Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) Hunter2


Hunter2
addikt

másnál se csatlakozik a steamehez vagy csak nekem szar?

(#31352) #75376384 válasza Hunter2 (#31351) üzenetére


#75376384
törölt tag

nekem kifagy a social club csatlakozóképernyőn. ami azért vicces, mert tegnap este még semmi baja se volt. azóta nem rég kapcsoltam be a gépet és semmit se változtattam rajta. :D

(#31353) Hunter2 válasza #75376384 (#31352) üzenetére


Hunter2
addikt

nekem a steam bejelentkező képernyője fagyott csonttá.

(#31354) Gyula84 válasza gali777 (#31349) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#31355) Puma K


Puma K
veterán

Online kb 1-2 nap alatt könnyed játékkal össze lehet ennyit harácsolni: vagy még többet is.

Csalókkal mostanában nem találkoztam :U :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31356) Pulsar válasza Puma K (#31355) üzenetére


Pulsar
veterán

uh... azt hogy? :)
Én 15 óra játékkal tudtam úgy 100.000-et :)

(#31357) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pár nap online után nekem is az a benyomásom, hogy igazából a crew nem tudja rendesen ellátni a szerepét. Hogy miért nincs egy nyamvadt global-crew chat azt nem is értem. Lvl 40 vagyok, de eddig még nem futottam össze egyszerre 3 másik játékossal, akik akartak volna heisteket tolni (random elég neccesnek tűnik pár próbálkozás után). Persze, megértem, hogy aki már 500 órán át tolta a Heist-eket, annak egyrészt valószínűleg van egy fix csapata vagy a töke tele van vele. De szerintem kb. minden új játékos ezt érezheti, ami nem túl jó ómen.

Mondjuk a VIP is jó buli Romix-ékkal, szó se róla, de az elején azért csak kéne viszonylag gyorsan pár milla, hogy a seggére verhessek. :B

Mármint a millióknak, nem Romixnak ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31358) Plata válasza CactuS (#31357) üzenetére


Plata
félisten

Randommal sem olyan vészes,bár akad kivétel,Az este Humane labs Raid-et letoltuk könnyen,de a végén az egyik tag szándékosan háromszor elszúrta a befejezést.Végig csináltuk a Heist-et,de mikor le kell szállni helivel és befejeznénk,ez a barom szándékosan kilőtte azt akihez leszálltunk.
Én szeretem Online-t,de a crew kb semmit nem csinál együtt,vagy ha én hívom őket heist-re biztos nem jön senki.Igaz én nem PH hanem Sg crew-ben vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#31359) BigBlue69 válasza CactuS (#31357) üzenetére


BigBlue69
őstag

Pedig Romix is igényli az odafigyelést. :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#31360) parkr válasza Pulsar (#31356) üzenetére


parkr
őstag

ahhoz kb. 1,5 óra is elég.
kiválasztol egy könnyű küldetést pl. Simeon-tól egy Blow up-ot (hard szinten), és a végén vársz hogy leteljen 15 perc, mert onnantól 18-19 ezer körül fizet.

sőt, ha maximalizálni akarod a bevételt, két küldetés közt eladsz egy ilyen sentinelt, amit ingyen lehet ellopni az utcáról :)

(#31361) RoMix85 válasza BigBlue69 (#31359) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Úgy ahogy mondod! :DDD

(#31362) Hunter2 válasza parkr (#31360) üzenetére


Hunter2
addikt

bármelyik kocsit el lehet adni a tuning műhelyben?

(#31363) Puma K válasza Pulsar (#31356) üzenetére


Puma K
veterán

Csak a küldetéseket kell kiismerni elejétől a végéig és adott helyzetekre az adott lehetőségeket használni.
Random emberekkel is lehet játszani, mert köztük is van értelmes, de ha egy rakás bénába futsz bele hagyd őket ott.

Szóval csak játszani kell :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31364) pubos


pubos
tag

helló.Tegnap este a Nervous Ron küldetésnél tartottam ha minden igaz.Trevor egy repülőt akart a hangárba tenni kétszer lezuhantam majd mivel elég késő volt gondoltam ma megcsinálom.viszont ma átlépte azt a küldetést. :( hogyan tudom onnan folytatni ha lehetséges?Xbox 360
köszi

(#31365) #81556480 válasza pubos (#31364) üzenetére


#81556480
törölt tag

Újrakezded a küldetést ! a játék menüjében megtalálod! azt hiszem a game fül alatt reply mission

(#31366) #75376384 válasza Hunter2 (#31362) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem, a fentebb említett kocsi a felső kategória eladás terén, vagyis ezért kapod a legtöbbet.

(#31367) parkr válasza #75376384 (#31366) üzenetére


parkr
őstag

a sárga és kék Sandking XL-ek kicsit többért mennek, de felettük már tényleg nem nagyon van semmi

(#31368) pubos


pubos
tag

oké köszi

(#31369) Recipro


Recipro
tag

sziasztok miért produkál ilyen Grafika hibákat a játlék?

(#31370) #75376384 válasza parkr (#31367) üzenetére


#75376384
törölt tag

ezt nem tudtam. én mondjuk ebből indultam ki. itt az általad említett kocsik a közelébe sincsenek a felső kategóriának.

(#31371) hszilard666


hszilard666
veterán

Skacok!
Ponsby's boltokat hogy lehet kirabolni? Van egy olyan érzésem hogy ott van a sok della ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#31372) gali777


gali777
őstag

Az vótmá, hogy lassan lehet jön a story dlc és valami lesz Liberty Cityvel? Elvileg ezen a héten derülnek ki még infók.

(#31373) Plata: Még csak találgatás szintjén van, de van egy jó pár utalás Liberty City-re. Aztán lehet max annyi lesz, mint a San Andreasban az egyik missionben, amikor vissza kellett utazni kinyírni valakit :D

[ Szerkesztve ]

(#31373) Plata válasza gali777 (#31372) üzenetére


Plata
félisten

Liberty city?Nemár,azt a szutyok szar city-t ne rakják be.
Inkább San Fierro vagy Las venturas kerüljön be.
Ez a videó egy rakás szar már bocs,az hogy jön DLC már volt,még akkor ki jött hírbe amikor a hajós DLC kijött.
De liberty city csak kacsa.Remélem nem is kerül be soha,négyben is szar volt.
Akkor már inkább jöjjön Vice city vagy a GTA san Andreas többi területe.

[ Szerkesztve ]

(#31374) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

100% végigjátszáshoz nem sokra vagyok...

Viszont kérdéseim lennének. :DDD

A sztriptízbárban egy táncot ki kell csikarni. Oké. De van egy időmennyiség amennyit le kell vele tölteni szóval mondjuk 1 perc vagy majd egyszer befejezi a táncot és kész? Vice City-ben pl nem is tudom mennyi dodót kellett ott hagyni és akkor volt meg.

Aztán Chop-al kell marháskodni. Annak is van valamennyi kötelező ideje? Vagy valami? Meg mit takar a játék? Dobálom a labdát oszt csókolom? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#31375) Plata válasza Wiz Khalifa (#31374) üzenetére


Plata
félisten

Chop-hoz van egy android vagy iphone app.
Csajoknál meg elvileg az van hogy ha valamelyik csaj nagyon meg kedvel akkor felajánlja hogy haza vidd.
És a 100%-hoz azt hiszem az kell hogy elmenj a csaj házába.

(#31376) Wiz Khalifa válasza Plata (#31375) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elvileg az is egy külön feladat hogy a Booty Call-t teljesísd. Az az mikor hazaviszed a csajt. Tudtommal.

Akkor Chop-ot meg leszedem. Sose használtam az appot kíváncsi leszek... :DDD

De az hogy megszívja akinek WP-je van...

(#31377) LaciCRM:
Most már látom hogy van WP-re is. Sorry. :)

Amúgy innen vettem hogy kell a Chop játszás is hozzá. [link]

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#31377) #81556480 válasza Plata (#31373) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem az jött be a leginkább. Ebben a minőségben mint a V, nagyot ütne a IV mapja is.

Egyszer az egyik alapító fickó azt mondta nagyon közel vannak ahhoz hogy az össze mapot egy térbe hozzák. Ez valamelyik interjúból visszakereshető ( lehet ez fog most történni ) Viszont érzek némi ellentmondást, ugyanis azt is nyilatkozta hogy a HD és 3d érákból semmiképpen sem lesz átjárás. Gondolom ha elkészül valami VC remake vagy Vice Cityben játszódik majd a következő rész, akkor lehet a 3 nagy nevet egy játékba tenni. ( ugye ezek már a GTA 1 ben város nevek voltak: Liberty City, San Andreas, Vice City )

Az utalásokról meg ennyit : :D

(#31376) Syd2012 WP-n már tökéletesen fut az ifruit app. Amúgy meg nincs is rá szükség a 100%hoz .

[ Szerkesztve ]

(#31378) CactuS válasza Wiz Khalifa (#31376) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

WPre is van már, elsőre én is droid tabra telepítettem, de azóta megtaláltam WP storeban is. Van chop, egyedi rendszám, stb.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31379) gali777 válasza Plata (#31373) üzenetére


gali777
őstag

Hát én csak belinkeltem egyet a sok száz videó közül, mindegyik kb ugyanazokat vesézi ki. Mondjuk amit a játék fájlaiban találtak képet v_dlc_story néven és Liberty City látszódik a háttérben, azért eléggé elgondolkodtató, de majd kiderül :R

(#31377) LaciCRM: Azért ez a féle utalás, meg az elrejtünk a játék fájlai közé valamit, szerintem más kategória :D

(#31381) Sz_Imre: Ez adná, ezt el tudnám viselni :D

[ Szerkesztve ]

(#31380) #75376384 válasza Plata (#31373) üzenetére


#75376384
törölt tag

személy szerint vice city-nek örülnék a legjobban, de szerintem esélytelen, ahogy liberty city is. mindkettő, ha az eddigi részeket vesszük alapul más államban van. ha nagyon várost akarnak beleerőltetni akkor legyen san fierro.
bár egy ilyen láttán lehet lepetéznék. :D

(#31381) Sz_Imre válasza Recipro (#31369) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Először is leíróhadnád milyen hardver van alatta, de tippre vga driver csere.

(#31382) Recipro válasza Sz_Imre (#31381) üzenetére


Recipro
tag

I5 3470
MSI R7970
8gb corsair vengerance ram
Fatal1ty p67 professional alaplap

cx750M táp

(#31383) #81556480 válasza #75376384 (#31380) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azal a nagy sivatagos területtel nem sok tartalom jönne a játékba, viszont egyik végéről a másikra meg vagy 30 percig repülhetnél hydrával :D

(#31379) gali777 ja igen, amit én tettem be az utalás, a másik az nem lenne látható ha a modderek vagy kik elő nem kaparják :D Minden részben van valami reklám, vagy plakát vagy valami ami utal másik GTA részre.

Más: tegnap Yachtoztam és észrevettem hogy egy az egybe a Max payne 3 yachtját ( SHOOT FIRST ) szedték elő. Már máshol is véltem felfedezni átmentett textúrát (reptér) . Engem nem zavar, sőt tetszik, mert az MP3-at nagyon szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#31384) Sz_Imre válasza Recipro (#31382) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Hanyas verziójú driver-t használsz? Ha a legújabb crimson-t akkor szerintem jobb ha visszatérsz a 15.7.1-re, azzal stabil és nincs benne grafikai hiba.

[ Szerkesztve ]

(#31385) Plata válasza #81556480 (#31377) üzenetére


Plata
félisten

GTA 4-ben a város egy unalmas trágyadomb volt,az embernek nem sok kedve volt bármit is csinálni,nem hogy végig vinni a játékot. :(((
Ebből a szempontból még a Saints Row 3 térképe is jobb volt.Mondjuk azt ki is játszottam kétszer.

(#31386) Recipro válasza Sz_Imre (#31384) üzenetére


Recipro
tag

betudod nekem azt a drivert linkelni? win 10 64bitre

[ Szerkesztve ]

(#31387) #81556480 válasza Plata (#31385) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez lehet egyéni vélemény, de nem tény ;)

lassan 8 évvel ezelőtti játékról beszélünk, akkoriban nagyon is komolyan "élt" az a város. Én meg amugy is kedvelem new yorkot, ez a bevándorlósdi sztory, meg a sötét szürke ( pont mint a 3-ban ) város, adta a feelinget rendesen.

(#31388) Sz_Imre válasza Recipro (#31386) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Tessék itt található, remélem ezzel megoldódik a problémád.

(#31389) Recipro válasza Sz_Imre (#31388) üzenetére


Recipro
tag

nagyon szépen köszönöm :)

(#31390) Plata válasza #81556480 (#31387) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem tetszett,szűk és bezárt város volt,Vice city is nyitottabb és jobb volt nekem,na és persze előtte ott volt a GTA San Andreas ami után a 4 olyan volt mintha dutyiba zártak volna,nuku szabadság,mindenhol csak a házak meg a város.
GTA 5-ben megint milyen jó a sok szabad terület,a hegyek sivatag egyéb.

(#31391) cyberkind válasza Plata (#31390) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy az egész kihasználatlan, és nekem a Vice City a kedvencem, méghozzá a korszak miatt. :K

Paranormal Cocktivity

(#31392) Formaster válasza #81556480 (#31387) üzenetére


Formaster
addikt

Sőt a 3. rész volt a legnagyobb durranás, akkor lett a gta 3d-s nézetű. Én már az első részt is toltam, meg az összes kieget stb... De anno a 3 miatt fogtam egy komoly gép fejlesztésbe, most lehet, h az 5 miatt fogok bővíteni...

(#31393) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#31391) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az a korszak nekem is nagyon bejött. :)

Meg az hogy vannak a kubaiak benne. Az nekem nagyon fain volt. Meg a Voodoo-s csapat is. :DDD

Bár csak lenne egy Vice City remake óriási szigettel, nagyon szépen kidolgozott Miami-val. Ha az meglenne én vennék belőle 2db kapásból. :Y

Amúgy arra van valami infó hogy a PC-s GTA V-ből miért nincs Collector Edition?

Smoke some weed nigga!

(#31394) Recipro válasza Sz_Imre (#31388) üzenetére


Recipro
tag

na most ezzel a driverrel egy ilyen régi problémám volt egy XFX 7970 mellett is ezt csinálta MSAA 2x mellett a jobb alsó sarokba egy ilyen "valami" jelent meg ez valahogy kiküszöbölhető?

(#31395) #75376384 válasza Wiz Khalifa (#31393) üzenetére


#75376384
törölt tag

bár a mondanivalód első felével maximálisan egyetértek. baromira érdekelne, hogy miért vennél belőle kapásból kettő példányt? :D

(#31396) #81556480


#81556480
törölt tag

Egy újabb észrevételem van a crew-al kapcsolatban: hiába vagyunk több mint 300-an, de kevés embernek van aktívra állítva.Szóval tag, csak nem a mi színeinkben van fent. Így még nehezebb együtt játszani.

(#31397) Plata válasza #81556480 (#31387) üzenetére


Plata
félisten

Bazz én tudod mit nem értek?
Miért nem lehet pecázni GTA-ban. :D
Online-ban és sztoriban is láttam embereket ahogy pecáznak,akkor mi miért nem? :(

(#31398) parkr válasza #75376384 (#31370) üzenetére


parkr
őstag

mert azokból is a tuningoltakat kell keresni.
a sivatagi reptértől délre van egy tuning garázs (LSC) és azzal szemben szoktak parkolni az ilyenek.

(#31385) Plata attól hogy neked nem tetszett, még nem volt rosszabb mint Los Santos, és a hangulata is egyedi volt

[ Szerkesztve ]

(#31399) Sz_Imre válasza Recipro (#31394) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Msaa ha kikapcsolod, én sem használom az gta-ban.

(#31400) parkr válasza Wiz Khalifa (#31374) üzenetére


parkr
őstag

csak egy baráttal kell elmenni a vanilla unicorn-ba (pl. Michael+Franklin) és talán privát tánc is kell hozzá.
továbbá egyszer igénybe kell venned egy prosti szolgáltatásait.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.