Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) Ace Ventura válasza DeFranco (#5500) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Most szólt, hogy vigyem vissza, mert meg akarja ő is nézni.
Alánéztem, de én csak a rozsdásodást néztem, ami nem volt.
A jobb elején cserélve lett a sárvédő, és a hátső lökhárító lett fényezve mert az koccant. Ennyit mondott a srác. Sajnos ezeket a hibákat nem említette, de azt mondja, hogy nem is tudta. Korrektül áll eddig hozzá, mindjárt indulok vissza hozzá a kocsival.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#5502) westcoastog válasza Ace Ventura (#5499) üzenetére


westcoastog
veterán

Elsőre bele a tutiba.. :(

(#5503) DeFranco válasza westcoastog (#5502) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó hogy szóltak neki, ha fél évvel később derül ki sokkal nagyobb para. így legalább esélye van.

(#5504) westcoastog válasza DeFranco (#5503) üzenetére


westcoastog
veterán

Még szerencse hogy nem csúszott át a vizsgán.

(#5505) SzlobiG válasza Ace Ventura (#5499) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bazz...ne már aki túl sokat néz általában csak belefut a tutiba. :(

3 napig vissza kell adnia a pénzt szóval azonnal hívd és ne nézegesse azonnal vissza a pénz máskülönben feljelented!

(#5506) Pardise válasza lama_lamm (#5497) üzenetére


Pardise
senior tag

Hát ha van és lehet venni, akkor teljesen új fényszórókat szeretnék elöre-hátulra, valami szépet!

Your car, your life ;)

(#5507) Real_Necro válasza Ace Ventura (#5499) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csatlakozom a többiekhez. Részvétem. :(

Kíváncsian várjuk a fejleményeket, remélem happy end lesz a vége.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5508) lama_lamm válasza Pardise (#5506) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Ha én vennék egyszer, akkor tuti ilyet vennék az enyémre [link]. De szerintem ilyenért is megbaszcsiznak a rendőrök... Ezt meg tudja esetleg mondani valaki pontosan?

(#5509) Pardise válasza lama_lamm (#5508) üzenetére


Pardise
senior tag

Amit linkeltél azt már én is néztem, anno azt írták, hogy semmi engedélyszáma meg semmilye nincs.
Amit én linkeltem azért miért büntetnének? Semmi olyan nincs benne, szerintem olyan lámpa, mint a többi csak dizájnos meg menetfény van benne. Izzók is olyanok,mint a mosanimban. Meg írják h Európai E jellel, engedéllyel rendelkezik!

Your car, your life ;)

(#5510) SzlobiG válasza Pardise (#5509) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amit linkeltél vmi iszonyat bazári, tuti nem csúfítanám el ilyen homasita dolgokkal egy új autót. :U

(#5511) Pardise válasza SzlobiG (#5510) üzenetére


Pardise
senior tag

Nekem bejön, esetleg valami hasonló jó lenne! De mivel új autó nem nagyon lehet hozzá ilyen cuccokat kapni, legalábbis én nem találtam. Itt it vannak jók

[ Szerkesztve ]

Your car, your life ;)

(#5512) SzlobiG válasza Pardise (#5511) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én tuti nem csúfítanám el, de te tudod.

(#5513) Gergőke88 válasza SzlobiG (#5505) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ez a 3 nap honnan jött?

(#5514) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok! Focus 1.6 benzin ghia, termosztátot a gyári program műanyaggal együtt hozza 35.000,- ért. Unix, bárdi meg külön termosztatot is 9000,- körül. Mi az igazság?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5515) SzlobiG válasza #01682176 (#5514) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha ki lehet szedni a műanyagházból, akkor elég a termosztát maga, ha nem, akkor viszont házastól kell venni nekem is a mondihoz csak kompletten van.

(#5513) Gergőke88 Mindenhonnét ezt hallottam, téves lenne? Kollégám is most elhozta az autót és meg is állt, hívta az eladót, hogy vagy a 3 napos visszavétellel szeretne élni, vagy fizesse ki a javíttatást utóbbit választotta.

[ Szerkesztve ]

(#5516) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok! Visszakaptam az árat, valóban törött volt a kocsi. Ez eladó eredetvizsgáztatója is megállapitotta.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#5517) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
2004-es benzines 2000cm3 C-Maxom van. A kuplungot lehet valahogy állítani, hogy könnyebb legyen benyomni a pedált?

S23

(#5518) DeFranco válasza Ace Ventura (#5516) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerencséd van, örülök neki. a következőnél ne spórold el az alapos átnézetést.

az sem garancia mindenre, de az ilyenektől megvédene. nagy mákod volt, hogy a vizsgáztató szólt, simán rád melegítették volna különben.

(#5519) DZs válasza Ace Ventura (#5516) üzenetére


DZs
senior tag

Az eladódat is átvágták? A következő vásárlás előtt emeltesd fel, hogy alvázat, motort alulról láss.

(#5520) DZs válasza alex devil (#5517) üzenetére


DZs
senior tag

Volt már kuplung cserélve? A keményedés kinyomó csapágy, vagy munkahenger fáradás.

(#5521) SzlobiG válasza Ace Ventura (#5516) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mondtam én, hogy visszaadják. :K Na de jó, most lehet nézni másik után. :)

(#5522) alex devil Mióta nálad van azóta egyre jobban keményedik már? Mert akkor sanszos a kinyomócsapágy kopása. Esetleg egy olajcserét a kuplungnál meg lehet próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#5522) alex devil válasza DZs (#5520) üzenetére


alex devil
senior tag

Nem tudom, két éve vettem most 150000 km van benne. A szervizkönyv csak kb 80000-ig van vezetve. (Vételnél az önkormányzatnál csekkoltam az óraállást.)

S23

(#5523) Real_Necro válasza Ace Ventura (#5516) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na ez így azért korrekt.

Én is megnéztem az alját az enyémnek, mikor vettem, persze laikus szemmel. Inkább faggattam a szerelő srácot, aki nagyon korrektül minden kérdésem megválaszolta.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5524) TayRol válasza Ace Ventura (#5516) üzenetére


TayRol
veterán

Hú, szerencséd van hála istennek. :)

(#5525) Pardise válasza SzlobiG (#5512) üzenetére


Pardise
senior tag

Nem veszek semmit m garancia vesztessel jár. Előbb beszéltem a Ford szalonnal.

Your car, your life ;)

(#5526) TayRol válasza Pardise (#5525) üzenetére


TayRol
veterán

Ez alap, azt hittem ezt tudtad...

(#5527) Pardise válasza TayRol (#5526) üzenetére


Pardise
senior tag

Most olvastam utána. Most volt időm rá meg beszélni a Forddal.

Your car, your life ;)

(#5528) alex devil válasza SzlobiG (#5521) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm, elindulok ezen a vonalon.

S23

(#5529) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Meg volt a 2. tankolasom, 5,8 a fogyasztas... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5530) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Pesten, vagy Pest közelében szeretnék megbízható szerelőt, aki mostantól szervizelné a 2.5 V6-os Mk3-mat.
Ami feltétel lenne, hogy hozott alkatrészből is szereljen, és a lehetőleg Ford típusismerete is legyen.
Ha tudtok ilyet, privátban kérnék elérhetőséget és címet.
Előre is köszönöm!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5531) CsakEgySrác


CsakEgySrác
csendes tag

Sziasztok!

Most készülök vásárolni 2001-2003-as Ford Focust. Az lenne a kérdésem, hogy a márkaszerviz adhat ki információt alvázszám alapján nem tulajdonosnak? Vagy ilyen idős autónál már mindegy? Inkább az állapot számít? Tudtok Pesten a 18. kerületben vagy annak környékén megbízható és jó szerelőt? Márkaszervizbe talán nem vinném az autót :)

(#5532) DZs válasza CsakEgySrác (#5531) üzenetére


DZs
senior tag

Tizenéves autók történetét nem rögzítik elektronikusan, marad az állapot.

(#5533) CsakEgySrác válasza DZs (#5532) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Rendben köszi a választ!

Esetleg a szerelő kérdésre tud valaki választ? Nem muszáj a 18. kerületben, csak valamennyire a környékén legyen. :R

(#5534) alex devil válasza CsakEgySrác (#5533) üzenetére


alex devil
senior tag

Ha nincs szerelő ismerősöd akiben megbízol akkor nyugodtan viheted márkaszervizbe állapotfelmérésre. Adnak árajánlatot, és a végén egy hibalistát papíron.

[ Szerkesztve ]

S23

(#5535) hurenzon válasza zack (#5530) üzenetére


hurenzon
senior tag

Én Tökölön tudok nagyon jót, ha jó.

(#5536) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok!
1.6 Benzines, 2005-ös Focusomnál a következő a gond. Menet közben érzem a téli ablakmosó illatát, úgy is, hogy nem mostam ablakot. Megálláskor a jobb első kerék elejénél kis tócsa jelenik meg (ablakmosó). A kérdésem az lenne, hogy mitől lehet ez. Lecsúszva nincs, mert nem folyik el az egész. A kerékjárati védőburkolatot eltávolítva férek hozzá a tartályhoz? Találkozott már ilyennel valaki?

Hétfőn viszem termosztát cserére, bár már elég idegesítően viselkedik. Meleget fúj rendesen, most hogy kint 14-15 C van, álló helyzetben, meg városban furikázva fel is megy fél közelében. Viszont 90 km/h-s tempónál visszahűl láthatóan. Szerintetek is termosztát?

Válaszotokat előre is köszi!

(#5537) zack válasza hurenzon (#5535) üzenetére


zack
nagyúr

Jó lenne, de onnan hogy jutok haza, ha ott kell hagyni? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5538) hurenzon válasza zack (#5537) üzenetére


hurenzon
senior tag

Engem haza szokott dobni :D

Igaz nem tudom hol laksz :D

(#5539) zack válasza hurenzon (#5538) üzenetére


zack
nagyúr

Angyalföld, 13.ker. Engem biztos nem fog. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5540) Norbika88


Norbika88
senior tag

MK1 2003 sedan bal hátsó felől kopogó hang rossz úton.
Parkolóban mintha minimálisan de leejtene balra ha a kocsi fenekét nézem.
Rugó vagy gömbfej megfáradt?

(#5541) mtade válasza Norbika88 (#5540) üzenetére


mtade
aktív tag

Hátul nemsok göbfej van az mk1ben, bár típust nem írtál. Stabszilentre tippelnék első körben.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#5542) Norbika88 válasza mtade (#5541) üzenetére


Norbika88
senior tag

Focus 1.4 Ambiente 2003 vagy ez már Fresh sose tudom...

[ Szerkesztve ]

(#5543) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ma néztem egy kereskedésben egy 2012-es Fiestát.
Íme a hirdetés. A kormány jobb oldalán, a hátsó részén fura barna elszíneződés van. Nem kopott..csak más a színe. Beülve nem venni észre, csak az anyósülés felől.
4éves autóban mi okozná ezt? Anyaghiba?

A kérdés inkább az, hogy lehet-e festeni valamivel? Újrabőröztetni nem szeretném, mert nem kopott, fizikailag semmi baja a kormánynak.

Még nem mentem vele próbakört, hétfőig még megnézek 1-2 autót és aztán fordítom komolyabbra a szót.
A másik dolog, pár hónappal korábban egy fórumtárs említette, hogy a tompított fényszóró felkapcsol indítás után, pedig a tekerője nullán áll. Ez nekem is így történt most a kereskedőnél, amin ő is meglepődött. De 10-15mp múlva már nem világított. Ez valami funkció lenne?

Ha van esetleg ötletetek, hogy mit érdemes még alaposabban megnéznem rajta,szóljatok! :) Vagy ha a hirdetés képei alapján láttok valami hibát.

Köszönettel,
Dani

(#5544) Real_Necro válasza hdanesz (#5543) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kormányzártól nem lehet az elszíneződés? Ellentételes oldalon nincsenek nyomok?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5545) kcsa válasza hdanesz (#5543) üzenetére


kcsa
veterán

Nem vagyok marslakó, de valószínűleg savat izzadok. Vagy tíz éve egy kvázi új (akkori) Fiesta bőrkormánya felhólyagosodott a tenyerem alatt egy horvát úttól,szóval bármi előfordulhat.

Nem leállítás után marad égve a lámpa? Az ugye a hazakísérő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5546) hdanesz válasza kcsa (#5545) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nem, igazából be sem indította...csak kinyitotta.

(#5547) hdanesz válasza Real_Necro (#5544) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ott nincs semmi.

(#5548) DZs válasza Norbika88 (#5540) üzenetére


DZs
senior tag

Csapágy is lehet, bár az búg.

(#5549) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Ford Focus 1.8 FFV-100-as tempónál az átlagfogyasztásom 7.5 L körül ingadozik,de a 100km-es átlagom 9.4 L,és nem akar csökkenni.Többnyire rövid utakat teszek meg,12 km a melóhelyem.
Tudom,hogy hidegen többet fogyaszt,de ekkora eltérés lenne?

(#5550) radi8tor válasza Mikulásbá (#5549) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

9.4 literes fogyasztás gondolom városi. Akkor igen ennyi, ha 7.5 liter meg országúti.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.