Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31101) Wiz Khalifa válasza Omis (#31100) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerencsére én nem találkoztam ilyen idiótákkal. :)

Csak olyannal aki megpróbált felrobbantani mindig mindenkit. De aki passive módba volt azokat nem érdekelte.

Smoke some weed nigga!

(#31102) CactuS válasza Omis (#31096) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A rendszám nélküli autó azért elég sántítós példa. Mert nem csak az az egy oka lehet annak, hogy valaki rendszám nélkül használja az autót, hogy nem akar pályadíjat fizetni.

A másik az, hogy más játszik mondjuk 100 órát azért, amit egy csaló 1 perc alatt szétdobál. Ez szerinted korrekt, rendben van? (Költői kérdés volt, nem akarok rajta vitatkozni, de azért gonosz embernek nevezni valakit, mert reportol egy "moddert" szerintem nem túl korrekt dolog.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31103) ats123


ats123
csendes tag

Online játékban nincsenek modderek!
Egy Hacker van aki tényleg okos, és ír egy programot!
Aki ezt a programot használja az a Cheater.

Vagyis aki moddernek nevezi magát, az nem más mint MEZEI CSALÓ! (pont)

[ Szerkesztve ]

(#31104) cyberkind válasza ats123 (#31103) üzenetére


cyberkind
félisten

Az se mindegy hogy miért, pl aki már unja a játékot, és csak szórakozik de nem más kárán az oké, de ezek a kis 10 éves kis senkik menjenek a pibe. :U

Paranormal Cocktivity

(#31105) Plata válasza Omis (#31096) üzenetére


Plata
félisten

Ha csalt akkor viselje a következményeit,naná hogy csalót fel kell jelenteni,te ha látod hogy kirabolják a szomszédot mit csinálsz?
Szólsz a zsaruknak vagy segítesz a rablónak a kirámolásban? :U

(#31106) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31107) #75376384


#75376384
törölt tag

ebben a játékban van valami trükkje annak, hogy lelőhessek valakit?
annyira nem vagyok béna, de itt egyszerűen képtelen vagyok bárkit is lelőni az esetek nagy részében. hiába van a fején a célkereszt, ha nem is sérül tőle. g36-tal próbálkozok. vagy ennyire nagy lenne a különbség az egyes fegyverek között és csak az m4(-hez hasonló fegyver) lesz használható?

(#31108) ittakary: mindenkinek tél van, ha arra gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#31108) ittakary válasza negyven2 (#31106) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez most mindenkinek ilyen vagy moddolt?

(#31109) negyven2 válasza ittakary (#31108) üzenetére


negyven2
veterán

Xbox ONE-on készült tehát mod/hack nincs...

A havazás mind az 5 platformon van van ma és holnap

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31110) oneak7


oneak7
tag

Öcsé mennyi hisztis ember van a csalók miatt :D Fogod magad és átmész másik sessionba vagy ha többen vagytok akkor privátot csináltok!! Akik cséznek azok mit szóljanak?? 50 percig össze vannak zárva egy csalóval és ha onnan kilépsz még bannt is kapsz!! De bezzeg amikor pénzt add, akkor meg húú de nagy király csávók!!!

[ Szerkesztve ]

(#31111) csatarid válasza oneak7 (#31110) üzenetére


csatarid
csendes tag

Menjen a csaló privát szerverre, nehogy már a tisztességesen játszónak kelljen menekülni és várni amíg percekig tölt a játék. Ami mellesleg úgyse sikerülne mivel majdnem minden szerveren van minimum 2-3 hacker.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#31112) laceszgamer válasza Omis (#31098) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mert az nem okoz kárt aki csal igaz? Az nem gond ha tönkreteszi a többi játékos játékélményét. Nehogy már sajnáljuk szegényeket mert csalnak és ezért jelentve vannak.... ha csalt és bannolják hát így járt, mikor használni kezdte a csalást lehetett volna annyi esze, hogy tudja, nem fogják érte dícséretben részesíteni.

Azért nem fogják instant bannolni, mert jelentenek valamit, de kivizsgálják a dolgot, és ha beigazolódik, hogy csalt akkor bannolják... mit nyerünk vele? Talán nem teszi tönkre később mások játékát.

De azért legyen az a szemét aki megvette és csak szimplán szeretne játszani csalók nélkül. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31113) samfishR válasza #75376384 (#31107) üzenetére


samfishR
senior tag

szerintem gta5-ben nevetségesen könnyű fejest osztani. meg is lepődtem a gta4 után, hogy messziről is nagyon pontos még a kis smg is.. lehet, hogy lagolsz és azért nem találod el őket (feltéve, hogy online-ról van szó)

(#31114) ittakary válasza negyven2 (#31109) üzenetére


ittakary
nagyúr

De k.... jó!! nem is gondoltam volna hogy ilyen lesz! Elképesztően hangulatos :) Köszi h szóltál!

(#31115) Ghard válasza Omis (#31086) üzenetére


Ghard
őstag

Én csak 10 naposat kaptam, a képet más forumról linkeltem, aki már 3. bannt kapja, annak ennyi jár.
Szerintem elsőre kellene végleges tiltás, akkor nem lenne ennyi visszatérő csaló.

Másrészt korábban írtam, ami alatt trainert használtam 0, azaz nulla reportot kaptam.
Meg lehet nézni, hogy mennyien jelentettek, az első nap mikor használni kezdtem megnéztem. Több mint 50 reportom volt. És ezt mind azelőtt kaptam, hogy bármilyen csalást használtam volna. :)

(#31116) Puma K


Puma K
veterán

Poén ez a havas pálya dolog.
Autókáztam nem egész fél órát majd ki is léptem a játékból. :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31117) laceszgamer válasza Puma K (#31116) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jól lehet csúszkálni. :D Mondjuk a versenyeket most hanyagolni kell míg havazik. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31118) oneak7 válasza csatarid (#31111) üzenetére


oneak7
tag

Érdekes akárhányszor heistezünk vagy csak simán baromkodunk a kutya se bánt minket privát szerveren!! Meg nyilván a csaló fog menni privát szerverre mikor ő azért ment fel hogy kicsit alázza a népet vagy épen dobálja a dollár milliókat!! Ennyire ne legyünk már tehetetlenek.....

(#31119) laceszgamer válasza oneak7 (#31118) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na igen, csak azért Online, hogy az ember néha kicsit másokkal is játsszon. Például a freemode eventekkel is jól el lehet szórakozni, vagy csak simán egymással ökörködni random emberekkel. Akkor ezekből maradjunk ki, és menjen mindenki privátba, csakhogy a csalók jól érezhessék magukat, és szegényeket ne bannolják ha már megvették a játékot?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31120) htc07 válasza negyven2 (#31074) üzenetére


htc07
addikt

de jó lenne ha megmaradna jan.2 után :U

(#31121) #75376384 válasza htc07 (#31120) üzenetére


#75376384
törölt tag

áhh, rémálom így vezetni. ha legalább a városban meg a főutakon járnának hókotrók, akkor tényleg maradhatna még pár hétig. :D

(#31113) samfishR: igazad lehet, esélyes, hogy a lag okozza a gondot. ping nélkül viszont nehéz megállapítani. egy küldetés közben, ahol végre összejött pl. 8 ember, pedig inkább elviselem.

(#31122) negyven2 válasza htc07 (#31120) üzenetére


negyven2
veterán

Ma és holnap lesz, meg elvileg 31 és 2 között.

Amúgy a Hydras Heistet baromi jó hóviharban éjszaka játszani. Kb a repülőgép orráig látni :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31123) yozsee11 válasza negyven2 (#31122) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Erről van valami hivatalos infó, hogy pontosan melyik napokon lesz havazás?

Ghard: Ezt te hol látod? Én kerestem social club-on, de nem látok ilyet.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31124) oneak7 válasza laceszgamer (#31119) üzenetére


oneak7
tag

Nem feltétlen, csak olyanokért sirnak emberek ami ellen lehet tenni pl: átmész másik szerverre vagy csupán ott hagyod, jó biztos lesz ott is csaló de szerinted majd épp veled fog foglalkozni?? Engem is szettek már ki tuning közbe az autómból fogtam magam átmentem másik tuning üzletbe, onnantól kezdve nem is láttam a csalókat! Szerintem ebben a játékban primitivek a csalók, mert mission vagy heist közben nem tudnak zavarni ha 4 barát megy játszani! FPS játékba már megértem a játékosokat ott idegesítő ha éppen előre lőnek vagy falon átlátnak stb, és ezek ellen nem tudsz mit tenni nem úgy mint a GTA-ba!!

(#31125) samfishR


samfishR
senior tag

az mitől lehet, hogy bent vagyok egy sessionben x emberrel együtt, majd egyszercsak kidob mindenkit rajtam kívül? baloldalt végigpörgeti a neveket, hogy xy left, és a végén kiírja, hogy egyedül vagyok a session-ben, kereshetek egy újat... :F valószínű, hogy inkább csak engem dobott ki, csak rosszul írja?

[ Szerkesztve ]

(#31126) laceszgamer válasza oneak7 (#31124) üzenetére


laceszgamer
addikt

Persze mindenki átmegy, mert nem tehet mást, de onnan indult ki a dolog, hogy mellé mért ne kapjanak egy reportot. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31127) ittakary


ittakary
nagyúr

Egy kis téli idiótáskodás :) [link]

(#31128) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt a 28 perces triatlont vajon komolyan gondolták a Rockstarnál? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31129) oneak7 válasza laceszgamer (#31126) üzenetére


oneak7
tag

Igazad van "mielőtt átmész másik szerverre REPORTOLJ" :DD

(#31130) parkr


parkr
őstag

a vezetés tényleg szopás most :)

töltő képernyőn írtak valamit a karácsonfa alatt keresendő ajándékokról is. ilyet talált valaki?

(#31131) laceszgamer válasza oneak7 (#31129) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ne mondd, hogy szerinted is az a helyes szemlélet, ha a csalókat hagyjuk, hadd folytassák a dolgot.... komolyan nem értem néha az embereket. :D
Offline játékban mindenki azt tesz amit akar, de azért online már más kérdés, ne azok legyenek már a szemetek, akik jelentenek egy csalót, mert azt szeretnék, ha eltűnnének a csalók...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31132) watador600


watador600
senior tag

Ez a havazás jó, csak szarabbul fut mint eddig aminek annyira nem örülök :D Másnál is amúgy? Vagy csak nálam van valami gebasz?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#31133) oneak7 válasza laceszgamer (#31131) üzenetére


oneak7
tag

Te miről beszélsz?? Ki mondta hogy az a szemét aki jelent egy csalót??

(#31134) samfishR válasza watador600 (#31132) üzenetére


samfishR
senior tag

nálam is kevesebb lett az fps :(

(#31135) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Én tegnap teljesen jól tudtam játszani random emberekkel meg is lepődtem.
Viszont olyan is volt már hogy jött egy vadászgép aztán szőnyegbombázással lerendeztek mindenkit a környéken ami nagyon idegesítő tud lenni.
Na a havazást holnap megnézem én is.Örülök neki. :C

(#31136) Juhasz27 válasza laceszgamer (#31131) üzenetére


Juhasz27
tag

Aki online játszik az mindenki fizetett érte,játszon úgy ahogy akar. DE úgy csaljon,h ne mások kárára menjen az

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31137) Ghard válasza yozsee11 (#31123) üzenetére


Ghard
őstag

Socialon sehol, trainer menüben lehet megnézni az account statust részletesebben.

(#31138) ittakary


ittakary
nagyúr

(#31139) htc07 válasza Juhasz27 (#31136) üzenetére


htc07
addikt

Ja, a szabályok meg csak poénból vannak amúgy is. :DDD

(#31140) Televan74 válasza ittakary (#31138) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát igen! Ez volt a mennyből az angyal figura? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31141) Puma K válasza Televan74 (#31140) üzenetére


Puma K
veterán

:DDD

ittakary: milyen vasad van most?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31142) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Akik mostanában szeretnének játszani, összehozhatnánk egy olyan privát sessiont ahol csak magyarok vannak.
Ts-re várunk embereket!
A cím a következő:
IP: ts1.clancore.hu:9987 Fun_Gaming szoba jelszó: kolbasz

(#31143) cyberkind válasza RoMix85 (#31142) üzenetére


cyberkind
félisten

Heistelünk is?

Paranormal Cocktivity

(#31144) RoMix85 válasza cyberkind (#31143) üzenetére


RoMix85
aktív tag

NEEEM! Csak egy kis online móka, esetleg az új módokból párat!

[ Szerkesztve ]

(#31145) cyberkind válasza RoMix85 (#31144) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig lehetne, én megcsinálnám halál nélkül mindet.

Paranormal Cocktivity

(#31146) ohcard válasza laceszgamer (#31117) üzenetére


ohcard
tag

Micsoda? Rohadt jól lehet ilyenkor versenyezni... Már aki tud persze...

(#31147) ittakary válasza Puma K (#31141) üzenetére


ittakary
nagyúr

vázlatpontokban: 4790k @ alap, 8GB 2133, GTX 760 DC2 TOP

(#31140) Televan: hóangyal egy mozdulatból :D

[ Szerkesztve ]

(#31148) cyberkind válasza ittakary (#31147) üzenetére


cyberkind
félisten

4.4-et tolhatnál a procinak. :)

Paranormal Cocktivity

(#31149) ittakary válasza cyberkind (#31148) üzenetére


ittakary
nagyúr

kicsit a feszt lejjebb vettem (1,28V-ot adott alapból ami rengeteg, de 1,195V elég neki), de minden alap, így a turbo is érintetlen :)
TDP limitet feljebb vittem így kb minden körülmény között 4,4GHz-en pörög (játékokban legalábbis mindig), szóval így van amit mondtál :K :)

[ Szerkesztve ]

(#31150) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek! Kicsit elvettem megint ezt a kellemes kis adventi játékot és unalmamban elkezdtem elkötögetni vadászrepülőket. A végére már annyira komolyan toltam, hogy lövés nélkül kihoztam a bázisról, node mit csinálhatok vele? Igazából a hangár a repülőtéren az enyém, de oda hiába állok be, nem menti el? Mi a trükkje? Vagy ez nem lehet a tulajdonomban?

Kocsival megint csak bajban vagyok, ezt hol tudom elmenteni? Tudok venni valahol garázst, ahová több gépet be tudok tenni? Ha megyek egy széttuningolt géppel és kiszállok (átszállok egy másikba), akkor azt az autót buktam? Vagy az ott fog állni végig, ahol kimásztam belőle? :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.