Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67851) T. M. válasza Tibiajax (#67848) üzenetére


T. M.
aktív tag

Igaz, bocsánat :R Csak az volt a furcsa, hogy szóba került a Mad Max mellett...

(#67852) Ijk válasza Tibiajax (#67843) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tavaly a trailer alapján legflejebb valami unalmas estén bedobtam volna megnézni, abszolút nem jött be az új Mad Max.
Aztán a pozitív kritikák miatt nem volt jobb dolgom csütörtök este, elmentem megnézni, és az év eddigi legjobb filmes élménye lett.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#67853) hoffman_


hoffman_
nagyúr

redneck avegners linket még nem láttam, szóval megkapjátok így estére. nekem betette a kaput :d

"guys, these nachos are spicy" kész, végem xd

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#67854) Tibiajax válasza Ijk (#67852) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondom, száműzni az endor bolygóra az összes rohadt trélert..

Dilikutya valóban kimaradtak Gibson max-jei annak idején. persze vágom őket, emlékszem is rájuk, de nem fogtak soha meg, így maradtak azóta is messzebb tőlem
de egyébként érdekes, mert semmi bajom a posztapokaliptikus mozikkal. a road muvikkal meg aztán főleg, az egyik kedvenc kategóriám (feltéve persze ha usa-n keresztül zajlik és nem vontatott)

de ez a nukleáris idióták által vezetgetett roncsautók a semmi közepén.. nem tudom
valahogy nem

(#67855) harylmu


harylmu
őstag

Fehér Isten szerintem borzalmas volt. Baromi jól néztek ki a képek, mikor a kutyák futnak a városban, rövidfilmként érdemes lett volt youtube-ra feldobni, de kb ennyi. Eköré fölösleges volt egy silány filmet csinálni. Szegény főszereplő kislány meg Kristen Stewart magyar kiadása.

(#67856) radi8tor válasza harylmu (#67855) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is elkezdtem nézni valamelyik nap, de azon gondolkoztam miről akar ez szólni.

⭐ Stella

(#67857) harylmu válasza radi8tor (#67856) üzenetére


harylmu
őstag

Azért a Saul fiában még bízok. Ha az is rossz, lehet félredobom egy időre a magyar filmeket. :)

szerk.: ja, csak hogy ne legyek ennyire negatív, a Káin gyermekei pl nekem nagyon bejött

[ Szerkesztve ]

(#67858) Dilikutya válasza harylmu (#67857) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet bármilyen jó egy film filmügyileg, de nincs az a pénz, hogy ilyet, mint a Saul fia megnézzek. A Schindler listája is elég volt egyszer, az ilyen "vidám" filmeket meghagyom másoknak. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67859) Fitzgerald válasza Tibiajax (#67854) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ízlések/pofonok.
Én pl. a Game of Thrones-al kapcsolatban érzek így.
Három évvel ezelőtt egyszercsak azt vettem észre, hogy mindenki, mindenhol erről pofázik.
Végigszenvedtem az első évadot, annyi elég volt belőle egy életre.

(#67860) ígyvanferi válasza Fitzgerald (#67859) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Végre valaki, hál'istennek. Az egész nem több egy fantasy barátok köztnél.

(#67861) T. M. válasza Fitzgerald (#67859) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én a The Walking Dead sorozattal voltam így. Aztán azt vettem észre, hogy ledaráltam az összes részt, annyira rákockultam :)

(#67862) BITBOYS válasza ígyvanferi (#67860) üzenetére


BITBOYS
addikt

1 percet se láttam belőle. Nem is érdekel.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#67863) br.rak


br.rak
őstag

Fury Road 220M USD bevételnél jár, innen már remélhetőleg nem lesz gond. És még Japánban be sem mutatták

(#67864) rii


rii
nagyúr

sziasztok

jött ki mostanában valami jó thriller, vagy bűnügyi film?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#67865) Dilikutya válasza br.rak (#67863) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gyűjtögessen még, mert ebből a 220 millióból még nem sok jut a stúdiónak. Belföldön nem tudom, hogy van, de külföldön kb. a jegybevétel fele a gyártó bevétele, ami jelen esetben 124M $ fele, ehhez jön a belföldi 95M valamekkora része, a film költségvetése pedig 150M $. Eddig még hasznot nem is termelt. Remélem összejön annyi, hogy megérje elkészíteni a Wasteland-et.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67866) pohár


pohár
félisten

TV2-n épp a Szupercsapat megy, aki valami jón akar elaludni :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67867) Fitzgerald válasza Dilikutya (#67865) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt írják máshol, hogy még ha a Fury Road nem is durrant össze óriási zsugát, a második film valószínűleg jóval nagyobbat fog szólni anyagilag, ahogy az a Batman Begins - The Dark Knight esetében is történt.
Az első film kritikai-és közönségsiker, ezzel megalapozzák az "új" franchise reputációját.
A másodikra már várhatóan többen lesznek kíváncsiak, lesz neve a régi-új frencsájznak, úgyhogy még akkor is jóval komolyabb esélyekkel fog indulni, ha újra valami x. éneklős/ugrabugrálós genyósággal együtt nyit majd.
Vagy bármilyen egyéb folytatással.
Úgyhogy valószínűleg ezért óbégat már a bemutató hetében arról George Miller, hogy jön a folytatás.

@T.M.

Ugyanígy jártam magam is a TWD-el, azóta is az egyik kedvenc sorozatom. Mondjuk ebben benne volt az is, hogy Frank Darabont állt a dolog mögött. :)

[ Szerkesztve ]

(#67868) .LnB válasza Fitzgerald (#67859) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én két évadot bírtam belőle. De azt is inkább azért, hogy a társaságban lévő fanokkal tudjak róla vitázni. Az a baj vele, hogy ha valaki olvasta a könyveket az tudja, hogy ez az egész nem tart semerre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67869) madgie válasza .LnB (#67868) üzenetére


madgie
titán

Miért, a Walking Dead hova tart? Évadok óta sablonos, unalmas már.

(#67870) .LnB válasza madgie (#67869) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem megyek bele értelmetlen vitába. ;] Főleg nem ebben a topikban sorozatokról.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67871) Bad Pritt válasza madgie (#67869) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nem is tartják top sorozatnak már egy ideje. :D

Más: azt hittem Amerika kinőtte már az ilyen zászlós, pátoszos posztereket, de mindig sikerül egykét dizájnernek alulmúlnia önmagát.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67872) aizen92 válasza Bad Pritt (#67871) üzenetére


aizen92
addikt

Maaaan. Marine. You know: war, patriotism and shit.
Mi lenne ott helyette? Mexikói zászló, vagy egy Pedigrees kutyatápos zászló?
iLYesztően naiv kolléga ;]
Szerintem ha végignéznénk az összes usák háborús filmek különbözö plakátjait, csoda lenne ha találnak olyat amiben nincs legalább egy fehérfejű rétisas*, vagy az Egyesült Államok nemzeti lobogója bármely korból.

*először kopaszt írtam, aztán rájöttem, hogy nálunk a bold eagle az fehérfejű. Vicces

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#67873) FoxiestFox válasza aizen92 (#67872) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csinalhatna valaki egy magyar illetosegu hadifilmet, melyben az a fo tortenes, hogy a Gripen tulfut a kifutopalyan, es a szantasban landol :D Lobogo piros-feher zold, narancssarga hatteren. :D

(#67874) Dilikutya válasza Fitzgerald (#67867) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én ezt annyira nem vágom. Ha egy film jó véleményeket kap a közönség felől (kritikát nyilván nem mindenki olvas), miért lesznek, akik csak a folytatásra mennek el? Vetítik hetekig, csökkentett kópiával még 1-2 hónapig, ha sikeres, van rá lehetőség.
Én mondjuk úgy mentem, hogy előzetest se nagyon láttam, csak bíztam benne, hogy ha már Miller ennyire meg akarta ezt csinálni, akkor csak odateszi magát. Amikor meg már olvastam, hogy sikeres, akkor már rég el volt döntve, hogy péntek este megnézzük.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67875) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Suicide Squad forgatásról egy spoileres kép:

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#67876) Dilikutya válasza aizen92 (#67872) üzenetére


Dilikutya
félisten

:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67877) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg tudná valaki mondani, hogy mi a zene címe ez alatt a videó alatt? [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67878) Jhonny06 válasza .LnB (#67877) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#67879) .LnB válasza Jhonny06 (#67878) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67880) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ex machina
nna, ez tényleg fasza volt. hangulat rendben, nálam ez a leglényegesebb. jók ezek az egyhelyszínes sci-fi-k..
gyerek nem a teréz-körúton lakott... akadt egy kis oxigén

(#67881) radi8tor válasza Tibiajax (#67880) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Norvégiában forgatták a filmet.

⭐ Stella

(#67882) Tibiajax válasza radi8tor (#67881) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon állat volt.. kiállnék a teraszra és a lélegzetem elakadna

(#67883) madgie válasza Tibiajax (#67882) üzenetére


madgie
titán

Épp azt mondtam az asszonynak, hogy azon a környéken nem sokat látna otthon, a házon belül. Gyakorlatilag rojtosra járnám a lábam a természetben :)

(#67884) gerii


gerii
addikt

(#67885) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyire szép ez a Charlize! Istenem... [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67886) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megint én bocs.

Ebbe a digitális reklámba futottam bele éppen. Csak szerintem erős az a kijelentés, hogy a Godzilla alkotójától?! Executive producer ugyan még Edwards, de azért nem vele reklámoznám. Imdb 4.4pont, nem mertem még leülni megnézni. Pedig az első tetszett nagyon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67887) Enton válasza .LnB (#67886) üzenetére


Enton
addikt

Kicsit sablonos lett, meg úgy az egész lerágott csont, de ha szereted a drámákat ez is bejöhet.
Sok újjat nem fog mutatni, de pl egy 10 évvel ezelőtt sokkal menőbb lett volna.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#67888) radi8tor válasza .LnB (#67885) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagy mázlista ez a Sean Penn. :D

⭐ Stella

(#67889) Tibiajax válasza .LnB (#67885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

.. csak sajnos semmi melle nincs

(#67890) madgie válasza Tibiajax (#67889) üzenetére


madgie
titán

Bőven van, ami kompenzálja ezt.

(#67891) radi8tor válasza madgie (#67890) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

True. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#67892) Tibiajax válasza madgie (#67890) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cici nélkül akkor sem nő a nő.
emellett határozottan kitartok.

..a fekete haj, csókos száj és tömpe hüvelykujjak meg már csak a kikövezett utat jelentik a kánaánba

: D

(#67893) Dilikutya válasza Enton (#67887) üzenetére


Dilikutya
félisten

Dráma?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#67894) madgie válasza Tibiajax (#67892) üzenetére


madgie
titán

Elképzeltem Charlize-t meg Megan-t így együtt, előttem :D

(#67895) pohár válasza madgie (#67894) üzenetére


pohár
félisten

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67896) atike válasza .LnB (#67885) üzenetére


atike
nagyúr

Gyönyörű! :R Mell ide vagy oda... :) Én is bőven kiegyeznék vele... ;] ;] :P

(#67897) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

The Death of Superman Lives (doku a Tim Burton-Nic Cage Superman filmről) kijött már, nem tudja valaki?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67898) ben11 válasza madgie (#67894) üzenetére


ben11
őstag

Megant észre sem venném..

(#67899) pohár


pohár
félisten

:D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67900) Pearce


Pearce
aktív tag

"A LEGEND OF CONAN a '82-es film közvetlen folytatása lesz (végre elfelejthetjük a Conan, a pusztítót), csak ugye 30 évvel később játszódik majd. A producer Eastwood Nincs bocsánatát emlegette..." - via Geekz

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.