Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) CactuS válasza Ghard (#31643) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lassan már irigyellek, hogy ilyen adakozó hackerekkel találkozol. ;]

Kezdőként kb. 15 millát el tudnék lazán tapsolni a fontosabb dolgokra. De mire összeszedem, addigra elfelejtem, hogy mit is akartam. Néha azért egy kis támogatás lehet jól jönne, még ha csúnya dolog is. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31652) Juhasz27 válasza Ghard (#31643) üzenetére


Juhasz27
tag

Hát még is csak kivágtak :D
Egy srác elmondása szerint ugyan így járt support-on

Hi, today i've been banned for 10 days, beacous i think cheater drop me money on online. Is online will be unlocked for me after these 10 days?

Válasz

Yeah it will and if you get money straight away notify rockstar with the details because you can get banned for using modded money.

[link]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31653) yozsee11 válasza Juhasz27 (#31652) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Aha...majd akkor el is hiszem, ha a hivatalos Rockstar Support válaszol, nem holmi mezei játékos...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31654) CactuS válasza yozsee11 (#31653) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szigorúan magánvélemény: Azt kizártnak tartom, hogy minden játékos pénzforgalmát ellenőrizzék, illetve meg tudják mondani az utolsó centről is, hogy pontosan honnan jött az adott pénz, még a supporttól se hinném el. Egyszerűen az túl sok adat lenne. A felvételnél is ugye annak adnak kb egyből ban-t, aki nem az 5k-s zsákokat szedi fel, hanem a 40k-s darabokat. Ez szűrhető könnyen, ahogy mondjuk az is, hogy ki költött el mondjuk egy nap alatt 20 millió felett. Ezek így már elég kis metszetet adnak ahhoz, hogy kezelhető legyen, azokat megnézik, vagy rosszabb esetben egyből dobják a 10 napos bant.

Ha mindent mindenhol tudnának ellenőrizni, akkor közel sem így nézne ki egy public lobby.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31655) Ghard válasza Juhasz27 (#31652) üzenetére


Ghard
őstag

Nekem ez azért gyanús :) Nem a te öcséd volt az, aki csal?
A pénz miatt marhára nem jogos a ban, a játékosokra dobják rá a pénzt, ha nem mozdulsz, akkor is felszeded automatikusan.

(#31656) Juhasz27 válasza Ghard (#31655) üzenetére


Juhasz27
tag

De ő,1 gépen van a 2 acc és lehet figyelve voltam emiatt ? Hátha találnak vmit ?

De meglehet nézni a statomat,semmi csalást nem használok.

Social account nevem : Tshaba27

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31657) FIREBLADE78 válasza Juhasz27 (#31639) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bár ps4en így szórnák a millákat:D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#31658) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

The Powerpuff Girls recreated in GTA V

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31659) Csabahun


Csabahun
senior tag

Sziasztok.
Kicsit félve vettem meg a Gta-t olvasva a sok csalóról.
Az első 3 napon nem is volt semmi,de tegnap a szobámban tévéztem és amikor kiléptem rámvolt rakva egy hatalmas hajó gépágyú, ami velem együtt mozgott.Már a tv adásban is rákerült az átlátszó autóra.
A gépágyú átjött a Story módba is velem ,de ott már csak a levegőben volt.
Ma pedig égő tábortűz lett a derekamon és meg is haltam miatta.
Az autó tuningosnál is odajött valaki 20 Fps-lett a 60-ból,üldözték a zsaruk, beszállt hozzám és felrobbantott.
Rpg eső,stb.
Kicsit felbaszta az agyam. :((( :W
Ami még felbasz amikor csináljuk 4-en a küldit, erre az egyik társunk folyamatosan kilő amikor már a küldetés ponthoz érünk.Ma másfél órámat baszták el az ilyenek.

(#31660) Omis válasza Csabahun (#31659) üzenetére


Omis
senior tag

mi a social neved?

(#31661) Atish19


Atish19
őstag

Megjött a mai modderem is. A garázsom tele keresztbe kamionokkal. Alig tudtam beszállni a saját autómba. Ezután seprüvé változtam és kaptam ''railgun-t'' majd az égből potyogtak rám a hydrák :D

(#31662) gali777 válasza Atish19 (#31661) üzenetére


gali777
őstag

De amúgy az ilyenek mit éreznek ilyenkor? Valakit ez szórakoztat?

(#31663) Atish19 válasza gali777 (#31662) üzenetére


Atish19
őstag

Egyből sessiont váltottam és el is tűnt minden. Fura, hogy nem csinálnak ellenük semmit :D biztos tudnák szűrni őket.

(#31664) Omis válasza gali777 (#31662) üzenetére


Omis
senior tag

én mindig mondom erre élveznek(nem a szex-re)
másrészt meg biztos ilyen 9-15 éves buta gyerekek:D

(#31665) Csabahun válasza Atish19 (#31663) üzenetére


Csabahun
senior tag

És ha session váltás után sem tűnik el? Mellém most dobtak egy tankot ,nem tom mit akarnak vele,nem mertem beleszállni. :F

(#31666) Ghard


Ghard
őstag

Kinek kell egy kis mányiihekk? :))
https://www.youtube.com/watch?v=CeKOga8A704

(#31667) parkr válasza Csabahun (#31665) üzenetére


parkr
őstag

olyankor muszáj újraindítani a játékot.

(#31668) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kár hogy nem indulna el a gta pcmen. Úgy megnézném ezeket. Mekkora :D
Ha fizetős lenne nálatok is az online. Nem lenne ennyi nyomoronc

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#31669) Ghard válasza FIREBLADE78 (#31668) üzenetére


Ghard
őstag

Ps4en havernak segítettem a lamaros küldetést csinálni, a legelsőt 5. nekifutásra sikerült befejezni.
Az értelmiségiek mindenhol ott vannak, csak pc-n semeddig nem tart betölteni a csalást, nextgen konzolokon meg nincs ilyesmi.
De ez elsősorban a rockstar hibája. Online játékot így kiadni, hogy semilyen védelem nincs benne, elég nagy hozzá nem értésre utal.

(#31670) cyberkind válasza Ghard (#31669) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég csak az oldalukat megnézni, már az is botrányosan szar tud lenni, nemhogy játék közben, és ennyi pénzből...

Paranormal Cocktivity

(#31671) Laraxior


Laraxior
titán

Az online karakter és a sztori módos karakterek között van valami összefüggés? Úgy értem, hogy át lehet vinni a cuccokat az egyik játékmódból a másikba?
Mi a lényege az online-nak?

Mert letöltöttem a játékot, kipróbáltam, sztori módot csinálgattam. Tetszett. Megvásároltam, szép a doboza, szép a térkép, meg az egész, de beléptem az online részbe, de fogalmam sincsen, hogy ott mit kell és mit lehet csinálni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31672) parkr válasza cyberkind (#31670) üzenetére


parkr
őstag

egy weboldalnak aztán kurva sok köze van egy játékhoz...

(#31673) #75376384 válasza Laraxior (#31671) üzenetére


#75376384
törölt tag

Semmi közük egymáshoz.
El kell kezdeni küldetéseket csinálni, fejlődni kell és megvenni a jobb dolgokat. Ilyenek pl: lakás heist szobával, armored kuruma, fegyverek, igény szerint ruhák. Érdemes belépni valamilyen crewba és összeszedni pár ismerőst, mert sok küldetést egyedül el se lehet indítani. Kezdetnek ennyi, idővel ugy is kitapasztalsz mindent.

(#31674) Ghard válasza parkr (#31672) üzenetére


Ghard
őstag

Hát azért van. Socialclub-on alig lehet kihámozni a normális pályákat versenyekhez, meg az egész profiloldal úgy ahogy van lassú és átláthatatlan.

(#31675) 4264adam válasza Laraxior (#31671) üzenetére


4264adam
veterán

Ha gondolatod este teljesithetunk együtt sok küldetést most kezdtem újra az online t 3-as szinten állok

(#31676) Laraxior válasza 4264adam (#31675) üzenetére


Laraxior
titán

Még egyelőre tesztelgetem a gépet :)) Meg a jatekot tanulmanyozom...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31677) Puma K


Puma K
veterán

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31678) McSico


McSico
senior tag

Hihetetlen! Mechanik visszajött szabadságról. Újre felveszi a telefont. De nem tudom mitől javult meg. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#31679) Laraxior válasza Puma K (#31677) üzenetére


Laraxior
titán

Most vettem még 8GB ramot a gépbe, mert tegnap játék közben rápillantottam a monitorozásra és 7500MB használt ramot írt... :Y Gondolom a 16GB már csak elég lesz... :D
VRAMmal nincsen gondom, csak 1280-ban játszom.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31680) Gyula84 válasza Laraxior (#31679) üzenetére


Gyula84
veterán

Gondolom a 16GB már csak elég lesz...

reménykedj ;] :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31681) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Ti állítottatok valamin hogy ennyi ramot eszik? Én is megszoktam nézni, 5200-5600mb (16gb van) Bezzeg a lapozófájl az 8000 felett van

(#31682) 4264adam válasza RoMix85 (#31681) üzenetére


4264adam
veterán

Felmegy az 30 perc játék után 6GB felé.

(#31683) RoMix85 válasza 4264adam (#31682) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Hát ezaz hogy nem, ezt afterburner-ben néztem vissza mi volt a max érték.

(#31684) Laraxior válasza RoMix85 (#31681) üzenetére


Laraxior
titán

Kapcsold ki a lapozófájlt, vagy vedd kisebbre :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31685) 4264adam válasza Laraxior (#31684) üzenetére


4264adam
veterán

Felesleges kikapcsolni, a lapozófálj nem = sebességű a rammal tehát akkor is laggolnia kellene

(#31686) htc07 válasza McSico (#31678) üzenetére


htc07
addikt

48 perc ingame egy sessionben.

Gondolom nem volt elég pénzed és nem tudtad kifizetni, azért nem vette fel a telefont.

(#31687) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#31684) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Érdekes. Nekem sose eszik meg 6-6.5GB ramnál többet. Bármi megy akár a háttérbe is.

Smoke some weed nigga!

(#31688) RoMix85 válasza Laraxior (#31684) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ebben az az érdekes hogy amelyik winyón van a gta ott ki van kapcsolva a lapozó, míg ssd-n amin az oprendszer fut ott beállítottam 1024-3100MB-ot és mégis afterburner szerint utolsó játéknál 8791MB a lapozófájl és csak 5200mb a ram használat

(#31689) McSico válasza htc07 (#31686) üzenetére


McSico
senior tag

Pénz mindig volt. Sose voltam lenullázva. De mindegy, a lényeg hogy müxik. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#31690) cyberkind válasza parkr (#31672) üzenetére


cyberkind
félisten

Megadták a választ, de köszi hogy újra próbálsz belekötni a mondanivalómba, csak ügyesen és így tovább! ;)

Paranormal Cocktivity

(#31691) CactuS válasza Ghard (#31674) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1.

Én rendszeresen beszopom azzal, hogy nem látom az üzeneteket és 3-5 nap után válaszolok. Baromi idegesítő az egész social club. Szégyen egy ekkora költségvetésű játéknál. (De ha már honlap: Ez valami csúcs. Flash player 2016-ban....)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31692) parkr válasza cyberkind (#31690) üzenetére


parkr
őstag

kösz szépen! te nyavajogsz állandóan midenért...

(#31693) cyberkind válasza parkr (#31692) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez nem nyavajgás, hanem jogos és alap elvárások egy ilyen kaliberű játéktól?
De pont ezt beszéltük valakivel privátban hogy itt sokan képtelenek megérteni hogy miért is szar az egész, úgyhogy nem magyarázom mert szerinted (is) ez ahogy van maga a tökély, semmivel se lehetne emelni a színvonalon.

Paranormal Cocktivity

(#31694) Gyula84 válasza cyberkind (#31693) üzenetére


Gyula84
veterán

hát az a baj nem tudunk mit csinálni :((( elég sok a baj az biztos...

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31695) Bjørgersson válasza parkr (#31692) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te meg szakértesz állandóan mindenhez. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31696) Ghard válasza CactuS (#31691) üzenetére


Ghard
őstag

Meg a játék közbeni chat a 4 sorra limitált 50es betűmérettel is fincsi.
De nyavajogjon a fene, nem ér annyit az egész.

(#31697) Gyula84 válasza Ghard (#31696) üzenetére


Gyula84
veterán

már mindegy :D

(#31695) kovy29
te meg beszólogatsz itt :P :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31698) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#31699) kisza25 válasza Bjørgersson (#31658) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na nem untad még meg? Megvan az összes heist?

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#31700) Bjørgersson válasza kisza25 (#31699) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, nem. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.