Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) Wiz Khalifa válasza parkr (#31600) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. :(

Smoke some weed nigga!

(#31602) gali777 válasza Wiz Khalifa (#31599) üzenetére


gali777
őstag

Valami valentin napi eventben lehetett megvenni, ha jól tudom, majd gondolom most valentin napkor meg lehet majd venni. A liberator is így volt, hogy a konzolosoknak meg volt a júl. 4ei eventből, aztán nekünk is meg lehetett venni.

(#31603) Wiz Khalifa válasza gali777 (#31602) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor majd sasolom a store-okat. :)

Egy kb árat nem tudtok a tavalyi árból?

Smoke some weed nigga!

(#31604) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#31603) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ahogy a vidiben láttam 750 kiló volt. Szóval akkor olyan 1 millióra számolok ha egyáltalán itt is elérhető lesz. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#31605) cyberkind


cyberkind
félisten

Na ezért ne vegyétek a Social Club-bös szart, 20 mega fölé még csodával se megy, persze össze-vissza ingadozik és gyakran meg is áll, itt a válasz hogy miért csak a Steam-es. :U :W

Paranormal Cocktivity

(#31606) laceszgamer válasza cyberkind (#31605) üzenetére


laceszgamer
addikt

Annyit igazán megtehetne a Rockstar, hogy adnának ki valami installer készítő appot, ami a már feltett játékot fogná, feldarabolná mondjuk DVD-re pakolható méretbe, vagy simán csak készítene egy installert aztán el elhetne pakolni valahova és csak telepiteni, aztán elég lenne a frissítéseket lekapni.

Steames verzióval végül is ez megoldott, de a nem tudom mibe telne ez R-nek is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#31607) ittakary válasza cyberkind (#31605) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem a Steames letöltésnél meg az volt a baj, hogy gigabites nettel szedtem volna én csillióval, de a HDD nem bírta az írást :D
a cache túlcsordult, és ezért ilyen ciklikus "letölt 50MB/s -> megáll 0ra, amíg kiírja az adatokat RAMból -> megint 50MB/s -> megint leesik 0ra"
így összességében valami 5-10MB/s volt az átlag :(

(#31608) htc07 válasza laceszgamer (#31606) üzenetére


htc07
addikt

DVD kiadásnak hívják, és 7 lemezes. ;]

az update-ket nem lenne hülyeség ha kiadnák külön telepítőkként, azt elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#31609) Atish19


Atish19
őstag

Online játékban, hogy lehet a legkönnyebben pénzhez jutni? Csak legális utak érdekelne és olyan 300ezer körüli összeget kellene gyorsan összekaparnom :) Armored kuruma-ra gyűjtök :D Lamar küldetéseit érdemes elkezdeni előröl?

(#31610) Plata válasza Atish19 (#31609) üzenetére


Plata
félisten

Pacific standard Heist 1250000 dolcsit fizet,ezt négyfelé lehet osztani, 40-20-20-20% arányban vagy ahogy akarod.De általában 20%-ot kérnek legalább.
15%-ot akar valaki fizetni én tuti lelépek inkább.
Ha én csinálok pacific standard heist-et és haverokkal akkor általában 25%-ot adok mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#31611) Televan74 válasza cyberkind (#31605) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem tökéletes.60Mbit sebességgel maximálisan tölt. 7,5MB/s a maxom.Amúgy a steamet jobban szeretem,de megjelenéskor volt vagy 6000Ft körüli különbség a bolti(dobozos) és a steames között. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31612) yozsee11 válasza Atish19 (#31609) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Küldetéseket (Missions) csinálj, egy csomót lehet egyedül is.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31613) norti válasza ittakary (#31607) üzenetére


norti
addikt

&cyberkind

15 MB/s-nél is túlcsordul néha a vinyó, nyilván ha SSD-re szeded, akkor jól jön a nagyobb sebesség. De mondjuk nem értem, miért probléma egyszer leszedni azt a 60GB-ot egy fél nap alatt? Vagy minden héten töltögetitek? :D

(#31614) Plata válasza norti (#31613) üzenetére


Plata
félisten

60 giga már règ volt.Mèg a nyáron,azóta jött pár giga új dlc.

(#31615) 4264adam válasza Plata (#31614) üzenetére


4264adam
veterán

Én sajnos mindent dobozosan mert 20mbit ebből max 1.8mb/s töltök szóval még a 6gb amit netrol szed 1 óra

(#31616) ot93 válasza 4264adam (#31615) üzenetére


ot93
senior tag

Én 0,5mb/s-el, ezért csak dobozos jöhet szóba.... :D ezért időnként mikor épp eszembe jut, elindítom a gta v-t, hogy van-e valami frissítés, hogy aztán majd ha játszani akarok, addigra indulásra kész legyen :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#31617) Plata válasza 4264adam (#31615) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is dobozosan van meg,de nekem júniusban az 5.5 giga patch egy napig tartott mire lejött,állati jó rockszar szervereiről alig jött néha 50kb-al,vagy volt hogy 10 percig töltötte 5 percig nem volt kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#31618) 4264adam válasza Plata (#31617) üzenetére


4264adam
veterán

Igen én is hallottam olyat másnak rosszul szedte. Hála Istennek nekem mindig max sebességgel jött, tudjátok telepítettem párszor újra az egészet mert nekem a Mod telepítés után nem indul soha

(#31619) Puma K válasza Plata (#31610) üzenetére


Puma K
veterán

Vagy akár ilyen is előfordulhat.. nem is egyszer :)) :

Ekkor voltam kb félidőnél szerencsémet tekintve, hogy random értelmes emberekkel tudtam hosszú órákat játszani ahol tanultam a küldiket&taktikákat és megszedtem magam.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31620) Puma K válasza ittakary (#31607) üzenetére


Puma K
veterán

LoL!

Fúh... még szerencse, hogy csak 240-es netem van ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31621) cyberkind válasza norti (#31613) üzenetére


cyberkind
félisten

Steam-ről 54 megával jön minden ahogy az megvan írva, nincs semmi gond se a vinyóval és a szerverekkel, és azért baj mert onnan tud jönni annyival, innen meg kizsírozva se képes még a felére se, és ennyi pénz után ilyen szerverparkkal ez a játék egy szégyen, + adtam egy konkrét választ miért szar a Social Club-bös verzió, abszolút nem éri meg az árát, én szerencsére ingyen kaptam, és nem váltam meg 6-7k-ért, mert annál többet ér, de ha lesz egy jobb árazás a Steam-esre meg is veszem egyből.

Paranormal Cocktivity

(#31622) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Az miért van hogy nekem a Lowriders meg a Sport kategóriában a króm felnik ingyé vannak pár napja?

És havernak meg nem.

Smoke some weed nigga!

(#31623) parkr válasza Wiz Khalifa (#31622) üzenetére


parkr
őstag

sok capture-el lehet unlockolni őket és onnantól ingyenesek lesznek itt ellenőrizheted hogy megkaptad-e. (a többi felnit meg más módokkal lehet)

(#31624) Wiz Khalifa válasza parkr (#31623) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egyszer ingyen volt a fémes festések. Ami amúgy 50k meg stb... Az egy napig volt annyi. Vagy én csak egy napig vettem észre nem tudom. A lényeg hogy akkor az se volt ingyé havernak. Az meg mitől volt? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#31625) parkr válasza Wiz Khalifa (#31624) üzenetére


parkr
őstag

passz.
amúgy egyszer mintha nekem is ingyen lettek volna a felnik aztán "megjavult"

(#31626) Ghard válasza Puma K (#31619) üzenetére


Ghard
őstag

Sokadik patch meg banhullám után most ilyen az online:

Van amin képtelenek javítani úgy látszik.

Nem csoda, haverokkal én is 0%ra teszem magam, mert mindent megvettem már.

(#31627) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ez mi akar lenni? Valami vicces modder? Bent áll a garázsban, járó motorral. Ha beleülök, akkor kirak az utcára, de ha visszamegyek, akkor megint ott van.

Ghard: Én még noob vagyok, de mi a bibi a képen? :B Közben megláttam a zsákokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31628) gali777 válasza CactuS (#31627) üzenetére


gali777
őstag

Villamos, pénzeszsákok, ugratórámpa, random propok, soroljam még? :DDD

(#31629) CactuS válasza gali777 (#31628) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mentségemre, eddig pénzeszsákot egyszer láttam, akkor se sokat. Engem a sebezhetetlen b*zik találnak meg, akik arra recskáznak, hogy távolról instant megölnek/felrobbantanak mindenkit.

Baszki ez a Jordan-es autó relog után sem tűnik el. :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31630) gali777 válasza CactuS (#31629) üzenetére


gali777
őstag

Próbálj meg variálni az autók sorrendjével, ott hátul a terepjáró mögötti ablaknál lehet. Nekem is volt egyszer, hogy így bebuggolt egy autó, de én még menni is tudtam vele a garázsban :D Aztán nem tudom, hogy javult meg, vagy a sorrend babrálásával vagy magától.

(#31631) CactuS válasza gali777 (#31630) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még pár teljes játék újraindítás és eltűnt. Közben láttam ilyen is: [link]. Csak kíváncsiságból bepattantam a srác mellé, aki gondolom csinálta. Hát érdekes volt, amint beszálltam egyből színváltós lett az autó, ami rakétákat lő ki és baromi gyorsan ment. Mondjuk még mindig nem értem, hogy ebben mi az élvezet, és miért nem offline csinálja az ilyeneket? :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31632) yozsee11 válasza CactuS (#31631) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A nagy BANán osztogatás előtt láttál volna cifrábbakat is! :DDD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#31633) #75376384 válasza CactuS (#31631) üzenetére


#75376384
törölt tag

még mindig jobb az ilyen, mint a sok halhatatlan, aki bármivel, bárhonnan kiszed. a legnagyobb fps prok is megirigyelhetnék azokat a reflexeket. ja és mellé csapnám még a random npc által osztogatott "retard magnet" vérdíjakat is. kész is az élvezetes online élmény.
azt egyébként tényleg nem értem, milyen állat találta ki, hogy ne csak más játékostól kaphasson az ember bountyt.

(#31634) CactuS válasza #75376384 (#31633) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy békés volt, nem ártott senkinek, ahogy néztem kb 260-as szintű volt. Gondolom már unta a banánt, vagy ilyesmi.

Minket VIP közben talál meg az általad leírt barom sajnos, pedig alapvetően az sem lenne annyira rossz pénzszerzési lehetőség.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31635) Ghard válasza yozsee11 (#31632) üzenetére


Ghard
őstag

Ugyan az most is, mint bármikor ezelőtt...
VIPet meg már csak zárt sessionben csinálok, szerintem ugyan annyi pénzt ad.

(#31636) Juhasz27


Juhasz27
tag

Srácok!

Lenne egy olyan gondom,hogy egy modder lefogott (nem tudtam mozdulni) megszórt 3 millával.De nem akarom,h ez miatt kibannoljanak.
Angolul sajnos nem tudok hogy tickettet írjak a supportnak.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31637) Wiz Khalifa válasza Juhasz27 (#31636) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem bannolnak ki ezért.

Smoke some weed nigga!

(#31638) Ghard válasza Juhasz27 (#31636) üzenetére


Ghard
őstag

Szerinted hányan járnak így minden nap? :)
Ne foglalkozz vele, csak költsd el. Bankba viszont ne rakd el.

(#31639) Juhasz27


Juhasz27
tag

Köszönöm a válaszokat!

Remélem nem lesz belőle gondom.

Ghard: miért ne rakjam be ?

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31640) Ghard válasza Juhasz27 (#31639) üzenetére


Ghard
őstag

Lehet hogy csak legenda, de állítólag ha sok pénzt teszel be azt figyelik.

(#31641) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

olyan gondom van hogy tegnap frissítette magát a windows 10 N oprendszerem, és azóta nem indul el a Gta... :( ezzel a hibával megáll : MFREADWRITE.DLL is missing..... installáljam újra a játékot. Rákerestem a neten és a microsofttól le lehet tölteni egy multimédia packot ami javítja a hibát, de nekem az se oldotta meg sajnos := Valaki járt már így?

Itt a pack amúgy : https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204933118-How-to-Resolve-Dependency-MFREADWRITE-DLL-is-missing-Please-reinstall-the-game-errors-on-GTAV-for-PC

(#31642) Juhasz27 válasza Ghard (#31640) üzenetére


Juhasz27
tag

Érthető...akkor napi 200k-t teszek be,azzal sztem nem keltek feltűnést :D

Köszönöm szépen a válaszod!

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31643) Ghard válasza Juhasz27 (#31642) üzenetére


Ghard
őstag

Nézd, épp csak forumozok, mikor visszalépek játékra ez fogad:

Ma már 4 rámdobált millát elköltöttem, hogy semmi ne legyen nálam, de már megint közelitek a 2 milla felé.
Én már kaptam ugyan bant, de nem a pénzdobálás miatt.

(#31644) cyberkind válasza Ghard (#31640) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam 35 milla van mindig, eszembe se jut berakni.

Látom te megint jól jártál. :DD

Paranormal Cocktivity

(#31645) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Én mindig berakom a bankba a zsém. Régen mikor hozzám vágtak 10 millát (olyan 6 hó körül) akkor is beraktam és nem volt gondom belőle. :)

KÉRDÉS!
Az miért van hogy ha publikus szeróra megyek akkor állandóan ledob? Mindig ha egy Event-nek lenne vége már ledob. Mindig ha 20mp marad hátra kb annyit látok mindenki left és egyedül maradok. Lényegébe én "lépek" le. Havert sose dobja le. Mindig mondja hogy megint eltűntem....

Erre van megoldás? Kurvára idegesítő... :W :W

Smoke some weed nigga!

(#31646) Juhasz27 válasza Ghard (#31643) üzenetére


Juhasz27
tag

Az igen :C

Én lehet gyűjtök 1 yachtra (ha nem vágnak ki ):D

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#31647) Ghard válasza Wiz Khalifa (#31645) üzenetére


Ghard
őstag

Mert szar ez az egész azért.
Próbáltam wifin, kábelen, vidéki kábelnettel meg digivel is. Ugyan úgy ledobál, tűzfal nélkül meg portok kinyitásával is. Ma szerintem ha 8-10x nem dobott le akkor egyszer se.
Haverom áthozta a ps4et, azon is előfordult. Meg ha jól emlékszem még mikor ps3on kezdtem, ott is csak ritkábban.

[ Szerkesztve ]

(#31648) Wiz Khalifa válasza Ghard (#31647) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Érdeked hogy ha haverom vezet és én mellette ülök akkor nem dob le. Addig míg ki nem szálok. Utána kapufa...

Amúgy jó rég óta csinálja. Szóval nem tudom mi a gebasz de mostmár kezd felbaszni...

Smoke some weed nigga!

(#31649) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! A Social Clubbos valtozat csak localban tarolja a menteseket? Es ha igen akkor azok is irasvedettek mint ps3on, vagy vissza tudom egy ujrahuzasnal rakni oket pcn ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#31650) Ghard válasza Adam_Shepard (#31649) üzenetére


Ghard
őstag

Dokumentumokban tárolja, vissza tudod rakni. Akár netről letöltött 100%os mentéseket is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.