Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Zirowe válasza Solar_Wind (#8446) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Liam Neeson: I've got aids.:D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8452) dokee78


dokee78
félisten

Megnéztem a Halálos kitérő 5-öt.

Elég gyenge lett. Kap egy 4/10-et.

SPOILER!
Aki látta attól kérdezném,mi lett a rendőrrel és a csajjal,
akik a rendőrautóban keféltek?
Mert nem ugrik be. :F

(#8453) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha meghallgatom ezt, akkor egy letargiával kevert derű csap meg, nagyon durva, javítanám az Oldboy pontszámát 10 pontra, azt a filmet úgy odatették, hogy uhh.

X-Men széria, immáron otthon, 1080p eng dts

Engedjétek meg, hogy ömlesszem, egy kalap alá mindet:

X-Men, X-Men 2, X-Men 3 és X-Men Origins: Wolverine - erős 7/10

Nem nevezném őket kiemelkedő alkotásnak, de szeretem őket nagyon. Viszont szerintem elég konstans szintet hoztak, ez mindenképp jó pont. Ismerem az X-Men világot, ha nem is szuper jól, de az átlagnál jobban, szerintem a film nem rondított bele. A prof karaktere lett nagyon jó, meg Wolverine, ezt a kettőt nagyon jól megcsinálták szerintem, és az abszolúte csúcs az Magento, a kedvenc karakterem a szériában(Wolverine mellett), nagyon jól hozta az öreg Gandalf.

A trilógiából szerintem az első résznek van a legjobb feelingje, a második részben a Wolverine-eredet felsejlő foszlányait szeretem, a harmadik picit ömlesztett. Az első Origin részt nekem Wolverine simán elviszi a hátán.

X-Men Origins: First Class - 8/10

Ez azért kap külön bekezdést, mert ahogy a pont is mutatja, picit ráver az elődökre. Ha nem is messze, de ez a legjobb rész, piszkosul jól fektette le az alapokat szerintem. A fiatal Xaviert és Magnetot pontosan ilyennek képzeltem el, nagyon eltalálták.

Ha nem is túl sűrűn, de képes vagyok az újranézésre, szeretem ezt a szériát. Még "folytatást", ha tartja a színvonalat, akkor sokat.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8454) oriic válasza hoffman_ (#8453) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is szeretem tulajdonképpen a szériát, ezért is várom nagyon a Wolverine folytatást...

Live-Die-Respawn

(#8455) Integra


Integra
titán

the amazing spiderman
határozottan jobb mint a régi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8456) oriic válasza Integra (#8455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Örülök hogy nem csak én vagyok így vele. :)

Live-Die-Respawn

(#8457) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Lockout (2012)

Űrhajósos lövöldözős jónős. Aki szereti a sci-fit annak egyszer érdemes megnézni. 6/10

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8458) Zirowe válasza Apollyon (#8457) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Maggie Grace a Lostbeli p*csa szerepével örökéletre elvesztette nálam a jónő pozíciót. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8459) #54715584 válasza Apollyon (#8457) üzenetére


#54715584
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#8460) pohár válasza Zirowe (#8458) üzenetére


pohár
félisten

még jó, hogy nem nézek olyan vackokat, mint a Lost :P ;] (2 évadig bírtam)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8461) Apollyon válasza Zirowe (#8458) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pedig hosszú hajjal brutál jól néz ki.
A Lost-ot soha nem láttam, és nem is fogom, túl mainstream. ;p

Amúgy a The Walking Dead sorozatban is van egy női szereplő, aki Lori-t alakítja. Én is utálom a karaktert, és gondolom már észrevetted hogy a fél internet a halálát kívánja, de attól még nem kell elutasítani a színészt, neki csak ez a munkája, hogy érzelmeket keltsen benned, amikor a játékát nézed.

Nah mindegy, a lényeg hogy nem értem ezt az ellenszenvet, egy szerepe miatt (amit valszeg jól játszott, mert elérte célját) miért kell konkrétan az összes más munkáját elutasítani.. Ez azért nem olyan hogy van egy Uwe Boll-unk akinek a filmjeit nem nézzük...

(#8459) monstre: Ez valami beszólás akart lenni? :F

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8462) Integra válasza oriic (#8456) üzenetére


Integra
titán

volt ebben is zavaros rész meg logikai baki, de nem érdekel, végignéztem egyben. és még azt is kell mondjam, hogy ez a nemtomkicsodagyerek is meglepően passzolt hozzá, bár próbálok a képregényektől elvonatkoztatni. ami nehéz. mert ugye a képregények mindig elrugaszkodnak a világtól, szénné vannak gyúrva benne, itt meg elég kis jampic a csávó. na meg az, hogy tinédzserek erősen.. 19 parker a gwen meg ha jól emlékszem 17? de már oscorp top level praktikantin? na jó, mindegy, meglepően nézhető volt :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8463) Zirowe válasza Apollyon (#8461) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mainstream sorozatot utálni is mainstream, szóval 22es csapdája. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8464) oriic válasza Integra (#8462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A régi trilógiánál ha megláttam egy két szereplőt, az élettől is elment a kedvem. A főszereplő is irrítáló volt, de legfőképp May nénike. Na ha ő volt a jelenetben kapartam a falat...

Live-Die-Respawn

(#8465) Archanon


Archanon
őstag

Mai - illetve már tegnapi - adag:

The Incredible Hulk

Határozottan jobban élveztem, mint az Amerika kapitányt... nem fogok csámcsogni, jó volt, méghozzá nagyon így estére. A cgi szerintem rendben volt (itt-ott talán nem igazán volt "élethű"), sztoriban hasonló az előzőhöz, az utolsó 20-30 perc pedig ütött rendesen. Liv Tyler-t annyira nem bírom, Edward Norton meg tök semleges, de nem volt rossz Hulk. A régi, 2003-as verziót ugyan elég régen láttam, de az jól rémlett, hogy mások voltak a szereplők (utólag ellenőriztem is). Valami viszont nem klappol nekem... Az elején azt hittem folytatás, de a két film összefügg egyáltalán, vagy az új ilyen reboot szerű valami? Annyi biztos, hogy az Avengers-hez megfelelő felvezetést kaptam, de abban már megint más színész játssza Hulk-ot, wtf... :F :DDD

[7/10]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8466) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Stan Lee beszélt 2 Marvel-filmről

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8467) Integra válasza oriic (#8464) üzenetére


Integra
titán

jaja, tante may issszonyat volt, tenyérbemászóan irritált engem is, de a parker mindent felül múló lúzersége is... ennél már csak a transformerszből a vitviki volt szánalmasabb majom :DDD
és nekem a legkevésbé sem hiányzott ebből a részből a mary jane. jó volt ez a kis szöszi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8468) rt06 válasza Apollyon (#8461) üzenetére


rt06
veterán

az a gond, hogy Sarah Wayne Callies karaktertol fuggetlenul mindenben szar volt, amiben eddig lattam, igy o pont rossz pelda

amugy uwe boll-tol nezd meg a rampage-et, meg fogsz lepodni (en legalabbis meglepodtem, mikor a vegen az o nevet lattam)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8469) Apollyon válasza rt06 (#8468) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lehet, mondjuk én ezt a Sarah Wayne Callies semmi másban nem láttam még, így nem tudok róla nyilatkozni, de a személyét nem utasítom el csak mert az író ilyen szar szerepet adott neki. De azért is mondtam, mert amúgy én is durván utálom a karaktert amit megformál :D

Ezt a Rampage-t meg csekkolom, egész jó pontja van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8470) mondomén válasza Apollyon (#8469) üzenetére


mondomén
őstag

Prison Break sincs meg?

(#8471) Apollyon válasza mondomén (#8470) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az a másik mainstream, amit nem nézek :DDD Még régebben a volt munkatársaim annyit beszélgettek a prison breakről, hogy már hallás alapján elegem lett belőle.

Sorozatokkal amúgy is óvatos vagyok. Rengeteg időt elrabolnak, és van amikor megbánja az ember.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8472) pohár válasza Apollyon (#8471) üzenetére


pohár
félisten

pedig az nagyon jó sorozat, kár, hogy vége... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8473) baluka26


baluka26
veterán

Halálos ítélet 7/10

Klassz kis film, egyszer mindenképp nézhető, izgalmas, nem túl klisés, engem lekötött, tetszett :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8474) #54715584 válasza Apollyon (#8461) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem annak szántam, de úgy hangzott volna, úgyhogy inkább töröltem :)
Nagyon szeretem és hiányolom a sci-fit, de ez a film számomra értékelhetetlen volt.

[ Szerkesztve ]

(#8475) Apollyon válasza #54715584 (#8474) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah ok.
Hát én alapjáraton nem úgy ültem le elé, hogy ez most bazijó lesz, hanem hogy klisétenger. Ahhoz képest eléggé visszafogottak voltak a klisék, és a látvány sem volt szar.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8476) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ezt ismeri valaki? Csak 5 pontot kapott, de a tréler alapján egész átlagos, nézhető akciófilmnek tűnik, olyan 7 pontos fajtának.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8477) Zirowe válasza hoffman_ (#8476) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha mar Bacon es bosszu, akkor ajanlom ezt is: Halalos Itelet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8478) Jhonny06 válasza Zirowe (#8477) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hm, ez jónak néz ki, thx.

(#8479) hoffman_ válasza Zirowe (#8477) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez most lett linkelve feljebb, ahogy nézem ez is megér egy misét.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8480) baluka26 válasza Zirowe (#8477) üzenetére


baluka26
veterán

Nem 3 órája írtam, hogy király szerencsére :DDD :DDD

szerk: Semmi gáz nincs ezzel, csak viccesen jött ki :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8481) Zirowe válasza hoffman_ (#8479) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja tenyleg, most veszem csak eszre. :)

Bocsi, mobilrol vagyok.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8482) #54715584


#54715584
törölt tag

The Amazing Spiderman

Nem emlékszem már a képregénykre, de sok dolog nem tetszett a filmben, és még kevesebb igen. Az első 90 perc unalmas volt, a végén az a 20 perc akciónak szánt valami szintén unalmas volt és rövid. Unatkoztam a filmen, bár a csajszival nem volt semmi problémám, nem értem másoknak mi nem tetszett benne?

Nem pontoznám inkább, még emésztem kicsit, egyelőre úgy gondolom, hogy nagyon nem tetszett és nem tudok mit kezdeni vele... Elvesztegetett időnek érzem ezt a 2 órát.

(#8483) Integra válasza #54715584 (#8482) üzenetére


Integra
titán

szar ügy, lépj tovább, ennyi :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8484) Pitterix válasza #54715584 (#8482) üzenetére


Pitterix
őstag

Tobey fan vagy mi?! ;]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8485) #54715584 válasza Pitterix (#8484) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem vagyok Tobey fan és abszolúte nem szar ügy :)

[ Szerkesztve ]

(#8486) vzsryl válasza Pitterix (#8484) üzenetére


vzsryl
nagyúr


Legjobb.

Igazi pókmanus.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#8487) Zirowe válasza vzsryl (#8486) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az emó pókember a filmtörténelem egyik abszolút mélypontja. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8488) rt06 válasza vzsryl (#8486) üzenetére


rt06
veterán

i see what you did there

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8489) baluka26 válasza rt06 (#8488) üzenetére


baluka26
veterán

;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8490) Integra válasza rt06 (#8488) üzenetére


Integra
titán

kabaré :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8491) vzsryl válasza Zirowe (#8487) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Amikor először megnéztem az emós pókembert, akkor még technikai fronton megfelelt az akkori követelménynek, de valahogy mégis gagyi volt az egész (WTF?! Green Goblin jelmez). A szereposztásról már ne is beszéljünk, persze Willem Dafoe kivételével. Na gondoltam idén is megpróbálkozom a dologgal, hátha mégsem volt annyira borzasztó évekkel ezelőtt. Egy órát nagy nehezen átszenvedtem, utána nem bírtam tovább. Gyenge vagyok beismerem, de a Tobey-Kirsten páros borzadály földre küldött, belém rúgott kétszer és még le is köpött a végén egy jó adag könnyes nyállal.

A csodálatos Pókember sem sikerült csodálatosra, kb. 6/10 pontnál többet nem ér, de az előző trilógiát szétalázza. A főszereplők viszonylag értelmesek, a csaj végre jól néz ki, a CGI jó, van néhány poén és az emó faktor csökkent valamennyit.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#8492) Zirowe válasza vzsryl (#8491) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért valld be, hogy azért végig benned volt neked is az érzés a film alatt, hogy megragadd Garfield fejét és jól megnyírd a haját! ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8493) vzsryl válasza Zirowe (#8492) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem, komolyan nem. A képregényekben sem túl rövid a haja, ráadásul ehhez a vékonyka sráchoz ez illik, így tudja meghódítani a tini lányokat, meg muszáj volt fiatalítani rajta, mivel 29 éves.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#8494) Jhonny06 válasza #54715584 (#8482) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#8495) Integra válasza Jhonny06 (#8494) üzenetére


Integra
titán

:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8496) Zirowe válasza Jhonny06 (#8494) üzenetére


Zirowe
nagyúr

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8497) Pitterix


Pitterix
őstag

Szemét Tobey alázók. :(((
Tobey a legjobb barátom! :D

Mit nem csíptetek amúgy benne, vagy magán a pókfilmjén?
Baj, az ha nekem nagyon tetszett az akkor? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8498) pohár válasza Pitterix (#8497) üzenetére


pohár
félisten

én se értem, hogy mi nem tetszett benne, ott is volt sírás-rívás, megvolt itt is...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8499) Zirowe válasza Pitterix (#8497) üzenetére


Zirowe
nagyúr

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8500) Pitterix válasza Zirowe (#8499) üzenetére


Pitterix
őstag

Ő az igazi spidi. :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.