Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#42334) bodorjanos


bodorjanos
aktív tag

Sziasztok!

Sejtem a választ, de teszek egy próbát, hátha tudtok valamit, amit én nem ;)
Adott egy 860 EVO 250 GB-os változat. 1-2 hónapot ment, majd bedobta a törölközőt szüleimnél. Apukám most szólt és odaadta, hogy ha tudok vele kezdeni valami, akkor az enyém lehet.
Sajnos gari papír, számla nem került elő, így hiába van hozzá 5 év gari, nem vagy előrébb :D
Eléggé szomorúvá tesz, mert az otthoni szerveremben is egy ilyen csücsül és megrendült a bizalmam a Samuban...
Ezelőtt A400-as kingstonjaim voltak. Azok máig hibátlanok... Van két crucial is, de azokkal sincs bajom.
Na de visszakanyarodva a problémához.
Bios látja, op rendszer nem. Se windows, se Linux alatt. Bár linux alatt felismeri lasaan és mintha létezne az eszköz, de se mountulni, se fdisk nem megy fele. Valami félhalott állapotban van a cucc. Mobil rack meg villog folyamatosan, miután felismerte.
Samsung Magician se látja windows alatt.
Van esetleg ötlet, mit lehetne megpróbálni még? Félhalott állapotban egy FW csere vagy bármi trükk. Vagy simogassam meg és mehet az e-hulladékgyűjtő?

Ha van ötletetek, várom! Köszönöm előre is!

Üdv.,
János

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.