Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66901) ígyvanferi válasza BITBOYS (#66900) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már több mint egy hónapja, ahogy látom. Azt mondjuk nem tudom milyen lehet a minősége egy 1,24 GB-os 720p-s filmnek...

Jön ezen kívül mostanában valami nézésre érdemes film a tékákba? Ex Machinat láttam ma felbukkanni, de annak sem az igazi még a minősége.

[ Szerkesztve ]

(#66902) gerii válasza ígyvanferi (#66901) üzenetére


gerii
addikt

Én most akadtam rá a Maggie-re, Chappie is van már, Focus, +majd az Ex Machina várós.

Whiplash szinkronosan milyen?

(#66903) BITBOYS válasza ígyvanferi (#66901) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, azon pislogtam, hogy nem jelezte senki. Vajon eljut hozzánk? Remélem itt megtekinthető lesz.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#66904) pohár válasza hoffman_ (#66899) üzenetére


pohár
félisten

most ugye szopatsz? :D

az Avengers világszinten már 932 milliónál tart, ez már holnap meglesz 1 milliárd :D
nem tudom, hogy tippelte-e valaki ezt a hetet a múltkor, de úgy rémlik, hogy az én tippem volt a legkorábbi mind közül (jövő hét hétvégéig)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66905) #54715584 válasza BITBOYS (#66900) üzenetére


#54715584
törölt tag

+ Project Almanac

(#66906) Pearce válasza BITBOYS (#66903) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Igen, azon pislogtam, hogy nem jelezte senki. "

Én is láttam múltkor, de még egy deka angol felirat nincs hozzá /vagy én keresem rossz helyen/.

(#66907) radi8tor válasza pohár (#66904) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó volt a marketingje.

gerii: teljesen OK, én úgy néztem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#66908) hoffman_ válasza pohár (#66904) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen.

:DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#66909) BITBOYS válasza Pearce (#66906) üzenetére


BITBOYS
addikt

..és tényleg. Akkor ez még nem nyerő...pedig már nagyon nézném.

(#66905) monstre: Nem tűnik rossznak, bár a tini rendszerre épített filmeket kerülöm. Valamiért a horror filmeket se szeretem, leszoktam róla.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#66910) gerii válasza radi8tor (#66907) üzenetére


gerii
addikt

Köszi, akkor beletekintek úgy, bár a 640kbps elég gyér egy ilyen filmhez. Gondolkozom a 3500kbps-es angol verzión, házimozira rátukmálva egy jack>optikai átalakítóval ;]

(#66911) #54715584 válasza BITBOYS (#66909) üzenetére


#54715584
törölt tag

Még nem néztem meg, de a sztori miatt bejön, imádom az időutazást :)

(#66912) ígyvanferi válasza Pearce (#66906) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De, már van.

Szerk.: Ja, de ha a Good Killre gondoltál, akkor ahhoz tényleg nincs még.

[ Szerkesztve ]

(#66913) Pearce válasza ígyvanferi (#66912) üzenetére


Pearce
aktív tag

Igen, a Good Kill-re.

(#66914) pohár válasza hoffman_ (#66908) üzenetére


pohár
félisten

:O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66915) devil-k


devil-k
nagyúr

Bosszúállók: Ultron kora -IMAX-
Avengers: Age of Ultron

3/10

Nagyon látványos a film, de ennyi. Ez az egyetlen pozitívum ami mellette szól, se több, se kevesebb. Az első részhez képest jóval gyengébb produkciót sikerült összehozni. Ultron nagyon ellágyult a végén és úgy a film közben is. Nem éreztem azt, hogy rettegnem kellene ettől a "valakitől". Volt 1-2 jó vicc, de a legtöbb nagyon gyenge és erőltetett volt, főleg a magyar szinkronnal. Lehet, hogy eredeti nyelven másabb lett volna.

Aki látványra és csihi-puhira vágyik, annak a legjobb választás, de képregényfilmek közül hátul kullog nálam a listán.

- mozi bolondéria -

(#66916) cyberkind válasza devil-k (#66915) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ehhez hozzátenném Vasembert, amit még régebben írtam is, ő viszi hátán az egész filmet, + Hulk-kal való harc, bár elég szegényes, ott a beszólások jók csak, + Ultron-t, de ennyi, szerintem se nagy szám, sokkal gyengébb mint az 1.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66917) devil-k válasza cyberkind (#66916) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szerintem annyira kiherélték szinte az összes karaktert, hogy egyik sem tudott kiemelkedőt nyújtani. Nekem Hulk kifejezetten idegesítő volt, hogy semmi másra nem képes csak pusztítani és ordítani. Okés, nyilván ez a karaktere, de egy idő után szerintem unalmas az egész.

- mozi bolondéria -

(#66918) cyberkind válasza devil-k (#66917) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért Stark-ban megmaradt a feltaláló és arrogáns "tudós", ha már létrehozza Ultron-t, de Banner alig villantja meg az eszét, mondjuk nekem az is kicsit gyors, úgy az egész sztori túl gyors, meg ez a szerelmi szál is fura, de majd a bővített kiadás elvileg segíthet ezen.

Paranormal Cocktivity

(#66919) callmeakos válasza devil-k (#66917) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egy Hulktol mit vársz? Hogy Hamletet szavaljon? :DDD

All→M8

(#66920) cyberkind válasza callmeakos (#66919) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdekes, Romanov-ot bezzeg értette mindenhogy. :P

Paranormal Cocktivity

(#66921) devil-k válasza cyberkind (#66918) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyetértek. Nagyon gyors volt minden, szinte már összecsapottnak éreztem a dolgot. Nyilván erre van igény, kevésbé ütős story, durva látvány.

Robert Downey JR-ban meg szeretem ezt a laza, flegma szerepét. Egyszerűen jól áll neki. A bíró c. filmben is ilyen karaktert alakít és van egy olyan érzésem, hogy a való életben is hasonló lehet, ami nem rossz. Sőt. :)

(#66919) noxwill
Jó kérdés. Picivel többet. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#66922) cyberkind válasza devil-k (#66921) üzenetére


cyberkind
félisten

A látvány valóban eszméletlen, így viszont félek is hogy ha a kövi film, teljes Imax kamera lesz, akkor még bugyutább sztorit fogunk kapni, lassan F&F 1 bit lesz a vége? :U

Mondjuk nálam totál negatív lett a Bosszúállók 2, mert mielőtt megnéztem, előtte 2 Igazság Liga filmeket néztem, amik kicsit más kategóriák. ://

Én is ezt szeretem benne, ha ő nem ilyen, vagy Vasember nem ő, az egész képregényrészleg egy kanyit se érne, sokat köszönhet a Marvel neki, ez sose indult és folytatódott volna így nélküle. :K

Paranormal Cocktivity

(#66923) gerii válasza devil-k (#66915) üzenetére


gerii
addikt

Nekem a Sólyomszem vagy ki volt egy pozitív csalódás mint karakter. Tetszett, hogy tisztában volt vele, hogy egy "senki" a csapatban, mégis emberiül viselkedett, voltak beszólásai, saját véleménye.

Maga a film nekem sem jött át, Ultron megfáradt, Hulk/Banner alig-alig volt jelen, a robotok pedig mint a mesében úgy termelődtek ellentétben az etalon Vasermber 1-gyel, ahol volt némi ráció is a dologban.

(#66924) emiki6 válasza pohár (#66898) üzenetére


emiki6
veterán

Mobil nézetet próbáltad? Mert ott nem írja ki. :(
Nem véletlen kérdeztem be. :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66925) bAtt001 válasza callmeakos (#66919) üzenetére


bAtt001
addikt

hát azért előreléphetne már a karaktere, képregényekben és animációs filmekben sem csak egy tomboló szörny, hanem rendesen gondolkodó értelmes hős... de hát kellett a buta állat ahhoz hogy belenyomják a lullaby-os nyáladzást :U

(#66926) pohár válasza emiki6 (#66924) üzenetére


pohár
félisten

ó, én nem merek már a telefonommal ilyen összetett oldalakra menni (Nokia 5800), nem bírja már a jószág :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66927) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Már nem kell sokat várni és jön Mexi :) köv hét csütörtök. Nem hoztátok meg a kedvem Bosszúállókhoz, így kihagyom. Még a végén úgy jár ez a sorozat is mint a TF. Első rész uuááá...többi meg pocsék vagy szódával..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#66928) Tibiajax válasza BITBOYS (#66927) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne essünk azért túlzásokba, arra vigyázzunk...

(#66929) Ace owner


Ace owner
addikt

Sok Bosszúállók post után írok pár sort valami teljesen másról :)

Harry Brown

Végre sikerült megnéznem, kb. egy éve terveztem csak sosem volt hangulatom hozzá. Emlékszem még általános végén rengeteget hallgattam ezt a számot: Chase n Status - End Credits és aztán úgy egy éve olvasgattam a kommenteket, akkor jöttem rá hogy egy filmhez írták, nos azóta megszeretném nézni.
Amikor annó az Ill Manorst néztem ajánlottátok is. Érdekes hogy abban is Plan B zenéje hallható :)
Egyébként nagyon hasonló a 2 film, mindkettő az angol alvilági és mocskos életet mutatja be, Harry Brown szerintem jobban megfogta a hangulatot, beszippant az elején a hangulat és könnyen tudsz azonosulni a főszereplővel aki mellékesen remekül alakított. Plan B is nagyon jól hozta a karakterét, meglepően jól, mellékszereplők is erősek voltak. Pláne a füvészkertes junkie.

Összességében nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek aki szeretne valami nehezen emészthetőbb filmet nézni. Egyébként elgondolkodtató hogy mi mehet ott kint Angliában. Ezt azthiszem Ill Manors után is megemlítettem, ha a fele is igaz ezeknek a filmeknek akkor ott is vannak bajok..

Galaxy Fold 4

(#66930) Pearce válasza cyberkind (#66922) üzenetére


Pearce
aktív tag

"az egész képregényrészleg egy kanyit se érne, sokat köszönhet a Marvel neki, ez sose indult és folytatódott volna így nélküle."

Ez ugyanúgy igaz Downey-re is, ő is sokat köszönhet a Marvelnek, Vasember szerepe nélkül ma nem tartana ott, ahol van, azzal a szereppel robbant be igazán.

(#66931) cyberkind

Az is szuper film 2005-ből viszont a csillaga 2008-tól kezdett emelkedni.

[ Szerkesztve ]

(#66931) cyberkind válasza Pearce (#66930) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam a Durr, durr és csókban nyújtott szerepe az, ami miatt ismerem.

Rossz vég lesz itt Downey féle Vasember nélkül.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66932) james001 válasza devil-k (#66915) üzenetére


james001
veterán

Ultron szerintem is elbénul a végére,pedig az elején milyen keménynek mutogatja magát :D Képregényben pedig ha jól tudom eléggé durva ellenfél.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66933) cyberkind válasza james001 (#66932) üzenetére


cyberkind
félisten

De a szövege korrekt lett, főleg a beszólások Stark-nak. :D

-------------------------

Ez mindenkinek szól, az az új robot, ami Jarvis hangján beszél hogy tudta felemelni Thor kalapácsát?
Vagy ő tényleg méltó rá ahogy mondta is az elején?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66934) BITBOYS válasza Tibiajax (#66928) üzenetére


BITBOYS
addikt

mitholmerre

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#66935) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Diego Luna lesz az egyik főszereplője a Star Wars: Rogue One-nak. Találtak egy fiatal Wedge Antillest?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#66936) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#66935) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaj, én egyre jobban félek az új sztárborzoktól.. minél többször nézem meg a legutóbbi trailert, annál antipatikusabbak az új szereplők. :(

(#66937) devil-k válasza james001 (#66932) üzenetére


devil-k
nagyúr

A trailerből pedig nagyon annak tűnt. Sőt, ott nagyon jó szöveget írtak neki amikor az elején összeroppantotta egy másik robot fejét. Nos, a filmben semmi nem maradt ebből a jó dumából.

- mozi bolondéria -

(#66938) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Az Argo2-nek van köze az első részhez? Mert meg akarom nézni, de az elsőt nem láttam.

BANZAII

(#66939) oriic válasza MaciG (#66938) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Folytatas.

Live-Die-Respawn

(#66940) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap sajnos eldőlt, hogy se MadMax premierre, se azon a héten nem tudunk felmenni rá moziba :(
Sőt talán 29-30.-án se biztos. Elég szomorú, remélem nem fogok belefutni spoilerekbe és negatív kritikákba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66941) madgie válasza .LnB (#66940) üzenetére


madgie
titán

Dobd ki a kedvencekből a topikot, akkor biztos nem fogsz :DD

(#66942) .LnB válasza madgie (#66941) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy dobom, Marvel fanok nélkül nem teljes a napom! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66943) callmeakos válasza .LnB (#66940) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

99%-on ál rottenen :D

All→M8

(#66944) .LnB válasza callmeakos (#66943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh és tényleg. Azt hittem csak 1-2 kritka alapján de nem. Jó nem is túl sok, de azért jelzés értékű. Most így csak jobban fáj, hogy nem fogom hamar látni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66945) cyberkind válasza .LnB (#66944) üzenetére


cyberkind
félisten

Sebaj, nézd meg a Pomponsrácok 2-t, Vasemberen jó röhögni, már csak miatta megéri a filmet látni, mondjuk nincs is más ok. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#66946) .LnB válasza cyberkind (#66945) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem csak a Mad Max-re nem jutok el, hanem moziba sem. Így a csipetcsapat2 is ki van lőve. Mondjuk a leírtak alapján én abból csak a bővitett verziót fogom megnézni. Mert minden negatív kritika a mozis verzió vágására tér ki. És én mint igazi Marvel fan (úrittten! :DDD) akkor már a teljes verziót szeretném látni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#66947) cyberkind válasza .LnB (#66946) üzenetére


cyberkind
félisten

Nehezen hiszem hogy a bővített, vagy rendes verzió sokat fog javítani, de mindenesetre a játékidő jóval több lesz, meg annyival nem lesz több hogy a sztori jelentősen lassuljon, így pedig nem sok értelme van, így is kevés a 2 óra 10 perc, bele se merek gondolni mi van akkor ha nem Stark találja fel Ultron-t, hanem a Hangya(vagy hogy van ez), + 1 karakter, lyézusúristen, így is sok volt a karakterekből.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66948) harylmu


harylmu
őstag

Focus

Én leginkább az Ocean's trilogiához hasonlítanám (agyafúrt tolvajok), de ott Clooney, Pitt, a sztori meg a rendezés viszi a filmet, itt viszont talán mindegyik gyengébb egy kicsit. Will Smith szerintem jó színész, Margot Robbie se tragikus, a csavarokba a végére kicsit a fejem is belefájdult, de amúgy jó volt. 7/10

ezek a kis stílű lopások viszont gyengék voltak, kizárt hogy ezt így lehet tolni :D gondolok pl az óralevételre. ki az aki nem venné észre? a bankkártyát még elhiszem hogy farzsebből ki lehet húzni (ki az aki ott tartja? :D), de azért na

(#66949) gerii


gerii
addikt

Maggie
Végig komor, nyomasztó a történet, nem sok felüdülést hagy az embernek, szerintem jól ábrázolták a cselekményt, nem egy Walking Dead.
Arnold meglepően emberi szerepe nagyon jól állt neki, ahogy a szakáll és a kevés smink is.

(#66950) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Bugsy
hd, eredeti szinkron
Beatty egy bájgúnár. :D ugyanaz a kategória volt mindig is nálam, mint Brosnan. egyarcú, a helyes pofijuk elviszi stabilan a szépfiú szerepet. de mindettől eltekintve Beatty meglepően masszívan hozza le Tetves figuráját, kellemes csalódás volt számomra a játéka. a film Vegas megálmodásáról szól, arról, hogy igazából egy tök véletlennek - na meg egy talpraesett csajnak - köszönhető az a látvány, ami ma a kaszinóvárosban fogad. hihetetlen egy sztori egyébként.. ki gondolta volna, h a szesztilalom Amerikája ideje alatt (is) a már mindent behálózó zsidó maffia pénzéből született az egész, nahát..
8/10

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.