Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9311) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Akik szeretnék gyorsabban elérni a level 20-at földutas és terepversenyekben, azoknak ajánlanék egy jó megoldást erre.

Lehet útvonalszerkesztővel csinálni olyan pályát, hogy csak az úton menjen végig ráadásul sok hosszú egyenessel, vagy hosszú gyors kanyarokkal. Mivel az XP (vagyis a befolyás FH4 esetén) a megtett út alapján nő, ezek a gyors versenyek sokat adnak. Ráadásul annak ellenére, hogy akár végig aszfaltos útvonal is megrajzolható az XP abba a versenyszériába számolódik ahonnan indul a verseny.

Így csináltam pl magamnak két pályát ehhez a két kategóriához. Mondanám, hogy nyomja aki szeretné gyorsabban elérni ezeket a level 20-akat, de szerintem nincs lehetőség így más eventjét megkeresni a játékban. De az ötlet adott, csinálhattok magatoknak így útvonalat. Pl a malomnál induló terepversenynél csináltam egy ilyen 30km hosszú versenyt. X-es Sennával 5:30 körül van egy kör, szinte végig teligázzal lehet menni - 3 körre állítva ez ad 60k befolyást és 240k creditet a 17 perces versenyért. Másképpen nehezen tudnék elképzelni ennyi XPt a hivatalos, valóban terepen futott versenyekért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.