Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Bjørgersson válasza Atish19 (#31500) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Torold le azt a szart, aztan olvasd el a jobb felso sarokban levo cikket, es allitsd be magadnak normalisan. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31502) Ghard válasza Wiz Khalifa (#31475) üzenetére


Ghard
őstag

Segítek :D
Windows <- Microsoft -> Xbox
Minden pc játékban ami valamennyire konzolos is, ott vannak az exbox gombkiosztásai. A "hivatalos" windows kontroller az xbox kontroller. Ennyi.
Teljesen független attól, hogy miről portolták, vagy portolták e egyáltalán.
Én mindig ps3/ps4 kart használtam, de ilyenkor is xbox felület van.
Eddig csak a Batman: Arkham Knight volt az, ahol playstation ikonokat láttam a játékban pcn.

(#31503) Atish19 válasza Bjørgersson (#31501) üzenetére


Atish19
őstag

Már megnéztem mielőtt kérdeztem. Megtaláltam az NVIDIA-s oldalt, de az angol és informatika tudásom nem annyira kiterjedt, hogy értelmezni tudjam a ''szakkifejezéseket''. Ha valakinek lenne pár másodperce bepötyögni , hogy melyik opcióval babráljak azt megköszönném.

(#31504) cyberkind válasza Atish19 (#31503) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez alapján lődd be a játékot, én is így tettem, azóta több mint gyönyörű a játék és nagyon jól megy.

Paranormal Cocktivity

(#31505) Bjørgersson válasza Atish19 (#31503) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi? Milyen nVidiás oldal? Én erre gondoltam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31506) Atish19 válasza cyberkind (#31504) üzenetére


Atish19
őstag

Jaaa bocsi én az összefoglalót néztem és erre gondoltam. Köszönöm szépen átnyálazom akkor ezt a részt :)

(#31507) cyberkind válasza Atish19 (#31506) üzenetére


cyberkind
félisten

Áááá, én elég jól benne vagyok ebbe a témában, de még nekem is bonyolult volt, úgyhogy jött a videó. ;)

Paranormal Cocktivity

(#31508) ats123


ats123
csendes tag

GTA Online, hogyan tudom a Survival kinyitni?

GTA Wiki

Megvagyok lv15, Ron viszont nem ad munkát.

(#31509) Zsoxx válasza cyberkind (#31504) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Azért az érdekelne, hogy a végén story módban hogyan vett fel egy jelenet két különböző felbontásban, teljesen megegyezően.

(#31510) 4264adam


4264adam
veterán

Na én is elvittem két személyt a "pucér emberkés hegyre", kikerülve a keritést be mentem és nem kezdtek el lövöldözni két embernél. Mit lehet tudni erről a helyről? 2k$ kaptam értük "szerelmes részeges párt vittem"

(#31511) laceszgamer válasza 4264adam (#31510) üzenetére


laceszgamer
addikt

Vigyél még pár fuvart. :D Kár volna lelőni a dolgokat. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31512) edda80 válasza debrecenikri (#31497) üzenetére


edda80
tag

Hát ja ez jó, de félek nem lesz jó hosszú távon... :D

(#31513) samfishR válasza Atish19 (#31506) üzenetére


samfishR
senior tag

ha a távoli dolgok még mindig homályosak, akkor driverből erőltesd rá az anizotróp szűrést, mert a játék beállításaiban hiába állítod 16x-ra, nem fog úgy futni. legalábbis még valamelyik verzióban ez volt a gondom vagy 3 hónapja.

(#31514) Plata válasza Puma K (#31460) üzenetére


Plata
félisten

Én nem nagyon örülök a havazásnak,mi a fenének hó San Andreas-ban.
Bár tegnap bankrablás közben leáltunk pár percre ökörködni és le nyomtunk egy hógolyó csatát. :D
De amúgy engem zavar,sokkal szarabb így vezetni,tegnap este fix csapattal háromszor nyomtuk le a bankrablást,és sokkal szarabb így hóban vezetni.
Úgy belejöttünk a Pacific standard Heist-be hogy a harmadik alkalommal már nagyon gyorsan le toltuk.
Az elsőt én host-oltam,arra jöttek be random emberek,és tök jól elvoltunk,így összeálltunk még két bankrablásra,mind a három alkalommal hardon toltuk és szinte semmi lóvét nem vesztettünk.Még sosem szereztem ilyen sok pénzt egy este.Valamikor 9 körül kezdtük és 1 óra körül lett vége.

[ Szerkesztve ]

(#31515) CactuS válasza Plata (#31514) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem jópofa, bár az is igaz, hogy egy hónapig azért nem kéne. A VIP-es küldetések közül az autó ellopás a rendőrségről így elég extrás. Szerencsétlen golf vagy mi a legkisebb dombon se tud elindulni. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31516) Plata válasza CactuS (#31515) üzenetére


Plata
félisten

VIP küldik mennyi pénzt hoznak?

(#31517) 4264adam


4264adam
veterán

Legjobb jelenet:

Papucs zokni Bro:

(#31518) Frogged


Frogged
aktív tag

Sziasztok egy kis help kéne story mode-ban.
KB a játék 2/3adánál járhatok most csináltam meg a vonat kisiklatós küldit Trevoral és Michaelel.
Az FIB-sek akarnak valami küldit adni (valami vegyifegyverekel kapcsolatos dolog lesz ha jól értetem), de bármelyik karakterrel oda megyek azt irja jöjjek vissza később.
Azóta meg csináltam minden mellék küldit csak franklinel maradt egy ejtőernyős cuc , de azóta sem engedi elkezdeni.
Be bugolt a játék vagy van valami feltétele hogy elkezdődjön a küldi?

(#31519) Neoteric


Neoteric
addikt

Van itt vki aki ps4en tolja és szeretne a napokban heisteket csinálni? Pacific standardot leginkább.

PSN: ne0teric_sAN

(#31520) BigBlackDog válasza Frogged (#31518) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez a tengerparton lévő helyszínen van? Azzal én is szívtam, végül gyalog közelítettem meg a helyszínt (kocsit letettem az utolsó kanyar előtt, majd odasétáltam). Állítólag, ha taxival mész, akkor is működik. :)

(#31521) Frogged válasza BigBlackDog (#31520) üzenetére


Frogged
aktív tag

Igen a tenger parton van köszi a helpet :R , rá próbálok gyalog vagy taxival akkor.

(#31522) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Végül sikerült végigvinni ismételten a fővonalat, csak most már tőzsdéztem is. :) Így egy milliárd felett vagyok bőven mindegyik karakterrel (M - 1.4 milliárd, T - 1.15 milliárd, F - 1.15 milliárd). Maga a sztori számomra eléggé kellemes volt, legfőképpen azért, mert nem az "öld meg/rabold el XY-t és kapsz sok pénzt" típusú küldetések voltak (GTA III-nál, VC-nél még eléggé ezek domináltak, ha jól rémlik). A másik szerintem nagy ötlet, ami a véleményem szerint érdekesebbé tette, az a több főszereplős játékmenet volt. Számomra a GTA IV-hez képest egyértelműen fejlődött játékmenet-küldetések (technikai) terén, illetve hangulatban is. Persze gondolom már hatszázan leírták az értékelésüket, szóval csak saját véleményként írtam le a fentieket. :P

A tőzsdét a jól ismert leírás alapján csináltam, innét működött minden (ugyan a Hitch Lift 1 random eventnél nem volt olyan nagy a haszon, mint amit beígért a leírás, de egy-két másik helyen jóval magasabbra kúszott fel a profit). A sztori közben is egyszer-kétszer sikerült pénzt összeszedni a konyhára ezen leírás alapján (egyedül csak a Caida Libre küldetés utáni részvényemelkedést nem sikerült tapasztalnom, a többi nagyjából működött).

Első körben egy régebbi verziót volt csak lehetőségem nyüstölni (asszem valami virágboltból lett beszerezve), a steames verzióban két változást is tapasztaltam ehhez képest.
1. Míg sikerült végigérnem a küldetéseken összesen 5 alkalommal produkálta az "Alkalmazás hibát észlelt és leállt" jelenséget. Két alkalommal küldetés közben, pont a sűrűjében, egy alkalommal pedig a küldetés végén az értékelő képernyőn. A virágbolti verzió ehhez képest atom stabil volt, egyszer sem fagyott, szállt el.
2. Volt egy küldetés -Bury The Hatchet-, aminek az elején összeveszik Trevor és Michael. A virágbolti verzióban emlékeim szerint Trevorral vittem végig, vele szálltam fel a sivatagi reptérről, majd belerepültem egy komoly viharba North Yankton felé vezető úton és jött a videó a temetőben történő sírásásról. A steames verzióban már Michael-el repültem oda, de visszafelé szintén Trevorral jöttem.

Lassan, leginkább mivel már a lényegi történések elfogytak, GTA online-t is ki szeretném próbálni. :DDD Van valami fontos tudnivaló, amit már az elején is érdemes szem előtt tartani (azon kívül, hogy pl. mindenféle trainert szedjek ki a játékból)?

[ Szerkesztve ]

(#31523) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Nekem is az Xbox One gombjai vannak a képernyőn.
Ne foglalkozz vele. :D

(#31524) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Kb mennyi idő alatt lehet kitolni a sztorit?

(#31525) BigBlackDog válasza Mr. Erikszon (#31524) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem, ha esetleg szabad vagy (pl. ünnepek, szabadság), akkor kb. egy hét alatt 5-6 óra/nap befektetéssel megoldható. Ha kevesebb az időd (hétköznaponként 1 óra, hétvégente 2*2-3 óra), akkor egy-két hónap közötti időre tippelnék. :) Persze ez csak a saját becslésem.

(#31526) 4264adam válasza Mr. Erikszon (#31524) üzenetére


4264adam
veterán

kb 24 óra alatt. 3.-ra viszem végig eddig olyan 10(F) 10(M) 10(T) óra volt a vége mindig. Ha csak a 69 db fő szálat csinálod az megvan szvsz 24 óra alatt is összesen.

(#31527) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ó, remek! Látom van nem is egy ismerős arc itt is :D :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#31528) #75376384 válasza BigBlackDog (#31522) üzenetére


#75376384
törölt tag

A legfontosabb, hogy szerezz pár ismerőst. Minden sokkal egyszerűbb lesz. Látszik, hogy maximalista voltál single részben, így a heist challengeket (amikkel viszonylag sokat lehet kaszálni) szerintem barátokkal sokkal egyszerűbb megcsinálni. Nagyon sok küldetés lesz, ami 2 főnél kezdődik, ezért is fontos amit említettem. sajnos a random emberek, pedig igazodnak a "titulusukhoz", ami a viselkedésüket illeti. Nagyon kevés a normális/nem csaló.

[ Szerkesztve ]

(#31529) Mr. Erikszon válasza 4264adam (#31526) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Köszönöm a választ.
Csak a fő szál érdekel, a mellékküldetéseket hanyagolom :R

(#31530) CactuS válasza Plata (#31516) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A hajó védés olyan 25-30k plusz a béres, ha nem te vagy a vip. De ügye ezeken a küldetéseken van valamekkora cd. Amúgy én tolnám a heisteket, de vagy nem vagyunk meg vagy már a könyökén jön ki a többieknek. Lehet időben az sem jobb pénz, csak többet ad egyszerre, nem tudom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31531) negyven2 válasza BigBlackDog (#31522) üzenetére


negyven2
veterán

A spoileres részhez nem spoileres válasz:

Ez normális, mivel másik karakterrel elindítva a küldetést más szemszögből mutatja az eseményeket.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31532) BigBlackDog válasza negyven2 (#31531) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Erre gondoltam én is, de mintha a másik karakternél nem lett volna ott semmi betű. De ezek szerint csak nem figyeltem fel rá. :D

(#31528) vzarmo + többiek: Köszi a tippet! GTA Online-ban hogyan működnek a szerverek? Van egy karaktered, ami minden szerveren ugyanaz és lehet fejleszteni, vagy szerverenként más-más állapotú a karaktered?

(#31533) pokers válasza BigBlackDog (#31532) üzenetére


pokers
senior tag

Az összes szerveren ugyanaz a karaktered lesz, ugyanakkora vagyonnal, ingatlannal, ingósággal.
Ha story módból indítod az online-t, akkor tudsz választani, hogy milyen szervert keressen, ahol esetleg vannak barátaid vagy épp a csapatodból online.
Ha egyből ugrasz online, akkor azt figyeltem meg, hogy próbál olyan szerverre rakni, ahol azonos régióból játszanak, mert soxor vagyok én is oroszok, csehek, szlovákok, románok között.

Egyébként valóban nehéz összehozni egy magyar heistet, most is volt pl hogy 3-4en voltunk ph-sok a szerveren, de mire én végeztem az elkezdett gang attackkal, minden magyar eltűnt a szerverről.
Ha meg vannak magyarok, azok már egy összeszokott csapatot alkotnak és együtt heistelnek.
Amit én eddig random játékosokkal játszottam küldiket, kb 20%-át sikerült befejezni, mert állandóan kreténekkel kerülök össze :W
Pedig heist terén én is elég gyengén állok, csak a Fleeca van meg :U

[ Szerkesztve ]

(#31534) Ghard


Ghard
őstag

Ma lekerült rólam a ban. Csak a pénzt vették el, minden más megmaradt (még a behekkelt roosevelt is).
kb 3 millió helyett 20 000et hagytak a bankszámlán :)

Kár, hogy már nincs hó.
Erre az egyre kíváncsi lettem volna, mert mindenki panaszkodott a nehéz irányításra. Sinlgeplayerben a hó annyira minimálisan csúszik (szerintem), hogy említésre sem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#31535) BigBlackDog válasza pokers (#31533) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkor lehet, hogy teszek egy próbát a mai nap folyamán ezzel az Online-nal. :D

(#31536) Plata válasza Ghard (#31534) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap mi este bankrablósat játszottunk,és elég idegesítő volt a hó.Háromszor raboltuk ki a bankot.
Jah tényleg az utolsó rablásnál a rendőrök bementek a bankba. :D
Mindig úgy csináltuk a rablást hogy én és még egy tag kirohantunk bankból kinyírtuk zsarukat elmentünk a mocikhoz,felrobbantottuk őket kurumával visszamentünk a bankhoz ahol a másik két csapattárs biztonságban volt,na a harmadik alkalomnál köcsög rendőrök rájöttek a trükkre és bementek a bankba. :D
Asszem a harmadik bankrablásnál leálltunk hógolyócsatát vívni. :D

(#31537) Puma K válasza Plata (#31514) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem nagyon tetszik a havas pálya és a hóval borított úton való vezetés.
Amelyik verda erősebb-nyomatékosabb azzal csúszkálok erőből, amelyiknek meg kézifékkel indul meg a feneke annak adom az ívet kézifékkel és csúszkálok úgy akár még heist közben is! :)

Ha vannak rendes emberek akkor pár óra alatt is meg van az első millió.
Utána meg orrvérzésig lehet ismételni a PS szériát.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31538) htc07 válasza Ghard (#31534) üzenetére


htc07
addikt

detto, megmaradt a hajó is, meg a garázsnyi T20 is. ;]

szóval anyagilag megérte pihentetni másfél hétig a játékot, ennyi pénzt amúgy se szednék össze több hónap alatt se.

(#31539) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Nincs arra mód hogy kikapcsoljam az éjszakát és az esőt? Offline persze. Valami patch vagy kód?

(#31540) Puma K válasza htc07 (#31538) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem sikerült kevesebb mint 1-2 nap alatt 1millió 300 ezret csinálnom online úgy hogy előtte lenulláztam magam.

Közben meg ment a fun, és nem csak heist-et toltunk heist után.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31541) htc07 válasza Puma K (#31540) üzenetére


htc07
addikt

Akkor számold rá, hogy ez így össz nekem kb. 30 millió lett volna (ja meg vettem két lakást is) :DDD

Amúgy sem játszok minden délután órákat, szóval végüliy jól jöttem ki belőle a végén.

Nem sok visszatartó ereje van ennek a másfél hetes bannak.

(#31542) yozsee11 válasza htc07 (#31541) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Ha jól tudom, a második az 1 hónap, a harmadik meg 20 év, az már visszatartó erő :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31543) Wiz Khalifa válasza htc07 (#31541) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha valakit kicsesznek 10 napra utána mennyi idő jön?

Meg ha valaki behekkel magának 10 millát meg két haverjának is annyit de előtte sose hekkelt az is amúgy 10 napot kap?

Ezt csak kérdezem nem én akarok hekkelni. :)

Smoke some weed nigga!

(#31544) maser


maser
tag

Üdv!

Hogy lehet pénzt szerezni (itt az ilyen millákra gondolok)?
Esetleg lehet újra csinálni akkor valami heistet?

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#31545) kocsisdavid5 válasza maser (#31544) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Ez engem is érdekelne, viszont én még csak 6-os szintű vagyok, és úgy tudom, hogy heisteket még nem lehet ezen a szinten csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#31546) maser válasza kocsisdavid5 (#31545) üzenetére


maser
tag

Ja, én most story mode-ra gondolok, mert kijátszottam. :DD

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#31547) Plata válasza maser (#31546) üzenetére


Plata
félisten

Ha kijátszottad akkor már nem nagyon,közben kellett volna.
[link]

(#31548) Plata válasza kocsisdavid5 (#31545) üzenetére


Plata
félisten

Hát Heistre lehet menni,feltéve ha engednek,én általában kirúgom a 30 szint alattiakat heist-ről ha én vagyok Host,de nem minden heist-nél,ha laza heist van akkor jöhet,de a fináléra minimum 30-as kell.
Ha van high-end házad és 12-es szint akkor te is indíthatsz.
Komolyabb heist-hez kell a legerősebb páncél,jobb fegyver satubbi,és a legjobb páncél 30-as szinten válik elérhetővé,egy keményebb heist-en a kis szintű karikat a zsaruk vagy egyéb csúnya bácsik egy lövéssel leszedik.

(#31549) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Na, megvolt az első 10 perces online élményem...

Karakter megcsinál, repülős videó lemegy. Kicsit mondjuk gyanús volt, hogy miközben Lamar furikázta el a karakteremet, egyszer csak eltűnt az anyósülésről és a hátsó ablakon keresztül látni lehetett, amint az út közepén lebeg, mintha a kocsiban ülne. :D Aztán rendben lement az autóverseny, ezután valami drogpakkot kellett leszállítani Lamaréknak, majd ruhát kellett összeszedni.
Miután kijöttem a ruhaüzletből, a bolt előtt állt egy másik kocsi is. Ugyan pink színű volt, de jobbnak tűnt, mint az a jármű amivel odamentem, szóval a pink izével jöttem el. :DDD Furikáztam egy darabig, valami random ember is betelepült mellém. Aztán egyszer csak mindketten a kocsi mellett voltunk. Beszállni nem tudtam, zárva volt. Pár másodperc múlva aztán el is tűnt a jármű. Szedtem össze valami terepjárót, amire két sarok után érdekes külső erők (=tiszteséges speed up) kezdetek hatni. Sikerült még kiugranom, újabb négykerekűt keresnem. Néhány sarok után ez is a külső erők uralma alá került, de ebből már nem tudtam a robbanás előtt kiugrani. Ezt követően kiléptem.
1. Természetes ez, vagy valaki csak vicces kedvében volt?
2. Hogyan lehetne elkerülni legközelebb az ilyeneket? Zárt szerverek -pl. valami ph-s közösség által preferált- vannak esetleg?
3. Online részben van alapból valami lakóhely alanyi jogon?

(#31550) Plata válasza BigBlackDog (#31549) üzenetére


Plata
félisten

Private session,sztori módban tudod elindítani.
Valakinek elloptad a kocsiját,volt rajta bomba a tolvajok ellen. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.