bajom? (Steamen azért toltam egy file ellenőrzést, de pl.: a beállításokat szerintem átvette. Vagy ez a verzió már alapból értelmesebb és egyből 2560x1080-ba tette a játékot)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31061) ats123 válasza Plata (#31052) üzenetére


ats123
csendes tag

Köszönöm! A bringázással jó ötletet adtál

(#31062) Wiz Khalifa válasza CactuS (#31046) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Beültem egy olyan verdába ami még nem elérhető hanem elvileg holnaptól lesz az. :DDD

(#31053) RoMix85:
Azért nem írok nekik mert az angol tudásom nem annyira penge. Meg az a 10 nap... Legalább "kötelezően" nyomhatom a Story-t. Úgy is elég régóta akarom nyomni csak az Online annyira beszippantott... :DDD Kibírom azt a 10 napot. :)

Amúgy annyi vaj van a fejemen csak hogy 2x vagy 3x vettem fel eddig pénzt amit dobáltak.

Smoke some weed nigga!

(#31063) CactuS válasza Wiz Khalifa (#31062) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem, mondjuk érdekes, hogy azt is büntetik, aki az "elszenvedője" a modnak.

Online kérdés: csak ilyen gebe karakterek vannak? Kicsit "emberesebbet" nem lehet csinálni? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31064) #75376384


#75376384
törölt tag

nekem egy olyan bajom lenne, hogy pár napja online közben dobott egy kékhalált a gép (a single mentésem valahol ott járt, hogy Trevor betoppant Mike házába). gép restart után elindítottam újra a játékot, ugye steames verziónál indításkor ki tudom választani, hogy online vagy sima gta v indítása legyen. itt az online opciót választottam. töltés közben azonban jött azzal, hogy fogadjam el a különféle felhasználói feltételeket, majd következőként egy üzenetet írt ki, hogy a single prológusa nélkül nem tudok online játszani, ami a fentiek tükrében elég viccesen hatott, majd azzal a lendülettel visszadobott single részbe. itt alt megnyomása után kiválasztottam online karakterem, majd újabb üzenet, hogy bejelentkezett vzarmo néven erről a gépről és úgy tudok játszani az ő karakterével.
ezt a kis procedúrát minden alkalommal eljátsza velem a játék. ma akartam single résszel játszani és ott rendszeresen azt csinálja, hogy eltűntet minden korábban felfedezett helyet, így kezdhetem a felderítést minden alkalommal elölről. egyedüliként azokat látom csak a térképen, amik küldetést adnak és az ilyen-olyan boltokat.

lefuttattam steamen egy fájl ellenőrzést de nem segített. a home gomb megnyomása után nem tudok kijelentkezni sc-ből. illetve kipróbáltam azt a verziót is, hogy teljesen újrakezdem a singlet. a problémát semmi sem oldotta meg.

ha valakinek lenne bármilyen tippje, azt megköszönném. :)

(#31065) parkr válasza CactuS (#31063) üzenetére


parkr
őstag

legfeljebb ruhákkal érhetsz el egy kicsit vaskosabb külsőt, pl. egyes öltönyök ilyenek
ez tényleg elég nagy hiányosság szerintem.

(#31066) CactuS válasza parkr (#31065) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, akkor marad ilyen gebe a karakter. :) Amúgy, ha esetleg valaki be tud majd dobni a Ph!Crew-ba, azt megköszönném. Elvileg Nyrdian néven futok, kemény lvl2-es karakterrel. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31067) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Húúú baszki, ez így elsőre nagyon kínai és összevissza. Lenne esetleg jelentkező, aki hajlandó lenne 2 kezdőt élőszóban (ts, mumble, steam, bármi) kicsit eligazítani a közeljövőben?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31068) Bjørgersson válasza CactuS (#31067) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írtam privit. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31069) RoMix85 válasza CactuS (#31067) üzenetére


RoMix85
aktív tag

tőlem is ment pü!

(#31070) samfishR válasza htc07 (#31008) üzenetére


samfishR
senior tag

valószínű az lehetett, mert másik csapattal sikerült felrobbantani :D :R

(#31071) Tibe válasza Wiz Khalifa (#31062) üzenetére


Tibe
aktív tag

Ilyenkor amit felvettél pénzt, azt is elveszik? Vagy az megmarad? Bár mondjuk hülye kérdése mert nem tudod megnézni mivel nem tudsz beloginolni :P

(#31072) Ghard válasza Tibe (#31071) üzenetére


Ghard
őstag

Állítólag elveszik. Ezért kell elkölteni miután szereztél pár dollárt :) Autót, házat már nem vesznek el.
Aki felszedett néhány zsákot, majd megvett mindent amit akart, az bőven jól járt az első 10 nap tiltással. Ennyi idő alatt nem sok pénzt lehet rendesen keresni.

A 3. ban azért már keményebb ;]

(#31073) Juhasz27 válasza Tibe (#31071) üzenetére


Juhasz27
tag

Remélem nem veszik el :DDD Bekukáztam a modderektől már 1 yachtra valót :D

Akk megyek gyorsan elköltöm,mielőtt....

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31074) negyven2


negyven2
veterán

Itt a hó ;)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31075) #81556480 válasza negyven2 (#31074) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jáá :))) meg 12 ora es otthon vagyok. Xbox es mar pc-n is .

(#31076) laceszgamer válasza negyven2 (#31074) üzenetére


laceszgamer
addikt

Affene! Most akartam lefeküdni... ezt elhalasztjuk... mármint az alvást! XD

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31077) Krystal_s válasza negyven2 (#31074) üzenetére


Krystal_s
addikt

Olyan szép. Szerettem volna megnézni a többieket így karácsony napján. Még ki sem léptem a garázsból, azonnal felrobbantottak. Gondoltam kimegyek inkább gyalog Passive módban, erre megdobáltak pénzeszsákokkal 2x, elég sokat.
Hiába futottam el, aztán gyorsan léptem ki még közben is hullott rám a pénzeső. Ha ezért kitiltanának feljelentem a R*-t. :) De most komolyan el sem akarom hinni, amiket itt írtak páran, hogy milyen tiltásokat kaptak. Főleg azt nem, hogy az egész gépet bannolják és nem csak a fiókot, felhasználót. :U

(#31078) spanglee001


spanglee001
addikt

Azért a víznél strandolnak nem baj hogy esik a hó :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#31079) Plata válasza Krystal_s (#31077) üzenetére


Plata
félisten

Ne parázz,ha nem csalsz csak rád robbantanak egy kis pénzt nem lesz bajod.
Engem is dobtak meg pénzel,nem sokkal tudott csak olyan 700 ezerrel,de nem lett bajom,akit bannolnak az általában maga is csal. :D

(#31080) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem a játékot, feltelepítem és a launcher-nél kifagy (Win 10 alatt.), mit lehet tenni?

(#31081) Plata


Plata
félisten

Kaptam tüzijáték rakétavetőt meg 5 rakétát hozzá,viszont a hógolyó nekem nem jön össze,azt írja nyomjak Q bötűt,de nem csinál a kari semmit.

(#31082) Gyula84 válasza spanglee001 (#31078) üzenetére


Gyula84
veterán

még meleg a víz :D

(#31068) kovy29
ez meg mi? :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31083) Bjørgersson válasza Gyula84 (#31082) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mármint? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31084) Wiz Khalifa válasza Tibe (#31071) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ha belépek a social clubba azt írja még megvan a 10 millám. De szerintem elveszik. :(

Pedig jó lenne ha lennének olyan nagy lelkűek. :)

Amúgy medfig marad havas az online?

Smoke some weed nigga!

(#31085) #75376384 válasza Plata (#31081) üzenetére


#75376384
törölt tag

G betű és úgy, hogy az öklöd legyen az aktív fegyvered.

(#31086) Omis válasza Ghard (#31072) üzenetére


Omis
senior tag

Azért rendesen beleverném a fejét az asztalba annak aki ki adta neked ezt a büntetést,meg annak is aki bejelentett.
B.K!:D

(#31087) Omis válasza Wiz Khalifa (#31084) üzenetére


Omis
senior tag

Elméletileg két nap:Dhavazás.
Amiről én is le maradok.

(#31088) Plata válasza #75376384 (#31085) üzenetére


Plata
félisten

Kösz,majd megpróbálom.Nekem a játék Q betűt írt.De már megszoktam hogy néha hülyeséget ír.

(#31089) Wiz Khalifa válasza Omis (#31087) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nagyon jó. :(

Smoke some weed nigga!

(#31090) Omis válasza Wiz Khalifa (#31089) üzenetére


Omis
senior tag

Ez van.
Szerintem már ez is megerőlteti őket.
A manit meg elméletileg ha majd be lépsz újra akkor törlik.

(#31091) parkr válasza Omis (#31086) üzenetére


parkr
őstag

ha csalt, akkor teljesen jogosan jelentették.
én is szoktam, ha meglátok valakit.

(#31092) ergepard


ergepard
tag

Végre megszereztem az első yachtomat :)


(Nem,nem behackeltem)

[ Szerkesztve ]

(#31093) gali777 válasza ergepard (#31092) üzenetére


gali777
őstag

ergepard helyett mindig egérpadot olvasok :DDD

(#31094) ergepard válasza gali777 (#31093) üzenetére


ergepard
tag

10-ből 9 ember elsőre mindig annak olvassa,de nem zavar,legalább egyedi :D :D

(#31095) ats123


ats123
csendes tag

GTA Online-ban eltűntek a térképről a kék ikonok (küldetések, versenyek) a feketék megvannak.
Hogyan lehetne visszahozni a kék ikonokat?

(#31096) Omis válasza parkr (#31091) üzenetére


Omis
senior tag

teljesen jogosan?ez játék nem a valóság!
Gratulálok hogy te másnak okozol kárt.(biztos a való életben is ha meglátsz egy rendszám nélküli autót az autópályán hívod a jardot)=grat!A válaszodra nem vagyok kíváncsi!
Sajnos az emberek többsége gonosz!

[ Szerkesztve ]

(#31097) laceszgamer válasza Omis (#31096) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért nagy a különbség... ha azzal hogy online csal más játékosoknak okoz gondot, az totál jogos ha jelentve van, ha viszont valaki rendszám nélkül közlekedik, persze az se szabályos, de az a többi közlekedőnek azzal nem okoz semmi gondot.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31098) Omis válasza laceszgamer (#31097) üzenetére


Omis
senior tag

Olyan nagy különbség nincs de nem gond.
Akkor azzal mert ő jelentget jobbra-balra a másiknak kárt okoz mert akit le tiltanak 20 évre csak megvenni tudja újra.Aki meg jelent jót nevet(mert biztos örömöt okoz magának)másrészt én is jelenthettem volna már nem egy embert a két kezemen nem tudom már megszámolni mégsem tettem,kiléptem,másik sessionba,vagy egyszerűen ráhagytam és megunta.
Minek ezt túlszínezni?Olyan sokaknál van színes ceruza! :((( :(((

(#31099) csatarid


csatarid
csendes tag

Mekkora egy ócska szar már ez az online. Modder gyerek csal össze-vissza, rászólsz erre rád nyom valami cuccot, potyognak rád a kocsik meg minden és azon nyomban becrashel a játék. Miért nem lehet ezeket kitiltani örökre?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#31100) Omis válasza csatarid (#31099) üzenetére


Omis
senior tag

Ez engem is bosszant sőt az a legidiótább nem lehet vele mit kezdeni teljesen sötét:D
Már nem egyszer fogtam ilyet ki!Valószínűleg 9-15 éves lehet aki ezt csinálja mert még nem unták meg.
A kedvencem angolul dumál,rászólok nem hagyja abba elküldöm szépen magyarosan hirtelen megszólal magyarul.
Ennyit erről hogy a külföldiket használnak segédprogramokat!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.