Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41854) dethroner


dethroner
veterán

Csesszétek meg, tényleg ennyi ember sorozatfüggő? :Y
Tényleg el lehet nézni egy díjemelést azért, mert a mindennapi betevő 50 percet megadja?
Elhiszem én hogy akár a viasaton vagy akármelyik másik hasonló csatornán találtok magatoknak olyan sorozatot, amit korábban szívesen néztetek, vagy ha új sorozatról van szó akkor most szívesen nézitek, de nem bosszantó azt tapasztalni hogy ami lement évekkel korábban az egyiken, most ugyanaz megy újra a másikon? Sőt, gyakran újra és újra leadja ugyanaz a csatorna is. Hogy lehet ugyanazt a műsort újra és újra megnézni? Meg tényleg érdemes bármit nézni úgy, hogy egy rész alatt kétszer vagy háromszor szakítják meg reklámok, és alkalmazkodni kell a sugárzási időhöz? Nem lenne jobb másnap letölteni és egyben megnézni reklámok nélkül, és akkor, amikor neked a legmegfelelőbb? Biztosan bennem van a hiba, még nem olvastam el kétszer egyetlen könyvet sem és talán ha 5 olyan film van, amit kétszer láttam.
De elmegyek orvoshoz és kezeltetem magam hátha megjön a kedvem ugyanazt kétszer megenni ;]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.